|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A bi vas zmotilo....
18.3.2013 16:02:22   
tehnofil
A, vidim da si ga pustila. Pametno, naredila si si uslugo.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A bi vas zmotilo....
19.3.2013 9:01:53   
Anonimen
Pametno naredila si si veliko uslugo....Moj je star 28 let pa vsaj že dve letni nisva bila v disku, poleg tega sva v družbi poznana kot par (8 let sva skupaj) in je tudi njegovim/mojim prijateljem logično da prideva skupaj oz. imava bolj skupne prijatelje...Sicer pa ob otroku, ti bolj paše kaka stand-up komedija pa da si ob 12h najkasneje v postelji in zjutraj pripravljen na nov dan, kot pa disko in prekrokana noč.
Nekateri moški nikoli ne odrastejo...

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A bi vas zmotilo....
19.3.2013 9:14:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
...Sicer pa ob otroku, ti bolj paše kaka stand-up komedija pa da si ob 12h najkasneje v postelji in zjutraj pripravljen na nov dan, kot pa disko in prekrokana noč.


ej, stand-up so zakon tud če nimaš otrok user posted image

da dam eno hudo - Louis CK Saddest Handjob in America (za crknit):
http://www.youtube.com/watch?v=Fmban3Fio14

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A bi vas zmotilo....
19.3.2013 9:28:19   
Anonimen
Hvala za vaše vzpodbude. Tehnofil....tvoj post mi je zelo koristil, ker včasih se bojim, da sem morda jaz čudna. Da ne razumem sveta in pretiravam. Mogoče bi katera druga vse skupaj sprejela drugače in ''ne delala panike'', kot mi je on rekel. Vendar jaz si tudi ne predstavljam, da bi njemu govorila kako mi je nekdo drug fullllll lušen, ker niti me ne zanimajo drugi, niti kako zgledajo ne...Pa tudi če bi bil nekdo ne vem kaj, tega nebi njemu z takšnim navdušenjem govorila..Še posebej pri teh letih imam razčiščeno pri sebi. To mi niti ne pride na pamet, ker vem, da lahko zaboli in obudi negativna čustva, dvome vanj, v sebe.

Po tem postu sem se spomnila na njegovo bivšo, ki naj bi bila ljubosumna na vsako, ki se je približala (vsako bejbo user posted image , kot jih on imenuje). Rekel je, da je bila ljubosumna na vsako. Zdaj mi je jasno zakaj in verjetno bi postala tudi jaz z časom takšna. Nesamozavestna in zakompleksana zaradi drugih ''bejb''. Res bi bilo škoda, da bi se počasi samo sebe metala v nič.  

Anonimna, tudi meni ni bilo glih najbolj normalno, da pri 34 letih greš v disko, kjer so v povprečju 17 letniki. To je zame tako mimo, da niti nočem izgubljat energije s tem in dopovedovanjem njemu. Po vrhu vsega pa, kaj naj doma razmišljam, kako se navdušuje nad lušnimi puncami.user posted image ... Povedala sem mu, da ni dovolj zrel zame, ni odrasel še. Itak še malo boli, vendar raje sedaj, kot čez nekaj let, ko bi iz teh lušnih naokrog še kaj več nastalo.

Ah, grem naprej.... pozitivno, kolikor pač zmorem. Danes je sonček zunaj, treba je malo zadihatuser posted image ....

Hvala vam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
19.3.2013 14:40:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A bi vas zmotilo....
26.3.2013 12:03:06   
emalina
Ne utegnem brat vsega, ampak težko razumem kaj va vse moti. Jasno, da moški hvali druge, tudi gleda za njimi, pa tudi če bi se dal z drugimi dol sploh ni pomembno. Pomembno je, da vas ima rad, da živi z vami, misli na vas. Ampak vse kaže, da se večina tega ne zavedate...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A bi vas zmotilo....
26.3.2013 13:38:01   
Nastija
emalina vse kaže da se ti ne zavedaš kaj naj bi pomenila zveza med dvema partnerjema...no tvoj partner sigurno misli nate ko hvali druge in sigurno te ima rad ko se daje z drugimi dol...važno je da zvečer pride k tebi na večerjo, da mu ti kuhaš, ko ga zanima kje ima umazane gate mu lepo poveš da naj pogleda v predal s čistimi itd. WTF ženska nauči se razlikovati med MAMO in ŽENO. Živel je z mamo in jo imel rad, medtem ko se je dajal z drugimi dol in ona mu je veselo kuhala, prala, likala itd. in se veselila bodoče snahe in vnukov. Me razumeš kaj ti hočem povedat? Saj se mi smiliš, ker verjetno si pač taka ženska ki je z veseljem sprejela vlogo mame (partnerjeve) in se tolažiš s tem da je to normalno in da se zvečer vrača k tebi ker te ima rad...sory ampak ne, ne vrača se ker te ima rad ampak ker mu je pri tebi kot v hotelu, pa še zvest ti ne rabi bit. Ti si pa dovolj naivna da to dopuščaš. Verjetno bi se avtorica te teme čez nekaj let spremenila v točno tako osebo kot si ti: Jasno, da moški hvali druge, tudi gleda za njimi, pa tudi če bi se dal z drugimi dol sploh ni pomembno.
Če bi se moj dal dol s kakšno drugo ga v istem trenutku (ko to izvem) postavim na cesto, pa mu naj potem lubica pere, kuha in lika user posted image . Jaz bi si pa poiskala nekoga ki bi me spoštoval, če veš kaj ta beseda pomeni (kot ženo in ljubimko, ne kot mamo).

No ampak saj si napisala da težko razumeš kaj nas VSE moti, torej je tvoje stališče sigurno pravo, kar se tiče partnerstva.

(odgovor članu emalina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A bi vas zmotilo....
26.3.2013 14:20:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Nastija

Če bi se moj dal dol s kakšno drugo ga v istem trenutku (ko to izvem) postavim na cesto, pa mu naj potem lubica pere, kuha in lika user posted image .


Jaz sem že precej žensk slišala, da so tak stavek izrekle.....in precej od njih je potem bilo tudi dejansko v taki situaciji, da se je njen dal dol z drugo.....postavila na cesto ga pa nobena ni.....pri večini je bila seveda lubica ****, svinja, baraba....njen pa niti ni bil tako grozen in so se ga presenetljivo z vsemi štririmi oklepale, ker so vedele kaj pomeni zveza med dvema partnerjema.......

(odgovor članu Nastija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A bi vas zmotilo....
27.3.2013 8:12:05   
Nastija
To so zame ženske brez hrbtenice, ki lahko moški z njimi po tleh pometa pa ga bodo še vedno imele rade...ali pa so preveč nesamozavestne kar se lastnega videza tiče, da bi si v življenju poiskale nekaj več...kar se mene tiče ko se eden izmed partnerjev odloči deliti posteljo s tretjo osebo tu ni več partnerske zveze, razen koristi ki jih prinaša denar (zato pa morata biti partnerja finančno neodvisna eden od drugega), z dvema plačama je lažje kot z eno.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A bi vas zmotilo....
27.3.2013 8:34:14   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

da bi oz. da vaš partner navdušeno pohvali drugi žensko?

Začela sem novo vezo, kije v bistvu še čisto na novo.  Ker določenih stvari nisem glih vajena me določene stvari malček zbodejo user posted image

Saj nočem iz tega delat problemov vendar me je kar malo zbodlo, ko je o neki ženski rekel, da je fuuuuuullllllllll lušna. user posted image  Malček me je zbodlo moram priznat. Glih malo preveč je dal noter samega sebe. Ne rečem, tudi jaz vidim lepe ljudi vendar ne bom sedaj tako navdušeno govorila njemu, da je pa ta in ta fuuuulllll lušen user posted image ...Pač je lep in to je to....

Vem, da bo marsikatera kritizirala in rekla, a nimam drugih problemov, samo vedela bi rada kako je to pri vas. Itak vem, da mu nisem naj naj, vendar niti ne rada poslušam kako so mu druge privlačne user posted image ...Še posebej ne zdaj na začetku ko si gradiš neko sliko o človeku. No, zdaj me pa kritizirajte... user posted image



Na začetku veze, v fazah, ko sta se dva začela šele dobro ovohavati, sigurno to ni glih fajn, in ja, mene bi zmotilo. kasneje, ko se dva že dobro poznata, in sta v resni zvezi, pa je to nekaj povsem drugega. in je sprejemljivo. midva sva včasih na to temo prav odštekana in če bi naju opazoval kdo tretji bi rekel, da sva vsaj z lune, če ne s kakšnega 67 planeta user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
27.3.2013 15:21:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A bi vas zmotilo....
27.3.2013 15:27:01   
Tippi
Ankica super napisano! ne glede na to, a je veza frišna ali ne, je spoštovanje pač na prvem mestu. Komentar, ki si ga pokomentirala, pa nisem vedela, ali je šala ali je to resna zadeva user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A bi vas zmotilo....
29.3.2013 11:28:35   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

lol, možev komentar na tole temo in kako on vidi mene vs druge, je bil (z glasom Homer Simpsona, ki odgovarja Meggie):
daddy has a filter in his brain, that makes mummy always look pretty user posted image user posted image user posted image


Tko nekako je to ja.

Tko k un komad. you are so beautiful....to me....

Kar pa ne pomen, da mi ženske na splošno niso všeč in da za ženskami ne gledam in da ženski čari name ne vplivajo. Seveda vplivajo in to zelo, saj sem normalen zdrav moški. Samo jest imam eno, ki je moja in tista je zame najlepša na svetu in ona to zelo dobro ve, ker ji to velikokrat povem. Zato pa tudi še nkol nisem imel težav, če sem izmenjal pogled s kako simpatično gospodično oziroma sem se ozrl za kakim dekoltejem al pa seksi ritko. Važno je da moja gospa ve, da sem samo njen. Mislim da je to večja pohvala za njo, kot pa če bi bil za vse ženske čare na tem svetu slep. Al bi se pa samo delal, kot se morajo nekateri, zaradi svojih žensk s hrbtenico, ki vedo kaj je zveza....bla....bla....bla

< Sporočilo je popravil kalbo -- 29.3.2013 11:40:31 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A bi vas zmotilo....
29.3.2013 11:34:58   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ko sem napisal, da bi začela jaz pred njim hvalit druge moške, sem mislila tako, da bi bilo očitno, da to delam, da vidi kako to je. Seveda bi s tem začela le in šele, če bi on rekel, da njega ne bi motilo, če bi jaz pred njim hvalila druge.

Seveda je pa velika razlika, če on neutralno pohvali videz neke druge ali pa če se mu zraven "cedijo sline". Tega drugega jaz tudi ne bi prenašala prav dobro in tudi ne prav dolgo. Se mi pa zdi, da je v nekem zrelem odnosu pogovor bistven.


Včeraj sva bila skupaj in sem upoštevala tvoj nasvet. user posted image  On mi je pred časom že rekel, da ga ne moti, če pohvalim druge moške. To je omenil tako mimogrede v pogovoru... Drugače pa je kar ljubosumne sorte in ko sva včeraj govorila o fitnesu kamor hodim in me je vprašal kdo vse hodi tja sem začela enega malo bolj hvalit. Opazila sem, da mu ni pasalo in je kar malo obmolknil user posted image .  No in potem mi je priznal , da sem ga s tem malo sprovocirala oz. ve da ga provociram. Dala sem mu vedet, da tudi meni ne paše, ko govori o drugih  na tak način. Saj ne verjamem, da se glih slini, to bom morala še videt. Če je/bo tako bom odšla, ker to bi preseglo mejo. Sva se pa na koncu eden drugega zbadala in je vse skupaj končalo v smehu, ker nisem še želela bit preveč težka. Poskušam upoštevati vse možnosti. Puščam malo odprto, da ugotovim ali je res preveč ali je samo tako mimobežna pohvala, ki jih je navajen dajat okrog.

Me je pa pred tem pogovorom zelo pohvalil, čeprav se malo čudno sliši njegov kompliment ampak mi je rekel, da sem prav sex bomba user posted image  (sem ostala kar malo brez besed, po eni strani seveda tudi vesela, da sem mu všeč) in da mam res lepo postavo, da ga raj.... .

No, da ne bo izpadlo, da se vrti vse le okrog videza moram povedat, da sva imela tudi pogovore o čustvih. Rekel mi je, da se vidi z mano in včasih prav sanja prihodnost z mano. Da bi lahko živela skupaj in čez kakšno leto skupnega življenja bi se lahko poročila in imela otročka.

Je pa res, da me včasih preseneti z izjavami, ki tudi mene spominjajo na kakšnega najstnika, kot praviš ti nyna84. Nisem še uspela razbrat koliko mu pomeni zunanji videz. Saj vsakemu pomeni na nek način ''veliko'' ampak dolgoročno ni to neka osnova. Vsaj pri meni ne. Glede tega pa bom morala še malo ''raziskat'' in opazovat. Nebi rada, da mi zbija samozavest, ki je malo občutljiva zadeva. Nebi rada se več sekirala glede tega in se primerjala z drugimi.


Ti, tole ni doktorska dizertacija, ampak zveza med moškim in žensko. Za moje pojme čisto preveč misliš za začetek. Zdajle je čas za metuljčke in orgazme, ne pa za dogoročni zakonski plan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A bi vas zmotilo....
29.3.2013 11:39:21   
uškinamama
A ti od prvoga minuta
znas da ovo vodi do kreveta
a ja od prvoga minuta
znam bit' ces moj muz, otac mog djeteta

user posted image , tako pravi Seve

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A bi vas zmotilo....
29.3.2013 11:41:54   
kalbo
Ha ha, Seve že ve :) Sam tale doktorska dizertacija je pa kar nekaj.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A bi vas zmotilo....
29.3.2013 13:25:33   
emalina
Hja, kaj čmo... nekatere hočete doma nositi hlače in zahtevati, da vaši ljubljeni uživajo v vašem lastnem egoizmu, ter priteči, ko jih pokličete. Ravno to pa je tudi glavni razlog, da jih gre 1/3 narazen. Za propad zakona najprej poskrbi ženska, ali pa ste tako slepe, da niti tega ne opazite?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A bi vas zmotilo....
29.3.2013 13:30:58   
ThinkPink
Emalina, smells like 1950...

(odgovor članu emalina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A bi vas zmotilo....
31.3.2013 15:57:44   
ronja
Anonimna, po moje je največji problem v tvojem otroštvu in tem, da te oče ni nikoli pohvalil. Zato tudi iščeš moške, ki te bodo. Ki pa so seveda taki tipi, ki na veliko hvalijo in flirtajo okoli. Počisti s svojo preteklostjo in ti bo lažje v sedanjosti. Ne rabiš ves čas nekega feedbacka od moškega spola, da bi se počutila vredno.

Kar se tiče tega, ali bi me zmotilo, če bi lubi rekel za neko punco, da je ful luštna - me ne bi. Ne vem, nisem ljubosumne sorte, se mi za to ni treba matrat, vendar smo različni, nekatere to veliko bolj moti in takrat je prav, da so partnerji obzirni - mene pa moti kaj drugega, kar je drugi"piece of cake".
Sem vprašala lubija, pa pravi, da bi v tem primeru rekla, "A res? Dej pokaži sliko, me prav zanima, kakšna je:)" Kar bi bilo isto, če bi mi rekel, da je našel kako ful luštno žužo, če prav pomislim...

uškinamama, hahauser posted image . Potem nisem čisto edina, ki ji tako mozganje na začetku zveze ni glih znano. Kasneje pa v bistvu tudi ne, itak veš, da te ma rad in da ni slep;). Na začetku pa nisem mela nikoli pojma, da bo kaj resnega, vedno vsem najprej mislila, da so to neke na izi zveze, pa sem mela same resne... Za to vezo sva sploh oba mislila, da bo enka 1-2 tedenska romanca:D. kaj čem, life happens:D.

Ne vem, meni je kristalno jasno, da nisem najlepša ženska na svetu, daleč od tega in še več: vsako leto je več žensk lepših od mene, ker je vsako leto več mlajših žensk, ki so bile prej še otroci in jaz sem vsako leto starejša;). Torej ni z mano zaradi moje lepote, zakaj bi se potem sekirala, če mu je kaka druga luštna? Če mu jaz ne bi bila všeč, druge pa - ja, to bi me pa seveda motilo. Dokler pa nama je fajn, pa nimam vzroka za sumničenja in kompliciranje (ja, celo jaz v kaki stvari ne kompliciram:D). Glede na tri male otroke sem čisto ok, on se tudi ne pritožuje, če pa mu je še kaka druga punc luštna, lepa ali simpatična, me pa to res ne ogroža. Če me bo, potem bo nekaj ornk narobe med nama. Res pa je, da tudi nisem tip punce, ki bi partnerja takoj vrgla ven, če bi se enkrat kaj zgodilo. Ker tudi zase ne dam roke v ogenj. Ne namerava se varat, ker se imava rada in se nočeva prizadet, ne pa zato, ker bi se bala, da naju bo potem drugi zato pustil. Tudi tu smo različni. Zato je težko sodit, kaj komu sme veliko pomenit. Eni je zelo pomembno, da ji mož prinese vsake toliko kako rožico, pozornost, jaz imam recimo rajši, da ne hodi po službi v mesto po rožice, ampak rajši prej pride domov:D. Nisem strašno romantična, sem pa precej praktična. Imela sem zelo romantičnega fanta, pa mi je bilo to včasih kar mal čudno... Prejšnji fant se je celo zelo jezil, ker nisem bila ljubosumna in se trudil, da bi me naredil ljubosumno, pa mi je bilo vse skup smešno:D, potem se je pa jezil, kar je bilo še bolj smešno:D. No, vsaj narežala sva se, hehe:).

Vsak najde nekoga, s katerim se fajn poklapa na tistih najpomembnejših področjih:). Zato je verjetno res najboljše, da sta se razšla, ker bi tebe to njegovo vedenje ves čas razžiralo, pa če on res flirta okoli ali pa če je samo bolj goflja in niti nič takega ne misli. Vseeno pa je za naprej po moje fajn, da se sama s sabo pomeniš glede otroštva, da te ne bo to non stop spremljao v tej ali drugi obliki...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A bi vas zmotilo....
31.3.2013 20:01:15   
Anonimen
Anonimna, po moje je največji problem v tvojem otroštvu in tem, da te oče ni nikoli pohvalil. Zato tudi iščeš moške, ki te bodo. Ki pa so seveda taki tipi, ki na veliko hvalijo in flirtajo okoli. Počisti s svojo preteklostjo in ti bo lažje v sedanjosti. Ne rabiš ves čas nekega feedbacka od moškega spola, da bi se počutila vredno.

Tole je pa tako kot da bi svetoval psiholog s ponarejeno diplomo....
Tisti , ki pravi, da v zvezi ni niti malo ljubosumen na veliko laže vsem okrog sebe in najbolj sam sebi ali pa ima on velike nepredelane travme iz otroštva.
Avtorica, prav si naredila , da si ga dala na čevelj. Nisi preveč ljubosumna, nimaš očitno nekih otroških travm in prav je da v zvezi pričakuješ spoštovanje in ga seveda tudi daješ. Ne le na začetku zveze (čeprav bi kretena, ki že na drugem randiju očitno cedi sline za drugimi skenslala še predenj bi rekel keks), temveč ves čas.
Res je da kasneje ko sta dva že stara garda marsikaj prej perečega postane kasneje smešno obema...samo medsebojno spoštovanje je pa še vedno gradnik, ki drži skupaj (poleg še nekaterih drugih)neko resnično vezo.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A bi vas zmotilo....
1.4.2013 15:12:57   
ronja
Anonimna, prva anonimna je sama izpostavila, da se zaradi očetovega neodobravanja počuti bolj ranljiva v teh zadevah in jo zato še bolj motijo. S tem ni nič narobe, če najde partnerja, ki bo dovolj nežen, spoštljiv in obziren, da bo to čutil in ji pomagal. Vendar se lahko zaljubi tudi v nekoga, ki ni točno tak, pa to ne pomeni, da je ne spoštuje. Vsem nam veliko pomeni odobravanje ljudi, ki jih imamo radi, jasno. Vseeno pa je lažje živet, če se ne počutiš ogrožen zaradi komplimenta nekomu drugemu. V prvih postih je namreč ves čas povdarjala, da fant ni cedil slin po drugih, vsa stvar se je začela s tem, da je za eno punco rekel, da je ful luštna (kar ni tako hud prekršek;).

Kar se ljubosumja tiče, smo različni. Sama zelo cenim svobodo in ker se ne čutim ogrožena, nimam nobene podlage za ljubosumje. Do zdaj ga v vezah nisem potrebovala. Verjetno bi odgovorila drugače, če bi imela razlog, da bi dvomila v katerega od svojih partnerjev (bivših ali sedanjega). Kar pa ne pomeni, da se zato ne spoštujemo, ravno obratno;). Ljubosumje ni ravno nujna podlaga za spoštovanje.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A bi vas zmotilo....
2.4.2013 13:19:21   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna, po moje je največji problem v tvojem otroštvu in tem, da te oče ni nikoli pohvalil. Zato tudi iščeš moške, ki te bodo. Ki pa so seveda taki tipi, ki na veliko hvalijo in flirtajo okoli. Počisti s svojo preteklostjo in ti bo lažje v sedanjosti. Ne rabiš ves čas nekega feedbacka od moškega spola, da bi se počutila vredno.

Tole je pa tako kot da bi svetoval psiholog s ponarejeno diplomo....
Tisti , ki pravi, da v zvezi ni niti malo ljubosumen na veliko laže vsem okrog sebe in najbolj sam sebi ali pa ima on velike nepredelane travme iz otroštva.
Avtorica, prav si naredila , da si ga dala na čevelj. Nisi preveč ljubosumna, nimaš očitno nekih otroških travm in prav je da v zvezi pričakuješ spoštovanje in ga seveda tudi daješ. Ne le na začetku zveze (čeprav bi kretena, ki že na drugem randiju očitno cedi sline za drugimi skenslala še predenj bi rekel keks), temveč ves čas.
Res je da kasneje ko sta dva že stara garda marsikaj prej perečega postane kasneje smešno obema...samo medsebojno spoštovanje je pa še vedno gradnik, ki drži skupaj (poleg še nekaterih drugih)neko resnično vezo.


Ti si pa kaj, psiholog z diplomo brez jajc oziroma jajčnikov.....kok sovražim anonimnost....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A bi vas zmotilo....
2.4.2013 13:28:15   
Lukka
Dokler samo reče, da je full luškana ni panike :) Ampak eni ste očitno narejeni tako, da rabite večinoma verbalno podporo v smislu - ej, ampak ti si boljšauser posted image

Oči so tiste, ki so "strupene", ne pa jezik. In veliko povedo. Več kot besede. Jaz v svojem partnerstvu nisem govoril skoraj eno leto. Ker pač nisva znala jezika, da bi se lahko sporazumevala. Ok malo po malo že, ampak večinoma sva se pa res menila vglavnem s pogledi. In sva še danes v nulo izvežbana kar se tega tiče. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A bi vas zmotilo....
28.5.2013 11:55:18   
Anonimen
Po dolgem času spet pišem tu, ker sem pač bila osel, ki je šel še enkrat na led. Probala sem premagati samo sebe in mu zaupati, ker se mi je zdelo, da je tako prav, da morda pretiravam.

In res je bilo vse lepo in prav, pravljica.... v katero sem verjela. Govoril mi je, da to kar imava midva je nekaj posebnega in drugačnega od tega kar imajo drugi. In da on ne rabi ničesar, da ni tak kot drugi....neverjetno nakladanje. Vse sem mu verjela in niti malo nisem hotela bit ljubosumna na komplimente, ki jih je vsako toliko namenjal drugim. In nekega dne sem na računalniku dobila kako je spremljal preko interneta ženske preko kamer, ki se zadovoljujejo pred kamerami in vse kar spada zraven. Hard varjanta. Nič nimam proti temu, vse bi še sprejela, ampak to pa mi je kar obrnilo želodec. Vse je štimalo, sex, tudi večkrat na dan....In on ni imel dovolj. Ko sem bila jaz v službi je on spremljal te gospodične preko kamer in si ga zraven pač..... Nič nimam proti tem stvarem ampak bolijo me laži, ki mi jih je trosil.....In vse bi še sprejela, pornografijo, razumela bi da ga daje radovednost...ampak tako odvratno stvar pa si res nisem predstvaljala....Hardcore varjante in take.... Saj ne, da sem jaz svetnica, daleč od tega, ker tudi sama obožujem sex ampak ne razumem zakaj me je imel za norca in mi lagal v obraz. Zdaj pa joče in govori kako žal mu je in naj se vrnem in da ne more niti živeti ....

Kaj bi si ve mislile ob vsem tem..... ??? Meni je kar slabo.... In ne morem sploh verjet kako me je lahko tako lepo zmanipuliral.......

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A bi vas zmotilo....
28.5.2013 12:49:39   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kaj bi si ve mislile ob vsem tem.....

Nič. Vsak si pač po svoje postelje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?