|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
20.8.2013 18:28:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 18:31:01   
aknela123
Al je zakon, Peggy pa prava carica user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 18:49:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

V bistvu, LOL, vsakič ko katerikoli pride na misel, da ima groznega moža, naj si pogleda 5 minut te serije in spet bo vse kot v sedmih nebesih user posted image . Ker huje kot Al je težko najti.


Izgleda, da potem večina forumašic že Ala gleda....ko forum ni več tako dinamičen.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 19:36:30   
mojamura
ahh ja forum....par let nazaj so bladale kokice in chick fight, zdaj pa sama tugauser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 19:55:35   
alda
Moja Mura kokic zmanjkalo !!user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 20:11:18   
aknela123
pa, jooooj. jaz pa sem tukaj gor samo štiri leta. kaj sem zamujala!!! dajte to ponovit, plis.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 20:28:52   
petea
verjetno je dandanes vedno težje vzdrževati aktiven forum;
večina dilem sedanjih mamic je (skoraj zagotovo) že bila opisana v kakšni izmed tem ali so informacije dostopne kjerkoli drugje po spletu

malo postaja forum verjetno nekoliko zastarela oblika spletnega komuniciranja - FB in ostala soc. omrežja verjetno terjajo svoj davek

nekateri forumaši so se izpeli, drugi so odšli iz raznoraznih razlogov

nekateri nimajo več časa, ki bi ga lahko namenili za forumsko kresenje mnenj

nekateri pa morajo tudi več časa delati, namesto porabiti svoj (služben) čas za sproščanje na spletu;
nekoč je Colt napisal, da RR forum zamre za vikende, praznike, najbolj aktiven pa je (dopoldan) čez teden, torej ko so ljudje v službi in 'imajo čas' (in dostop do spleta)


če so teme (očitno) preneumne, se debata ne razvije;
o veliko stvareh je bilo odprtih že cel kup tem;
glede na nekaj let nazaj vedno več informacij lahko hitreje najdemo, če povprašamo (vedno bolj obveščenega in polnega podatkov) strička Googla;
teme, ki se razvijejo, so tako praviloma samo še takšne, kjer opisujemo kakšne osebne izkušnje, mnenja o kakšnih specifičnih temah, npr. s področja medsebojnih odnosov, pa teme, povezane s kuho, še nekako živijo user posted image


sama pa pogrešam žar, ki ga je znala s svojimi temami znala prižgati Kerensa; ker ko se je njej dogajalo, je pa znala k svojim projektom pritegniti celo vojsko ljudi ...  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
20.8.2013 20:39:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 21:19:50   
petea
saj, to me ravno zanima, ali jo je našla in kje, koga ali kaj zdaj išče - nekaj se je še javljala, ko se je zagrela za eno hišo s kupom težav ...


mislim, da je v času iskanja Đovane kar nekaj TV limonadam padla gledanost ... user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
21.8.2013 9:31:12   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

....osebno sem mnenja da nam politika že vsaj 20 let samo skače po glavi in nas deli..seveda z dobro računico zase...


In ti definitivno nisi plod te politike delitve in ti je popolnoma vseeno kdo kje dela! In ne deliš ljudstvo po principu dobrega in zla (ali je zlega, prosim lektorja naj se vmeša), ne sataniziraš tistih, ki parazitirajo na poštenih državljanih... In nenazadnje ne uporabljaš demagoških trikov te iste politike, nimaš izpranih možganov in definitivno misliš s svojo glavo!!!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
21.8.2013 21:50:21   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
In ti definitivno nisi plod te politike delitve in ti je popolnoma vseeno kdo kje dela! In ne deliš ljudstvo po principu dobrega in zla (ali je zlega, prosim lektorja naj se vmeša), ne sataniziraš tistih, ki parazitirajo na poštenih državljanih... In nenazadnje ne uporabljaš demagoških trikov te iste politike, nimaš izpranih možganov in definitivno misliš s svojo glavo!!!


Tale finta, ''''misliti s svojo glavo'''' je dokaj simpatična. Bakfark, od kje prihaja denar za tvojo plačo? Koliko časa jo boš še prejemal? Jo bo mogoče kdaj zmanjkalo? Daj se probaj mal bolj potrudit....al misliš da tudi tvoja plača raste na drevesu? Ne omejaj mi politike, dol mi visi levo in desno, mene od nekdaj zanima kdo proizvaja in kdo vse je prisesan nanj!


< Sporočilo je popravil Colt -- 21.8.2013 21:56:34 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
21.8.2013 22:03:15   
Colt
http://www.youtube.com/watch?v=06rGW0AQGiY

Pa tkole mal za sprostitev.....

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
21.8.2013 23:46:50   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
In ti definitivno nisi plod te politike delitve in ti je popolnoma vseeno kdo kje dela! In ne deliš ljudstvo po principu dobrega in zla (ali je zlega, prosim lektorja naj se vmeša), ne sataniziraš tistih, ki parazitirajo na poštenih državljanih... In nenazadnje ne uporabljaš demagoških trikov te iste politike, nimaš izpranih možganov in definitivno misliš s svojo glavo!!!


Tale finta, ''''misliti s svojo glavo'''' je dokaj simpatična. Bakfark, od kje prihaja denar za tvojo plačo? Koliko časa jo boš še prejemal? Jo bo mogoče kdaj zmanjkalo? Daj se probaj mal bolj potrudit....al misliš da tudi tvoja plača raste na drevesu? Ne omejaj mi politike, dol mi visi levo in desno, mene od nekdaj zanima kdo proizvaja in kdo vse je prisesan nanj!



Od kje prihaja moja plača oz. v katerem od sektorjev delam smo razčistili najmanj enkrat. Dokaz več, da vedno znova štartaš z nulte točke... Kot da maš reset gumb. Da se ne ponavljamo De Vinci...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
22.8.2013 0:09:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
22.8.2013 9:53:38   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
In ti definitivno nisi plod te politike delitve in ti je popolnoma vseeno kdo kje dela! In ne deliš ljudstvo po principu dobrega in zla (ali je zlega, prosim lektorja naj se vmeša), ne sataniziraš tistih, ki parazitirajo na poštenih državljanih... In nenazadnje ne uporabljaš demagoških trikov te iste politike, nimaš izpranih možganov in definitivno misliš s svojo glavo!!!


Tale finta, ''''misliti s svojo glavo'''' je dokaj simpatična. Bakfark, od kje prihaja denar za tvojo plačo? Koliko časa jo boš še prejemal? Jo bo mogoče kdaj zmanjkalo? Daj se probaj mal bolj potrudit....al misliš da tudi tvoja plača raste na drevesu? Ne omejaj mi politike, dol mi visi levo in desno, mene od nekdaj zanima kdo proizvaja in kdo vse je prisesan nanj!




A lahko, prosim, prosim, prosim, nehaš že enkrat metat vse v isti koš?

Nisi fer, si žaljiv do marsikoga, ki dela in si razbija glavo, vsak dan, ja, tudi v JS obstajajo ljudje, ki skušajo spremeniti sistem, ki nekako vozijo mimo po vezah nastavljenih šefov, ki oh, kako nepotrebno, rešujejo življenja, preoblačijo pokakane riti starih dedkov in odnašajo polne kahlice izpod postelje na stranišče v domu za ostarele in brišejo pokakane ritke dojenčkov v porodnišnici ter vsako jutro pometajo pobruhane ulice zaradi pijanih najstnikov ter ti odvažajo smeti s praga, pozimi splužijo cesto, da se pripelješ v službo in poleti rešujejo zaplezane planince po gorah. Torej nehaj že enkrat metat vse v JS v isti koš. Ja, marsikaj je narobe v JS, marsikaj bo treba pomesti, a ni črno-belo. Kot tudi ni črno-belo v ospodarstvu. Kot tudi niso vsi s.p.-ji goljufi, kot tudi vsi gostinci ne utajujejo davkov in vsi v proizvodnji ne delajo 100 na uro, itd., itd., itd., Ja, marsikoga se najde s prsti v marmeladi, samo to še ne pomeni, da vsi tiščijo prste notri. Marsikdo jiih ne. V gospodarstvu in JS.

Kdo proizvaja? Hm, enkrat sva z očetom imela zanimivo debato na to temo, kdo koga rabi. Tako kot inženir (ki se je šolal na JAVNIH šolah, ki jih financira država) rabi delavca, da mu naredi dober proizvod, tudi delavec rabi inženirja, da razvije nove proizvode, ki jih bo delavec potem delal. In oba rabita komercialo, da izdelke strži in proda. Oba rabita ceste, da bodo izdelke lahko pripeljali h končnemu kupcu, itd.

Drgač pa imaš na FB cel kup unih, ki so dejansko prisesani na državni denar, pa jim piši, od alenčice zlate, jajota, princeske, bodočega predsednika uprave luke koper ter kar nekaj gorenjskih županov dalje. Sam ne vem, če imaš jajca za to.



Ankica, podpis pod vseuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
22.8.2013 14:12:05   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Sicer ga bolj berem kot pišem, ampak še brati nimaš več česa?

Nekoč je bil ta forum dinamičen, zadnje leto pa crkuje na obroke?

Še kdo podobnega mnenja? Se bom morala začeti z Alom ukvarjati, bo počasi zanimivejši od Ringaraje.


malo sem odgovore prebrala... ok, poleg naštetega, da je RR zahebaval, da je poletje... nekaj tega je krivo.
In prosim, ne čakati, da se bo dinamika zgodila. Ustvarite jo! user posted image
Ne ozirajte se na pripombe nekaterih rr-ovk/-ovcev, kako smo neresni in nedelavni, pišite kar vam je volja.
Cenzurirajo se le reklame in grde besede, kot na primer **** in **** user posted image

Pogrešam take Stanislavo_ -e, user posted image  ki bi v enem dnevu odprle 100 tem, pa še nagradne igre ni bilo. Na bruh mi je šlo, ko so navalile odpirati teme malo aktivne uporabnice samo zaradi nagrad, ene čokolade user posted image
Peggy komentiraj, sprašuj, "na glas" razmišljaj na RR in bo že bolj zabavno.
Četudi kakšna nova pride, je lahko pred časom brala samo o problemih na RR, ker smo samo o tem pisale. Zdaj, vsaj meni, dela dobro.

Lahko pa kaj tudi tvoj Al napiše tukaj, bo ziher zabavno user posted image  (čevlje ima vsaka rr-ovka rada user posted image  )

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
22.8.2013 15:31:12   
ronja
Colt, daj, resno - razumem, da te ta tema jezi, ampak vseeno - vsakič naprej mečeš Bakfarku, Ankici in ostalim, ki ne demonizirajo JU, da so JU, pa niso. Noben od njiju, ok?
Poleg tega je ta delitev zelo težka, ker se stvari prepletajo: recimo delavka v proizvodnji zanosi in zdaj pristane na porodniškem in "zajeda" državni denar, torej postane zajedalka. Isto delavec v gospodarstvu. Delavec v JU, ki izgubi službo, je na istem oz. po tvoje je potem, ko nima več službe "manj kriv", kar je rahlo trapasto - prej nekaj delaš... POtem imaš recimo zaposlene v firmah, ki dobijo večino denarja iz projektov na raznih ministrstvih. Kaj je to JU ali ni ju? Podjetje je svoje, ni državna last, večina prihodkov pa iz države. Ali pa obratno? Državna firma, ki se pa večinoma krije iz svojih storitev? Kaj torej je zate JU in kaj ni? Daj mi enkrat to obrazloži, ko se že vedno tako jeziš - da vsaj vemo, na koga;).
PS. niso vsi kot tvoj bratec;).

poleti rešujejo zaplezane planince po gorah

no, te ima pa v čislih, svetla izjema:).

Lulu, jaz nisem na čevlje mahnjena. Bi mi jih bilo pa zanimivo znat naredit, če to šteje;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
22.8.2013 15:34:16   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lulu, jaz nisem na čevlje mahnjena. Bi mi jih bilo pa zanimivo znat naredit, če to šteje;).


Šteje. Zelo user posted image

btw... jaz bi tudi rada znala narediti čevlje.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
22.8.2013 15:45:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
22.8.2013 16:03:13   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

BTW, ko se boste naučile delat čevlje, povejte, imate stranko user posted image . Jaz pa razmišljam, da bi šla delat izpit C kategorije, nekaj je na teh kamiončkih, ne vem, me mika user posted image .


In ti bi zdaj lepe damske čevlje, praktične... za kamion vozit? Ajoj... Ronja? Mogoče tvoj stil?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
22.8.2013 16:06:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
22.8.2013 16:28:07   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
A sem zahtevna?


Ja user posted image

kamionđije rabijo ene šuhe, ki si pljunejo na njih in že sijejo. Bom (enkrat pač, ko bom velika) ti naredila ene pete, da si jih priviješ na bulerje in zgornjo plast (ki je pritrjena z ježeki) po potrebi odstraniš in imaš spodaj lahk, prst ven, rožico gor flikneš,... pač karkoli, da potem paše z obleko.
Saj ni treba, da se na čevljih odstranjuje le notranja muca ali kaj podobnega, se bo pač še zunanost spreminjala. Huh, idej imam veliko, še samo učitelja rabim, delavico in orodje user posted image
Ko bom velika...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
22.8.2013 16:32:13   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

BTW, ko se boste naučile delat čevlje, povejte, imate stranko user posted image . Jaz pa razmišljam, da bi šla delat izpit C kategorije, nekaj je na teh kamiončkih, ne vem, me mika user posted image .


In ti bi zdaj lepe damske čevlje, praktične... za kamion vozit? Ajoj... Ronja? Mogoče tvoj stil?


LOL

Ma ne, za kamionček rabiš ene zdelane stare superge, z oljem popacane kavbojke in najbolj razstegnjeno kratko majico, ki jo najdeš v omari.

Ko pa zlezem ven in zlezem v bolj f.u.k.i.š oblačila, rabim salonarčke z visoko peto, odprti prstki, kaka pentljica spredaj,.. da se iz delavca prelevim v žensko user posted image . A sem zahtevna?



a niso kamionarji nekdaj bili znani po unih coklah z kravljim vzorcem?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
22.8.2013 16:34:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
22.8.2013 16:57:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alda)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?