|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otrok ima v vrtcu samo enega prijatelja...
2.10.2013 3:27:46   
ronja
mali hoce biti dominanten in ko ga ostali otroci kot takega ne dozivljajo, se odmakne

Pa saj to je klasična reakcija. Kaj pa je s tem narobe? Če vidi, da ne bo mogel zmagat, kaj pa naj? Se sfajta na smrt?

Lili, res je, da večina populacije lahko sedi pri miru, zato so tudi šole tako zasnovane, vseeno je pa škoda "ubit" vse, ki pač niso taki in jih poizkusit vkalupit. Na tistem linku od Ankice je bilo to fajn razloženo o šoli in sistemu. Pa tudi o ADHD.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Otrok ima v vrtcu samo enega prijatelja...
2.10.2013 12:16:04   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

Vse preveč je staršev, ki svoje otroke zaradi osebnostne motnje (nastale z vzgojo) klasificirajo ali želiko klasificirati pod ADHD. Ne rečem da primerov ADHD ni, da pa jih je toliko ....


delno sm svoje mnenje o ADHD ze zapisala zgoraj. kar se pa tice mojega sina - mene je presenetilo, ko sta psihologinja in defektologinja podali loceni mnenji, da ima ADHD. ker on navzven deluje miren. pa sta mi pojasnili, pa potem sm v literaturi nasla dodatne opise tega, zakaj je ADHD. diagnoze ne jemljem kot izgovor, temvec predvsem opomin, da moram JZ spremeniti nekatere stvari in JZ delati z malim, da bo pripravljen za vstop v solo. ne verjamem, da katerakoli mama jemlje tole diagnozo za izgovor - ker ta pomeni predvsem to, da je z otrokom potrebno dodatno delo, ki ga pri povprecnem solarju ni.

user posted image Tu se popolnoma strinjam. Tu so potuha in mehka vzgoja najslabše, kar lahko otroku damo.

BTW, Sem poslušala včeraj predavanje Damjane Šmid (realitetna terapevtka)... A katera pozna? Odlično predavanje, smo se vsi prisotni pošteno nasmejali, ker res dobro pove (na zabaven način) in ker se res v toliko sicer zabavnih primerih dobi čisto vsak starš. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 152
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?