|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gdo?
21.10.2013 13:43:31   
Neala
Škrtoc = Škrnicelj, ne? user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Gdo?
21.10.2013 13:59:56   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Neala

Škrtoc = Škrnicelj, ne? user posted image

user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Gdo?
21.10.2013 14:07:19   
mateyka
ja ja, škrnicelj.

škrnícelj -clja m (í) 1. pog. (papirnata) vrečka: napolniti škrnicelj; jemati bonbone iz škrniclja; dati v škrnicelj; škrnicelj s piškoti / škrnicelj kostanja, sladkorja / zviti kos papirja v škrnicelj 2. poljud. na vlažnih tleh rastoča rastlina s socvetjem, ki ga obdaja velik bel tulec, strok. kala: šopek škrnicljev ♪
škrníceljček -čka [cǝl] m (ȋ) manjšalnica od škrnicelj: škrniceljček bonbonov ♪

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Gdo?
21.10.2013 15:31:23   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84
Sicer pa, tist k če, nas zastop, tud če bi radi panin u škrtocu pa en glaž wde. user posted image user posted image user posted image

Sendvič (ali žemlja?) v vrečki in kozarec vode user posted image .

vrecka nasploh ali decidno papirnata vrecka?

Papirnata vrečka - tista rjava ali pa bela, kot za kruh (kako se ji sploh reče pravilno slovensko? user posted image )
Škrtoc, no! user posted image user posted image
¸

user posted image No, nisem se vsega pozabila , hehehehe


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Gdo?
21.10.2013 15:45:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Mene pa popolnoma na obrate spravi "vzameš eno jajčko...".



Jajcko - izpuscaji.... na "bom bil" pa se groznico ...


Bom bil user posted image  , še moja uška ga obvlada. Kot večina primorcev.

Prnsmi takvin szi škršele v brgešah, so na škabelu.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Gdo?
21.10.2013 15:54:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Prnsmi takvin szi škršele v brgešah, so na škabelu.


fantastično, kot da bi bila na švedskem. user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Gdo?
21.10.2013 15:56:23   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Mene pa popolnoma na obrate spravi "vzameš eno jajčko...".



Jajcko - izpuscaji.... na "bom bil" pa se groznico ...


Bom bil user posted image  , še moja uška ga obvlada. Kot večina primorcev.

Prnsmi takvin szi škršele v brgešah, so na škabelu.

škršela mi fali - ugibam, da je to žep? In škabel je mari predalnik? user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 21.10.2013 15:57:03 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Gdo?
21.10.2013 17:28:25   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Mene pa popolnoma na obrate spravi "vzameš eno jajčko...".



Jajcko - izpuscaji.... na "bom bil" pa se groznico ...


Bom bil user posted image  , še moja uška ga obvlada. Kot večina primorcev.

Prnsmi takvin szi škršele v brgešah, so na škabelu.

škršela mi fali - ugibam, da je to žep? In škabel je mari predalnik? user posted image user posted image


Ja. Prinesi mi denarnico iz hlačnega žepa, so na nočni omarici.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Gdo?
21.10.2013 17:28:30   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Mene pa popolnoma na obrate spravi "vzameš eno jajčko...".



Jajcko - izpuscaji.... na "bom bil" pa se groznico ...


Bom bil user posted image  , še moja uška ga obvlada. Kot večina primorcev.

Prnsmi takvin szi škršele v brgešah, so na škabelu.

škršela mi fali - ugibam, da je to žep? In škabel je mari predalnik? user posted image user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Gdo?
21.10.2013 17:51:53   
LuLu
"bom bil" je v Mb pogosto. Nisem bila izjema user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Gdo?
21.10.2013 19:46:33   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

"bom bil" je v Mb pogosto. Nisem bila izjema user posted image


Mene pa zabolijo usesa - dobesedno. Sicer je neposreden prevod bodoce preteklega casa, ki ga poznajo nekateri juznoslovanski jeziki, vendar je vseeno potrata besed - da bos nekaj v bodocnosti je povsem jasno in to brez dodatka, da bo to kar bos v bodocnosti v trenutku, ki ga v bodocnosti predvidevas - preteklost.
Ta bom bil pa otroku sluzi za test, ce ga poslusam. Ce poskocim ko rece bom bil - je dobro, ce ne poskocim pa se jezi, ker ga ne poslusam user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Gdo?
21.10.2013 22:13:51   
rozilu
Marsikaj kar ste naštele je moteče (pa ne narečja), ampak jaz sem alergična na VSTRAN: kup igrač smo zmetali vstran... To je zadnje čase ful popularno, pa mi kar pikce nardi... Zakaj je treba ta V dodajat?!? A stran ali proč pa ni dovolj dobro?

Sej vem, da je vstran čisto pravilna beseda, samo večinoma se uporablja drugače: da stopiš vstran al kaj podobnega...

Se pa strinjam za tekste brez ločil. Pa nisem freak na vejice, samo neki pa mora bit: vejice, tri pikice, podpičja, dvopičja, pomišljaji... karkoli, samo dejte ločila user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Gdo?
22.10.2013 9:13:42   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Marsikaj kar ste naštele je moteče (pa ne narečja),...


Mene zelo moti in jezi, ko slisim na tv-ju Bela krajIna namesto Bela krAjina ipd. Enako je s **** namesto **** user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Gdo?
22.10.2013 11:19:43   
Medea10
Jaz pa dobim izpuščaje, pikice in še lasje se mi postavijo pokonci, ko preberem (ali slišim) zDraven user posted image
ali pa splJoh me tudi zelo nervira. Brrrrr.... user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Gdo?
22.10.2013 11:26:32   
mojamura
pa oDprosti user posted image
pa namesto noben - Doben!


< Sporočilo je popravil mojamura -- 22.10.2013 11:28:26 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Gdo?
22.10.2013 11:57:36   
alda
Lahko da je katera že napisala, ampak vseeno : kar user posted image gre ko so otroci vse drugo samo otroci ne!

in pa tista množina, ki jo je omenjala Mala Mravljica : imamo krče, težko kakamo, smo dobili prvo pikico, smo se dojili,....ja v vrsti so čakali in skupinsko opravili našteto user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Gdo?
22.10.2013 12:10:31   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Enako je s **** namesto **** user posted image


Te je treba citirati, da se vidi kaj so te zvezdice user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Gdo?
22.10.2013 13:48:12   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Jaz pa dobim izpuščaje, pikice in še lasje se mi postavijo pokonci, ko preberem (ali slišim) zDraven user posted image
ali pa splJoh me tudi zelo nervira. Brrrrr.... user posted image


ej! spljoh je pa hec in fora, ni neki nepismenega!
res, the nerve..

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Gdo?
22.10.2013 14:19:22   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Lahko da je katera že napisala, ampak vseeno : kar user posted image gre ko so otroci vse drugo samo otroci ne!

in pa tista množina, ki jo je omenjala Mala Mravljica : imamo krče, težko kakamo, smo dobili prvo pikico, smo se dojili,....ja v vrsti so čakali in skupinsko opravili našteto user posted image


Saj se skoraj ne upam napisat. Meni se zdi, da je "sva se dojila"  v redu. Jaz sem dojila njega, on se je dojil pri meni - na kratko  - sva se dojila. Morata biti dva za izvesti to - dojenje.

Drugače me ne moti preveč kako drugi pišejo. Mora biti res ekstrem, neberljivo skropucalo, da bi mi ušla vsebina želodca čez zgorno ali spodnjo luknjo na plan oziroma, da bi dobila šesto otroško bolezen.



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Gdo?
22.10.2013 14:36:52   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Lahko da je katera že napisala, ampak vseeno : kar user posted image gre ko so otroci vse drugo samo otroci ne!

in pa tista množina, ki jo je omenjala Mala Mravljica : imamo krče, težko kakamo, smo dobili prvo pikico, smo se dojili,....ja v vrsti so čakali in skupinsko opravili našteto user posted image


Običajno opravljajo skupinsko....vsaj po povedanem sodeč na RRuser posted image .....

mama sedi s otrokom v naročju, oče pa ji z eno roko ziziko drži, da ta ne spolzi iz otrokovih ust, z drugo roko pa oče drži otroku glavico, da je ta v pravilnem položaju, ker mati tega ne zmore, ker je od 10 minutnega dojenja že utrujena.......user posted image

Pri kakanju je podobno verjetno.....še posebno, če gre za "zaprtega otroka"......najprej mu mama in oče verbalno pomagata "z vsem tistim drugim samo z otrokom ne"....recimo "hrošček najin mali, pritisni....pritisni akija, da te ne bo bubalo".....in ko končno otroku uspe, ga mama in oče skupinsko previjeta.....eden briše ritko, drugi pa plenice nese v koš in potem se še na koncu skregata, kateri bo danes oblekel otroka nazaj.......user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Gdo?
22.10.2013 14:42:48   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Lahko da je katera že napisala, ampak vseeno : kar user posted image gre ko so otroci vse drugo samo otroci ne!

in pa tista množina, ki jo je omenjala Mala Mravljica : imamo krče, težko kakamo, smo dobili prvo pikico, smo se dojili,....ja v vrsti so čakali in skupinsko opravili našteto user posted image


Običajno opravljajo skupinsko....vsaj po povedanem sodeč na RRuser posted image .....

mama sedi s otrokom v naročju, oče pa ji z eno roko ziziko drži, da ta ne spolzi iz otrokovih ust, z drugo roko pa oče drži otroku glavico, da je ta v pravilnem položaju, ker mati tega ne zmore, ker je od 10 minutnega dojenja že utrujena.......user posted image

Pri kakanju je podobno verjetno.....še posebno, če gre za "zaprtega otroka"......najprej mu mama in oče verbalno pomagata "z vsem tistim drugim samo z otrokom ne"....recimo "hrošček najin mali, pritisni....pritisni akija, da te ne bo bubalo".....in ko končno otroku uspe, ga mama in oče skupinsko previjeta.....eden briše ritko, drugi pa plenice nese v koš in potem se še na koncu skregata, kateri bo danes oblekel otroka nazaj.......user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Gdo?
22.10.2013 14:53:03   
Medea10

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Jaz pa dobim izpuščaje, pikice in še lasje se mi postavijo pokonci, ko preberem (ali slišim) zDraven user posted image
ali pa splJoh me tudi zelo nervira. Brrrrr.... user posted image


ej! spljoh je pa hec in fora, ni neki nepismenega!
res, the nerve..


user posted image Jaz te fore ne poznam, in to "foro" srečujem tudi drugod, ne samo na rr in mi je pač moteče.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Gdo?
22.10.2013 15:08:39   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Lahko da je katera že napisala, ampak vseeno : kar user posted image gre ko so otroci vse drugo samo otroci ne!

in pa tista množina, ki jo je omenjala Mala Mravljica : imamo krče, težko kakamo, smo dobili prvo pikico, smo se dojili,....ja v vrsti so čakali in skupinsko opravili našteto user posted image


Običajno opravljajo skupinsko....vsaj po povedanem sodeč na RRuser posted image .....

mama sedi s otrokom v naročju, oče pa ji z eno roko ziziko drži, da ta ne spolzi iz otrokovih ust, z drugo roko pa oče drži otroku glavico, da je ta v pravilnem položaju, ker mati tega ne zmore, ker je od 10 minutnega dojenja že utrujena.......user posted image

Pri kakanju je podobno verjetno.....še posebno, če gre za "zaprtega otroka"......najprej mu mama in oče verbalno pomagata "z vsem tistim drugim samo z otrokom ne"....recimo "hrošček najin mali, pritisni....pritisni akija, da te ne bo bubalo".....in ko končno otroku uspe, ga mama in oče skupinsko previjeta.....eden briše ritko, drugi pa plenice nese v koš in potem se še na koncu skregata, kateri bo danes oblekel otroka nazaj.......user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image




_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Gdo?
22.10.2013 15:31:40   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Medea10
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Jaz pa dobim izpuščaje, pikice in še lasje se mi postavijo pokonci, ko preberem (ali slišim) zDraven user posted image
ali pa splJoh me tudi zelo nervira. Brrrrr.... user posted image


ej! spljoh je pa hec in fora, ni neki nepismenega!
res, the nerve..


user posted image Jaz te fore ne poznam, in to "foro" srečujem tudi drugod, ne samo na rr in mi je pač moteče.


sem bila sarkastična, ker sem mislila, da boš povezala, da je tudi spljoh v podobnem rangu..
ampak nevermind..

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Gdo?
22.10.2013 15:34:30   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: alda
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Lahko da je katera že napisala, ampak vseeno : kar user posted image gre ko so otroci vse drugo samo otroci ne!

in pa tista množina, ki jo je omenjala Mala Mravljica : imamo krče, težko kakamo, smo dobili prvo pikico, smo se dojili,....ja v vrsti so čakali in skupinsko opravili našteto user posted image


Običajno opravljajo skupinsko....vsaj po povedanem sodeč na RRuser posted image .....

mama sedi s otrokom v naročju, oče pa ji z eno roko ziziko drži, da ta ne spolzi iz otrokovih ust, z drugo roko pa oče drži otroku glavico, da je ta v pravilnem položaju, ker mati tega ne zmore, ker je od 10 minutnega dojenja že utrujena.......user posted image

Pri kakanju je podobno verjetno.....še posebno, če gre za "zaprtega otroka"......najprej mu mama in oče verbalno pomagata "z vsem tistim drugim samo z otrokom ne"....recimo "hrošček najin mali, pritisni....pritisni akija, da te ne bo bubalo".....in ko končno otroku uspe, ga mama in oče skupinsko previjeta.....eden briše ritko, drugi pa plenice nese v koš in potem se še na koncu skregata, kateri bo danes oblekel otroka nazaj.......user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image


moram malo zmotit tole idilo - meni je pa cute, če mojmu možu občasno kaj takega uide.. nekak se mi zdi da nas vidi povezane. eh sej vem, sem cheesy, kaj čem..

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?