|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razcepljeni nohti
18.10.2013 11:29:50   
pinkiponki
Prosim lepo, če ima katera kakšen uporaben in dober (učinkovit) recept za boljše nohte....meni se močno cepijo pa imam vmes obdobja, ko jih z lakom lahko kakšen mesec vzdžim kolikortoliko lepe, potem se pa spet vse podere, če nimam lakiranih pa sploh.user posted image user posted image

Hvala za vse nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razcepljeni nohti
18.10.2013 11:44:06   
LuLu
pred leti sem imela kremo za nohte od Afrodite. Mala okrogla embalaža, zdrži zelo dolgo. Takrat je čudeže delala na mojih nohtih.
Res pa nisem danes na tekočem ali se še prodaja, ali so menjali embalažo ali celo tudi sestavine.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.10.2013 11:56:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razcepljeni nohti
18.10.2013 12:05:31   
LuLu
evo, sta že dva izdelka prišla na Googlu ven user posted image
Ta zeleni mi bolj deluje na onega originalnega...

http://www.planet-lepote.com/kozmetometer/kozmetika-afrodita-aroma-krema-za-krepitev-nohtov

http://www.informacija.net/katalog-izdelkov/izdelek/afrodita-krema-za-ucvrstitev-nohtov-loncek-15-ml-spletna-lekarna-zuzemberk/17959

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razcepljeni nohti
18.10.2013 12:07:00   
LuLu
so pa na prvem linku neke ocene izdelkov... mogoče se tam kaj najde z višjo oceno, ker ta roza Afrodita je glih nima najboljše

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razcepljeni nohti
18.10.2013 12:12:25   
LuLu
pa da še pametna izpadem user posted image
hrana vpliva na nohte, vitamini,... in seveda slab lak za nohte tudi ne pomaga user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razcepljeni nohti
18.10.2013 12:33:40   
respect
Nohti so iz aminokislin, ki sestavljajo beljakovino nohta – keratin. Če počasi rastejo, so krhki, razcepljeni in lomljivi, je to znak, da imamo premalo aminokislin.
Rešitve: Beljakovine, vitamin b2, kalcij, magnezij, silicij, jod in železo

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razcepljeni nohti
18.10.2013 13:13:02   
pinkiponki
Hvala vsem, bom probala Afrodito, ker njihova hranljiva krema je super, mogoče bo tudi ta za nohte res delovala.user posted image

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razcepljeni nohti
18.10.2013 13:25:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pa da še pametna izpadem user posted image
hrana vpliva na nohte, vitamini,... in seveda slab lak za nohte tudi ne pomaga user posted image


Noben lak ne pomaga, če imaš problem z racepljenimi nohti.....zmečeš celo bogastvo za dobre in kvalitne lake pa nobenega učinka oz. imaš kao vtis, da je stanje boljše takoj, ko si jih nalakiraš......nohti se pa še naprej cepijo......jaz sem si jih obnovila le tako, dam  čisto prenehala z lakiranjem.......in da posodo pomivam vedno z rokavicami (mi pač nimamo pomivalnega stroja)......in po tej "terapiji" sedaj nimam več nobenih težav s cepljenjem in lomljenjem nohtom.....in lahko imam spet dolge.....prej pa leta in leta razcepljene.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
18.10.2013 15:20:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razcepljeni nohti
18.10.2013 16:12:37   
LuLu
metulj333 to pa ne bi vedela user posted image
torej je problem drugje. Bom nehala, nisem dovolj pametna, kot vidim user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razcepljeni nohti
19.10.2013 20:07:37   
kajajaka
Ko je noht enkat razcepljen še najbolj pomaga, če se nohte nalakira z UV obstojim lakom -(nohta ni potrebno piliti kot pri geliranju - torej se ga dodatno ne poškoduje). lak drži 2-3 tedne in ta čas je razcepljena konica "fiksirana" pod lak - se ne cepi dalje.

Prehrana ima seveda tudi določen vpliv. In uporaba slabih lakov (brez kvalitetnega podalaka) tudi ni najboljša za nohte.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
19.10.2013 22:31:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 11:11:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Ko je noht enkat razcepljen še najbolj pomaga, če se nohte nalakira z UV obstojim lakom -(nohta ni potrebno piliti kot pri geliranju - torej se ga dodatno ne poškoduje). lak drži 2-3 tedne in ta čas je razcepljena konica "fiksirana" pod lak - se ne cepi dalje.

Prehrana ima seveda tudi določen vpliv. In uporaba slabih lakov (brez kvalitetnega podalaka) tudi ni najboljša za nohte.

A so to ti. gel laki, ki se jih zapeče z lučko? Ker jaz imam tudi težave z mehkimi nohti in cepljenjem pa razen tega gel laka še nisem odkrila kake pametne rešitve. To pa grem 1x na 2-3 tedne h kozmetičarki in mi naredi nov premaz in so nohtki tipi topi.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 12:04:11   
liliana
Kaj pa po recimo kakem letu ali dve, ko človek preneha s temi gel premazi na nohtih.....a nohti ne ostanejo nič prizadeti od teh premazov......?

Ker meni se zdi, da ravno vse to najbolj uniči nohte (verjetno tudi kaj pripomore EMŠO tam po 40user posted image )....lak, odstranjevalec, gel, lepilo......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 12:28:19   
Anonimen
Uh ne vem ... imam zdaj to komaj par mesecev ... sem pa delala tudi že kuro brez laka ampak takrat so pa nohti res obupni ratali (v živo zalomljeni in razcepljeni) user posted image Je pa res, da ti pri gel laku nohta ne zbrusi po vrhu kot recimo pri podaljševanju nohtov, kjer ti povrhnico dobesedno odpre ... tule ti samo noht oblikuje, namaže s podlakom, pod lučko, potem barvast lak (opcijsko), pod lučko in na koncu še nadlak in pod lučko. Sem pa tja se na kakem nohtu kaj odlepi po dobrem tednu, v veliki večini pa ne in greš samo na korekturo, da narastek zapolni in skrajša noht.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 12:52:43   
LuLu
marsikaj pišejo, kaj bo pa katera verjela, pa se sama odloči... brala sem, da so tudi te UV lučke za geliranje nohtov nevarne, lahko povzročajo raka na tistih predelih zaradi izpostavljenosti tem žarkom...
Kakorkoli jaz pogledam, se mi zdijo kake kreme, če so na bazi naravnega, še toliko boljše... sigurno boljše zdravilo za nohte, kot pa laki, lučke, odstranjevalci... ki valjda ne pozdravijo nohta, ampak le zakrijejo napake.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 13:00:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

marsikaj pišejo, kaj bo pa katera verjela, pa se sama odloči... brala sem, da so tudi te UV lučke za geliranje nohtov nevarne, lahko povzročajo raka na tistih predelih zaradi izpostavljenosti tem žarkom...
Kakorkoli jaz pogledam, se mi zdijo kake kreme, če so na bazi naravnega, še toliko boljše... sigurno boljše zdravilo za nohte, kot pa laki, lučke, odstranjevalci... ki valjda ne pozdravijo nohta, ampak le zakrijejo napake.

Nohti so trši, lomljivi, mehki, tanki, debeli, ... pač tako kot ima nekdo tanke lase, nekdo debele in močne ... in če boš noht, ki je po naravi tanek in za to tudi lažje lomljiv še tako mazal z naravnimi kremicami, ne bo čisto nič debelejši močnejši, ker ni bolan ampak tak pač je ... pač tako jaz mislim ... in ker v živo postriženi a vseen zalomljeni in scepljeni nohti pri meni ne grejo skoz (itak pri meni sploh ni variante, da bi imela dolge), grem pač na gel lak, ker druge boljše opcije še nisem odkrila ... žal ... nimam pa zaradi tega zdaj dolgih, ampak ravno tolko, da če pogledaš dlan od vrha, se konica prstov ne vidi ... nekaj v tem smislu ... http://www.mohstyle.com/wp-content/uploads/2013/07/cute-nail-art-designs-for-short-nails.jpg (no teli niso moji ... fotka z neta, samo dolžina je ista).

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 13:08:52   
LuLu
Se strinjam.
Mogoče bi moj odgovor bil bolj primeren za tiste, ki se jim je naenkrat pojavil drugačen noht.
Čeprav sem sama včasih tudi imela nikakve, pa so zdaj ok.
Ne vem, nisem ne manikerka, ne doktorca za nohte user posted image
Pač pišem, kolikor sama vem o tem, moje iszkušnje in prebrani članki in pripovedovanje ljudi user posted image  saj to je jasno, ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 13:10:16   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pač pišem, kolikor sama vem o tem, moje iszkušnje in prebrani članki in pripovedovanje ljudi user posted image  saj to je jasno, ne? user posted image

Itak user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 18:47:08   
kajajaka
Ja, otika, to so "gel laki".
Pa hvala, ker si vse že opisala in napisala in mi ni teba ponavljati user posted image

Metulj333 - gel lakov je na stotine znamk... jaz jih uporabljam več - tudi profesionalnih, ki se jih v prosti prodaji ne dobi, imam pa zelo dobre izkušnje tudi z gel laki v prosti prodaji, imajo jih v DM, Mullerju, Tuš drogerijah. Prodajajo jih tudi v kompletu z lučko. Ker je postopek res enostaven si jih s tem kompletom vsaka lahko naredi sama.

Upam, da ne bom delala reklame in bila brisana, če napišem da so to Depend gel laki user posted image

Vsak se seveda odloči sam kaj bo delal s svojimi nohti, ko je že napisala Otika, pa gel lak ni "invaziven poseg" v noht, saj se nanese na noht brez piljenja. Lučka naj bi škodila, ker je uv - enako kot solarij. Nohti (roka so v lučki za vsak premaz 30 sekund - torej 2 minuti vsake 3 tedne... Če ste bile vsaj 1x v življenju par minut v solariju ste prejele večjo "dozo" UV žarkov kot pri lakiranju z gel laki v več letih user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 18:59:18   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

, saj se nanese na noht brez piljenja.


kaj to pomeni? že parkrat prebrala... meni nikoli niso nič pilili pri geliranju? A drugače pa to delajo?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 19:19:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

, saj se nanese na noht brez piljenja.


kaj to pomeni? že parkrat prebrala... meni nikoli niso nič pilili pri geliranju? A drugače pa to delajo?


Jz sem bial 2x na podaljševanju pa obakrat mi je površino (ne samo konico) spilila, da je bil noht po površini čisto mat, kao da se je vse skupaj bol prijelo. Gel lak pa nanašaš kot klasičen lak, le da ga še fiksiraš pod uv lučko.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 19:28:41   
kajajaka
ja Lulu, noht se matira (no, nekatere nohtarice ga kar konkretno spilijo user posted image )
tako se odstrani povrhnjica z maščobo in noht postane hrapav na kar se gel dobro prime.
Kako pa je tebi gel držal, če ti niso pilili?
A prehod med nohtom in umetno konico so pilili ali si imela na šablono narejene?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: razcepljeni nohti
20.10.2013 19:31:09   
kajajaka
http://i57.photobucket.com/albums/g204/mashika78/PB250008-a.jpg

evo ena slikca kako izgleda popiljen noht potem ko se nalepi konica in se spili prehod...

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 20.10.2013 19:32:06 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?