|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kateri voziček izbrati?
9.1.2014 14:41:39   
Nanuk
po mojem je OK, sicer pa popolnega vozička na svetu ni. vedno se najde kaka stvar, ki nam ne ustreza.. Sama bi sicer vzela tistega z rtljiimi kolesi, mislim da je bolj vodljiv

http://www.youtube.com/watch?v=cRhrTrgMP0A

(odgovor članu Megy99)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kateri voziček izbrati?
19.1.2014 14:31:11   
kgkz
Baby boom je od cenejših vozičkov res zakon!!! Čist vse dobis zravn... Kosaro, avtosedež, športni del, torbo, podlogo za previjat, prevleko za dež.. Pa se ce je kej narobe ( baje sicer ni reklamacij) ampak ti ga v slo popravjo ker ga tuki tud sestavlajo. Cena v akciji 389 eur

Majo ga pa tud na www.pikolin.si, pa ga po posti poslejo. Al pa v celju v trgovini na Presernovi ul tm smo ga sli mi gledat ( oziroma smo sli mi pogledat origamija) prjatlca je pa babyboom domov odpelala. Mi bomo pa origamija verjetno:) ce bosta babi pa dedi mal zraven prispevala:):):) user posted image

(odgovor članu rackakrtacka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kateri voziček izbrati?
23.1.2014 15:18:26   
flowergirl
Je katera kupila voziček od mothercare in kako je zadovoljna?

(odgovor članu kgkz)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kateri voziček izbrati?
23.1.2014 16:32:18   
_pika_
flowergirl: Poznam kar nekaj mamic, ki imajo ta voziček oziroma so ga imele. Vse so bile zelo zadovoljne. Tudi sama sem ga preizkusila in je super.

(odgovor članu flowergirl)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kateri voziček izbrati?
25.2.2014 19:50:30   
ula10
Ima katera izkušnje z vozičkom Mutsy? Ko brskam po spletu vidim, da imajo nove modele Evo, Ico... Kako ste zadovoljne z njimi?

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kateri voziček izbrati?
23.4.2014 21:27:57   
petra30
Pozdravljene
meni pa je všeč Cam cortina X3 evolution. Ima katera kake izkušnje?
lp

(odgovor članu ula10)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kateri voziček izbrati?
2.6.2014 16:26:10   
Lalola
Pozdravljene,

Ali katera pozna ali ima izkušnje z vozičkom trider Strata Transporter 2? Mi je zelo všeč in bi rada slišala še kakšno drugo mnenje.

Lep pozdrav.

(odgovor članu petra30)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kateri voziček izbrati?
2.6.2014 20:41:39   
Nina_1985
Mi imamo Mutsy Urban Rider, kupili smo ga leta 2012 za našo prvo bibo in smo bili zelo zadovoljni z njim. Zdaj, ko pričakujemo drugič, ga bomo zopet dali ven - ga ne zamenjam za nič na svetu! user posted image

(odgovor članu ula10)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kateri voziček izbrati?
19.12.2014 13:40:41   
soncek87
eewo mi pa tega cakamo.. :DD

https://pametninakupi.si/otroska-oprema/vozicki/3v1/TUTEK-Turran-ECO

komaj cakam da ga vidm v ivo in sestavim..:DDD jejjjuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mlazni)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kateri voziček izbrati?
19.1.2015 12:43:46   
buba23mara
Punce, a ima katera voziček Baby Boom (http://www.trgovinaursa.si/)? Katerega in kako ste z njim zadovoljne? Sama sem namreč neodločena med tri in štirikolesnikom. Ampak se bo treba kar hitro odločit, saj akcija traja le do konca meseca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek87)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kateri voziček izbrati?
22.1.2015 16:22:31   
ŠkratekM
A ima katera izkušnje z vozički Teutonia? Do sedaj še nisem zasledila, da bi ga kdo omenjal pri nas. Je pa ena izmed boljših znamk v Nemčiji in Avstriji.
Tak me malo firbca, ker sva midva tega nabavila, pa v trgovini se mi je zdel daleč najboljši, me pa zanima še kako se obnese v praksi.:) Aja model imava pa midva Cosmo.

< Sporočilo je popravil ŠkratekM -- 22.1.2015 16:23:25 >

(odgovor članu buba23mara)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kateri voziček izbrati?
23.1.2015 16:46:16   
rea24
Pr nas mamo pa i coo peak air 4 in ga neb menjala oziroma bi ga menjala, ker mi je športni del zelo obšlesal ampak bi mela spet tega. Ker pa nikakor nikjer ne morem dobit samo športnega dela, sem se odločla, da se bom s strehico malo poigrala in jo sama porisala in pobarvala, da ne bo tako očitno brez prave barve. :)

(odgovor članu ŠkratekM)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kateri voziček izbrati?
5.4.2015 10:50:46   
gilly1

IZVIRNO SPOROČILO: soncek87

eewo mi pa tega cakamo.. :DD

https://pametninakupi.si/otroska-oprema/vozicki/3v1/TUTEK-Turran-ECO

komaj cakam da ga vidm v ivo in sestavim..:DDD jejjjuser posted image user posted image user posted image user posted image



Prosim za pomoč :) Tudi meni je tutek turran vizualno zelooo zelooo všeč - ali ima katera praktične izkušnje s tem vozičkom (na internetu ne najdem nobenih uporabniških izkušenj)? Zanima me predvsem, kakšna je vodljivost tega vozička, glede na to, da nima vrtljivih koles. Kako je z ovinki?

(odgovor članu soncek87)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kateri voziček izbrati?
8.4.2015 11:03:05   
aspera
Sicer ga jaz nimam, niti nimam te želje, ampak imam pa priložnost gledat eno kolegico kako se matra s tem vozičkom in moram reči, da je edino lep, to je pa tud vse kar je pozitivnega. Če imaš namen veliko vozičkat, si raje izberi en praktičen voziček, ne pa to, da se vsakič ko hočeš zaviti, matraš in dviguješ voziček v zrak.

(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kateri voziček izbrati?
29.4.2015 8:35:19   
sabincica

IZVIRNO SPOROČILO: gilly1


IZVIRNO SPOROČILO: soncek87

eewo mi pa tega cakamo.. :DD

https://pametninakupi.si/otroska-oprema/vozicki/3v1/TUTEK-Turran-ECO

komaj cakam da ga vidm v ivo in sestavim..:DDD jejjjuser posted image user posted image user posted image user posted image



Prosim za pomoč :) Tudi meni je tutek turran vizualno zelooo zelooo všeč - ali ima katera praktične izkušnje s tem vozičkom (na internetu ne najdem nobenih uporabniških izkušenj)? Zanima me predvsem, kakšna je vodljivost tega vozička, glede na to, da nima vrtljivih koles. Kako je z ovinki?



Zdravo,Gilly1.

Se jaz povsem strinjam z Asparo. Voziček je noro lep, tudi jaz sem razmišljala o takem, ker nisem nič vedela o njih- o vozičkih na splošno. Ne glej kaliko ti je všeč pač pa za kaj, kje in koliko ga boš rabila. Mi bomo vozičkali tudi po makadamu in neravnem terenu, zato se mi zdi primeren, da ima 4 kolesa, po možnosti vsaj zadnja velika in napihljiva, lahko tudi amortizirana, sprednja kolesa pa obvezno vrtljiva 360 stopinj v obe smeri, z možnostjo blokade. Zakaj? Zato, ker ko boš šla sama v trgovino po drobnarije ali pa v drogerijo, sem ne boš mogla obračat z vozičkom v trgovini, ker imaš fixna kolesa. Se boš morala naslonit na ročaj od vozička, prednja kolesa dvignit in se z vozičkom vred zavrtet okoli police ( pa če sešteješ težo vozička s košaro, otrokom in fansgo v nakupovalni košarici, kr nanese). Tako da ko kupuješ voziček, gledaš, da ga lahko v trgovini s kazalcem porineš naprej in da ko ti stojiš pri meru, voziček obrneš okoli njegove osi za 360 stopinj. To sem jaz zahtevala od vozička in tazga sma tudi kupila in pa da ima vse tri sestavne dele ( jajčka, košara in športni del). Najin je takle: http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/freeon-voziCek-summer-trio-rdeC/580933830032058093 . Ni ravno tak dizajn in barva, ki sem ga želela, ker tisti ki je bil men res res ful všeč je bil 1.500 eur, brez jajčke in adapterja za v avto, ki si ga pri tem modelu obvezno potreboval. Pri tem Freeon-u ki sma ga sedaj kupila ga pa ne.

No kokrkoli že, odločitev je tvoja, jaz sem samo navedla razloge zakaj je men nepraktičen, lahko pa poiščeš podoben model, ki ima vrtljiva kolesauser posted image

Veliko uspeha pri nakupovanju.

LP,

Sabincica

(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kateri voziček izbrati?
29.4.2015 9:19:05   
gilly1
Hvala obema za odgovora - glede na vse pripombe in mnenja sem se že odločila, da bom izbrala voziček z vrtljivimi kolesi - težava je le v tem, da mi niso preveč všeč moderni vozički, katere uporabnice sicer kar hvalijo (razni stokke, joolz, mima, itd.). Sem si pa že ogledovala dorjane, kiano in tutka ter druge tem vozičkom podobne po dizajnu, tako da se bom najbrž odločila za nekaj v tej smeri (vozički, ki sicer vlečejo na klasiko, a imajo vrtljiva kolesa). Mora pa biti za po vseh površinah, še zlasti pa tudi za po makadamu. Rada bi našla kvaliteten voziček, ki bi zdržal še kakšno dete, a je za te manj poznane in novejše znamke kar težko najti mnenja uporabnikov. user posted image Dobrodošli vsi predlogi user posted image

(odgovor članu sabincica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kateri voziček izbrati?
29.4.2015 11:01:51   
Shana86
Mi imamo pegperego gt3 in smo ful zadovoljni z njim. Vsak dan praktično na makedamu in tudi gozdnih poteh, povsod pride. Ima tri napihljiva kolesa in amortizerje, je stabilen. Edino mal težji je za dvigovat v moj mali prtljažnik, ampak to je pač cena terenca... je pa ful okreten, ga dejansko lahko z eno roko šofiraš v trgovini. Uporabljamo ga pa zdaj 14 mesecev, decembra je naročeno drugo dete, voziček pa razen par opraskanin ogrodjakot nov.
Stokke, mima, joolz so mi sicer všeč, ampak so mestni vozički. Pa sprva sem bila ful proti trikolesnikom, zdaj pa ne vidim čisto nobenega minusa - mogoče je celo boljši, ker zavzame manj prostora.
Sem pa pred nakupom naredila doktorat... natančno preučila še baby boom, jane trider, maxi cosi, mutsy... Aha lupinica, košara in športni del (novo) me je prišlo nekaj čez 800 evrov, dokupila sem samo komarnik v milerju za par evrov.
Srečno pri izbiri!

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 29.4.2015 11:04:56 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kateri voziček izbrati?
29.4.2015 11:47:47   
ŠkratekM
Midva sva kupila Cosmo voziček od nemške firme Teutonia. Zaenkrat je bil sproban še brez lastnika (pride v juniju), ampak ima vse kar sem želela. ni pretežek, super se manevrira, sprednja kolesa so vrtljiva, lahko jih pa zakleneš, pa še tak klasičen voziček mi zgleda. Tudi meni niso všeč ti novejši. je pa teutonia menda ena izmed najboljših izdelovalcev vozičkov, tak da pričakujem, da bo držal kar precej časa. Od te firme lahko naročaš preko interneta, ampak veliko ceneje se dobi v Grazu v BabyOne trgovini, sploh če naletiš na popuste.

Aja, pa za po terenu je tudi super. Kolikor sem uspela zaenkrat sprobat.

< Sporočilo je popravil ŠkratekM -- 29.4.2015 11:48:46 >

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kateri voziček izbrati?
18.5.2015 9:35:34   
KetiJ
Živjo! Všeč mi je voziček Baby Design Dotty. Zanima me ali ima katera izkušnje s tem vozičkom? Ali pa z Baby Design Lupo, saj gre praktično za iste karakteristike vozička.

(odgovor članu ŠkratekM)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kateri voziček izbrati?
18.5.2015 9:47:01   
verci
pozdravljene ,mi imamo coletto austin 3 in smo ga uporabili pri prvem in smo bili zelo zadovoljni...sedaj pricakujemo 2 bebico in bomo kar ostali na tem smo zadovoljni pa tudi cena je ugodna ...

(odgovor članu KetiJ)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kateri voziček izbrati?
18.5.2015 17:53:05   
XPunca
Tako.. tudi mi ga imamo.. in sicer smo nabavili Tutek Amberouser posted image Kako nam bo služil bomo pa še izvedeli :)

(odgovor članu verci)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kateri voziček izbrati?
14.8.2015 15:35:03   
beny1989
Glede izbire je meni najbolj pomembna ob seveda uporabnosti, vzmetenju, teži,itd.,tudi velikost in udobnost ležišča in sedeža ter seveda materijali iz katerega je natejen voziček(dejavniki na katere starši pozabijo). Pri nemškemu testu (Stiftung Warrentest) sm zasledil da v kar nekaj vozičkih najdemo rakotvorne snovi v rocakih, tekstilih,itd.(verjetno so te snovi namenjene za trajnost in zmanjsanju obrabe ročajev in delom, ki bolj trpiju pri uporabi -ala kvaliteten vozicek). Pri slovenskem prevodu tega testa so itak izpustili se nekaj znamk, ki vsebujejo te snovi (mogoce z namenom). Test in prevod testa iz Zurnala imate v linkih.
Jaz sem se odločil za voziček(Knorr Baby Alive Art) ki je podoben 2.uvrščenemu Knorr Baby Voletto, ki se odlikuje z eko prijaznimi materijali velikim udobnim leziscem in seveda vsem drugim plusom, ki jih vecina znamk ima.
Test v nemscini:
http://www.sparbaby.de/ratgeber/kinderwagen-im-test/
Prevod:
http://www.zurnal24.si/vozicek-za-1350-evrov-padel-na-testu-clanek-244676

Bugaboo Cameleon3 Base
Der bei vielen Eltern beliebte Kinderwagen schnitt nur mit einem “Ausreichend” (4,0) ab. Die Tragetasche ist zu schmal und der Fußteil und die Lehne lassen sich nicht verstellen, so dass Babys nicht liegen können. Außerdem fanden die Tester Chlorparaffine im Griff. Kostenpunkt: 970 Euro.
Vsebovanje Klorovi-parafini v ročaju vozička.

Tukaj imate spletno stran kjer so vozički vsi mali cenejši:
http://www.baby-walz.de/L/0/Suchergebnisliste.a832.0.html?search=knorr&filterPRODUCT_BRAND=KNORR-BABY&sortPRODUCT_PRICE=desc&productsPerPage=60&followSearch=9847&show=60

Glede vozi'ka Knorr bom pa napisal več, ko ga sprobamo user posted image

(odgovor članu XPunca)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kateri voziček izbrati?
18.8.2015 7:11:41   
vitafit
Najlepša hvala za tele informacije! Sem pregledala in pomoje si bom zlahka premislila :-)
Super in hvala ti!

(odgovor članu beny1989)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kateri voziček izbrati?
8.9.2015 18:38:56   
Mamiiii
Živjo, mene pa zanima, če ima katera izkušnjo z vozički znamke Camarelo? Mu kaj manjka? :)

< Sporočilo je popravil Mamiiii -- 8.9.2015 18:42:27 >

(odgovor članu vitafit)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kateri voziček izbrati?
13.9.2015 16:36:35   
Bimbo.si
Pri nas dobite najceneje odličen voziček Stokke. Če se odločite za nakup obiščite Bimbo.si

(odgovor članu Mamiiii)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?