|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Anketa za pomoč pri doktorski nalogi - tema n...
30.5.2013 17:57:44   
meetooyouu
Zdravo,

prosila bi vas za nekaj minut vašega časa, cca. 7 min za rešitev slednje ankete, ki predstavlja osrednji del doktorske naloge. Vem da nihče ne mara anket in da vam izpolnjevanje le teh ne prinaša nobenega zadovoljstva, sreče, denarja, dodane vrednosti in vam prav nasprotno še celo krade dragocen čas, ki verjamem da ga zaradi vseh obveznosti nimate. Ampak vseeno vas RES LEPO PROSIM, da jo izpolnite.
Anketa je nekoliko daljša, zato prosim jo reši do konca (ne obupaj na polovici:)), potrebujem namreč ogromno število rešenih anket.

Povezava do ankete:
http://centerstat.eu/anketiranje/index.php/51379/lang-sl

Iskreno se vam zahvaljujem za pomoč,z reševanjem ankete prispevate k razvoju znanosti na področju nepremičnin.

DT.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Anketa za pomoč pri doktorski nalogi - te...
30.5.2013 21:54:50   
Masha_M
1) Link ne deluje. Marsikdo se tako ne bo potrudil, da bo anketo rešil.

2) Jaz sem jo rešila. Bi me pa vseeno zanimalo kaj si obetaš s temi podatki izvedeti. A koliko cenimo ljudje posamezne aspekte/elemente pri nepremičninah? Izračunati pričakovano ceno kvadratnega metra? user posted image

(odgovor članu meetooyouu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Anketa za pomoč pri doktorski nalogi - te...
31.5.2013 7:21:35   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: meetooyouu

Zdravo,

prosila bi vas za nekaj minut vašega časa, cca. 7 min za rešitev slednje ankete, ki predstavlja osrednji del doktorske naloge. Vem da nihče ne mara anket in da vam izpolnjevanje le teh ne prinaša nobenega zadovoljstva, sreče, denarja, dodane vrednosti in vam prav nasprotno še celo krade dragocen čas, ki verjamem da ga zaradi vseh obveznosti nimate. Ampak vseeno vas RES LEPO PROSIM, da jo izpolnite.
Anketa je nekoliko daljša, zato prosim jo reši do konca (ne obupaj na polovici:)), potrebujem namreč ogromno število rešenih anket.

Povezava do ankete:
http://centerstat.eu/anketiranje/index.php/51379/lang-sl

Iskreno se vam zahvaljujem za pomoč,z reševanjem ankete prispevate k razvoju znanosti na področju nepremičnin.

DT.


Ponujeni odgovori niti najmanj ne ustrezajo tistemu, kar bi kot odgovor sama ponudila. Je nekako kot vprasanje: katera je vaša najljubsa barva? Odgovor: a) bela , b) modra .
Zacela, prisla do polovice in ugotovila, da ne morem podati verodostojne podatke. Prekinila z anketo in zaključila.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu meetooyouu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Anketa za pomoč pri doktorski nalogi - te...
31.5.2013 10:09:25   
Felicita
ja, tudi jaz sem obuapala, in sicer pri delu, ki je želel od mene, koliko bi bila pripravljena odšteti +/- za posamezne dele opreme oz. stanja stanovanja.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Anketa
22.4.2018 11:08:31   
Anketa1
Da ne odpiram nove teme bom kar tukaj pisala.

Nujno čimprej potrebujem pomoč v anketi.

Link: https://www.1ka.si/a/169013

Anketa je o naravnih nesrečah, potrebujem za maturitetno nalogo.

Hvala in lp

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?