|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
5.3.2013 12:58:15   
liliana
Jaz pa ne spadam med tiste, ki se lahko prenažirajo, se nič ne gibljejo in izgledajo anoreksično podhranjene oz. z idealno postavo.....meni se vse pozna.....res je pa tudi, da rada jem......in jem vse po malem......

Ko sem imela idealno postavo (da ne bo pomote, idealna postava zame je bila, da sem nosila konfekcijsko številko 38 in ne 32, kar je danes malodane sinonim ženske idealne postaveuser posted image )....sem ob istih količinah zaužite hrane kot danes to vzdrževala s vsakodnevnim športanjem (kako uro plavanja, kolesarjenja, orbitreka, trebušnjakov itd. na dan).....potem sem nehala športati, jesti pa ne....in sem pridelala številko 42......edino trebušnjake še delam, da mišelink nimamuser posted image .......

Poznam pa tudi jaz take, ki jedo kao vse in to celo ogromne količine in se ne redijo....potem pa ne upa deci vina spiti pri večerji in več kot rezino melone pojesti, da ne prekorači dnevnega vnosa kalorij v popolno telo......raje sem malo širša in zadovoljna kot pa da preštevam kaj lahko jem in pijem ter da mučim samo sebe pri bogato obloženi mizi z rezino melone in vodo...?



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
5.3.2013 13:08:29   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne, samo mi je bilo pa hecno, da po 250 trebušnjakih ga nisem mela, po 1 samcatem seksu pa. To mi ni bilo jasno, štekaš?;) Nope, ni pa to vsak dan, itak, če bi bilo, bi se mišice že utrdile, tako pa moj trebuh trenutno ni glih najbolj v formi, je mel že boljše čase (ki so bili skoraj vedno, razen nosečnostiuser posted image ) - no, saj je logično, ker zadnje čase zvečer bolj v članke buljim... Intima je bolj na stranskem tiru trenutno.
Hehe, si isto napisala, ma se mi ne da brisat:D.


Jesus, me je že poštene zaskrbelo......user posted image  

Kako da Ronji poleg treh otrok, doktorata, majhnega stanovanja in večletnega istega partnerja uspe izvajati vsak dan akrobatski seks.....v položajih balerine, stoje na glavi, čepe, v lahnem drncu itd......res je, da si multipraktik, nisi pa iz Stepforda.......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
5.3.2013 14:21:34   
ronja
hehe, lili, I wish. Zadnje čase se mi vse skup bolj podira kot uspevauser posted image . Hišo/stanovanje/del hiše/whatever kupujeva že več kot 1 leto, pa nama še ni uspelo, še vedno istega partnerja mamo bolj ali manj vse tukaj, tako da to nek super uspeh ni, doktorata še nimam, majhno stanovanje pa... a zamenjaš za večje?user posted image . Seks pa kakor komu pašeuser posted image , pa ne paše vedno isto;). Verjetno pa to nekak spada pod tisto "večletni partner" kategorijo in ni nek svoj uspeh zraven. Jaz sem kampanjic, ko delam nekaj, delam navadno na ful, težko mi je pa lovit ravnotežje med več stvarmi. Lahko delam kdaj par stvari hkrati, ampak nisem pa disciplinirana in pridna, da bi imela lepo razdeljeno, kdaj kaj... In to me velikokrat nese. Se trudim poboljšat, še vedno pa je to definitivno moja šibka točka. Tak da - nič bat, ni vse zlato, kar se sveti, kot rečeno tudi musklfibra od seksa že dolgo nisem mela, trenutno mi noči krajša tamlajši moški v naši družini s svojim bruhanjemuser posted image . Potem sva pacrknjena, pa samo zaspiva, nobene multiopravilnostiuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
5.3.2013 17:32:20   
skuštrana
Ma, ne vem, jaz mislim da je vse odvisno od genov. Jaz lahko jem full pa sem v najtežjih časih imela 68kg na svojih 180cm višine. In če se odločim lahko 5kg dam dol v enem tednu, brez da sem lačna- samo sladkarije črtam pa prenažiram se ne... Trenutno imam 63kg. Ampak je to daleč od ideala, ok, imam ozek pas, pa boke ok, ampak joški pa nula.user posted image

Telovadba - ja, se stalno zraven spravljam, čeprav trenutno sem kar disciplinirana, hodim 2 krat na teden na pilates ki mi full odgovarja...ker zateguje mišice, to je to kar meni manjka, kile niso problem. Se pa spravlajm na obritek, pa na laufanje, pa...povsod ampak me lenoba premaga. Nisem disciplinirana, pa ne maram se znojit user posted image

Je pa res da starejša kot sem manj mi pašejo sladkarije. Mi pa zato paše slano - 500g kikirikija lahko pojem v šutu.

Je pa meni osebno lepše videt malo polj polno žensko ki je malo natrenirana 8da ima malo mišic, tiste full mišičaste so mi tudi bljek) kot pa eno suhico polno celulita ker se pač nič ne giblje in je suha po defoltu.

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 5.3.2013 17:34:05 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
5.3.2013 20:13:09   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

pa ne maram se znojit user posted image


user posted image user posted image  

Navijam zate (in kurim kalorije user posted image )

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
5.3.2013 21:03:29   
Tjassi
Jaz preden sem zanosla sem imela 57.Ko sem šla rodit 77 :) po Enem letu jih imam 55.Vendar mi je še ostala odvečna koža na trebuhu.Se bomo rekreirali,ko bo bolj toplo. Drugače pa jem čisto vse še preveč in se ničemur ne odrečem user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
6.3.2013 17:53:56   
Teya D.
Ahjej..predvsem pred težo je pomembno zdravje to pa mi je pokazalo poštene zobe.
Ija..geni geni geni..a katera posodi tak za eno inekcijo tega čudežauser posted image ?
Pa ravno ko sem se tako zagnala k delu za svojo 'popolno' postavo :).
No naj omenim naslednje..zdravstveno sem se mogla odpovedat kvasu kar pomeni kruh in sladkorju kar pomeni zbogom sladki bombončki in ostale pregrehe. Enkrat na mesec grešim in sicer bombon me pa že ne bo ubil kajne? :)
Zraven tega sem vegi zato odpoved mleku,jogurtom in siru odpade. V bistvu sem morala začeti z bolj pusto hrano in ker sem črtala dunajce in vse meso za par dni ga sploh nisem pogrešala in od tega je že hmm 3leta :).
Sem čudn vegi ker sem mnenja da je meso za jestuser posted image ampak sama se ga pač izogibam.

Torej toplejše vreme je tukaj. Kakšni so načrti za rekreacijo kamor lahko vključiš tudi družino?

(odgovor članu Tjassi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
8.3.2013 23:14:47   
TomTaylor

A lahko samo vprašam eno malenkost? Kakšna pa je idealna postava?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
9.3.2013 8:02:57   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


A lahko samo vprašam eno malenkost? Kakšna pa je idealna postava?


Tista, v kateri si zdrav in v kateri se dobro počutiš.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
9.3.2013 9:33:11   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


A lahko samo vprašam eno malenkost? Kakšna pa je idealna postava?


Tista, v kateri si zdrav in v kateri se dobro počutiš.



Tako je.user posted image . Samo opažam pa, da je za nekatere idealna postava tista, "ki jo imajo vse druge, samo jaz ne".

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
9.3.2013 9:57:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


A lahko samo vprašam eno malenkost? Kakšna pa je idealna postava?


Tista, v kateri si zdrav in v kateri se dobro počutiš.



Tako je.user posted image . Samo opažam pa, da je za nekatere idealna postava tista, "ki jo imajo vse druge, samo jaz ne".


Realna definicija user posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
9.3.2013 10:05:57   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Tako je.user posted image . Samo opažam pa, da je za nekatere idealna postava tista, "ki jo imajo vse druge, samo jaz ne".
Žal, za mnoge ženske to velja. Kar pa ni zdravo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
9.3.2013 11:02:18   
panineve
168 cm, 63 kg konfekcijska od 34-38, odvisno od trgovine. Ko imam poletno kilazo - 58 kg, nosim popolnoma iste zadeve. Jem kar mi pase, kilogrami grejo sami gor in tudi dol. Pozimi sem na bolj mocni hrani, drugace bi me zeblo, poleti bolj light. Mi telo samo pove, kaj rabi in v kaksni kolicini. Vcasih peresce solatke cez dan, drugic samo v enem dopoldnevu pojem burek, pico in cokoladno torto iz McDonaldsa. Obicajno je to znak, da se bliza menstruacija user posted image Veliko pa pesacim, ce se le da, grem pes po opravkih. Dvigal ne uporabljam. Pa zdaj sem se na vadbo vpisala, ker je trebuh po treh porodih grozen, moje pocutje pa tudi user posted image No, trebuh je v redu, misice ga biksajo po svoje.

< Sporočilo je popravil panineve -- 9.3.2013 11:03:22 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?