|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sodelavec
14.8.2013 12:35:05   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

p.s. na zahodu mislim. tam (v svetu), kjer majo pa več žena in mož pa se verjetno pojavlja veliko bolj pogosto.



Res čist iskreno dvomim, da lahko gre v teh primerih za ljubezen ( ne morem pa seveda vedet ). No vsaj v tej debati je vseeno govora o tukajšnjem okolju in kulturi, torej tam kjer se poligamija ( vsaj uradno ) ne izvaja.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Sodelavec
14.8.2013 12:41:34   
mateyka
in poliandrija user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Sodelavec
14.8.2013 12:49:55   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

in poliandrija user posted image


Se oproščam - ja, seveda poliandrija tudi.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Sodelavec
14.8.2013 22:28:16   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Moja trditev je bila samo, da ne moreš ljubiti dveh oseb naenkrat, kar si navsezadnje tudi potrdila.


imo pa je, samo da je redko (ni pogost pojav).

p.s. na zahodu mislim. tam (v svetu), kjer majo pa več žena in mož pa se verjetno pojavlja veliko bolj pogosto.


Sulejman je vseeno ljubil samo Hürem......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Sodelavec
14.8.2013 22:57:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Sulejman je vseeno ljubil samo Hürem......user posted image


njegov problem, če se je odločil eno ljubit, pa vseeno 100 drugih poročit user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Sodelavec
15.8.2013 7:55:43   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Sulejman je vseeno ljubil samo Hürem......user posted image


njegov problem, če se je odločil eno ljubit, pa vseeno 100 drugih poročit user posted image

user posted image

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Sodelavec
15.8.2013 16:01:55   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Sulejman je vseeno ljubil samo Hürem......user posted image


njegov problem, če se je odločil eno ljubit, pa vseeno 100 drugih poročit user posted image


Zakaj pa problem......?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Sodelavec
15.8.2013 17:18:34   
mateyka
zato ker je ena od ex glavnih žena (aka bivša) Hurem/Roxelano fajn prebutala? user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.8.2013 17:20:43 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Sodelavec
20.8.2013 13:53:29   
ronja
tale sodelavec me spominja na mojo taščo; skoraj popolni angel ti je, če z njo ne živiš. če ne stanujete skupaj, jo nikoli ne vidiš, ko je slabe volje, ko jo boli glava in je tečna, ko hoče bit sama in jo tudi ti (aka čist vsak) moti - v glavnem nikoli jo ne vidiš, ko ni ok. in pol se ti zdi super. vedno si vzame čas in je dobre volje, ko nas obišče. in v bistvu res je taka. sam živet ne smeš pri njej

hehehe, honey, a se spomniš, ko je metulj nekaj jamrala čez svojo taščo, pa si bila nekaj pametna takrat, pa sem ti napisala, da je mal drugače, če maš taščo 2000 km stran al pa 2 metra pod sabouser posted image . Mal heca mora bituser posted image .
Ja, ljudje smo drugačni "vsak dan" ali "na obisku". Ne gremo vsi skup, pa to ne pomeni, da je kdo slab. Samo vedet je to treba in si ne zamerit nekompatibilnosti, pa je:).

Glede teme pa podpis pod ankico.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Sodelavec
27.8.2013 10:19:29   
ronja
Daddy, meni se je nekoč non stop dogajalo, da sem imela dva fanta enako rada in sem bila v oba zaljubljena. V bistvu me je bilo malo strah resne zveze in te moči, ki jo imaš nad nekom, ki te ima tako divje rad... sem se bala prizadet in enega in drugega, ker sem mela oba rada. Hkrati mi je bilo z obema lepo in sem vedno rabila kar precej časa, da sem se odločila (zato so se moji fantje vedno malo "prekrivali"user posted image ) Nisem glih ponosna na to, ampak tako je bilo in taka sem bila. Zdaj mi to ni več problem in se ne spomnim, kdaj bi mi nazadnje kdo zmešal glavo, se malo strinjam z Milivojevičem, da se ti to kasneje ne dogaja več toliko, ker se odločiš in v tem smislu bi se lahko pogojno strinjala s teboj, da ljubiš enega - če je to odločitev o življenjskem partnerju, ki je pri nas lahko samo eden (na tvojo in kalbovo žalost;).

Vendar lahko čutiš do dveh isto in imaš oba enako globoko rad. Kaj točno je ljubezen, je pač diskutabilno, če je to odločitev bi se v bistvu tudi lahko odločil, da boš mel dva rad. Navsezadnje ni naš monogamen sistem edini na svetu;). In nekomu govorit: to ni ljubezen, če ni neke res strašno čudne deviacije, je tudi malo mimo... Ne moreš vedet, kaj ona čuti.

Lili, tudi meni za nobenega bivšega ni vseeno in sem vedno vesela, če slišim, da jim gre fajn ali žalostna, če se jima zgodi kaj hudega. Enostavno jih imaš še rad, kot imaš rad prijatelje, s katerimi se tudi ne slišiš več dosti,... Samo vseeno zdaj ne čutim do njiju tako kot takrat, takrat pa sem do obeh enako močno čutila. In ni bila to takrat samo neka bežna zaljubljenost... In tudi pogled iz časovne razdalje ni povedal nič kaj dosti drugače: vedno sem se po moje na koncu prav odločila, vedno sem potem izbrala tistega, kakršnega sem takrat rabila in s katerim sem lahko šla dalje po svoji poti. Če bi izbrala drugače, bi šla pa po drugi poti, nobena ne bi bila nekaj strašno narobe, mi je pa v splošnem všeč tu, kjer sem:).

Še vedno stojim za svojo trditvijo, da imaš lahko globoka čustva do dveh naenkrat (poznam primer, vendar k sreči sama še nisem bila v taki situaciji...da bi lahko govorila o močnih globokih čustvih do dveh). Včasih te življenje pripelje na čudna pota. Je pa res, da ščasoma čustva do enega izmed teh dveh zbledijo. Kako izbrati? Rekla bi s trezno glavo. Seveda v primeru, da nisi z enim v začetni evforiji, ker potem ima glava bolj malo pri tem.

Podpis in sem bila sama v tej koži in to ne 1x:D. Sem se pa potem enkrat pogovorila sama s sabo, ko se je vzorec nekam sumljivo ponavljaluser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Sodelavec
27.8.2013 20:38:38   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Daddy, meni se je nekoč non stop dogajalo, da sem imela dva fanta enako rada in sem bila v oba zaljubljena. V bistvu me je bilo malo strah resne zveze in te moči, ki jo imaš nad nekom, ki te ima tako divje rad... sem se bala prizadet in enega in drugega, ker sem mela oba rada. Hkrati mi je bilo z obema lepo in sem vedno rabila kar precej časa, da sem se odločila (zato so se moji fantje vedno malo "prekrivali"user posted image ) Nisem glih ponosna na to, ampak tako je bilo in taka sem bila. Zdaj mi to ni več problem in se ne spomnim, kdaj bi mi nazadnje kdo zmešal glavo, se malo strinjam z Milivojevičem, da se ti to kasneje ne dogaja več toliko, ker se odločiš in v tem smislu bi se lahko pogojno strinjala s teboj, da ljubiš enega - če je to odločitev o življenjskem partnerju, ki je pri nas lahko samo eden (na tvojo in kalbovo žalost;).



Ronja....ti si itak unikum....ti še verjameš, da ima prostitutka vsakega, ki mu ga fa.fa rada......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Sodelavec
27.8.2013 21:32:51   
ronja
ti še verjameš, da ima prostitutka vsakega, ki mu ga fa.fa rada...

user posted image user posted image user posted image No, to glih ne, ampak da pa štopajo, pa sem verjela ja... in jim ustavila, ker so se mi smilile, da bi bile dolgo na tistem mrazu tako malo oblečene... user posted image Takoj potem ko sem naredila izpit in ja, takratni in zdajšnji fant se nista mogla nehat režatuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Sodelavec
27.8.2013 21:35:01   
mika
Ronja....ti si itak unikum....ti še verjameš, da ima prostitutka vsakega, ki mu ga fa.fa rada......


ronja sorry, ampak ne morem da ne biuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nisem brala vsega, mogoče je že kdo napisal.....kaj pa če avtorica teme, potem ko se predaaaaaš novi ljubezni ugotoviš, da je napaka....kaj pa pol....gledat napako , menjat službo???? Je doma res tako moteče, da bi reskirala vse kar si dosegla, zgradila s svojim možem?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Sodelavec
27.8.2013 21:40:17   
ronja
Mika, zakaj sori, sej je smešno - sploh ker je mal resnice notuser posted image .

Sicer pa - saj punca ne pravi,d a bi se rada predala tej novi ljubezni, ampak sprašuje, kaj naj naredi, da jo bo minilo...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Sodelavec
27.8.2013 21:47:41   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Mika, zakaj sori, sej je smešno - sploh ker je mal resnice notuser posted image .

Ronja, glej da še med kakšne težave na zaideš s svojo naivnostjo...menda znajo prostitutke bit šarfneuser posted image

Sicer pa - saj punca ne pravi,d a bi se rada predala tej novi ljubezni, ampak sprašuje, kaj naj naredi, da jo bo minilo...

Po moje je dovolj, da pomisli če je vredno rasturit familijo zaradi nekoga, ki ji vzbudi minljive občutke. sicer pa, verjetno sama o tem razmišlja, drugače bi se že predala.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Sodelavec
29.1.2018 17:38:05   
Celjanka1

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pred časom sem nekaj začutila do sodelavca. Ne vem kaj je to, ampak med nama je močna privlačnost in dobra energija. On je zelo pozoren, zapomni si stvari in zanima ga in daje mi nekatere občutke, ki jih doma ne dobim. Od začetka mi je to zelo ugajalo, kasneje pa sem ga ob popoldnevih začela pogrešati. Tega sem se prestrašila, dobila slabo vest in od takrat naprej, ko sem to dojela me to zelo bremeni. Službe ne morem menjat, umaknit se tudi ne morem, ker ves čas sodelujeva. Kako naprej?


Ojla,

sem nova na forumu, ki sem ga obiskala z namenom prebiranja vaših izkušenj z boleznimi otrok. Slučajno sem zasledila tale zapis in se odločila, da se tudi jaz prijavim. Zapis zgorej me je šokiral, saj sem se tud jaz znašla v isti situaciji. Pol leta nazaj sem v službi spoznala osebo s katero sva se močno zbližala in navezala drug na drugega. Sem poročena, z možem imava dva otroka. Vidim, da je ta zapis nastal že pred leti, a če si še vedno prisotna na forumu, bi z veseljem prebrala in si izmenjala tvojo izkušnjo. Še raje morda preko ZS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?