|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 15:01:35   
Hopeful

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda



Hoperful- user posted image Sej bo, ni rečeno da se še kakšen ne pojavi. Kdaj imaš zdaj spet uz? Vem kako je smotano to, ko slabo reagiraš ( kot sem jaz zdaj)... je smotano že zarad tega ker komot gre en postopek v nič


Jutri imam spet UZ, tko da bom vidla kaj bo.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 15:05:07   
Hopeful
Hvala punce za vzpodbudne besede user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 15:38:42   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: aspera

Midva greva pa v torek na prevzem zdravil. Zdaj se pa kar hitro bliža vse skupaj user posted image .

Ja ja še malo in špikeuser posted image , imam pa mal občutek da bova skupaj trepetalki, če bo vse po sreči sevedauser posted image (če bo pri meni ovulacija in tako dalje...), saj imaš kratek postopek a ne?

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 18:51:17   
aspera
Kratek postopek imam, ja user posted image . Jaz pričakujem user posted image potem šele v začetku naslednjega tedna. Kdaj pa ti?

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 19:58:07   
Anonimen
Hej punce

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 20:06:19   
Anonimen
hej punce (prehitro sem nekaj pritisnila) z mojim user posted image sva si vzela podaljšan vikend in šviznila na morje možgančke dat na off in prišla je tudi user posted image tako da zari v torek grem na prvi UZ za IUI.. ne vem kako to poteka,tako da ne vem niti kaj me čaka,kdaj začnem z špikami.... no jaz upam da novemrbra pričakamo user posted image user posted image
srečno punce! navijam za vse nas user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 20:10:03   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: aspera

Kratek postopek imam, ja user posted image . Jaz pričakujem user posted image potem šele v začetku naslednjega tedna. Kdaj pa ti?

No jaz pa jo pričakujem, tu nekje do 13.11. potem pa počasi po eskimčka.user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 20:16:46   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

hej punce (prehitro sem nekaj pritisnila) z mojim user posted image sva si vzela podaljšan vikend in šviznila na morje možgančke dat na off in prišla je tudi user posted image tako da zari v torek grem na prvi UZ za IUI.. ne vem kako to poteka,tako da ne vem niti kaj me čaka,kdaj začnem z špikami.... no jaz upam da novemrbra pričakamo user posted image user posted image
srečno punce! navijam za vse nas user posted image

Suuuper!!! Torej bomo veselo navijaliuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 20:19:13   
aspera
Aja, ti greš po eskimčka? To pa sploh ne vem kako poteka. A to greš na dan ovulacije al kako? A mi lahko kaj več poveš kako poteka ta postopek?
Čeprav upam, da nama že v prvo uspe, če pa ne, pa upam na kakšnega eskimčka za naslednji postopek user posted image .

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 20:35:42   
zari
No to poteka tako da pokličeš na kliniko prve dni user posted image , takrat te naročijo na UZ in dobiš ovulacijske teste, ko so pozitivni ponovno pokličeš nazaj in ti dajo termin za transfer, vmes še zna bit kakšen UZ. Potem trepetaš, da eskimček preživi odtaljevanje, dobiš še neko injekcijo za podporo in čez 14 dni krvni test in to je to, pač nekaj podobnega. To je za spontani postopek, men je še rekel gin. da dobim aspirin za podporo, če se prime seveda, zaradi moje slabe zgodovine.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
3.11.2013 20:39:53   
sitka mala
Ajmo punce, sem že odprla novo temo, da bomo v koraku s časom user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
4.11.2013 12:52:48   
Hopeful
user posted image user posted image user posted image Mislim, da se pri meni ta postopek počasi končuje. Danes spet komaj najdla en mali folikel 11mm. Je pa osmi dan ko si dajem puregon 150, sedaj mi je povečala na 200. V sredo spet uz, ampak sm čist na tleh. Slabo kaže, tko sm žalostna.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
4.11.2013 15:53:14   
zari
Ne obupaj, a je to drug folikelček, ker si včeraj napisala da je večji, pa tud od položaja je odvisno kako zmeri. držim pesti da se vse dobro izteče.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hopeful)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
4.11.2013 16:05:05   
Hopeful

IZVIRNO SPOROČILO: zari

Ne obupaj, a je to drug folikelček, ker si včeraj napisala da je večji, pa tud od položaja je odvisno kako zmeri. držim pesti da se vse dobro izteče.user posted image user posted image user posted image


To jeta, kot včeraj. Dans ga je fulll iskala, že odnehala pa je rekla dejva še enkrat pogledat in je najdla. Ampak zmerla drugač. Na ekranu sm vidla 10,71 če je to od folikla mera. Do kdaj kej dr. vztrajajo z inekcijami?

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
4.11.2013 16:13:17   
zari
mogoče bo pa drugačen odmerek res pomagal, te pa popolnoma razumem da te skrbi vse skupaj.

(odgovor članu Hopeful)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
4.11.2013 16:29:55   
aspera
Hopeful, sej mogoče bo pa še kakšen zrastel, če ti je zdaj dozo povečala. Če se prav spomnim, je Radenski še tik pred IUI-jem (po tem, ko je imela zadnji UZ in so ji rekli, da je za stopko) zrastlo toliko foliklov, da ji potem sploh niso delali IUI-ja, tako da je še vse možno.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
4.11.2013 16:54:10   
Rosalinda
No da se oglasim tudi jaz .. Midva sva danes bila na razgovoru decembra začnem z kt potem pa z 9.1.14 začnemo šopati z špiki in po 20.1. bomo držali pesti da bo - sem dokaj optimistična tudi moj me kar dosti bodri glede na to da že 4 leta ni nič in sem zmeraj bila razočarana ko sem dobila user posted image tako da verjamem da mi bo oz.nama bo uspelo - zato upam da bo oz.vem da Vam bo tudi Vam punce samo brez skrbi prej ali slej bo napočil tudi naš čas ...

Želim vam ogromno user posted image ...

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
4.11.2013 19:10:48   
sitka mala
Hopeful ne še obupat no!! user posted image

(odgovor članu Rosalinda)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
5.11.2013 9:09:36   
Hopeful
Živjo punce.
Začela sm krvavet pa ful me boli spodnji del trebuha, kot pri user posted image . Si pa od 28.10. dajem puregon, od sobote pa še cetrotid zravn. Nevem kaj je zdej to user posted image .
Sm klicala tja, pa mi sestra rekla nej jutr pridem tko k smo zmenjeni. K včer so mi dozo zvečal iz 150 na 200, dans mi ni blo treba it na uz.
A to pomeni konec postopka? user posted image user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
5.11.2013 20:41:58   
zari
ojoj to pa ni uredu, a imaš rjave izcedke ali kri? No jaz sem imela v zadnjem postopku med špikanjem rjav izcedek in me je gin. mal čuden pogledal, da to ni uredu, vendar ni bila krvavitev iz materničnega vratu in smo lahko nadaljevali. No upam da se bo vse vseeno dobro izteklo. Samo če se bo pa bolečina stopnjevala pa se pojdi k dežurnemu pokazat, ker to niso heci.

(odgovor članu Hopeful)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
5.11.2013 21:07:52   
Hopeful
Prov kri, kot menstruacija user posted image . Sm šla pol dopoldne tja, k sm še enkrat klicala in so rekl naj se pridem pokazat. Že na obrazih jim vidš, da ni nč dobrga.
Kakšnga pravega odgovora zakaj bi krvavela, nisem dobila.
Endometrij je ful tanek, cista je še vedno prisotna (ni počla, pa da bi zarad tega), folikel droben, dans je ta ginekologinja vidla na drugi strani 2 nova, ki jih prej tud omenjal niso. Nevem user posted image user posted image grozn mi je res. Dans sm si še dala inekcije, jutr spet uz.Ne kaže dobr.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
5.11.2013 21:20:29   
tara.81
Hopeful...tudi jaz sem imela med špikanjem s Puregonom krvavitve enake kot med user posted image . Krvavitev je trajala 2 dni, Reša sem takrat takoj poklicala in je rekel samo, da naj se špikam naprej in je šlo to mimo. Pridelala sem takrat 10 celic. Zakaj je prišlo do krvavitve ne vem. Se pa spomnim, da je še ena punca takrat pisala, da je imela vmesne krvavitve, mislim da je bila to oreh in tudi pri njej ni bilo nič takega. Tako da NE OBUPAT!!!!

(odgovor članu Hopeful)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
5.11.2013 21:20:41   
zari
Ne obupaj!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hopeful)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 8:37:08   
oreh
Ojla, po dolgem času spet pozdravljene. berem vas dokaj redno in držim pesti za vsako.
hopeful, res je, imela sem krvavitev kot pri user posted image , nekaj dni po začetku špikanja s puregonom, pa je rekel, da krvavitev nima veze s špikanjem, no rezultat tistega postopka, kjer je bila krvavitev, polžja rast mislim, da tudi 1 vidnega folikla, na koncu pa 4 punktirani, kljub krvavitvah in pesimističnih napovedih, mi zdajle ne da miru 6 kg babnica v mojem naročjuuser posted image . ne obupat, v postopku nikoli ne veš kako se bo končal, zagotovo pa se bo enkrat s user posted image

(odgovor članu Hopeful)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 9:20:11   
limonca*
hopeful, bolje je, da ti prekinejo postopek, kot pa da vztrajaš, čeprav vem, da je težko. Verjemi, imam za sabo ogromno postopkov in vem določene stvari. ČE imaš tako malo foliklov, ki toooliko časa rastejo imaš malo šans, da bo uspelo. Edometrij praviš da je tanek, se pravi, da sploh ni primeren za vgnezditev, plus tega boš že bolj proti koncu cikla, če ti delajo ET, kar pomeni, da je endometrij prezrel. Bodi pametna in prekini postopek. ČE greš na punkcijo pomeni, da si izkoristila postopek, ampak glede na to da ne gre vse tako kot mora, je boljše da se prekine in štartaš čez kak mesec ali dva znova, brez da si porabila en postopek.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?