|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko potrebujete do velikega O?
30.8.2013 12:05:19   
Aleš*
@mateyka & anonimen
Glede "solo kurjenja" na njenem ognju je tako, da pravi, da je njej to tuje. Da vse intimne reči zelo povezuje z mano in da ji ni do soliranja. Nekako to lahko razumem, tako da je v preteklosti nisem bolj nagovarjal v to, čeprav se mi zdi, da bi ji mogoče koristilo. Očitno pa je, da ni neke notranje potrebe ali želje po spolnem užitku. Ni notranje spodbude, da bi iskala užitek. Mislim, da je to koren problema...
Tako da nima zaloge trikov, ki bi jih lahko uporabila...

Intervju o katerem sem pisal lahko najdete tukaj. Nama je bil zelo zanimiv.
http://www.peaktestosterone.com/Married_Sex_Frequency.aspx

@patrino:
Brez skrbi. Jasno mi je, da vsak odnos kdaj pa kdaj zajadra v plitvino in nasede na kakšno sipino. Takrat je pač treba samo poiskat pot nazaj na globoko in na širna prostranstva morja. Tudi za pripombe malo za šalo malo zares, sem zelo hvaležen, ker so ženski obraz odgovorov na moja vprašanja.
Ja, večina moških krajšo vžigalno vrvico. To je preprosto posledica dejstva, da imamo moški več testosterona (če je vse, kot mora biti). Za moške je običajni nivo med 2,8 in 8 mcg/L, za ženske med 0,06 in 0,8 mcg/L.
Najino ozadje je zelo pestro in zagotovo prispeva k najini težavi(ci). Oba sva v službah in delava tudi popoldne - dejansko imava dve službi. Tudi družina je za slovenske razmere kar velika in se nahaja nekje med plenicami in faksom. Sama obremenila dejstva torej... Vem, da bo katera rekla: Ja seveda, kaj bi pa potem ti rad..? Ampak vseeno iščeva poti za izboljšanje, četudi razmere niso najbolj ugodne. Ali ni prav v časih, ko so obremenitve večje, spolna izpolnjenost obeh še bolj potrebna?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko potrebujete do velikega O?
30.8.2013 13:05:28   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Aleš*

Glede "solo kurjenja" na njenem ognju je tako, da pravi, da je njej to tuje. Da vse intimne reči zelo povezuje z mano in da ji ni do soliranja.



Potem njen problem skoraj zagotovo izvira od tu.

(odgovor članu Aleš*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko potrebujete do velikega O?
30.8.2013 14:06:20   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Aleš*

Glede "solo kurjenja" na njenem ognju je tako, da pravi, da je njej to tuje. Da vse intimne reči zelo povezuje z mano in da ji ni do soliranja.



Potem njen problem skoraj zagotovo izvira od tu.



saj ji niti ne bi bilo treba da se samozadovoljuje, samo da z lastno glavo "sanjari" kaj ti bo delala in kaj ti njej. še vedno povezano s tabo in niti ni soliranje, če si ti v fantaziji user posted image a to ne bi hotla enkrat probat?

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko potrebujete do velikega O?
30.8.2013 21:00:02   
Anonimen
Odvisno od dneva do dneva. Če sva vmes par dni na suhem, rabiva oba kaki 2 do 3 minute. Če sva razpoložena in imava čas za dolgo seksarjenje, ki ponavadi traja 4 do 6 ur, pa doživiva takrat, ko se nama zahoče. Znava zadrževati in pospeševati ;)

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko potrebujete do velikega O?
30.8.2013 21:27:52   
patrino
[b]Ali ni prav v časih, ko so obremenitve večje, spolna izpolnjenost obeh še bolj potrebna?

Ja potrebna že potrebna verjetno, samo če je pa ob sto in eni obremenitvi tako na izi izvedljiva, je pa druga stvar. Tudi tu smo si verjetno moški in ženske krepko različni. Vsaj v večini. Osebno sem jaz v času hudih stresnih obdobij ( in še vedno se mi včasih to zgodi) kar se tiče seksualnega življenja precej zamrznjena za določen čas in rabim kar nekaj časa , da se odtajam- nasprotno pri mojem tega ni bilo nikoli opaziti. Če povem po domače: je ni sekiracije, ki bi mojemu dala tako po repu, da ne bi bil za stvar. Ko sva se o tem večkrat pogovarjala je rekel, da on očitno probleme zna pustiti pred spalničnimi vrati, jaz pa jih potegnem sabo pod kovter user posted image .

Glede samozadovoljevanja... sem ena izmed žensk, ki tega preprosto nikoli ne prakticira , pa nimam nekako občutka, da bi bilo kaj narobe z mano. Verjetno je to zaradi tega, ker imam ob trenutkih, ko sem za stvar, živi primerek, ki je tudi vedno za stvar, na dohvat ruke. Tako kot tvoja Aleš, tudi jaz vse svoje spolne fantazije povezujem z njim in tudi jaz nekako ne čutim želje po soliranju, če imam partnerja za igro v dvoje ob sebi . Verjetno bi bilo drugače, če bi bil on manj za stvar ali bi me manj privlačil. Predvidevam.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko potrebujete do velikega O?
2.9.2013 8:04:48   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Aleš*

Glede "solo kurjenja" na njenem ognju je tako, da pravi, da je njej to tuje. Da vse intimne reči zelo povezuje z mano in da ji ni do soliranja.



Potem njen problem skoraj zagotovo izvira od tu.



saj ji niti ne bi bilo treba da se samozadovoljuje, samo da z lastno glavo "sanjari" kaj ti bo delala in kaj ti njej. še vedno povezano s tabo in niti ni soliranje, če si ti v fantaziji user posted image a to ne bi hotla enkrat probat?



Če se ni nikoli "sama raziskovala" ( kar je sicer nekaj povsem normalnega in že dolgo ne več noben tabu ), potem bi to lahko pomenilo, da ima glede svoje lastne spolnosti neko zavoro v glavi. Zato bi lahko njun problem izviral od tod.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko potrebujete do velikega O?
2.9.2013 16:40:21   
ronja
Aleš, če vama bi obema tako pasalo, potem to ne bi bil noben problem, ljudje imamo različne navade, nič ni narobe, kar vsem udeleženim paše in so polnoletni itd... Če pa vaju moti, ker zato manj seksata, čeprav bi rada več, potem pa verjetno je težava oz. se splača rešit, če se da.
Najboljši se mi zdi mateykin predlog, da si sama napišeta scenarij, ki bi njo kuril, ti bi bil hkrati v njem (ker ji je to pogoj) in bi si ga lahko predstavljala že prej in se malo ogrela že čez dan. Če si cel dan v čisto drugem filmu je včasih res čudno takoj preklopit. Ok, včasih hormoni naredijo svoje, da je to na klik, ampak če si ves sesut, tudi hormoni niso tako na višku kot sicer (glede na to, da praviš, da sta kar obremenjena).
Možno je tudi, da ima sama kakšne zavore v spolnosti, sploh če je bila bolj strogo vzgajana glede tega. Se sicer strinjam s padrino, da če imaš ves čas na razpolago "tapravo stvar", se ti ne da nekaj sama igračkat, ampak vseeno je pa fajn, da se otrese tabujev in da spozna svoje telo...

Še odgovor: nekak se najdem v tippijinem in malo tudi v padrininem odgovoru - kakor kdaj, da bi pa rabila uro in pol pa ne (ok, če šteješ to, da gledava film v predigro, potem seveda ja - pač filmi tako dolgo trajajo, samo ker nimava glih časa zadnje čase, gledava kvečjemu kak south park, ti so pa krajši in če si kdaj kakega videl, ti je jasno, da ne pašejo glih pod definicijo predigre, ne glede na to, kako jih gledavauser posted image - hecna risanka, mi je ful všeč, amapk seksi pa res ni, je dostikrat rahlo do pretežno negravžna, če si stvari preveč eksplicitno predstavljašuser posted image )

Kar se mene tiče tudi rabim dalj časa (recimo pol ure), da se čisto sprostim, če dolgo časa nisva spala skup. Gre čisto za klik v glavi - če je to redno na programu, laufa program vedno nekje zadaj v glavi, ne da bi se sploh zavedala, enostavno se prag hormonov dvigne (to je tudi znanstveno dokazano, tudi to, da fantje zavohate punce, ki imajo višji nivo hormonov in so vam v večini bolj všeč) - in takrat gre vse skup zelo hitro (kar je fajn, ker potem je lahko velikokrat;). Če pa dolgo časa ne, pa kar nekak pozabim na vse skup (navadno je to takrat, kadar imam kake druge skrbi in mi že zato ne paše).

Nisem pa nikoli bila tako nesebična in poduhovljena, da bi mi bilo pri seksu vseeno, ali pridem do konca ali ne. Na srečo tudi mojim fantom ni bilo vseeno in so mi to vedno omogočili:). Verjetno se je tudi kdaj zgodilo, vendar se po pravici povedano ne spomnim, vsaj zadnjih 10 let ne...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?