|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
13.8.2013 12:23:45   
Neala
Glede vonja in okusa nožnice.. Ja, pred M dobi dokaj kovinski okus. Zdaj, ko sem noseča pa je ostal sladkast in bolj nevtralen. Joj, ne me čudno gledat, samo takole sem tudi preverjala prejšnji cikel in zdaj tale. In prejšnji cikel, tiste dni, preden sem res dobila M, je bil okus zeloooo kovinski, prav oster. No, zdaj pa je ostal sladkast.

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
13.8.2013 12:28:22   
Cikacaka
Saj, da ne bo katera mislila, da iščem znake v vsaki pikici...sploh ne, ampak sem pač opazila drugačen vonj in me samo zanima ;) Psiha še miruje user posted image

Pred M je pa vonj in okus bolj kovinski, kar je jasno zaradi železa v krvi, po moje.. :)

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
13.8.2013 12:29:10   
Čukica

IZVIRNO SPOROČILO: Cikacaka


hm a bi lahko bil to tudi kakšen znak nosečnosti mogoče?


Jaz se na to kot znak nosečnosti ne bi zanašala, ker to lahko variira tudi glede na prehrano. Drugače pa imajo hormoni velik vpliv, ni pa nujno, da nosečniški. Lahko pride celo obdobje, ko se ti pH spremeni. Spremenjen je lahko tudi zaradi kake okužbe. Skratka malo morje faktorjev.

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
13.8.2013 12:32:52   
Čukica


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


5.9.
Čukica


6.9.
Sisley


12.9. - 17.9.
banana_ana


20.9.
Radenska_



user posted image NAVIJAČICE user posted image
Bluegirl, Nealauser posted image , Cikacaka, Zlatolasek, Katte


SKUPAJ NAS JE : 9

user posted image NOSEČK: 1




(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
13.8.2013 14:02:40   
Cikacaka

IZVIRNO SPOROČILO: Čukica


IZVIRNO SPOROČILO: Cikacaka


hm a bi lahko bil to tudi kakšen znak nosečnosti mogoče?


Jaz se na to kot znak nosečnosti ne bi zanašala, ker to lahko variira tudi glede na prehrano. Drugače pa imajo hormoni velik vpliv, ni pa nujno, da nosečniški. Lahko pride celo obdobje, ko se ti pH spremeni. Spremenjen je lahko tudi zaradi kake okužbe. Skratka malo morje faktorjev.



Aha..hvala ;) Fora je v tem, da še nikoli nisem nič zasledila o tem..pa me zanima.

Okužba verjetno prinese bolj neprijeten vonj a ne? Ker tale je sicer močen..ampak nič neprijeten...tako mlečnosladek in prav prijeten, se vonja ko grem lulat, ko sem sam izcedek (ki ga ni :D ) povohala nisem nič vonjala posebnega..pravzaprav sploh nič. Res pa je, da nimam pojma kako je ko imaš kakšno glivično okužbo, ker je še nikoli nisem imela..znano mi je, da imaš baje sirast izcedek, verjetno je tudi srbeče..predvidevam.

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
13.8.2013 14:20:17   
Čukica
Če to vonjaš ko greš lulat najvrjetneje vonjaš urin in ne sluz v nožnici. Če je urin sladek ni dobro, to nakazuje lahko na diabetes. Zdej če je samo vonj, pol je lahko če si pila kaj posebnega v večjih količinah. Urin lahko pride tudi obarvan v takih primerih (recimo rdeča pomaranča ali pa rdeča pesa)... Drugače pa je normalen vonj urina kot vonj po goveji juhi:) pri bakterijski okužbi pa smrdi kot po crknjenih miših.

< Sporočilo je popravil Čukica -- 13.8.2013 14:21:07 >

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
13.8.2013 14:25:07   
Cikacaka
uff, ti si živa enciklopedija hehe user posted image
Nič od tega ni, sladkorne nimam, jedla tudi nič posebnega. Hvala za vse informacije, verjetno se bo vse spravlo v red..tako kot je prišlo..saj mi ne dela težav..samo radovednost vzbuja :)

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
13.8.2013 14:31:13   
Radenska_
O madonca, koliko ste naklamfale :)
Pohvaljene :)
Ful sem se smejala o prigodah z mačkoni. Ma mene samo to moti ker je moja senca, res NON STOP je za mano, kar prilima se mi na nogo in parkrat sem jo že skorajda pohodila. Najde pa vsako luknjo da vanjo zleze....Tud v take ko ne bi blo treba user posted image

Katte in ostale, ful hvala jaz tud upam da bo plodno :) Lepo bi bilo.
Drugače pa sem zdaj doma do ponedeljka. jupijej user posted image

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
13.8.2013 14:54:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
14.8.2013 8:45:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 9:07:12   
Čukica
Dobro jutro,
jaz tudi srkam že drugo kavo...drugače baje pitje večje količine kave zmanjšuje plodnost - to sem nekje prebrala in mi ni čist jasno sicer, kako bi kava lahko to zmanjševala. Si pa definitivno lahko povečate plodnost, če prenehate kaditi (če katera slučajno). Kajenje namreč znižuje plodnost, lahko celo povzroči neplodnost (ta se povrne s prenehanjem) oz tako imenovano prezgodnjo menopavzo, hehe - zdej mi pa pade na pamet kako bi kera pomislila, da mogoče pa bojo tudi gube izginile, če preneha kadit:D
lili25 - makes sense. V nosečnosti se začnejo namreč na velliko proizvajat rdeče krvničke (pač povečala se bo količina krvi, jasno) in na ta račun so tkiva tudi tam spodaj bolj prekrvavljena. sicer za moje pojme je modrikasta barva bolj pokazatelj premajhne prekrvavljenosti oz oskrbe s kisikom. Se pa tam dol vse bolj napihne, za to tudi bolj paše sex:) Tako da jaz čakam, da mi bo spet začelo še bolj nenormalno pasat in pol bom vedla:) tako je bilo prvič:) moj je bil čist fertik:D
Drugače pa tudi iz istega razloga (večja prekrvavljenost) imajo nosečnice lepši obrazek, rdeča lička... Ko pravijo babice - se ti vidi da si noseča. nekj izžarevaš. Ja, večjo količino krvi v telesu bi ji jaz odgovorila hahaha in po tem bi najbrž butasto pogledala.

No, dobro jutroo še 1x:D

< Sporočilo je popravil Čukica -- 14.8.2013 9:08:14 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 9:34:02   
zlatolasek
Dobro jutro!

Vidim, da je tema za september zdaj bolj aktivna kot avgust, zato bom pa kar pri vas malo počebljala user posted image

Sem brala nekaj o okusu nožnice in sem kar čudno pogledala, dajte meni ve to malo razložit kako to počnete, ker jst ne vem kakšnega okusa ima moja nožnica in roko na srce, me tudi ne zanima (dokler se moj ne pritožuje)....skratka, a ve to dejansko probavate na stranišču doma, al to med sexom poskušate al kako? Jst sicer mislim, da kar natančno opazujem svoje telo (zdaj ko se trudiva zanosit), ampak vidim da se da priti tudi na čisto drug nivo user posted image

Jst sm po mojih izračunih nekaj dni po O in za razliko od prejšnega meseca (ko sem imela nešteto znakcev), jih zdaj nimam NIČ. Počutim se super, nič me ne boli ali špika, nimam mozoljčkov, nimam čustvenih izpadov, lahkota je itak vedno, tko da user posted image Itak je še prezgodej, ker do morebitne vgnezditve naj še ne bi prišlo, ampak sem začudeno mirna tale mesec user posted image user posted image Joj, če se primerjam s prejšnim ciklom, ko sem imela tako bujno domišlijo in sem naredila kar nekaj testov, čeprav sploh še nisva delala na temu, zdaj pa me sploh ne mika. Sem kar ponosna nase user posted image

Kako ste pa kaj ostale?

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 9:51:29   
Neala
Dobro jutro.. Jaz tudi rada čvekam z vami, ker vas že poznam user posted image .

Čukica, meni tudi paše kava in sem zdaj, ko sem tako na začetku nosečnosti malce v dvomih, če jo lahko pijem. Pijem pa zjutraj turško kavo (ne močno) z mlekom. Pa potem sredi dneva še eno. A lahko? V prvi nosečnosti mi je blazno zasmrdela že kmalu na začetku in je nisem pila več skoraj celo nosečnost.

Zlatolasek, tako sem jaz bila. Ko sva prvič pred ovulacijo se malo "špilala" in potem nisva več, sem jaz imela kar neko iluzorno predstavo, da sem morebiti zanosila in sem mela noro nemogoče znake tisti mesecuser posted image . No, potem sem se pa čist umirila. In ko sva  zares začela delat na otroku, se nisem več opazovala po ovulaciji. Sicer v prvem krogu ni bilo nič, je bilo pa zdaj v drugem. In tu sem le vidla kar drugačne znake kot bi bil običajni pms. Ampak dejstvo je, da se v glavi le umiriš.

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 10:17:25   
Čukica





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


5.9.
Čukica


6.9.
Sisley


12.9. - 17.9.
banana_ana


20.9.
Radenska_



user posted image NAVIJAČICE user posted image
Bluegirl, Nealauser posted image , Cikacaka, Zlatolasek, Katte, lili25


SKUPAJ NAS JE : 10

user posted image NOSEČK: 1





(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 10:25:26   
Čukica
Hehe, punce to je idealno za partnerje malo bolj vključit v načrtovanje nosečnosti in spremljanje znakov. Kar on naj pove kakega okusa je danes:D Pa dejte mu naročit, da mora to pač dnevno spremljat...bo na ta račun tudi user posted image veliko več, pa še ne bo tistega občutka da je to zdej samo še za zanosit...bo bolj spontano nekako, hehe. Jaz bom to danes mojemu naročila, da vidim kaj bo reku:D

Neala, kavo pa komot piješ, če ti paše seveda. 2 skodelici na dan si komot privoščiš, več pa raje ne;) v prevelikih količinah ni nič dobro. Če imaš nizek pritisk recim ti itak nobena druga zadeva ne preostane kot to. Če bi pa slučajno imela visok pritisk po tem pa seveda raje kave ne pit.
Pa ne ozraj se na mamce in babce, ki bi ti utegnile soliti pamet glede pitja kave ker so 100 let za kačami. Pa če jo piješ med nosečnostjo jo potem tudi med dojenjem. Konec koncev ne moreš odvzet otroku nekaj, na kar ga navadiš;) in ne poslušaj komentarjev kot so: če boš pila, ne bo spal. Jaz sem pila celo nosečnost in tudi pol med dojenjem. In ti povem da spal ni takrat, ko kave NISEM spila. ko sem jo je bil pa mir:) tako da...tudi otroka lahko boli glava če mu odvzameš na enkrat razvado na katero je bil navajen 9 mesecev;) pa ne zdej to za slabo uzet.:)

< Sporočilo je popravil Čukica -- 14.8.2013 10:28:12 >

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 10:49:13   
Neala
Čukica, zlata si! Sam bog te je poslal na te strani user posted image .

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 11:01:53   
Radenska_
Ahoj :)
Luksuz, jaz izležavam na kavču, pašeeee. Jaz spijem dve kavi na dan, približno.
Kadim tudi. Mogla bi že nehat pa mi je ratala navada. Vsak dan prižgem 1-3. To zdaj zadnjih 10 mesecev, s par parvzami...Ah ja.
Mogla bi se tudi zredit, ITM mam 17.3.
Skratka, idealni pogoji :S Saj vem a bi vsaj glede kajenja lahko kaj naredila, kava ni problematična.
ITMja pa še v življenju nisem imela 18.5 oziroma "normalno hranjeni".

Glede okusa nožnice, jaz ne vem za vas, samo meni se moje telo ne gabi, tako da dostikrat kaj preverim s prsom in tudi poskusim.
Okus je res beden kadar si vstavljem prometrium, drugače pa pač kisel, kot mora bit. To much information, I guess :))

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 12:37:58   
Bluegirl
Hellouser posted image

Ma, super ste punce, tako se vam nasmejimuser posted image

Čukica: ti si res ena taka enciklopedija s priokusom humorja in komičnosti in tolažbeuser posted image

Tole z okusom/vonjem nožnice pa tudi mene več zanima. Zgleda, da bom v času načrtovanja user posted image veliko bolje spoznala sebe in svoje telo. Res žalostno, da nas s takšnimi stvarmi ne seznanijo prej, sploh v poplavi vseh možnih informacij. Bi bilo zelo koristno.

Lepo bodite.

_____________________________

Bluegirl

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
14.8.2013 13:54:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bluegirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 14:45:49   
pikapolonica 85
glej ti njihuser posted image jaz pa sem mislila, da ste vse na morju, da ste dobile kolektivnega, mene pa pustile tuuser posted image no, saj moram še biti v avgustu, ne smem prehitevati, ker še ni prišel moj čas, ne za M in ne za user posted image . je pa lepo brati in čvekati z vami, je vsaj bilo malo padavinuser posted image user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 14:56:11   
Cikacaka
Pikapolonica jaz tudi kar tukaj strašim, čeprav ni čas še ne za eno ne za drugo user posted image user posted image me ki smo proti koncu meseca smo malo zapostavljene user posted image

Jooj, jaz pa tako utrujenaaaa...že včeraj sem se komaj premikala, danes isto. Zaspala ob 9.30, pol se pa celo noč zbujala in nisem mogla spat. Mislim, da mi je aktiven dopust ven udaril.

Sem pa malo mackote opazovala...in ne moji niso silili na moj trebuh...hudički mali niso hotli niti blizu mene prit hahah. Še xxlka ki nonstop sili na mene me ni šmirglala pet posto. Tako, da testing ni uspel heheh.

Glede kave pa se je mini dopadel en nasvet: če otrokom ne dovolimo piti kave, potem tudi zarodka ne smemo filati z njo ;) Drugače pa jaz spijem eno, maximalno dve na dan, včasih pa tudi nič...odvisno od dneva.

Ta maz meni nič ne paše!!!!!! Zebe me user posted image pol pa letam lulat na vsakih 10min...grrrrrrr..hočem 40+ stopnij..meni pašejo :D

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 14:56:29   
Wishes
Radenska Jaz sem imela ITM stalno krepko pod mejo, kar mi v moji službi ni pomagalo (trenutno delam v športu izgledala sem pa kot okostnjak)...
No, nato pa sem načrtno začela papat. Zdrave stvari, petkrat dnevno. Enakomerno sem se poredila na višini 166cm iz 46kg na 56-58kg v enem letu. Vsi me hvalijo kako dobro izgledam :).
Tako kot se morajo preobilni paziti da pojejo manj, moram jaz pazit da pojem več (saj na treningih vse pokurim).

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 15:20:20   
banana_ana
Ola punce...kar zivahno je tu user posted image

Hahaha, tale ideja, da svojemu narocis naj spremla okuse tamale mi je pa cist vsec!!! user posted image

Drugace pa dozivljam stres danes...vzela sem si dopust, da v miru vse zrihtam za jutrijsnji piknik presenecenja...mojemu sem rekla da delam cel dan, ker sem dezurna. Ok, zutri vsanem normalno za v sluzbo, avtomatsko oblecem trenerko (ker pac ne grem v sluzbo) in preden grem vstane moj (nikol ne vstane k grem), da gre kao lulat in me vidi v trenerki in seveda takoj vprasanje, kam grem v trenerki...fak, mehke noge, rdeca v glavo...se na hitro zmislim, da sploh nisem vedela da sem oblekla trenerko, sem mislna da sem ene druge hlace oblekla, sportne. Ok, to nekak gre skoz....grem k tasci po avto, v trgovino, nazaj k tasci, pocakat da bo ura tok da grem moj v sluzbo in grem jaz lahko domov....ura je bla ze vec kot pol ure "cez njegov odhod", pridem izza vogala bloka, on iz vhoda ven....HVALA nevemkomu da je gledal v telefon in me ni videl. Pomoje sem prebledela in me je katapultiralo nazaj za vogal.user posted image

Upam, da teh pretresov ne bo vec, ker sem se ze dvakrat skor v hlace polulala od "strahu" user posted image

Mi pa kar pase tale dez in svez zrak...samo lahko pocasi ze neha, da ne bo jutri vse razmoceno.

Fajn mi je ker sem z necim zaposlena in pozabim na tecno M.

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 16:12:41   
Katte
Jaz kave ne maram, obozujem pa pravi caj. Vcasih sem ga precej spila, za nekaj casa sem se mu odpovedala, zdaj pa spijem mogoce enega na dan.
Moj ITM je 18,7, kar je cisto v redu.
Vsec mi je, da vas je kar nekaj ljubiteljic mack. Mi je sicer nimamo, z mojim pa se dogovarjava, da bi eno posvojili, ko bo mali malo vecji. Se nama zdi pomembno, da je otrok v stiku s zivalmi, se nauci potrpljenja in odgovornosti. Macke so pa itak najboljse!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
14.8.2013 17:06:49   
pikapolonica 85
cikacaka mgoče pa nas "zapostavljene" presenetiuser posted image user posted image sanja svinja kukuruz....user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?