|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
27.8.2013 20:29:36   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Če bi vedela, da boste začeli s politiko, bi tega posta niti ne napisala.

Vseeno je bolje, če se nič ne piše, kot pa o politiki,

Seks, šuhi, rokenrol.
Je to preplehko?


Seks v mestu 3 je vedno bolj resničen

Sarah Jessica Parker čaka, da se bo vrnila kot Carrie Bradshaw. Igralka je namreč namignila, da ima Seks v mestu 3 realne možnosti, da ugleda luč sveta.


http://www.siol.net/scena/film/novice/2013/05/seks_v_mestu_3_je_vedno_bolj_resnicen.aspx

Torej bomo spet lahko uživale v Carrijenih manolkah.......mogoče tudi v kakem rokenrolu....ker pogovorov o seksu se itak ne bo manjkalo......

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
27.8.2013 21:27:37   
ronja
hehe, mateyka, tale ženička ima mal hujše probleme kot samo to tvojo kompulzivno motnjo:D. Je precej bližje vijoličarkinemu opisu, ker je še kar nekaj takih cvetk, samo da se niso nam dogajale. Vendar poglej: v tem blogku je ne vem, recimo 20 stanovanj, od tega je samo ena sama soseda ubrisana, vsi ostali so pa super:). Imamo strašno srečo s sosedi:). Z njo se tako nihče ne razume, ker pač dela štalo vsem in mi, ki ne mejimo nanjo, jo še prav dobro odnesemo, ko nam samo izgubljene/odpihnjene nogavičke, senzorje ipd... pobere. Res je, da ona s tem pri milem bogu nima kaj počet, ampak pač ima res veselje z nagajanjem sosedom in kot rečeno - mi smo jo še zelo dobro odnesli, nekaj ostalih sosedov pa ne tako zelo dobro, ampak je zdaj boljše, sistem (policija) v tem primeru lepo deluje:).

Ampak recimo gospa pod nami, krasna mamka, pa nam vedno prihrani vse nogavičke, vse, kar nam pade dol, pove, če vidi, da nam je kaj odpihnilo čisto dol, da naj gremo takoj iskat, da ne bo "izginilo", itd... Res krasna gospa:). JI je pa taspodnja soseda poslala policijo, ko je meni sredi noči padla ena bukla na tla in je zaropotalo in se zgleda slišalo še v spodnje nadstropje. In pridejo policaji k uni stari gospe, ki kao kali nočni miruser posted image . Valjda njim še manj jasno, kaj tam delajo kot gospe... no, ko se je to ne vem katerič ponovilo, so ji povedali, da je lažna prijava tudi kazniva, nekaj v tem smislu. Potem je pa nehala:).
Sosede v tem nadstropjuso pa tako fajn, da smo si kdaj še otroke popazile, če je bila nuja:). Ma, na splošno fajn konec, res, pač ena zmešana pa mora bit v vsakem bloku, to je pač statistika pri takem številu ljudi.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
27.8.2013 21:45:36   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
pri nas je najbolj "zlobna in čudna" ena soseda
...
No, ampak zadeva še vedno kaže - temperaturo njenega stanovanjauser posted image .


ronja, morda bi jo morala kdaj malo dregniti v stilu 'Pri vas pa je danes vroče/mrzlo, imate 5 stopinj več/manj kot je v našem stanovanju.'

mogoče bi ji vsaj malo dalo misliti ...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
27.8.2013 22:14:56   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Seks, šuhi, rokenrol.
Je to preplehko?


Kaj pa ''vračanje '' energij pa to...to lahko?user posted image

Par dni nazaj me ena moževa sorodnica, s katero nimamo stikov 7-8 let in me napade napade, kaj sem nardila njihovi familiji...njej, njenemu ateju in , mamiuser posted image ...pogovor je iz normalnega stekel v par sekund njene norosti...vračammm tiiiii.......... in prekinem mobi....vse več folka je norega....par let nazaj je ena bluzila z urokiuser posted image user posted image user posted image ...kaj to samo mi vlečemo tak folk na sebe al imate vi tudi koga zablojenega.


Zblojenega folka na tone. Imamo v druzini zensko, ki se je zacela ukvarjati z vedezevanjem. Kasira dobro, naklada pa tudi, saj ima cedalje vec zblojenih strank.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
27.8.2013 22:53:52   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Po drugi strani pa ni smešno. Tale zgodba s senzorjem potrjuje, da bi na naši zastavi moralo pisati 'naj sosedu crkne krava'.

Gospa soseda nima čisto nič od tega senzorja, nikakor ji ne more koristiti. Očitno pa močno potrebuje občutek, da je 'zaje*bala' sosede in upanje, da imajo zdaj veliko neprijetnosti. V resnici pa semo vedo, da ima do konca navit radiator.


neee. kako pa ti tako pesimistično razmišljaš; sem rahlo šokirana. sej mamke ne poznamo, lahko da ima resne mentalne probleme, recimo tisti complulsive herding - a si kdaj vidla kako to zgleda? spoooky.. sliši se že tko kot da si ne more pomagat da ne sune.. in meni se taki ljudje smilijo user posted image

pa ne prosim zdej crknjene krave posploševat na večino, ker tudi zarad ene boge mamke v bloku, jaz zastave bloka še ne bi menjala. dam to kot primer..


Hvala.

Ne glede na to, da je ronja potrdila, da v tem primeru moj cinični izpad drži, mi vseeno prav pride tole opozorilo.

Žal, dejstvo je, da moram, itak že celo življenje, zdaj pa še sploh, poslušati same negativne izpade, kateri rdeča nit je, sploh če malo preanaliziraš, 'naj sosedu crkne krava'. Večinoma prikrito.

V bistvu tudi okvir pravljic 1001 noč sloni na tem: najti nekoga, ki se mu godi še huje kot tebi in ti bo odleglo. Najbrž v kriznih časih take stvari postanejo hujše. 

No, sploh če imaš večinoma na glavi penzioniste, za posladek moraš pa še na praznovanje poroke, kjer se starša ženina gledata kot pes in mačka in nekako prav ti postaneš center njihovega zanimanja, koliko časa se s kom pogovarjaš. user posted image user posted image

Ampak imaš prav. Človek se mora proti temu boriti in ne sme kloniti. Tudi ne mislim vreči puške v koruzo, samo občasno si pa lahko privoščim slab dan. user posted image







_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
27.8.2013 23:01:20   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: mika

Seks, šuhi, rokenrol.
Je to preplehko?


Kaj pa ''vračanje '' energij pa to...to lahko?user posted image

Par dni nazaj me ena moževa sorodnica, s katero nimamo stikov 7-8 let in me napade napade, kaj sem nardila njihovi familiji...njej, njenemu ateju in , mamiuser posted image ...pogovor je iz normalnega stekel v par sekund njene norosti...vračammm tiiiii.......... in prekinem mobi....vse več folka je norega....par let nazaj je ena bluzila z urokiuser posted image user posted image user posted image ...kaj to samo mi vlečemo tak folk na sebe al imate vi tudi koga zablojenega.


Zblojenega folka na tone. Imamo v druzini zensko, ki se je zacela ukvarjati z vedezevanjem. Kasira dobro, naklada pa tudi, saj ima cedalje vec zblojenih strank.


Pišuka, to je fenomen, ki meni nikakor ni jasen. Včasih vidim na TV reklame za te vsevedneže, menda jim samo SMS pošlješ in oni vse vedo in vse povedo. Pa mi ni jasno, da ti ljudje lahko, ne le preživijo, ampak celo plačajo reklamo na TV. user posted image

Sama malo sumim, da gre za kakšno pranje denarja, ampak moj lubi me prepričuje, da je folk res tako ubrisan.

Pojma nimam, kako bi reagirala, če bi me kakšna sorodnica obtožila, da sem jo uročila... misim, Zona somraka!

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
27.8.2013 23:46:23   
ronja
Vijoličarka, hvala da si me spomnila, da imam tako fajn poklic, gledam, kako se lepo živalce gledajo:D. Ma, 1001 noč je pa že fajn, no:). Bistvo je v leteči preprogi, nouser posted image .
kjer se starša ženina gledata kot pes in mačka

Dokler se ženin in nevesta tako ne gledata, je še tak v redi;). Sicer pa ti se kar spihaj, saj se vsiuser posted image .

Punce, jaz imam v družini celo šamanko, tako da zmagamuser posted image . Mal heca, velik resnice. Ampak moja šamanka je čisto fajn punca in večinoma nikomur nič hudega nočeuser posted image . Je pa imela tudi ona probleme z uroki in verjame v marsikaj v kar jaz ne in verjetno tudi obratno. Pač mi smo baje vedno bili znani pod nickom The Adams family, kaj češ, vsi ubrisani - kako češ v taki familiji normalen postat?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 0:06:31   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Punce, jaz imam v družini celo šamanko, tako da zmagamuser posted image . Mal heca, velik resnice. Ampak moja šamanka je čisto fajn punca in večinoma nikomur nič hudega nočeuser posted image . Je pa imela tudi ona probleme z uroki in verjame v marsikaj v kar jaz ne in verjetno tudi obratno. Pač mi smo baje vedno bili znani pod nickom The Adams family, kaj češ, vsi ubrisani - kako češ v taki familiji normalen postat?user posted image


A je šamanka Wicca?

The Adams family - a to po Douglasu Adamsu?user posted image




< Sporočilo je popravil Vijoličarka -- 28.8.2013 0:09:00 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 8:23:06   
mateyka
ne verjame da je vicca - je nekje v južni ameriki afaik in tam tega "trenda" ne poznajo user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 9:44:11   
ronja
The Adams family - a to po Douglasu Adamsu?

En del tudi, sicer pa so nas tako poimenovali po uni čb nanizankiuser posted image
Moja najljubša šamanka je svašta in ima povezave od jagebabe (Rusija) do šamanov (J.Am). Ne morete vi to kar tak samo v en koš vršt, v naši familiji ni nič po jusu:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 9:52:20   
mika
kjer se starša ženina gledata kot pes in mačka


Violičarka, ker imajo s sabo težave, je treba še druge zhebat....midva sva bla pred leti res na tanki nitki....al je za bit al pa za it. Spucala sva zadeve v parih dneh in živela naprej....pol se je pa začelo z zablojenimi....mož mi je šele sedaj povedal, da ga je ta sorodnica en dan pred najino poroko prepričevala, da se naj ne poroči, da je veliko punc žalostnihuser posted image user posted image user posted image . Kakšna zloba mora bit v človeku, da gre takšne zadeve počet. Ena od teh je celo prišla gledat na porokouser posted image ....mater sem zadela terno, a user posted image Da ne govorim, da sva takrat že pričakovala prvo hčerko. Zanosila sem med časom, ko sva planirala poroko..

kar se tiče sms šloganja itak, da je totalna nategancija....al pa kličejo pa zraven valovi z rokamiuser posted image ... bolj blesav se pokažeš na tv, več ljudi bo klicalo. Ta šloganja, zdravilci itd se pa pojavijo vedno takrat, ko je kriza. Sem se pa tud sama vprašala tako kot tvoj mož. A ne stanejo reklame na tv veliko denarja???

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 10:27:54   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: mika

Seks, šuhi, rokenrol.
Je to preplehko?


Kaj pa ''vračanje '' energij pa to...to lahko?user posted image

Par dni nazaj me ena moževa sorodnica, s katero nimamo stikov 7-8 let in me napade napade, kaj sem nardila njihovi familiji...njej, njenemu ateju in , mamiuser posted image ...pogovor je iz normalnega stekel v par sekund njene norosti...vračammm tiiiii.......... in prekinem mobi....vse več folka je norega....par let nazaj je ena bluzila z urokiuser posted image user posted image user posted image ...kaj to samo mi vlečemo tak folk na sebe al imate vi tudi koga zablojenega.


Zblojenega folka na tone. Imamo v druzini zensko, ki se je zacela ukvarjati z vedezevanjem. Kasira dobro, naklada pa tudi, saj ima cedalje vec zblojenih strank.


Pišuka, to je fenomen, ki meni nikakor ni jasen. Včasih vidim na TV reklame za te vsevedneže, menda jim samo SMS pošlješ in oni vse vedo in vse povedo. Pa mi ni jasno, da ti ljudje lahko, ne le preživijo, ampak celo plačajo reklamo na TV. user posted image

Sama malo sumim, da gre za kakšno pranje denarja, ampak moj lubi me prepričuje, da je folk res tako ubrisan.

Pojma nimam, kako bi reagirala, če bi me kakšna sorodnica obtožila, da sem jo uročila... misim, Zona somraka!


Verjemi, da je folk resnicno zblojen in iracionalen. Glede na to, da omenjeno vedezevalko (sedaj slisim tudi, da je postala celo precej znana) poznam ze vrsto let in zelo dobro vem, kako zanicevalno in grdo je govorila o ljudeh, ki so sploh omenili kaksen horoskop , vedezevanje, karkoli duhovnega... mi je vec kot jasno, da je (vsaj za njo) to ena velika trzna nisa in kasira kot neumna.
Z druge strani se mi, ne glede na to, da je folk zblojen, zdi skrajnje grdo, da opeharis neko osebo, ki je k tebi prisla zaradi tezave, zaradi muke... in se na koncu se na njen racun smejis. IMO to psada v kategorijo "podenj od cloveka".


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 10:52:29   
petea
Nekako tako je pred leti potekal en TV pogovor:

Dober dan. Želite?
Dober dan. Marija tukaj.

Pozdravljeni, Marija. Kako vam lahko pomagam?
Imam težave z zdravjem.

Seveda. Prosim, izberite en predmet izmed teh, ki jih vidite na mizi.
Levega rumenega.

No, gospa, imate težave z levim kolenom.
Neee, niiimaaaam. Kolena mi služijo kot nova.

No, če težav s kolenom še niste imeli, ta predmet kaže, da se bodo pojavile.
Ampak ...

Izberite še en predmet.
Zgornjega modrega.

Ta predmet kaže, da imate težave z očmi.
Ja, res me malo muči vid.

Ste kratkovidni.
Ne, ne, drugačne težave imam ...

Glejte, gospa, ta kamen predstavlja takšno težavo, tako da se bo slej ko prej pojavila!
...



In v oddaji je sodelovalo kar nekaj ljudi, večina je seveda bila prav navdušenih, kaj vse jim je gospa prav povedala.




Je pa meni zanimivo področje intuicije. Pred leti sem delala vaje po eni knjigi za razvijanje intuicije. Zadeve, ki sem jih takrat 'videla' glede mojega življenja, so se mi čez nekaj let v velikem ujemanju uresničile, čeprav so bili zapisi čisto nepovezani s mojim takratnim življenjem in pričakovanji.

Zdaj pa ne vem, ali sem z zapisom osvestila določene ljudi in dogodke v moje življenje, ali sem res videla delčke svoje prihodnosti ali je šlo zgolj za slučajno soupadanje ali le moje (podzavestne) želje, načrte, ki so se v veliki meri uresničili.



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 10:52:41   
mika
Verjemi, da je folk resnicno zblojen in iracionalen. Glede na to, da omenjeno vedezevalko (sedaj slisim tudi, da je postala celo precej znana) poznam ze vrsto let in zelo dobro vem, kako zanicevalno in grdo je govorila o ljudeh, ki so sploh omenili kaksen horoskop , vedezevanje, karkoli duhovnega... mi je vec kot jasno, da je (vsaj za njo) to ena velika trzna nisa in kasira kot neumna.
Z druge strani se mi, ne glede na to, da je folk zblojen, zdi skrajnje grdo, da opeharis neko osebo, ki je k tebi prisla zaradi tezave, zaradi muke... in se na koncu se na njen racun smejis. IMO to psada v kategorijo "podenj od cloveka".



Točno to. Ta sorodnica, je moji tašči ponujala zdravljenje za 100€....penzionistki, ki gre komaj gre iz meseca v mesec. Na srečo ji tašča ni nasedla, rekla je, da ji ne verjame, ker jo predobro pozna, kaj šele da bi ji plačala.

Frodo, šele zdaj sem opazila tvoj podpis....user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 11:22:06   
mika
Je pa meni zanimivo področje intuicije. Pred leti sem delala vaje po eni knjigi za razvijanje intuicije. Zadeve, ki sem jih takrat 'videla' glede mojega življenja, so se mi čez nekaj let v velikem ujemanju uresničile, čeprav so bili zapisi čisto nepovezani s mojim takratnim življenjem in pričakovanji.


Intuicijo imamo vsi. na podlagi tega tud so nastale šlogarce in ko se človek znajde v stiski, ponavadi ta del zablokira in zaide k tistim, ki 'vidijo, čutijo itd'. Nekateri pa na to ne dajo nič. Sicer je Frodo že večkrat pisala iz psihološkega vidika in bo najbolje znala razložit iz strokovne plati.

Lahko bi nizala primere iz svojega življenja, ker imam razvito intuicijo že od kar pomnim zase, ampak je preveč. Nedolgo nazaj sva se s sestro pogovarjali, kako zanimivo je , ko ti naenkrat uletijo informacije, na katere nisi pomislil in se izkažejo za resnične, slej kot prej....ko človeka 'prebereš' al po videzu al po dejanjih, brez da bi z njim imel osebni stik. Oseba, ki sem jo prej omenila z 'uroki' , je moževa sodelavka in sem možu povedala za vsak njen naslednji korak in to še preden sem sploh vedela kako izgleda, govori itd....njena dejanja in to kar je bluzila možu, so mi 'pokazala' celotno sliko kaj bo sledilo.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 13:35:07   
liliana
Izgleda, da so tudi nekateri "doktorji" postali vedeževalke.......user posted image  Ali pa so zgolj mobilne komunikacije postale vsemogočne.....user posted image

Diagnoza kožnega raka prek telefona? Smrtno nevarno!
Fotografiraj kožno znamenje, pošlji ga na spletni naslov in dobil boš diagnozo, ki pa je lahko "izredno nevarna".
.
.
.
Korektna diagnostika kožnih tumorjev oz. znamenj zahteva klinični in dermatoskopski pregled zdravnika, ki je za tako diagnostiko usposobljen, pojasnjuje predstojnica Dermatovenerološke klinike v Ljubljani Tanja Planinšek Ručigaj. Poudarja, da iz fotografije, ki jo posname pacient sam, diagnoza nikakor ni mogoča.
 
http://www.siol.net/novice/zdravje/2013/08/diagnoza_prek_telefona.aspx


 
 





(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 18:39:44   
alda
Ma ta boljš so une tete z Astro tv .ko neki maha z rokami in ti kao na daljavo sprosti nekaj ali izžene nekaj user posted image
saj nimam pojma, ampak
Bogi tisti,ki to delajo in še bolj bogi uni ,ki jim nasedajo !user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 18:41:09   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Izgleda, da so tudi nekateri "doktorji" postali vedeževalke.......user posted image  Ali pa so zgolj mobilne komunikacije postale vsemogočne.....user posted image

Diagnoza kožnega raka prek telefona? Smrtno nevarno!
Fotografiraj kožno znamenje, pošlji ga na spletni naslov in dobil boš diagnozo, ki pa je lahko "izredno nevarna".
.
.
.
Korektna diagnostika kožnih tumorjev oz. znamenj zahteva klinični in dermatoskopski pregled zdravnika, ki je za tako diagnostiko usposobljen, pojasnjuje predstojnica Dermatovenerološke klinike v Ljubljani Tanja Planinšek Ručigaj. Poudarja, da iz fotografije, ki jo posname pacient sam, diagnoza nikakor ni mogoča.
 
http://www.siol.net/novice/zdravje/2013/08/diagnoza_prek_telefona.aspx


 
 






To sem slišala po radiu v avtu popoldan reklamo. Neki... znamenje.si

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 19:47:39   
Colt
http://www.youtube.com/watch?v=jaqDQUmKop0

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 20:23:26   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

http://www.youtube.com/watch?v=jaqDQUmKop0

JEEEEE Texas are back


evo link še bodočih zvezd ;)user posted image ....iz Londona, kitarist pa je naše gore listuser posted image

http://www.youtube.com/watch?v=vvGToc7C0UM

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 21:02:38   
Colt
Vse skupaj gre k vragu :D

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 21:05:38   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Vse skupaj gre k vragu :D


kaj to?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
28.8.2013 22:44:20   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Izgleda, da so tudi nekateri "doktorji" postali vedeževalke.......user posted image  Ali pa so zgolj mobilne komunikacije postale vsemogočne.....user posted image

Diagnoza kožnega raka prek telefona? Smrtno nevarno!
Fotografiraj kožno znamenje, pošlji ga na spletni naslov in dobil boš diagnozo, ki pa je lahko "izredno nevarna".
.
.
.
Korektna diagnostika kožnih tumorjev oz. znamenj zahteva klinični in dermatoskopski pregled zdravnika, ki je za tako diagnostiko usposobljen, pojasnjuje predstojnica Dermatovenerološke klinike v Ljubljani Tanja Planinšek Ručigaj. Poudarja, da iz fotografije, ki jo posname pacient sam, diagnoza nikakor ni mogoča.
 
http://www.siol.net/novice/zdravje/2013/08/diagnoza_prek_telefona.aspx



Zloraba skrbi in straha. Prvo te ustrasi, potem ti pa ponudi resitev za "majhen" strosek. Klasicna manipulacija s strahom.
 

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
29.8.2013 5:03:07   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

The Adams family - a to po Douglasu Adamsu?

En del tudi, sicer pa so nas tako poimenovali po uni čb nanizankiuser posted image
Moja najljubša šamanka je svašta in ima povezave od jagebabe (Rusija) do šamanov (J.Am). Ne morete vi to kar tak samo v en koš vršt, v naši familiji ni nič po jusu:D.


Biti po JUS-u bi bilo nedomoljubno. Danes je treba biti po SIST-u. user posted image

Mene je pravzaprav zanimalo, če so Wicca že pri nas.

Zadnjič je bil dokumentarec, mislim da na NGC, vsebina je bila sicer nekaj drugega, ampak se je postavilo vprašanje, zakaj ljudje raje verjamejo nečemu mističnemu. Nek znanstvenik je resignirano razložil, da je znanost suhoparna, logika naporna, mistika pa je privlačna. Slednja omogoča hitre in všečne odgovore, prva pa ne.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
29.8.2013 5:21:44   
Vijoličarka
Močno se strinjam s Frodo, da je neizmerno grdo izkoriščati stisko (in neumnost) ljudi.

Vendar pa, vsak človek je odgovoren zase. Informacij je dovolj na razpolago. Meni gre na jetra, ko človek, ki je imel vse informacije na razpolago, zajadra, ves prepričan vase , v temna morja, potem pa zahteva: ponovitev igre, sočutje, povračilo, izbris...

Eh.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?