|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj naj?
21.1.2013 13:35:41   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


In ja, seveda je lagal, da ni pisal. V enem dnevu ju je poslal 20 sms-jev. To je takoj naslednji dan, ko sem ga prvič dobila, čeprav mi je sveto zagotavljal, da ni.


Ker sem ga prej ves čas nekako "zagovarjala", moram priznati, da me je s tem pa res razočaral.

Vendar: So pari, ki so šli čez mnogo hujše prevare in ostali skupaj. Če verjameš njegovim besedam o silni ljubezni do tebe, če ga imaš tudi ti tako neizmerno rada, potem nikar ne beži od njega. Rešita vajin odnos. Glede na tako veliko ljubezen in tako "majhen" prestopek, je pa menda vredno poiskusiti.

Držim pesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: kaj naj?
21.1.2013 19:01:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


In ja, seveda je lagal, da ni pisal. V enem dnevu ju je poslal 20 sms-jev. To je takoj naslednji dan, ko sem ga prvič dobila, čeprav mi je sveto zagotavljal, da ni.


Ker sem ga prej ves čas nekako "zagovarjala", moram priznati, da me je s tem pa res razočaral.

Vendar: So pari, ki so šli čez mnogo hujše prevare in ostali skupaj. Če verjameš njegovim besedam o silni ljubezni do tebe, če ga imaš tudi ti tako neizmerno rada, potem nikar ne beži od njega. Rešita vajin odnos. Glede na tako veliko ljubezen in tako "majhen" prestopek, je pa menda vredno poiskusiti.

Držim pesti.



ja žal se je tako razpletlo...

Saj se full trudi, danes sem mu rekla, da bom stanovanje najela in šal, pa je cel poklapan že celo popoldan, jezen, ker sem mu to rekla..

Saj to jaz tud venomer premleval, da bi bilo glede na vse lepe stvari, ki jih doživljava skupaj in na otroke, ki sta noro navezana nanj....boljše pozabit na vse in iti naprej.

Ampak venomer tisti dvom, da me je prepričal pred tremi leti v to da sva skupaj ostala, prisegal, da se ne bo nikoli nič takega ponovilo, evo sedaj pa spet...skrbi me kaj bo čez čas, ko bo vse potihnilo, jovo na novouser posted image

ne vem, tuhtam, premlevam vsak dan kaj naj storim, vendar prave rešitve ne najdemuser posted image

(odgovor članu HHH)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: kaj naj?
21.1.2013 19:56:32   
pelin
jaz vidim tvoj problem predvsem v tem, da vidva nista dala skozi ''''mladostne vihrave faze'''', saj sta se vezala zelo mlada.
Ne pravijo brez razloga, da se moraš, ko si mlad, znoreti in preizkusiti, kar te zanima, drugače boš celo življenje razmišljal, kaj si zamudil in kako bi bilo, če bi ''''imel jajca'''' realizirati določene želje, avanture.

To da on njej laže, da mu ona ne zaupa, da je on prevelika šljiva, da bi ji naravnost povedal, da želi imet prijateljico za čvek....nima s tem zgoraj nobene veze....Ljudje , ki raje resnico skrivajo za laž niso zato takšni, ker jim manjka tista mladostniška zdivjanost, temveč zato, ker nimajo hrbtenice....Prav tako tista oseba, ki sumniči partnerja, ki ima občutek prevaranosti, ki jo grize ljubosumje, ni taka zato ker se ji lušta divjati okrog z drugimi in nadoknaditi vse za nazaj, temveč zato, ker se je njeno zaupanje v partnerja omajano...postavljeno na preizkušnjo...Sama poznam kar precej ljudi, ki so se v rani mladosti pošteno zdivjali, pa zato niso nič bolj zvesti in iskreni do partnerja...prej imam občutek, da tisti, ki mu je v osnovi v razmerju laž dopustna, tisti v bistvu laže kot najstnik in kot starostnik...
Osebno sem tudi v zakonu z mojo rano mladostniško ljubeznijo , saj sva bolj ali manj skupaj že od mojega sedemnajstega leta...kljub temu, da ni bil moj prvi fant, vseeno nimam za seboj ne vem kakšne kilometrine...on sicer nekoliko več, pa vseeno ne toliko, da bi lahko rekel, da se je po tvoje zdivjal za vse večne čase...Pa vseeno nimava navade drug drugemu lagati, prikrivati, omejevati zadevščin in eden drugega utesnjevati....Definitivno bi pa tudi jaz začela sumiti v mojega, če bi ves čas nekaj prikrival, se lagal, se zgovarjal....po drugi strani, pa bi najverjetneje tudi on kakšno zadevo skušal pomesti pod preprogo ali jo kako drugače prikriti, če bi jaz čepela na njem kot krokar ...
Meni se po prebranem zdi, da bi morala oba pri anonimni popustiti za en korak....ona ne bi smela dobit alergije pri vsakem sporočilu in kavici, ki bi jo imel brez nje ( sicer dobi očitno alergijo zaradi laganja in ne zato, če on pije kavo v fremt)....on bi moral zbrat korajžo in se postavit zase...stati za svojimi željami in razložiti anonimni, da si pač želi še s kom pogovarjati, piti kavico...Žal sta sedaj ujeta v začaran krog, kjer on laže, ker mu je lažje in ker je nekako ne želi prizadeti oz. ker , po domače povedano, želi mir pri bajti....ona je prizadeta, žalostna...ljubosumna...ker čuti in ve, da ji on laže, nekaj prikriva, daje lažne obljube...Skratka.... dokler ne bosta iskrena eden do drugega...dokler ne bosta razumela, da mora vsak stopiti malo nazaj...dokler bo eden skrivalec, drugi pa preganjalec....ne bo miru pri hiši....

< Sporočilo je popravil pelin -- 21.1.2013 20:06:24 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: kaj naj?
21.1.2013 20:34:10   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

To da on njej laže, da mu ona ne zaupa, da je on prevelika šljiva, da bi ji naravnost povedal, da želi imet prijateljico za čvek....nima s tem zgoraj nobene veze....Ljudje , ki raje resnico skrivajo za laž niso zato takšni, ker jim manjka tista mladostniška zdivjanost, temveč zato, ker nimajo hrbtenice....



Očitno se dopolnjujeta. Mož laže, ker lahko, žena ne ve, kaj bi rada. Tako nihče od njiju ne ve kaj storiti, razen tistega, kar znata oba - pomesti stvari pod preprogo, ne takoj, ravno toliko ne, da ne moreta reči, da nista poskusila, več pa ne. In se lepo zgodba ponavlja. Očitno obema paše,ker če ne bi, bi vsaj anonimna vedela, kaj želi.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne vem, tuhtam, premlevam vsak dan kaj naj storim, vendar prave rešitve ne najdemuser posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: kaj naj?
21.1.2013 20:40:25   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Težko je oditi, moja čustva so preveč močna,saj zato pa vedno ostanem, ker si ne znam predstavljati življenja brez njega. Tud on tako pravi, trenutri ko sva skupaj, kar pa sva vedno, ko sva doma, so lepi, sproščujoči, dost se pogovarjava, skratka ne bi zamenjala.

Tud začasen razhod je težko realizirat, ker noben od naju nima kam iti, če bi, bi to seveda bilo veliko lažje. Njemu jaz vedno rečem, pa da greva vsaj za teden dni po svoje, mu rečem, da naj se znori, da naj spozna kak bi rad, pa je potem jezen in mi reče, da tak ve, kaj bi rad, da hoče mene. In tu je potem konec debate o tem.


In kaj bi rad od tebe? Se zna izjasnit? Se znaš izjasnit, kaj bi ti rada?
Po tem kar pišeš, se imata rada, navajena sta drug na drugega, ne znata pa najti skupnih točk, kjer bi sicer utečenemu in navzven idealnemu življenje, dodala vrednost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: kaj naj?
21.1.2013 22:20:33   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Se znaš izjasnit, kaj bi ti rada?




jaz se tak ne rabim zjasnit, ker vem kaj bi rada. Hočem bit srečna z njim in furat odnos. Srečno, veselo družino brez laži in prevar. Je res, da nisva ne on, ne jaz imela predhodnje resne zveze, ker sva že od rane mladosti skupaj. Tako da tudi primerjati ne moreva/ ne znava.

Ampak očitno imam previsoke željeuser posted image

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: kaj naj?
21.1.2013 22:21:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Očitno se dopolnjujeta. Mož laže, ker lahko, žena ne ve, kaj bi rada. Tako nihče od njiju ne ve kaj storiti, razen tistega, kar znata oba - pomesti stvari pod preprogo, ne takoj, ravno toliko ne, da ne moreta reči, da nista poskusila, več pa ne. In se lepo zgodba ponavlja. Očitno obema paše,ker če ne bi, bi vsaj anonimna vedela, kaj želi.




On zame vedno reče, da sem preveč ljubosumna.

Ampak kako človek naj ne bi bil zraven takih dejanj ljubosumen? Si pa spet ne znam razložituser posted image

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: kaj naj?
21.1.2013 22:24:24   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pelin
dokler bo eden skrivalec, drugi pa preganjalec....ne bo miru pri hiši....



ja ampak če obstaja skrivalec, se avtomatsko pojavi tudi preganjalec...in tako se vedno vrtiva v krogu.

MOje mnenje je pač tako, da on dobro, zelo dobro ve, da me s takimi dejanji hudo prizadene, pa vendarle to naredi. To se mi zdi zelo grdouser posted image

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: kaj naj?
21.1.2013 22:42:54   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Se znaš izjasnit, kaj bi ti rada?




jaz se tak ne rabim zjasnit, ker vem kaj bi rada. Hočem bit srečna z njim in furat odnos. Srečno, veselo družino brez laži in prevar.


Biti srečen in furat odnos pomeni konrektno kaj, razen da je to odnos brez laži?

Kaj bi rada počela, kaj bi se rada naučila, v katerem delu odnosa si želiš napredovati, kaj izboljšati, kaj si pripravljena za to narediti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: kaj naj?
21.1.2013 22:44:33   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Očitno se dopolnjujeta. Mož laže, ker lahko, žena ne ve, kaj bi rada. Tako nihče od njiju ne ve kaj storiti, razen tistega, kar znata oba - pomesti stvari pod preprogo, ne takoj, ravno toliko ne, da ne moreta reči, da nista poskusila, več pa ne. In se lepo zgodba ponavlja. Očitno obema paše,ker če ne bi, bi vsaj anonimna vedela, kaj želi.




On zame vedno reče, da sem preveč ljubosumna.

Ampak kako človek naj ne bi bil zraven takih dejanj ljubosumen? Si pa spet ne znam razložituser posted image


Veliko dela te še čaka, da boš razumela, od kje ljubosumje (ki je v taki obliki, ko najeda odnos, škodljivo) in kaj boš morala narediti ti in kaj vvidva skupaj, da boš živela brez njega v tej obliki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: kaj naj?
21.1.2013 23:01:40   
Anonimen
Meni se zdita oba zelo nezrela, po obnašanju sodeč. Mislim katera noramalna žena/mati bi spokala kufre zaradi smsov? Ljudje delajo veliko hujše prekrške pa se na koncu potrudijo da zakrpajo svoj zakon, tle pa kr neki. user posted image

A sta kdaj pomislila na otroka?

Meni se v tej zgodbi smilita samo otroka, ki imata takšne starše.

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: kaj naj?
22.1.2013 11:04:30   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: pelin
Osebno sem tudi v zakonu z mojo rano mladostniško ljubeznijo , saj sva bolj ali manj skupaj že od mojega sedemnajstega leta...kljub temu, da ni bil moj prvi fant, vseeno nimam za seboj ne vem kakšne kilometrine...on sicer nekoliko več, pa vseeno ne toliko, da bi lahko rekel, da se je po tvoje zdivjal za vse večne čase...


Saj to je to - ko sta se še iskala, sta si vzela dovolj časa in doživljajev, da sta, ko sta začela z resno zvezo (kar je verjetno bilo potem vsaj nekaj mesecev ali let kasneje), bila dovolj izkušena, da sta lahko realneje ocenjevala sebe in druge, prav tako imata verjetno bolj realna pričakovanja drug o drugem, prav tako se zavedata, da so v zvezi vzponi in padci.

Razumljivo je, da je ta 'mladostna vihrava faza' različno intenzivna pri različnih ljudeh, pa da se nekateri bolj, drugi manj ali celo nič ne umirijo, ko gredo v resno zvezo.
Osebno ne poznam nobenega para, ki bi resno začel zelo mlad in v prvo (torej ne da bi bila 'bolj ali manj skupaj'), pa bi se zveza obnesla.

Saj praviloma se pari pričkajo zaradi navidez zelo nepomembnih drobnarij, v splošnem pa imajo čisto v redu odnose.



IZVIRNO SPOROČILO: pelin
Meni se po prebranem zdi, da bi morala oba pri anonimni popustiti za en korak....ona ne bi smela dobit alergije pri vsakem sporočilu in kavici, ki bi jo imel brez nje ( sicer dobi očitno alergijo zaradi laganja in ne zato, če on pije kavo v fremt)....on bi moral zbrat korajžo in se postavit zase...stati za svojimi željami in razložiti anonimni, da si pač želi še s kom pogovarjati, piti kavico...Žal sta sedaj ujeta v začaran krog, kjer on laže, ker mu je lažje in ker je nekako ne želi prizadeti oz. ker , po domače povedano, želi mir pri bajti....ona je prizadeta, žalostna...ljubosumna...ker čuti in ve, da ji on laže, nekaj prikriva, daje lažne obljube...Skratka.... dokler ne bosta iskrena eden do drugega...dokler ne bosta razumela, da mora vsak stopiti malo nazaj...dokler bo eden skrivalec, drugi pa preganjalec....ne bo miru pri hiši....



Se strinjam.
Ne bo pa lahko.
Kar se anonimna ne želi resno spoprijeti z zadevo, si priznati, da je njen partner samo človek, da je njuna zveza realna, ne idealna in da se ljudje razvijamo skozi preizkušnje.
In predvsem, ker samo govori, naredi pa določenih zadev ne. In njen partner to ve. Da bi si pa slučajno res ne upala izpeljati napovedanega, jo sedaj malo bolj previdno opazuje in prepričuje. In ko mu bo popustila, se bo krog nadaljeval.
Seveda pa tudi ne prizna svojih napak in ne želi spremeniti sebe in svojega odziva.


Bi bilo zanimivo prebrati njegovo plat zgodbe.


(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: kaj naj?
22.1.2013 17:10:52   
polho3006
Prva anonimna, nisem brala vsega, samo nekaj prvih postov....hmm...človeka kar malo srh spreleti ko tole bere.
Tvoj mož je ljubeč do tebe, dober in ljubeč oče, ki skrbi za družino, ne pijanjčuje, ne pohajkuje in potem...čisto slučajno odkriješ SMS in PANIKA!!!! Grožnje da boš spakirala otroke in šla...aja zakaj že...te je udaril, te je zmerjal...izvajal nad tabo fizično ali verbalno nasilje???
In zardi tega si čisto na tleh, živčna razvalina...umiri se malo!!! Ker če se temi SMa-si skriva kaj resnega, potem bo šel od tebe tudi če se na trapalnice postaviš, če pa noriš in delaš paniko za prazen nič, potem si boš sama kriva če te bo enkrat imel poln kufer in bo šel.4
Pa še nekaj...če bi kaj skrival pred tabo, VERJEMI da ne zlahka prišla do njegovega telefona, kaj šele da bi ti ga dal v roke da bi lahko iz njega pošiljala sporočila. VERJEMI, ker vem iz lastnih izkušenj!!! Če moški nekaj prikriva, vzame telefon s seboj še v kopalnico oz. na WC.
Trapasto, kako si človek lahko sam zagreni življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: kaj naj?
22.1.2013 19:56:53   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Če moški nekaj prikriva, vzame telefon s seboj še v kopalnico oz. na WC.



na WC ga jemlje odkar so telefoni z internetom, ker drugače se dolgočasi, ko tako dolgo sedi tamuser posted image

(odgovor članu polho3006)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: kaj naj?
22.1.2013 20:02:58   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni se zdita oba zelo nezrela, po obnašanju sodeč. Mislim katera noramalna žena/mati bi spokala kufre zaradi smsov? Ljudje delajo veliko hujše prekrške pa se na koncu potrudijo da zakrpajo svoj zakon, tle pa kr neki. user posted image

A sta kdaj pomislila na otroka?

Meni se v tej zgodbi smilita samo otroka, ki imata takšne starše.



saj tako mišljenje me je odvrnilo, da nisem spokala in šla. Pa ne tvoje, nasplošno mislim.

Tud ko sem mu včeraj rekla, da grem, se je mulil cel popoldna, pa še zvečer, na koncu mi reče, da ne razume zakaj bi naj sploh kam šla, ker ni nič takega naredil. Da se je kao pogovoril z mano, da vem pri čem sem in da naj že enkrat neham sumničit, ker on je človek, ki ni ljubosumen, vsaj tako kaže in govori. On vedno reče, da nima smisla, da je ljubosumen, ker če ga bom kdaj hotela prevarat, bom to v vsakem primeru naredila.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: kaj naj?
22.1.2013 20:06:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: petea


In predvsem, ker samo govori, naredi pa določenih zadev ne. In njen partner to ve.




ja priznam, vem da bi enkrat morala naredit nekaj drastičnega, pa me nekako vedno uspe prepričat v nasprotnouser posted image

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: kaj naj?
22.1.2013 20:31:28   
mateyka
pejta na eno skupinsko terapijo, da se že rešita tega začaranega kroga, ki gre zdej že men za živce da se ponavlja..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: kaj naj?
22.1.2013 20:37:05   
polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: petea


In predvsem, ker samo govori, naredi pa določenih zadev ne. In njen partner to ve.




ja priznam, vem da bi enkrat morala naredit nekaj drastičnega, pa me nekako vedno uspe prepričat v nasprotnouser posted image



Ljubica draga dovolj drastično je že to da mu groziš s tem da boš odšla zaradi SMS - ov.

Njegova izjava o varanju...poslušaj jo!!!! Vsak dan znova ko te bo zagrabila ljubosumnost si ponovi njegovo izjavo ČE ME BO HOTEL KDAJ PREVARATI BO TO STORIL V VSAKEM PRIMERU. Če ga boš pa silila v to...ker menda se da bolezensko ljubosumje hitro ozdraviti. Ljubosumje ostane samo ni več bolezensko. Razmisli in POSKUSI obvadati svoje nezaupanje, ker...dokler je ljubeč s tabo in otrokoma, dokler skrbi za družino, dokler ne izvaja nad tabo psihičnega ali fizičnega nasilja... GLOBOKO VDIHNI, se umiri in...BODI SREČNA!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: kaj naj?
22.1.2013 21:55:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006



Njegova izjava o varanju...poslušaj jo!!!! Vsak dan znova ko te bo zagrabila ljubosumnost si ponovi njegovo izjavo ČE ME BO HOTEL KDAJ PREVARATI BO TO STORIL V VSAKEM PRIMERU. Če ga boš pa silila v to...ker menda se da bolezensko ljubosumje hitro ozdraviti. Ljubosumje ostane samo ni več bolezensko. Razmisli in POSKUSI obvadati svoje nezaupanje, ker...dokler je ljubeč s tabo in otrokoma, dokler skrbi za družino, dokler ne izvaja nad tabo psihičnega ali fizičnega nasilja... GLOBOKO VDIHNI, se umiri in...BODI SREČNA!!!!!



hvala, lepo si napisala, bom poskušala upoštevati nasvetuser posted image

(odgovor članu polho3006)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: kaj naj?
22.1.2013 22:27:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Če moški nekaj prikriva, vzame telefon s seboj še v kopalnico oz. na WC.



na WC ga jemlje odkar so telefoni z internetom, ker drugače se dolgočasi, ko tako dolgo sedi tamuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image očitno nimam samo jst tazga deca user posted image user posted image user posted image

Anonimna, ki drugače ne sodeluje pri pogovoru user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: kaj naj?
22.1.2013 22:35:41   
pelin
Njegova izjava o varanju...poslušaj jo!!!! Vsak dan znova ko te bo zagrabila ljubosumnost si ponovi njegovo izjavo ČE ME BO HOTEL KDAJ PREVARATI BO TO STORIL V VSAKEM PRIMERU. Če ga boš pa silila v to...ker menda se da bolezensko ljubosumje hitro ozdraviti. Ljubosumje ostane samo ni več bolezensko. Razmisli in POSKUSI obvadati svoje nezaupanje, ker...dokler je ljubeč s tabo in otrokoma, dokler skrbi za družino, dokler ne izvaja nad tabo psihičnega ali fizičnega nasilja... GLOBOKO VDIHNI, se umiri in...BODI SREČNA!!!!!


Pa kaj je s tabo??user posted image Ona ni bolestno ljubosumna...ona ga upravičeno sumi...mu ne zaupa...on ji laže...Po tvojem je ona bolestno ljubosumna on pa je ves zlat, ker ne se ga ne natanka, ker ji ne da vsak dan dve okrog kepe..ker ne luta okrog...a to je tebi ideal moškega....? Niti pod razno ne bi bila s tem zadovoljna v partnerstvu....in je prav, da tudi anonimna ni....Nekaterim poleg treznega in nenasilnega partnerja pač nekaj pomeni tudi spoštovanje, iskren in korekten odnos....in na koncu....z veliko začetnico : Ljubezen....tu se pa človek malo zamisli....če tip dobro ve, da s svojim laganjem , skrivanjem, iskanjem stikov z drugo žensko...partnerko prizadene...pa vseeno to počne...je daleč od idealnega partnerja, pri katerem je treba vse požreti in se veseliti ker sije sonce....tip ne da ni idealen...tu se je sploh za vprašati če jo ima res rad...

Anonimna ob vseh teh nasprotujočih mnenjih si najbrž že čisto zmedena...mislim, da imaš čisto vredu razvit šesti čut...znaš razmišljati...znaš se odkrito pogovarjati...pripravi do tega še partnerja...če vama uspe, bo po moje marsikaj jasno....če ne...pa tudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: kaj naj?
23.1.2013 7:47:25   
polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Njegova izjava o varanju...poslušaj jo!!!! Vsak dan znova ko te bo zagrabila ljubosumnost si ponovi njegovo izjavo ČE ME BO HOTEL KDAJ PREVARATI BO TO STORIL V VSAKEM PRIMERU. Če ga boš pa silila v to...ker menda se da bolezensko ljubosumje hitro ozdraviti. Ljubosumje ostane samo ni več bolezensko. Razmisli in POSKUSI obvadati svoje nezaupanje, ker...dokler je ljubeč s tabo in otrokoma, dokler skrbi za družino, dokler ne izvaja nad tabo psihičnega ali fizičnega nasilja... GLOBOKO VDIHNI, se umiri in...BODI SREČNA!!!!!


Pa kaj je s tabo??user posted image Ona ni bolestno ljubosumna...ona ga upravičeno sumi...mu ne zaupa...on ji laže...Po tvojem je ona bolestno ljubosumna on pa je ves zlat, ker ne se ga ne natanka, ker ji ne da vsak dan dve okrog kepe..ker ne luta okrog...a to je tebi ideal moškega....? Niti pod razno ne bi bila s tem zadovoljna v partnerstvu....in je prav, da tudi anonimna ni....Nekaterim poleg treznega in nenasilnega partnerja pač nekaj pomeni tudi spoštovanje, iskren in korekten odnos....in na koncu....z veliko začetnico : Ljubezen....tu se pa človek malo zamisli....če tip dobro ve, da s svojim laganjem , skrivanjem, iskanjem stikov z drugo žensko...partnerko prizadene...pa vseeno to počne...je daleč od idealnega partnerja, pri katerem je treba vse požreti in se veseliti ker sije sonce....tip ne da ni idealen...tu se je sploh za vprašati če jo ima res rad...

Anonimna ob vseh teh nasprotujočih mnenjih si najbrž že čisto zmedena...mislim, da imaš čisto vredu razvit šesti čut...znaš razmišljati...znaš se odkrito pogovarjati...pripravi do tega še partnerja...če vama uspe, bo po moje marsikaj jasno....če ne...pa tudi...


Upravičeno ga sumi...na osnovi SMS -a...ojoj...Mislim da avtorica in tudi ti pelin nista dali NIČ v življenju skozi da zaradi vsranih SMS - ov delate cirkus in je takšno ljubosumje upravičeno.
Pripravi naj partnerja do pogovora...pa saj ji vedno tnobva pove dajo ljubi, da hoče biti z njo...ampak...ona išče išče išče dokaz da mogoče pa le ni res in ko ga najde pa naj bo to SMS ali kar koli drugega....reče JEEEEE saj sem vedela...vara me ...ah brezveze...jaz ne bi zganjala panike zaradi SMS... bi pa imela malo bolj občutljive senzorje :)
Pa še nekaj...moja kolegica je bila ravno nekaj takšnega kot si ti avtorica teme...ves čas je iskala in iskala in bila NORO ljubusumna na vsako žensko ki jo je njen pogledal. In kaj je on delal svoj čas...podžigal je njeno ljubusumje z dejanji...pa ne dabi jo prevaral...kje kakšno je pobožal, objel in stisnil...to je delal tako dolgo da je punca sama spoznala da to ne gre nikamor več. Ko je začela sama delati na sebi, verjeti da jo ima rad in da želi biti z njio in obvadovati izpade ljubusumja sta začela lepo voziti v življenju.
Tako da avtorica teme...mirno kri in pamet v glavo...pa imej vklopljenje senzorje, tako da on ne bo vedel za to. Če s e slućča<jno res dogaja, se bo izdal prej če boš mirna in hladna kot špricar, kot pa da paničariš in noriš. Takrat bo vedel da mora pazitio kaj dela, drugače bo sproščen in...če se res kaj dogaja nepreviden, Pa srečno!!!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: kaj naj?
23.1.2013 10:30:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Tako da avtorica teme...mirno kri in pamet v glavo...pa imej vklopljenje senzorje, tako da on ne bo vedel za to. Če s e slućča<jno res dogaja, se bo izdal prej če boš mirna in hladna kot špricar, kot pa da paničariš in noriš. Takrat bo vedel da mora pazitio kaj dela, drugače bo sproščen in...če se res kaj dogaja nepreviden, Pa srečno!!!



saj pravim, on se ni niti malo spremenil od takrat kom videla sms-je. Je čist isti. Ker verjetno bi tako stvar ugotovila, no, vsaj upam da bi jo. Objemava se full čez dan, dava poljubčka, pred spanjem se cartava, sex je itak dober, kaj še naj rečem, hodi nikamor

(odgovor članu polho3006)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: kaj naj?
23.1.2013 10:33:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pelin



Anonimna ob vseh teh nasprotujočih mnenjih si najbrž že čisto zmedena...mislim, da imaš čisto vredu razvit šesti čut...znaš razmišljati...znaš se odkrito pogovarjati...pripravi do tega še partnerja...če vama uspe, bo po moje marsikaj jasno....če ne...pa tudi...




ja to pa imam, res..in sem prav velela da je tako, vsaj včasihuser posted image

Moram pa rečt, da sva o tem zelo dosti govorila, da me je presenetil, da je sploh debatiral, ker običajno hitro zaključi kako debato.

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: kaj naj?
23.1.2013 10:34:50   
Anonimen
Moram še povedat, da sem zelo vesela vaših mnenj.

Mi vsako posebej da mislitiuser posted image

(odgovor članu HHH)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?