|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krst.kdaj,kako,kje...
23.6.2013 10:24:49   
Jabonute
Imam mesec dni starega sina,ki bi ga rada krstila kot sta tudi hčerki,vendar me zanima kako je s tem če sem ločena in živim z drugim partnerjem,nisva poročena in tudi botre ki sem jih izbrala nimata nobenih zakramentov,kaj dosti druge izbire pa nimam ker od žlehte ni kaj dosti takih ki imajo zakramente.??? Krstila bi ga v centru pri Frančiškanih,kako je z oblačili za fantke,se dobi kje kaj,po normalnih cenah,kako je z organizacijo,kaj potrebujem? Hvala za pomoč :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krst.kdaj,kako,kje...
23.6.2013 11:06:05   
malenaa
To, da ste ločeni in imate novega partnerja ne bi smela biti ovira za sveti krst.
Boter oz. botra pa morata imeti zakramente, v nasprotnem primeru gre le za PRIČO pri obredu, boter pa je še vedno potreben. Za vse informacije pa se je najboljse obrniti na zupnijo, kjer bi imeli krst.


IZVIRNO SPOROČILO: Jabonute

Imam mesec dni starega sina,ki bi ga rada krstila kot sta tudi hčerki,vendar me zanima kako je s tem če sem ločena in živim z drugim partnerjem,nisva poročena in tudi botre ki sem jih izbrala nimata nobenih zakramentov,kaj dosti druge izbire pa nimam ker od žlehte ni kaj dosti takih ki imajo zakramente.??? Krstila bi ga v centru pri Frančiškanih,kako je z oblačili za fantke,se dobi kje kaj,po normalnih cenah,kako je z organizacijo,kaj potrebujem? Hvala za pomoč :)


(odgovor članu Jabonute)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krst.kdaj,kako,kje...
23.6.2013 21:21:48   
hubi
Kar se tiče botrov in njihovih zakramentov je v veliki meri tudi odvisno, kje krstiš otroka. Vsaj po mojih izkušnjah.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krst.kdaj,kako,kje...
26.6.2013 17:20:23   
jaz_sem_jaz
http://www.zupnija-ljpolje.si/zakramenti/sluzba-botra

Tole si preberi. Zakaj izbrati botra? Zakaj h krstu? Vse zaradi vere in ne zaradi običaja.

Vrjamem, da vam bo uspelo!

(odgovor članu Jabonute)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krst.kdaj,kako,kje...
26.6.2013 17:21:41   
jaz_sem_jaz
Še glede oblačil- zadnje čase so otroci klasično lepo napravljeni na krstu, ne nujno več belo, kot včasih.

(odgovor članu Jabonute)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krst.kdaj,kako,kje...
23.7.2013 14:28:41   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: jaz_sem_jaz
Še glede oblačil- zadnje čase so otroci klasično lepo napravljeni na krstu, ne nujno več belo, kot včasih.

Imajo pa bel prtiček, ki predstavlja belo oblačilo za vstop v nebesa.

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?