|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mars
31.3.2013 20:59:31   
betty.ford
ne.

drugače pa: otroke učimo, da se ni lepo zafrkavati iz drugih, ja? da je vsak unikat, ja?
in s tem vzgajamo tudi sebe.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mars
1.4.2013 14:42:53   
nevergiveup
ODLIČNO!!! Če bo pa imel kdaj sestrico pa naj bo LUNA!! :D Če pa resno- NEEEEEEE!!!!!!!! Žal...

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mars
6.4.2013 12:48:22   
sonchica

IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup

ODLIČNO!!! Če bo pa imel kdaj sestrico pa naj bo LUNA!! :D Če pa resno- NEEEEEEE!!!!!!!! Žal...


hahah Joj :) LUN je preveč naj bo VENERA :) ne no saj se ne norčujem ampak MARS? O ne ....


_____________________________



(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mars
25.4.2013 14:09:37   
mojamura
Venera? :))) aka venera shop :))))

sicer pa mi v službi dajemo strežnikom imena planetov :) tak, da meni lih ne sede


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mars
2.5.2013 7:38:10   
metuljčica87
Ime mi ni všeč, še vedno mi je pa lepše kot Mai, Tai, Nej, Lin, Nik in vsa ta novodobna imena za fantke. Ker kar se mene tiče mora fant imeti "močno" ime. Res si ne znam predstavljat kako bo izgledalo ko bodo ti mali pocukrani Nikeci, Tajčki in Lini enkrat stari 50 let s 190cm in 100kguser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mars
2.5.2013 11:13:30   
Dilove*
NEMOREM VERJET, da so ljudje dejansko lahko tako nezreli KOT TI !
Mislim ej ženska.. si odprla temo zato ker je nekdo dal otroku ime MARS ,da vidiš če ti bo večja skupnost potrdila, da je ime "brezveze" in bogi otrok itd. In potem boš srečna ? Boš imela "potrdilo" , ki si ga prišla iskat, da imajo očitno starši "ene probleme v glavi" ker so tako ime dali !?

Jaz pa mislim, da imaš probleme tukaj edino TI. odpreš temo zato ,da se boš lahko norčevala in govorila okoli: ja ja več ljudi je reklo kako čudno ime je to...ali kaj ?! Ali mogoče celo staršem metala pod nos: so rekli tudi drugi veste, kako čudno ime ste izbrali haha hihi. Se ti res ne zdi s tvojim obnašanjem nič narobe?


In moje mnenje,ki si ga tako želiš: Ne nebi dala otroku tega imena zato ker mi osebno ne odgovarja. Če nosi ime drug otrok in ne moj, mi je pa vsako ime všeč, pač starši so izbrali ,otrok je tu..in to je to..si ga več ne predstavljam z drugim imenom, vzljubim to ime zaradi otroka in mi je dejansko tudi ime postane čisto super in lepo!
In nikoli nebi sodila ljudi po imenu ali njegovih staršev, ker so mu ga dali.. ALI se norčevala iz imena tega otroka ter bognedaj učila svoje otroke, da se norčujejo iz imen drugih ljudi.
Ljudje imajo različne okuse in zreli ljudje to spoštujejo in se v to ne vtikajo.

Da ti je pa zabava norčevanje iz imena od enega komaj rojenega otroka( hihi haha lej ga kako ime ma, nič kriv, nič neve)
.... SE MI ZDI PA BOLNO OD TEBE.




_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mars
2.5.2013 11:29:06   
mateyka
to samo pove, da ima avtorica te teme zelo dogločasno in prav nič posebno ime user posted image

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




ime za punčko
tinncyka

katero ime vam je najlepše?

Eva (17%)

Taja (12%)

Lana (22%)

Maruša (12%)

Neli (15%)

Ema (22%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!