|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.2.2013 11:42:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
7.2.2013 11:49:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zidne ploscice v kuhinji... khm... steklo...
7.2.2013 11:53:14   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

http://www.fuzija.si/Kuhinjske_steklene_obloge.htm
pa ne delam reklame LOL user posted image user posted image user posted image
  Tudi ti? Kar za uho se potegni in se prijavi pristojnim organom za pregon. Kako???? si lahko???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zidne ploscice v kuhinji... khm... steklo...
7.2.2013 11:56:24   
Mamaja
Metulj333 tisto tapeto ti na steklo "prilepi" steklar. Vprašaj tvojega steklarja, če ima to v ponudbi, če nima, najdi koga, ki ima. Jaz sem oblogo iz kaljenega stekla, sicer enobarvno, dala delat pri steklarstvu Kresal v LJ in sem zelo zadovoljna tako z oblogo kot s steklarstvom. Imajo pa v ponudbi tudi obloge s fotografijami http://www.steklarstvo-kresal.com/izdelki/kuhinjske-stenske-obloge/ - to je samo del ponudbe.

Ali pa vtipkaš v googla steklene kuhinjske obloge in dobiš kar nekaj ponudnikov in tudi slikic.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
7.2.2013 13:46:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
7.2.2013 13:48:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zidne ploscice v kuhinji... khm... steklo...
15.4.2016 13:58:31   
robista
A je kdo tukaj, ki je že kupoval stenske ploščice tukaj http://www.keramoteka.si/keramicne-ploscice/stenske-ploscice?
Gledamo malo ponudbe od različnih ponudnikov, preden se odpravimo v katerega izmed salonov, da se ne vozimo brezveze.

Pozna kdo kakšnega dobrega ponudnika v lj oz okolici.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zidne ploscice v kuhinji... khm... steklo...
17.4.2016 22:12:55   
LeyaPrive
Poglej si, če ima TopDom kakšen salon v bližini, pomoje je Obnova 2 x v lj. Je pa to skupina trgovin in imajo po različnih salonih različne ploščice razstavljene. Tudi Tapro ima ok izbiro in cene. Lahko pokukate tudi v outletkeramiko.

Odvisno tudi od tega, kakšen slog iščete.

Pa poslikajte si ploščice, ki so vam všeč. Po tem, ko boste videli ene 300 ploščic boste pozabili, kje so tiste, ki so vam všeč.

(odgovor članu robista)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zidne ploscice v kuhinji...
19.4.2016 13:18:29   
ronja
sam vprašanje kako se to puca..

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mami je dala take male (v bistvu so velike plošče, ki so na take male narejene) v kopalnico na morju! To se NIKOLI ne spuca, pa drgneš ko zmešan! Jaz sem se že čisto sprijaznila, da pač ne bo nikoli čisto tam... Prvo, kar bi zamenjala na morju! Ne tega v kuhinjo, ko bo ves čas grozno svinjsko in tudi zgledalo tako!

Jaz mam - saj veš, kaj:) Poslikane in popisane ploščice in meni so všeč, so "fora", vsak se vanje zapiči:D. Sem tudi razmišljala, kaj bi pa zdaj v novi kuhinji, pa je bil lubi kar malo žalosten - a ne bo spet takih? POtem nisem našla nobene pametne ideje, ki bi mi bila bolj všeč od tistega, kar sem v pvi naredila in sem še tu naredila isto, hehe. Če bi bila pa omejitev nebo, bi pa imela steklo s kako ful hudo sliko gor, z recepti, cel hodge podge...

< Sporočilo je popravil ronja -- 19.4.2016 13:24:41 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zidne ploscice v kuhinji...
19.4.2016 13:29:18   
ronja
torej: steklo mi ni glih fajn resitev, ker jz nisem glih kak putz-fanatik in na gladkem steklu se vse vidi. frendica ga ima in ga ne priporoca.

A res? no, potem pa še dobro, da nisva mela denarja za steklo:D. Ker meni se je zdelo fajn glih zato, ker ga je lahko očistit (tako sem vsaj mislila), ker ni fug...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zidne ploscice v kuhinji...
20.4.2016 18:22:23   
malaMravljica
Ronja, jaz tudi imam v kopalnici na vikendu mozaik 😳😳😳😳😳😳😳 zgleda res svetovno, sam za pucat je pa zadnje sran je, res. Sedaj sem v veselem izbiranju novih ploscic oz bolje receno plosc, jeseni menjamo in bom dala tolk velike kot se le da.

Steklo pa, jaz ga imam doma v kopalnici. Sicer ga moras pucat, sploh v kopalnici je verjetn se vec, samo se tako lepo hitro spuca, mi je res zelo vsec.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zidne ploscice v kuhinji...
21.4.2016 13:18:44   
gsatalema
Jaz imam v kuhinji med elementi namesto ploščic les in gor svetlečo folijo ( bela lesk), ker takrat nismo imeli za steklo, pa se tudi ful lepo spuca... Obrišeš z čistilom ( cetom), potem na koncu pa še z čistilom za steklo in se tako lepo sveti. Ker imam belo ( se da dobiti tudi v drugih barvah), imam gor foto nalepke in nič ne gredo dol.....

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zidne ploscice v kuhinji...
22.4.2016 7:52:46   
Luns
Jaz imam steklo samo na delu okrog štedilnika, pa je zakon...bi mela celo kuhinjo namesto ploščic.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?