|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: september
24.9.2005 21:26:17   
Sugy
Kinokija in 2ursae iskrene čestitke!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako lepo je slišati, da se nekateri že cartate, kajti jaz še vedno vztrajam tukaj. Še vedno nič ne kaže. 2ursae malo si me potolažila, da se lahko stvari tudi kar naenkrat začnejo user posted image

Kaj pa kaj druge, katera še vztraja z mano? user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: september
25.9.2005 9:52:16   
ameli
user posted image user posted image user posted image  za 2ursae in kinokijo ter vse ostale mamice. Ja sugy, jaz sem še tuuser posted image . PDP sem imela en dan za tabo. Tisto noč sem imela kar fine popadke, pa tudi sedaj se mi vmes pojavljajo, ampak nič resnega!!!!
To čakanje je res ubijajočeuser posted image user posted image !
Moj user posted image  že piše pesmice od sileuser posted image :
Dragi naš jenči penči, le kdaj boš  prišel  ti med nas?
Mamica in ati sta res trmeka velika, a zgleda, da boš ti še večja slika!
Veliko nas že čaka, da vidimo kak se mali/a v pleničko pokaka.
Pridi že pridi, drugači atijevi lasje nikoli ne bodo sivi!

Mojemu možeku se res že mešauser posted image user posted image user posted image .
Že ves teden pospravlja garažo, kjer misli imeti eno od veselic. Nabavil je vso pijačko in že del papce, mali pa se tako zafrkavauser posted image .

Se mi zdi, da od vseh sorodnikov in prijateljev še jaz najbolje prenašem to čakanjeuser posted image .
Sedaj pa se grem zrihtat, ker se odpravljam na praznovanje rojstnega dne.
Lepo nedeljo
ameli



(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: september
25.9.2005 10:09:11   
cmokec
Pozdravljene.

Dejte mi povedat, al kaj pijete čaj iz malinovih listov? Zanima me predvsem, koliko se ga lahko na dan popije in če je za pitje čaja katera povedala svojemu G. Kaj pravijo?

Pa lep dan vam želim, morda je zadnji v ednini.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: september
25.9.2005 19:22:27   
benika
Pozdravček septembrke!

Sporočam vam, da sem 21.9. ob 23.42 rodila sinčka Benjaminauser posted image . Porod je trajal 15 uruser posted image , vsi smo še zdaj blazno utrujeni, dolg in težak porod je pustil kar nekaj psihičnih posledic, ampak počasi se pobiramo, navajamo drug na drugega, malo jokamo, se več smejimo...

Vsem, ki še čakate na maleuser posted image  želim veliko sreče, čimkrajši porod in en lep pozdravčkek vsem skupaj. 

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: september
25.9.2005 19:49:32   
ameli
Cmokec, jaz pijem čaj vsako jutro 2 dcl. Samo pri meni nič ne pomaga, sem že 4 dni čez rokuser posted image ! Mogoče bi mogla povečat dozouser posted image !
Katja user posted image user posted image  čestitke za Benjamina in mamico, ter seveda čimprejšnje okrevanje user posted image .

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: september
25.9.2005 22:51:23   
cmokec
Ameli, hvala za odgovor. Veš imam še 26 dni do PDP, pa sem navalila s 3 skodelicami čaja na dan. Bom pa malo zmanjšala.

Lep in hiter porod ti želim, pa enega zdravega in lepega dojenčka.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: september
26.9.2005 14:58:34   
Matej@
Katja, najprej čestitke tebi in atiju user posted image user posted image user posted image , pa da bi ti čimprej minili tile dnevi po šivanju!!!

Drugače pa js še vedno vztrajam z vami, naš user posted image  bo tako zagotovo tehtnica user posted image , tako da pričakujemo eno očarljivo bitjece user posted image . Od včeraj sva z user posted image  priklopljena na adsl, joj, kako je fajn user posted image . Danes sm bla že 4ič na CTGju, user posted image  uživa, kilce pa, hvalabogu, stojijo na +14kg. Dnevi so tako lepi, da imam še pravo preganjavico, da skoz letam naokrog in malo skrajšam čas kakšni kolegici v službi user posted image .

Rok imamo v četrtek, upam, da bo mali točen. Kako se sicer počutite / spite te dni?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: september
26.9.2005 15:21:28   
KiSsMyAsS
Zivjo punce!

Nism nikjer zasledila a je teta beta se cela? Kaj pa druge? Ste ze sle u Rim? Mi se ze pridno cartamo, zgodbo mate pa na forumu Cvekanje v pricakovanju. user posted image  9kg smo sli u minus, sivi se pocasi celijo in niti ne boli vec.

Super se mejte pa vso srecooo user posted image

(odgovor članu Matej@)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: september
26.9.2005 16:00:06   
ameli
Hojla septembrke. Jaz se že sprašujem, če res vse nosečnice rodijo!? Sploh nimam občutka, da bi ta naš user posted image  hotel ven! Pa tako lep dan je danes user posted image .
Zjutraj sem imela napad panike, ker user posted image  eno uro nisem čutila! Sem hodila sem in tja, ga božala, pa nič. Šele ko sem pojedla bonbon, je začel migati. Sem se tako ustrašila, da so se mi potem solze kar same ulile. No, sedaj user posted image  miga, kot običajno, samo jaz se že cel dan ne morem znebiti depresijeuser posted image .
Čez pol urce pride domov user posted image  in do takrat se moram pa res v red pobrat.
Vsem septembrskim mamicam želim veliko cartanja user posted image , vsem septembrskim user posted image  pa čimprejšnjo pot v Rim (moje letalo ima redno zamudouser posted image )

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?