|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 10:21:57   
mehurcica
sončnica tudi meni je pokazalo punčko. Me prav zanima če to deluje.

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 10:34:44   
Sončnica...
bomo vidle.. na nuhalni .. ... :D

(odgovor članu mehurcica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 10:35:55   
Sončnica...
jaz se bom takoj po prvem pregledu naročila na nuhalno edino ,če bo mi kako drugače svetoval ginekolog.
pa ve kda se boste?

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 10:38:53   
mehurcica
jaz mislim da ne bom nič spraševala za spol, naj bo presenečenje. Na nuhalno se bom pa naročila po prvem pregledu. kam boste šle na NS?

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 10:38:55   
Sončnica...
http://www.youtube.com/watch?v=HEValZuFYRU

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 10:39:26   
Sončnica...
jas bom šla u maribor ... sam newem kam

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 10:51:06   
_Kiti_
zvezdica zaspanka, jaz sem dala tudi endometriozo čez (globoko) in seveda operacijo pred prvo nosečnostjo.

ja, na NS se bom naročila po prvem pregledu, se moram pa še na pregled najprej naročit :) Evo, danes pokličem!

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 10:51:42   
_Kiti_
aja, na NS pa v ginekologijo bežigrajski dvor! Sem bila prvič in ful zadovoljna!

(odgovor članu _Kiti_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 11:01:24   
mehurcica
jaz bom šla verjetno kar v Dravlje

(odgovor članu _Kiti_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 11:19:22   
*zvezdica zaspanka*
IZVIRNO SPOROČILO: _Kiti_
zvezdica zaspanka, jaz sem dala tudi endometriozo čez (globoko) in seveda operacijo pred prvo nosečnostjo.


Kiti, kako pa je bilo potem z endometriozo, po prvi nosečnosti? je zginila, ker pravijo, da naj bi bila nosečnost "zdravilo" za endometriozo ali se ti je še pojavila? si imela med prvo nosečnostjo kaj zapletov zaradi tega? user posted image

(odgovor članu _Kiti_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 11:20:00   
_Kiti_
Ekola, pregled 20.3. PDP pa po moje izračunu 16.11..

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 11:22:21   
_Kiti_
Zvezdiva zaspanka - ne, med nosečnostjo zaradi endometrioze nisem imela nobenih težav. Sem morala pa takoj, ko sem nehala dojit, začet s tabletkami, ker preprečujejo nov nastanek. Ali vsaj zmanjšajo verjetnost. In sem jih morala jest, dokler se nisva odločila še za eno nosečnost. Sem sicer malo prej nehala, ampak me je bilo potem fajn strah, da se ne bo vmes kaj pojavilo :s Mah, bedno je pri tej endometrozi, ker se res lahko kadrkoli ponovi, razen, če si noseča :) Samo jaz ne mislim bit do menopavze skos noseča :)

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 11:23:48   
sasa1985
hej bejbe!!!dans sem se naročala na pregled...nevem zdi se mi kr mal pozno da me je naročala na prvi pregled ko bom v 10t...pri prvem sem mela pregled že v 6t...user posted image

(odgovor članu _Kiti_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 11:24:48   
*zvezdica zaspanka*
super, hvala za odg. firbec sem, malce me pa tudi skrbi. je kar nadloga ja ... ampak, jo bomo že nekako premagale ;)

(odgovor članu _Kiti_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 12:03:53   
stračatela
pozdravljene nosečke,se vam pridružujem sem danes naredila test in zagledala dve črtici čeprav je bila druga malo manj opazna ampak jeuser posted image .na pregled sem se tudi naročila in imam šele 15.aprila.me pa malo skrbi ker nazadnje sem imela izvenmaternično nosečnost,pa upam da se ne ponovi.

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 12:06:29   
Sončnica...
Najprej čestitke in lepo nosečnost ti želim. Uzivaj in se ne sekiraj ker to škodi plodu . Lp

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novembrke 2013
8.3.2013 12:39:53   
mehurcica
stračatela čestitke tudi z moje strani. Strah na stran in uživaj.

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novembrke 2013
9.3.2013 11:45:44   
Sončnica...
Tako punce moje. Moja slabost se je podvojila glavobol rahle vrtoglavice utrujenost. In pri vas kaj novega?

(odgovor članu mehurcica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novembrke 2013
9.3.2013 16:23:22   
Sončnica...
Kje ste punce? Halooo ? ...

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novembrke 2013
9.3.2013 18:51:14   
Janchy1986
Zdravo,
še ena nosečka se oglaša :) V drugem mesecu truda nama je s fantom uspelo in je včeraj pokazalo pozitivni test. M mi je zaostajala 3 dni. Ker sem bila skeptična (na testu FS je bila druga črtica precej rahlo obarvana) sem prejle naredila še test CB in se je po nekaj sekundah že pokazal nedvomen plus :D Tako da če bo vse po sreči zibamo 14.11., nisem se pa še naročila na pregled. Ker sem se preselila in si v novem kraju še nisem izbrala novega ginekologa, sem danes pisala dvema ginekologinjama če sprejemata paciente in upam da bo ena odgovorila pozirivno. Drugače se bo treba naročiti še pri stari.
Kaj mislite, naj folno začnem jesti še pred samim naročilom na pregled, ali naj počakam da pokličem ginekologinjo za pregled? Nameravam se sicer v naslednjem tednu naročiti, ampak ne vem kdaj bom dobila odgovor novih ginekologinj...
Aja, drugače ni še nobenih simptomov, razen tega da so prsi precej boleče (tudi pri M so na začetku vedno malo boleče, vendar manj kot sedaj), pa v spodnjem delu trebuha čutim malo pritiska. Lulat hodim pa še enkrat pogosteje kot prej, ampak ne vem če ni to zato, ker sem prebrala da je to možen simptom :) Pa včeraj (predno sem naredila prvi test) sem imela na dnevnem vložku nekaj kapljic krvi.

Čestitke vsem nosečkam, upam da bomo čez 9 mesecev vse presrečne poslušale kričanje naših malčkov :)

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novembrke 2013
9.3.2013 20:33:39   
Sončnica...
Najprej čestitke in lepo nosečnost ter uživaj do konča.Folno(elevit) in magnezol lahko jemlješ že preden zanosiš tako da kar urno .

(odgovor članu Janchy1986)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novembrke 2013
9.3.2013 20:46:57   
*zvezdica zaspanka*
Janchy čestitke. no, pa se nas bo kar nekaj novembrk nabralo ;)

glede folne kisline - priporočljivo jo je jesti že pred zanositvijo (tako je meni svetovala ginekologinja) oz. da začneš takrat, ko ugotoviš, da si noseča, saj vpliva na razvoj ploda že v prvem tromesečju. na pregled pa te načeloma naročijo v 8. tednu. upam, da ne boš imela preveč skrbi in težav z iskanjem nove ginekologinje. moje iskanje je trajalo dober teden - po ljubljani recimo sploh ne sprejemajo več user posted image

(odgovor članu Janchy1986)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novembrke 2013
9.3.2013 20:49:39   
Sončnica...
Punce kako je pri vas zjutraj, ko se zbudite? Men je slabo ko vstanem in kaj ne pojem pol pa je dobr.

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novembrke 2013
10.3.2013 0:06:45   
Janchy1986
Sončnica in zvezdica, hvala vama za odgovor! Po folno bom šla kar takoj v ponedeljek, da jo začnem čimprej jest. Uf, glede ginekologinje pa očitno potem ne bom imela sreče glede na to, da bi mi bila najbližja prav v Lj. Bo zaenkrat morala biti sedanja okej potem. Je samo zoprno, ko je dobrih 30km stran od kraja kjer sem zdaj in bi si v kasnejši nosečnosti rada skrajšala to pot. No, bomo videli kako bo ratalo, mogoče bom imela pa srečo:)
Javim ko se naročim na pregled.
Mimogrede-meni zaenkrat ni nič slabo, mogoče le malo neprijeten občutek v trebuhu zaradi katerega mi ne paše tolko jesti. Upam da se ta občutek ne poslabša! Za tiste ki vam je slabo-baje pomaga grickati krekerje in piti ingverjev čaj.

Lp,

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novembrke 2013
10.3.2013 8:16:56   
*zvezdica zaspanka*
jutro punce! kako ste?
a ima še katera nočno slabost? user posted image meni je največkrat slabo ravno ponoči ... kako si pomagate?


(odgovor članu Janchy1986)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?