|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Slovenija - plen?
16.10.2013 13:39:42   
ronja
Kaj ti misliš, da bi bilo prav naredit? Prodat vse pod ceno in pač vedno bolj zategovat pas in čakat, če bo mogoče kdaj boljše? Če bi imela možnost odločanja, kaj bi predlagala - katere stvari bi sprejela in katere zavrnila? Ni provokacija, res bi si rada razširila obzorja, saj ima vsak kakšen dober argument...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Slovenija - plen?
16.10.2013 17:01:07   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


, uškinamama, user posted image


...spi zimski spanec

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Slovenija - plen?
16.10.2013 17:15:30   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Frodo, odgovarjala sem lilijani, ki je svetovala prilagajanje. ...


Dokaz, da ni treba pisati na letaliscih, vlakih, med potjo... z racunalnikom na kolenih. Postanes povrsen user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Slovenija - plen?
16.10.2013 17:19:38   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Se popolnoma strinjam z Ronjo.

In nikoli in nikdar nisem rekla, da bi morali posameznim gospodinjstvom odpisati dolgove in kredite kot Nemčiji po 2. svet. vojni. To je bilo čisto v drugem kontekstu. Ampak spet prcaš, a ne user posted image user posted image


Jauser posted image ....sicer ti pa ti tudi celo temo prcala zato se ne delaj naivne.......


Jaz prcala ... jaz, kje, madonca user posted image



Nepomembno kje, pomembno, da si ti kriva. Vedno je nekdo drugi kriv, pa magari ce je to svizec, ki zavija cokolade user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 16.10.2013 17:20:07 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Slovenija - plen?
16.10.2013 19:51:09   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kaj ti misliš, da bi bilo prav naredit? Prodat vse pod ceno in pač vedno bolj zategovat pas in čakat, če bo mogoče kdaj boljše? Če bi imela možnost odločanja, kaj bi predlagala - katere stvari bi sprejela in katere zavrnila? Ni provokacija, res bi si rada razširila obzorja, saj ima vsak kakšen dober argument...


Glej, jaz nisem v vladi, da bi imela možnost odločanja in vpogled v dejansko stanje vsega.....lahko zgolj tako kot ti, kot bilo kateri laični zunanji opazovalec oz. bolje rečeno prizadeti državljan, povem kaj bi bilo "po moje" najbolje.......in to sem že neštetokrat povedala......

v zdajšnjih razmerah - trojka.....da se bo po diktatu nekoga drugega lahko končno speljalo, kar bi se že zdavnaj moglo in kar so določene interesne skupine v Sloveniji zavirale:

odprodaja državih podjetij in bank (sedaj, ko smo prisiljeni prodati bomo sigurno dobili iz tega nekaj manj kot pred leti)
resen poseg v maso plač in v trošenje javnega sektorja (ker del javnega sektorja so recimo tudi vse inšpekcije, vso sodstvo s hordo zaposlenih, ki ni delalo kot bi moglo zato se je pa dogajalo toliko nepravilnosti)
reforma trga dela oz. da trg dela postane prožnejši (sem spada tudi ukinitev oz. vsaj resno zmanjšanje odpravnin).....
v vmesnem času pa zategovanje pasu, ker itak moramo najeti dodatne kredite, da lahko furamo naprej in da lahko odplačujemo pretekle kredite....in zategovanje pasu v vseh sferah....od gospodinjstev do države......itak pa je tudi g. Čufer v intervjuju, katerega del je dala Ankica, tudi povedal, da uvozimo 70 % proizvodov in da nas domača potrošnja ne bo ravno spravila iz krize......




< Sporočilo je popravil liliana -- 16.10.2013 19:53:17 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
17.10.2013 8:44:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Slovenija - plen?
17.10.2013 8:48:45   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Ja, trojka... taki fajn svetniški strici, ki imajo same lepe namene...


To! Tako! Kjer so prisli je vodo zamenjalo mleko, med teče v potokih, nektar je namesto vode, jes meso a vse zivali so zive in vsi so blazeni user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
17.10.2013 9:16:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Slovenija - plen?
17.10.2013 10:33:12   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Ja, trojka... taki fajn svetniški strici, ki imajo same lepe namene...


To! Tako! Kjer so prisli je vodo zamenjalo mleko, med teče v potokih, nektar je namesto vode, jes meso a vse zivali so zive in vsi so blazeni user posted image user posted image user posted image




Sliši se kot raj.... (bi se smejala, sam ni smešno).


Rezultat je isti, humor pa pomaga pri lazjem prenasanju zivljenskih tegob. Torej nasmej se ... nam, sebi, vsem skupaj...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
17.10.2013 10:38:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Slovenija - plen?
17.10.2013 16:26:08   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Imaš, prav, ja. Včasih ostane samo humor, pa čeprav črm.

Tole dvoje sem dobila zadnje denve v nabiralnih, hehe, dobri obe:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10200748292734341&set=vb.1372934004&type=2&theater

https://www.facebook.com/photo.php?v=556238287758868&set=vb.236486913157711&type=2&theater


Odlicno !!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   [Brisano sporočilo]
21.10.2013 17:27:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   [Brisano sporočilo]
23.10.2013 14:42:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
25.10.2013 9:19:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Slovenija - plen?
25.10.2013 9:50:23   
mateyka
najboljš, da se vsi čez mejo zaposlimo, bo večja in bolj stabilna plača....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Slovenija - plen?
25.10.2013 10:33:57   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

najboljš, da se vsi čez mejo zaposlimo, bo večja in bolj stabilna plača....



ampak a se ti ne zdi, da bi bila nekam silna gneča npr. v Celovcu, če bi se tja nagnetlo 2 mio Slovencev + še kakšen milijonček Hrvatov, pa dva Srbov, pa nekaj deset tisoč Makedoncev (tudi njim ne gre najbolje, kajne), da o Grkih in Cprčanih sploh ne govorim.
Pa dajmo tej množici dodati še na tisoče beguncev z Lampaduse ... jebela cesta, da si se svet prekucnil, če bi se vsa masa z juga in vzhoda nagnetla na evropski sever. Si predstavljaš ene 4-6 mrd folka, ki se gnete od Švedske do Avstrije user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Slovenija - plen?
25.10.2013 10:52:07   
mateyka
sej, se že bojim da mi boste še sem prišli user posted image

kakor vidiš, bo edino skandinavska klima ostala ista user posted image
user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Slovenija - plen?
25.10.2013 11:02:29   
rozilu
Zgleda računajo na to, da se zalivski tok ne bo spremenil.... sem pa že slišala napovedi, da je tudi to zelo možno...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Slovenija - plen?
25.10.2013 11:08:35   
nejcko
Klinc, jaz bom kar na jugu ostala - bom imela veeeeeeliko prostora, pa vseeeeeee samo zase in še toplo mi bo in ne bom rabila za kurjavo dat, Viiiiii, se že veselim user posted image

Je**š uno mrzlo skandinavsko klimo user posted image

user posted image




(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   [Brisano sporočilo]
25.10.2013 12:24:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Slovenija - plen?
25.10.2013 13:18:17   
ronja
kakor vidiš, bo edino skandinavska klima ostala ista

To ravno ni razlog, da bi tja hodila, to je proti razlog:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
25.10.2013 13:49:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Slovenija - plen?
25.10.2013 13:59:43   
ronja
Pa še kuhajo baje slabo
ne praši, samo ocvrto, same mesne kroglice in nič zelenjave! Ki je tudi svinjsko draga... Me ne zvlečeš tja, dokler obstaja cel kup držav južneje, s pašto, olivami, paradižniki, paello, tortillami...user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Slovenija - plen?
25.10.2013 14:07:59   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa še kuhajo baje slabo
ne praši, samo ocvrto, same mesne kroglice in nič zelenjave! Ki je tudi svinjsko draga... Me ne zvlečeš tja, dokler obstaja cel kup držav južneje, s pašto, olivami, paradižniki, paello, tortillami...user posted image



in vročino celo leto vsaj 25st user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Slovenija - plen?
25.10.2013 14:51:23   
mateyka
sej sej, vi kar v Novem Sloegiptu ostanite, kamele lahko uvozite, pesek se bo sam naselil, jaz pa pridem vsako leto kot turist na obisk user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?