|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj naj?
16.1.2013 20:30:25   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink
Itak pa se vedno popljuva ženo kot paranojično ljubosumnico, ker ji pač ne odgovarja, da ji mož peca neko deklino.

Moje mnenje pač.
Moje mnenje... za taki tango sta potrebna dva. Ona in njen mož.... on in njegova prijateljica. Sem mnenja, da ne more v paru, kjer vse štima oz. se o vsem lahko pogovorita in rešita, pride do takih  sms-ov. Vsak pa lahko le sebe porihta. Torej ona sebe, on pa... ne vem. Se še ni oglasil tukaj user posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kaj naj?
16.1.2013 20:40:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink
Itak pa se vedno popljuva ženo kot paranojično ljubosumnico, ker ji pač ne odgovarja, da ji mož peca neko deklino.

Moje mnenje pač.
Moje mnenje... za taki tango sta potrebna dva. Ona in njen mož.... on in njegova prijateljica. Sem mnenja, da ne more v paru, kjer vse štima oz. se o vsem lahko pogovorita in rešita, pride do takih  sms-ov. Vsak pa lahko le sebe porihta. Torej ona sebe, on pa... ne vem. Se še ni oglasil tukaj user posted image





jaz vedno rečem, da kjer je dim, je tud ogenj, moj to interpretira, da si jaz vedno naredim v glavi svojo sliko in da vedno pomislim na najslabše. Tak je njegov odgovor na tole.


ne vem če so bilisms-jiuser posted image ...Pravi da je poizvedoval telefonsko za kolega in da dobim kmalu dokaze.-..kake dokaze, majke mi me res zanima..in še to, rekel, naj si grem kar izpiske dvignit, da mu bom potem končno verjela.user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kaj naj?
16.1.2013 21:23:17   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink
Itak pa se vedno popljuva ženo kot paranojično ljubosumnico, ker ji pač ne odgovarja, da ji mož peca neko deklino.

Moje mnenje pač.
Moje mnenje... za taki tango sta potrebna dva. Ona in njen mož.... on in njegova prijateljica. Sem mnenja, da ne more v paru, kjer vse štima oz. se o vsem lahko pogovorita in rešita, pride do takih  sms-ov. Vsak pa lahko le sebe porihta. Torej ona sebe, on pa... ne vem. Se še ni oglasil tukaj user posted image





jaz vedno rečem, da kjer je dim, je tud ogenj, moj to interpretira, da si jaz vedno naredim v glavi svojo sliko in da vedno pomislim na najslabše. Tak je njegov odgovor na tole.


ne vem če so bilisms-jiuser posted image ...Pravi da je poizvedoval telefonsko za kolega in da dobim kmalu dokaze.-..kake dokaze, majke mi me res zanima..in še to, rekel, naj si grem kar izpiske dvignit, da mu bom potem končno verjela.user posted image





Kako zdaj ne veš, če so bili sms-ji? V prvem postu si napisala, da si ugotovila, da ji pisari. Kaj zdaj - a pisma? Vsak tvoj zapis je bolj čuden od prejšnjega. Se mi začenja dozdevati, da provociraš in uživaš. Kaj bi rada dosegla? A čakaš še na ronjin 350 vrstični komentar?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kaj naj?
16.1.2013 21:29:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: pelin


Snowgirl...pa kako lahko živiš v takem odnosu....on te očitno utesnjuje...ti mu iz ljubega miru lažeš....iz tvojih besed se da razbrati, da v bistvu ne vem kako visokega medsebojnega spoštovanja očitno ni med vama....in v takem neiskrenem odnosu imata vidva otroke, ki rastejo ob takem zgledu....očetovem ljubosumju in mamičinem prikrivanju....mislim, da težko daješ nasvete in se poleg tega zgražaš nad nekom, ki mu takšen odnos v partnerstvu ni pravi....meni se zdi tvoj zlagan....meni to kar ti opisuješ ne izgleda partnerstvo v pravem pomenu besede, temveč neko rivalstvo med dvema v smislu...kdaj te bo tvoj ujel pri potuhnjenem kofetkanju in klepetanju z nezaželjenimi osebami in kdaj bo tebi uspelo naplahtati tvojega zasledovalskega partnerja...


Ne, ne utesnjuje jo.....utesnjenost vidiš zgolj ti v svojem popolnem svetu......se pač ne misli odpovedati ne partnerju in ne prijatelju.....in če partner v vsakem moškem vidi nevarnost, mu tega ne nosi pod nos, ker potem nastane taka štala kot pri avtorici teme, za brezveze, ker je nekdo ljubosumen.....saj če veš, da partner ne je vampov, mu jih tudi ne kuhaš in ga ne siliš jesti, ampak jih greš sam jest, z drugimi, ki uživajo v tem......in včasih to poveš partnerju, včasih pa tudi ne.....a potem takoj lažeš, ker mu ne poveš, kaj si jedel za malico in s kom si bil na malici?

In kdo si sploh ti, pelin, da boš opredelila njen odnos kot zlagan in rivalski in potuhnjen, zgolj zato, ker je drugačen kot tvoj......? In se celo zgražala nad tem, v kakem okolju rastejo njeni otroci, da boš izgledala še bolj dramatično......tudi ti nisi nič bolj kompetentna oseba za dajanje nasvetov......






(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kaj naj?
16.1.2013 21:32:10   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

A čakaš še na ronjin 350 vrstični komentar?
user posted image
Meni že tudi liči na zahebancijo...

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kaj naj?
16.1.2013 21:32:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



jaz vedno rečem, da kjer je dim, je tud ogenj, moj to interpretira, da si jaz vedno naredim v glavi svojo sliko in da vedno pomislim na najslabše. Tak je njegov odgovor na tole.


ne vem če so bilisms-jiuser posted image ...Pravi da je poizvedoval telefonsko za kolega in da dobim kmalu dokaze.-..kake dokaze, majke mi me res zanima..in še to, rekel, naj si grem kar izpiske dvignit, da mu bom potem končno verjela.user posted image



Jaz te z vsakim postom manj razumem......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kaj naj?
16.1.2013 21:33:50   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: pelin


Snowgirl...pa kako lahko živiš v takem odnosu....on te očitno utesnjuje...ti mu iz ljubega miru lažeš....iz tvojih besed se da razbrati, da v bistvu ne vem kako visokega medsebojnega spoštovanja očitno ni med vama....in v takem neiskrenem odnosu imata vidva otroke, ki rastejo ob takem zgledu....očetovem ljubosumju in mamičinem prikrivanju....mislim, da težko daješ nasvete in se poleg tega zgražaš nad nekom, ki mu takšen odnos v partnerstvu ni pravi....meni se zdi tvoj zlagan....meni to kar ti opisuješ ne izgleda partnerstvo v pravem pomenu besede, temveč neko rivalstvo med dvema v smislu...kdaj te bo tvoj ujel pri potuhnjenem kofetkanju in klepetanju z nezaželjenimi osebami in kdaj bo tebi uspelo naplahtati tvojega zasledovalskega partnerja...


Ne, ne utesnjuje jo.....utesnjenost vidiš zgolj ti v svojem popolnem svetu......se pač ne misli odpovedati ne partnerju in ne prijatelju.....in če partner v vsakem moškem vidi nevarnost, mu tega ne nosi pod nos, ker potem nastane taka štala kot pri avtorici teme, za brezveze, ker je nekdo ljubosumen.....saj če veš, da partner ne je vampov, mu jih tudi ne kuhaš in ga ne siliš jesti, ampak jih greš sam jest, z drugimi, ki uživajo v tem......in včasih to poveš partnerju, včasih pa tudi ne.....a potem takoj lažeš, ker mu ne poveš, kaj si jedel za malico in s kom si bil na malici?

In kdo si sploh ti, pelin, da boš opredelila njen odnos kot zlagan in rivalski in potuhnjen, zgolj zato, ker je drugačen kot tvoj......? In se celo zgražala nad tem, v kakem okolju rastejo njeni otroci, da boš izgledala še bolj dramatično......tudi ti nisi nič bolj kompetentna oseba za dajanje nasvetov......









Malicanje vampov v dvoje lahko na RR že pomeni varanje, zato pazi kaj, kje, koliko in s kom ješ!user posted image
Sicer pa podpis

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kaj naj?
16.1.2013 21:42:10   
Anonimen
****tiš, pa če sem napisala, da ji je tisti sestavek, vključno z to telefonsko pisal prek enegasoc.omrežja, ne prek sms-ja.

ker pa ve, da bi morda tisti sestavek tam jaz lahko videla (in sem ga sicer res videla), pa sem nekako domneval, da jo je fehtal za tel, da bo ji morda kaj težil prek sms-ja.

Tako da ne vem kako in kaj, pravi samo naj grem po izpiske.

Več ne vem, ne vem zakaj bi se **** s tako resnimi stvarmiuser posted image

(odgovor članu HHH)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kaj naj?
16.1.2013 21:50:01   
LuLu
Anonimna,
čisto brezveze se razburjaš na forumu. Porabi to energijo za vaju in odkrivanje resnice. Ker ne vem glih, kako lahko sploh pričakuješ kak pameten nasvet, če še sama ne veš, kaj je res.
Samo med sabo se bomo ali skregale ali pisale. Ti od tega ne boš nič pametnega potegnila. Če ti ne veš, me tudi ne vemo. Kako naj potem kaj svetujemo? Saj to je jasno, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kaj naj?
16.1.2013 22:13:38   
pelin
Ne, ne utesnjuje jo.....utesnjenost vidiš zgolj ti v svojem popolnem svetu......se pač ne misli odpovedati ne partnerju in ne prijatelju.....in če partner v vsakem moškem vidi nevarnost, mu tega ne nosi pod nos, ker potem nastane taka štala kot pri avtorici teme, za brezveze, ker je nekdo ljubosumen.....saj če veš, da partner ne je vampov, mu jih tudi ne kuhaš in ga ne siliš jesti, ampak jih greš sam jest, z drugimi, ki uživajo v tem......in včasih to poveš partnerju, včasih pa tudi ne.....a potem takoj lažeš, ker mu ne poveš, kaj si jedel za malico in s kom si bil na malici?

In kdo si sploh ti, pelin, da boš opredelila njen odnos kot zlagan in rivalski in potuhnjen, zgolj zato, ker je drugačen kot tvoj......? In se celo zgražala nad tem, v kakem okolju rastejo njeni otroci, da boš izgledala še bolj dramatično......tudi ti nisi nič bolj kompetentna oseba za dajanje nasvetov......


Lili...moj partnerski odnos ni niti najmanj popoln kar nikoli nisem rekla...je pa res, da ga nekako nikoli nisem primerjala s kuhanjem vampov....tako kot ti svojega....vendar sem se že navadila nekako na tvoj čisto poseben pogled na razno razne situacije....user posted image tebi se pač zdi laganje glede izven partnerskih stikov in druženje ob krožniku vampov ista zadeva, meni ne....tebi se zdi laganje in prikrivanje v partnerstvu vredu...meni in avtorici teme ( pa še nekaterim) pač ne....tebi se zdi laganje partnerju namesto razčiščevanja problemov boljša rešitev...jaz taki zvezi ne morem reči partnerstvo temveč zgolj životarjenje in prenašanje drug drugega....nekateri smo pač čudni...v nekaterih očeh mogoče ljubosumni...v nekaterih očeh obsesivni....k sreči v očeh partnerja pošteni in vredni spoštovanja....
Odnos, ki ga opisuješ zgoraj ne obsojam...v bistvu se mi pač ne zdi pravi...človeka vreden...pa ne zato, ker je drugačen od mojega...temveč zato ker , kot sem že rekla...to ni partnerski odnos, temveč večno rivalstvo kdo bo koga bolje prinesel okrog...oz. če povem v tvojem besednjaku...kdo se bo lahko večkrat na skrivaj najedel vampov....user posted image

Glede kompetentnosti dajanja nasvetov mislim, da smo vsi na podobnem nivoju tule...nekateri imamo pač več izkušenj na področju medsebojnih odnosov, ker nas naši spoštovanja vredni partnerski odnosi bogatijo in nam pomagajo pri osebnostni rasti....nekateri pa ste pač bolj podkovani na področju kulinarike...kar pa tudi ni tako slabo user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kaj naj?
16.1.2013 22:21:38   
pelin
HHH...pa si ti prepričana da veš kaj si podpisala pod Lilijano, ker imaš na tej temi nekako ves čas težave z razumevanjem, kolikor je razbrati iz tvojih postov...user posted image ....ker s takimi ljudmi, ki na skrivaj jedo vampe ga res ni za biksat...slej ko prej te ujamejo....potem si pa takoj kriv...ne prevare...ne se bat...temveč bolj tega, da imaš slab okus...user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kaj naj?
16.1.2013 23:02:41   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: pelin



Lili...moj partnerski odnos ni niti najmanj popoln kar nikoli nisem rekla...je pa res, da ga nekako nikoli nisem primerjala s kuhanjem vampov....tako kot ti svojega....vendar sem se že navadila nekako na tvoj čisto poseben pogled na razno razne situacije....user posted image tebi se pač zdi laganje glede izven partnerskih stikov in druženje ob krožniku vampov ista zadeva, meni ne...


Nekako se mi ne zdi, da imam v tej temi čisto poseben pogled na situacijo, jih ima kar nekaj podoben pogled.....bolj se mi zdi tvoj pogled čisto poseben......user posted image



Glede kompetentnosti dajanja nasvetov mislim, da smo vsi na podobnem nivoju tule...nekateri imamo pač več izkušenj na področju medsebojnih odnosov, ker nas naši spoštovanja vredni partnerski odnosi bogatijo in nam pomagajo pri osebnostni rasti....nekateri pa ste pač bolj podkovani na področju kulinarike...kar pa tudi ni tako slabo


Ja.......nekateri imate bogate izkušnje iz področja medsebojnih odnosov, nekateri pa pač teh izkušenj nimamo.......srečni smo pa vseeno in tudi siti.....

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kaj naj?
16.1.2013 23:22:00   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

****tiš, pa če sem napisala, da ji je tisti sestavek, vključno z to telefonsko pisal prek enegasoc.omrežja, ne prek sms-ja.

ker pa ve, da bi morda tisti sestavek tam jaz lahko videla (in sem ga sicer res videla), pa sem nekako domneval, da jo je fehtal za tel, da bo ji morda kaj težil prek sms-ja.

Tako da ne vem kako in kaj, pravi samo naj grem po izpiske.

Več ne vem, ne vem zakaj bi se **** s tako resnimi stvarmiuser posted image


Kaj pa je potem pisalo v tistem sestavku takega, da si domnevala, da jo je fehtal za telefonsko.....?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kaj naj?
16.1.2013 23:29:39   
Anonimen
liliana, kar direktno napisal ji je, naj mu na tel. odgovori...ona nekaj časa ni, potem pa je še napisal, da če mu ne upa dat telefonske..seveda mu je potem dala( cifro seveda)user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: kaj naj?
16.1.2013 23:34:50   
mateyka
fehtal za neki (domneva da tel.)..

dej mi jo no.. (cifro)
kok je tvoja.. (cifra)
bi mi dala svojo.. (cifro)

user posted image

p.s. anonimna - pišeš tako nekosistentno, da te človek ne more resno jemat. enkrat "vidiš" kako jo konkretno prosi za cifro, drugič rečeš "pa sem nekako domnevala da jo je fehtal za tel."; tlele vsi sam neki tapkamo na mestu, ker ti ne ločiš med domnevo, interpretacijo in dejstvi.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 16.1.2013 23:44:23 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kaj naj?
16.1.2013 23:55:06   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

"pa sem nekako domnevala da jo je fehtal za tel.";



preberi cel stavek do konca, drugi del se nanaša na to, kaj sem domnevala, ne na to, da sem domnevala, če jo je fehtal za teluser posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: kaj naj?
17.1.2013 0:09:17   
mateyka
imho je tvoja reakcija vseeno skrajna. da zaradi domneve tok ven padeš, da groziš z odhodom. takoj.

čeprav - težko je tle karkoli konkretnega rečt, tvojega moža ne poznam. imaš pa dve skrajnosti v svoji sliki; v tvoji zadnji skrajni domnevi je podel skrivač, ki doma noče seksat okol se pa na skrivaj f.ukari. to pa nekak ne gre skupaj z vsem kar si omenila, da tvoj mož je že dolgo časa - da ne hodi ven in da se mate fino in da te ma rad, da je pozoren. lej, mogoče je res tak karatker da samo klepeta. ti sama praviš da nikoli ni bil ne vem kak žrebec - zakaj potem taka skrajna reakcija s tvoje strani? in to da te skrbi da je ta nahuj scenarij - da je vse to krinka in je on en podel mr.jekill in dr.hyde; zakaj tako skrajno?

bi te mogoče motilo, da bi imel kakršnokoli dobro prijateljico - si prepričanja da odnos ženska-moški nikoli ne more bit platonski? ali te skrbi ker je ona lepša od tebe? kaj je problem?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.1.2013 0:18:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kaj naj?
17.1.2013 7:46:56   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

HHH...pa si ti prepričana da veš kaj si podpisala pod Lilijano, ker imaš na tej temi nekako ves čas težave z razumevanjem, kolikor je razbrati iz tvojih postov...user posted image ....ker s takimi ljudmi, ki na skrivaj jedo vampe ga res ni za biksat...slej ko prej te ujamejo....potem si pa takoj kriv...ne prevare...ne se bat...temveč bolj tega, da imaš slab okus...user posted image


Jap, vem kaj sem podpsala. Saj znam brati, ne?
Z razumevanjem na tej temi imam pa res težave:
1. Ne razumem anonimninega pretiravanja. Za moje pojme meji že na paranojo.
2. Ne razumem kako lahko trdiš, da je njen mož lažnivec, skrivač, brezhrbteničar, sluzavec, bedak, slabič... Jaz bi vendarle morala človeka osebno poznati, preden bi si mu upala pripisati vse te čudovite lastnosti.
3. Vampov pa itak ne maram.user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: kaj naj?
17.1.2013 8:52:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
seveda mu je potem dala( cifro seveda)user posted image
Mah, dokler ti je to smešno, ni več razloga za paniko. Uživaj dalje s svojim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kaj naj?
17.1.2013 9:04:34   
uškinamama
A čakaš še na ronjin 350 vrstični komentar?


user posted image  Nova grožnja na RR- ju.
Nehaj z debato, Ronja prihaja.

 
 
 


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: kaj naj?
17.1.2013 9:05:56   
Tippi



user posted image  Nova grožnja na RR- ju.
Nehaj z debato, Ronja prihaja.

 
 
 



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: kaj naj?
17.1.2013 9:27:51   
andea
A zvečer ko si ti (Anonimna Prva) na RR, je partner doma?
Pa zakaj ga ne bi presenetla s seksi perilom? Jaz osebno nič ne sprašujem ampak kupim, ker se potem počutim bolj seksi.

Ena zgodba v razmislek:
On pošlje nje sms: A greš z menoj na kavo?
Ona odgovori: Ne nimam Časa.
Naslednjič če gre na pijačo, ... Rečmo 6x jo vpraša. Ona vedno najde izgovor, da ne gre! Zakaj, ji pošilja sms-e?
Ker ga ona v družbi pred prijatelji zafrkava da je škrt, da ji še ni dal za pijačo!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: kaj naj?
17.1.2013 9:30:06   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: emalina

Poglej, če se vidva razumeta in celo seksata pomeni, da tvoj moški išče samo izzive. Všeč mu je, če se lahko potrjuje, moški imajo to v genih. Nenavsezadnje - a si ti lepa ali grda? Če se vsak dan rihtaš, ličiš in urejaš pomeni, da hočeš ugajati drugim. Pa večinoma ne ženskam ampak moškim. Seveda boš takoj trdila, da to ni res - ampak zakaj potem hodiš k frizerju? Da bi osvajala svojega, ki si ga že osvojila? Ne verjemi sama sebi. Tako kot ti iščeš moške, tudi on išče ženske. Seveda se boš ti umaknila, ko ti bo nekdo prišel blizu, moški pa verjetno ne, ko mu bo katera prišla blizu. Če se ima tvoj moški pri tebi dobro, bo ostal pri tebi. Bo pa drugje iskal seks ne glede na to ali mu ti to nudiš ali ne. Seks je za moškega izziv (hvalabogu :-). Moj nasvet je zelo preprost. Sprejmmi svojega moškega takega kot je in ne ****j ga v glavo z drugimi ženskami. Sprejmi to, da jih išče, reci mu, da veš, da bi jo poseksal in pripravi mu seanso, da bo njegov tič priletel vate in ne vanjo in tega ne bo nikoli pozabil. Naslednjič bo začel pošiljati smsje tebi in ti mu vračaj nesramne smsje, da se mu bo dvignil že med branjem. Draga moja, moški hočejo od nas več "ljubljenja", več perverznosti in več drugačnosti. Saj vem, drućinsko življenje za moške ni, lahko pa ostane pri tebi zaradi tebe in ne zaradi otrok. Najbolj beden odnos dveh je tisti, ki pri svoji ljubici tvoj pridela dojenčka. Malo več se pogovorita in ne nori in ne glej njegove smsje. Po ustavi se ne sme odpirati pošte drugim, malo si preberi zakone, če že smatraš, da imaš svoj zakon.


To je nek stos, a ne da ? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu emalina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: kaj naj?
17.1.2013 9:34:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: andea


Ena zgodba v razmislek:
On pošlje nje sms: A greš z menoj na kavo?
Ona odgovori: Ne nimam Časa.
Naslednjič če gre na pijačo, ... Rečmo 6x jo vpraša. Ona vedno najde izgovor, da ne gre! Zakaj, ji pošilja sms-e?
Ker ga ona v družbi pred prijatelji zafrkava da je škrt, da ji še ni dal za pijačo!


a?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu andea)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: kaj naj?
17.1.2013 9:37:32   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: andea


Ena zgodba v razmislek:
On pošlje nje sms: A greš z menoj na kavo?
Ona odgovori: Ne nimam Časa.
Naslednjič če gre na pijačo, ... Rečmo 6x jo vpraša. Ona vedno najde izgovor, da ne gre! Zakaj, ji pošilja sms-e?
Ker ga ona v družbi pred prijatelji zafrkava da je škrt, da ji še ni dal za pijačo!


a?

a?


user posted image
zabavno user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?