|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 11:37:35   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Nekaj mi napišite prosim... imam več informacij, ne vem kaj je zdaj res. Kdaj so popusti pri torbah? Res samo ta mesec ali se še kdaj do septembra pojavijo?


user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 11:49:31   
mojamura
starejši sin ima že od 6.r. isto torbo v jeseni gre v drugi letnik...

tamlajši je pa torbo uspel demolirat v dveh letih...se pravi ko gre v tretjega v jeseni dobi novo torbo


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 12:02:12   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Nekaj mi napišite prosim... imam več informacij, ne vem kaj je zdaj res. Kdaj so popusti pri torbah? Res samo ta mesec ali se še kdaj do septembra pojavijo?


Popusti kje?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 12:13:21   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Nekaj mi napišite prosim... imam več informacij, ne vem kaj je zdaj res. Kdaj so popusti pri torbah? Res samo ta mesec ali se še kdaj do septembra pojavijo?


Popusti kje?


V trgovinah user posted image

Za torbe user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 12:24:25   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Nekaj mi napišite prosim... imam več informacij, ne vem kaj je zdaj res. Kdaj so popusti pri torbah? Res samo ta mesec ali se še kdaj do septembra pojavijo?


Popusti kje?


V trgovinah user posted image

Za torbe user posted image


Ja ok, logično user posted image A ma to kar v vseh trgovinah - ne glede na znamko torb? Hočem reči , da je potem to vseslovenska akcija na šolske torbe, ko morajo vsi prodajalci znižati cene? Velja takrat akcija tudi na internetu?

Sprašujem, ker nisem za to akcijo še nikoli slišala (še nikoli nismo kupovali šolske torbe, ker sta prvo torbo kupila nono in nona). Mari da res živimo v hribih. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 12:45:13   
malaMravljica
Nyna, eh po eni besedici v tvojem zapisu sodec si doma kar v enih lepih hribih :-)

Aha, ste se oglasile same take, ki imate letos zdelane torbe, vsako leto novo mi je bilo res cudno.

Lulu, nisem nic cekirala ampak kaj pa kaksen mytoys.de za novo torbo? Oni imajo vedno kaj v akciji, pa prvi nakup ti zrihtam bon za 5 eur ce bi rabla.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 12:46:44   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Nyna, eh po eni besedici v tvojem zapisu sodec si doma kar v enih lepih hribih :-)

Ja to pa itak user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 12:52:55   
ajataja
Mi imamo dogovor da vsako drugo leto lahko imata novo torbo pa čeprav še ni uničena in potem stare podarimo naprej ker so še lepo ohranjene in so jih drugi otroci veseli...

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 13:04:03   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Ja ok, logično user posted image A ma to kar v vseh trgovinah - ne glede na znamko torb? Hočem reči , da je potem to vseslovenska akcija na šolske torbe, ko morajo vsi prodajalci znižati cene? Velja takrat akcija tudi na internetu?

Sprašujem, ker nisem za to akcijo še nikoli slišala (še nikoli nismo kupovali šolske torbe, ker sta prvo torbo kupila nono in nona). Mari da res živimo v hribih. user posted image


ne, ni to neka vseslovenska akcija user posted image

slišala sem, da so baje zdaj popusti po trgovinah, in potem do septembra nič več. Meni se še nekam ne mudi s tem, in sem pričakovala še kasneje popuste. Zdaj pa me zanimajo izkušnje, ki ste jih imele prejšnja leta s tem, kdaj so kake akcije. Itak se vzorci ponavljajo user posted image

Splet odpade.  Nikoli nisem nič preko spleta kupla.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 13:06:17   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Lulu, nisem nic cekirala ampak kaj pa kaksen mytoys.de za novo torbo? Oni imajo vedno kaj v akciji, pa prvi nakup ti zrihtam bon za 5 eur ce bi rabla.


Hvala, ampak, če je to samo preko spleta, ne hvala.  Res nikoli nisem kupovala preko spleta.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 13:19:10   
gsatalema
Mi smo ravno sedaj dobili , da za 8 raz. delovni zvezki stanejo 130€ + vse ostale potrebščine in torba (nahrbtnik).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 13:29:28   
zelda35
5. razred delovni zvezki 148 eur user posted image ma kje so še vse ostale potrbščine

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 13:32:06   
Tippi
Kaj pa vem.Tako kot lani. 25 (recimo da bo max 30 eur) za cel komplet rabljenih učbenikov (kupuje na teh sejmih rabljenih učbenikov, ki jih je po sloveniji ful. Samo v ljubljani so ene trije). Potem pa se še kakšen najde, ki manjka, pa je dodatnih 50 eur. Pa še zvezke in kakšne prčkarije. Tam, ko potegnem črto, ene 100 eur.
Aja, za 3. letnik to govorim user posted image Pač odgovorila na vprašanje user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 6.6.2013 13:46:16 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 13:39:53   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: alda



za srednješolko pa pojma nimam ,ampak sem skoraj prepričana ,da ne bo nič manj ko lani, po vsej verjetnosti več to pa je okoli 250e


A dej, od kje tolk??? user posted image a nove kupuješ? ok. jaz nisem še vštela, če si kaj potem po svoje kupi, od svojega denarja. največ je blo v prvem letniku, potem smo pa to zreducirali na minimum.

< Sporočilo je popravil Tippi -- 6.6.2013 13:42:47 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
6.6.2013 13:46:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 14:40:53   
nena m
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

mlajsi je dobil lani novo. rabljeno, ampak kot novo, ki bo brez problema vzdrzala še naslednje leto.


p.s. še 1x hvala, nena m  user posted image



Me veseli, da vam je prišla prav. :) Očitno je bila dobra  kvaliteta. Naslednjo je v pol leta bolj uničil.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 14:56:25   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*



user posted image

Ankica* hvala zatako izčrpen opis. Nek tak odgovor sem iskala ja user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 20:19:18   
katipi
Pri nas bodo letos vsi štirje šli v šolo in me že nekaj mesecev boli glava od skrbi, kako bomo letos s stroški za šolo. user posted image Od januarja vsak mesec kupim nekaj šolskih potrebščin, da ne bo naenkrat tako visok strošek. Mislim pa, da bo vse skupaj kakšnih 500-600 evrov. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
6.6.2013 22:15:48   
Patricija32

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


Nakupovalne značilnosti kupcev so pa sledeče: takoj po zaključku šole junija pridejo najbolj pridni, kupijo kar je na zalogi, ostalo naročijo in prevzamejo, ko pride. Potem čez cel julij kaplja polovica, ki kupi, kar je na zalogi, ostalo prevzamejo, ko pride. Po dvajsetem avgustu je naval druge polovice, ki je prej čakala na zadnji trenutek, lezejo eden čez drugega, se prerivajo in dve uri stojijo v vrsti in vročini, vsi živčni in preklinjajo, ker določenih stvari ni več na zalogi user posted image . Po 1. septembru pa pridejo še tisti starši, ki so ali izgubili seznam ali jim je otrok dal napačen seznam (veliko je takih, ne vem, kako jim uspe) ali so pozabili, da se septembra spet začne šola user posted image . Aja, sem delala v knjigarni, zelo fajn služba, razen unih par dni na koncu avgusta user posted image .


hehe tole si res dobro opisala! :):) Se strinjam, avgusta je največja gužva, zato je najboljše kupovat stvari že junija oziroma takoj ko je seznam. Potem imaš lepo mirno poletje in se ti ni več treba s temi stvarmi ubadat pa bit živčen po nepotrebnem. Sploh pa je super ker ima mladinska knjiga opcijo spletnega naročila, vtipkaš katera šola si in kodo naročilnice in se ti izpišejo potrebščine in lahko kar preko neta vse naročiš. Po mojih izkušnjah ena boljših opcij.

Kar se tiče torbe, če je kvalitetna, res ni treba vsako leto kupit. Pomembno je hrbtišče in materiali, da jo otrok dobro in z lahkoto nosi in da ne začne kar takoj razpadat. Se mi zdi da je pri torbah kar precej pomembno katera znamka je, ker kakšne takšne kot je Target veš da so kvalitetne in da boš dobro kupil. Splača pa se pogledat tud komplete (torbe in potrebščine), ker ponavadi so na komplete kakšni popusti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
7.6.2013 9:49:51   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Nekaj mi napišite prosim... imam več informacij, ne vem kaj je zdaj res. Kdaj so popusti pri torbah? Res samo ta mesec ali se še kdaj do septembra pojavijo?


Torbe imajo neke akcije in popuste povsod po malem. Malo več zdaj, ko kasneje. Sem pa lani skoraj doktorirala iz tega in ti povem fajn recept za nakup torbe, le malo je treba pogugat in potelefonarit;
poguglaš in najdeš lanski katalog potrebščin (pišem za DZS, ker sem tam to super uredila). Pregeldaš ponudbo in si napišeš kode artiklov, ki te zanimajo. Pokličeš v najbližji DZS (ali pa tak, za katerega predpostavljaš, da ni toliko obremenjen). Poveš, da želiš preveriti, če imajo izdelek na zalogi in da imaš kodo. Vedno sem naletela na prijazne prodajalke in so mi razložile, da tega pri njih žal nimajo, na mojo pobudo, če lahko v računalniku pogleda, kje imajo (aja, še prej preveri za kakšen denar) v kateri trgovini pa še imajo.
Tako sem lani dobila Actino torbo za 31 EUR (redna cena je okoli 60, se mi zdi), samo smo jo morali dvigniti v MB. Če bi dopuščala več možnosti glede motivov, bi jo dobila tudi bližje - punčkasto varianto so imeli v več trgovinah.

Še za eno, ki je spraševala o torbah - torba našega prvošolčka je še vedno kot nova in jo bo zagotovo imel še vsaj 1 leto. Še hči ves čas pravi, da ako bo ona dovolj velika za v šolo, da hoče to torbo (gor je morski pes - obema ful všeč).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
7.6.2013 10:01:58   
ronja
Sploh pa je super ker ima mladinska knjiga opcijo spletnega naročila, vtipkaš katera šola si in kodo naročilnice in se ti izpišejo potrebščine in lahko kar preko neta vse naročiš. Po mojih izkušnjah ena boljših opcij.

A daš link? Sem iskala na mladinska.com, pa nisem nič našla...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
7.6.2013 10:38:09   
nanka
Ronja, odtipkaj Emka, šolske potrebščine pa dobiš seznam.Sem ravnokar naročila za našo bodočo tretješolko. Pa še 5% popust je do 6.7.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
7.6.2013 11:51:26   
ronja
O, hvala, našla in dela. Žal še niso prejeli seznama od te šole, pravijo na emki, tak da back to sq. 1user posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
7.6.2013 13:33:51   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: alda



za srednješolko pa pojma nimam ,ampak sem skoraj prepričana ,da ne bo nič manj ko lani, po vsej verjetnosti več to pa je okoli 250e


A dej, od kje tolk??? user posted image a nove kupuješ? ok. jaz nisem še vštela, če si kaj potem po svoje kupi, od svojega denarja. največ je blo v prvem letniku, potem smo pa to zreducirali na minimum.


Tippi ja tolko!
Učbeniki iz šol.sklada uporabnina je bila 45e, Dz v MK so bila tam okol 70e, potem pa itak torba, pa persnica,zvezki in potem vsa športna oprema, pa en profesor hoče oz. zahteva še tak pripomoček, drugi drugačen, tako da kar znese.
Smo pa za nekatere pripomočke dobili položnico, nekateri pa so šli direkt v gotovini user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: koliko vas bojo letos stale šolske potreb...
7.6.2013 23:03:05   
urška
Mene pa nekaj zanima. Nekatere govorite o zelo visokih zneskih za delovne zvezke. Zdej pa ne vem, kako to da svet starsev na vasih solah potrdi tako drag izbor delovnih zvezkov? Moj sin gre jeseni v cetrti razred pa bodo delovni zvezki manj kot 60€. Je pa res, da nima nikoli dz za likovni in glasbo npr. Tudi za spoznavanje okolja ga do sedaj niso imeli. Mogoce bi bilo potrebno malo pritisniti na predstavnike sveta starsev, da ne otrdijo kar vsega kar si ucitelji zmislijo. Za naslednje solsko leto je najbrz ze prepozno, ampak za naprej je pa to dobro vedet.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Prvi zobek
Miška2006

Kdaj je vaš otrok dobil prvi zobek?

do 3 meseca starosti (29%)

(71%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!