|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečnost?
14.1.2014 8:07:20   
liliika
mene pa zanima ali je možno da se v času vgnezditve pojavijo bolečine v maternici? po mojih izračunih naj bi se, če je bilo vse po sreči, ta teden zgodila vgnezditev (danes je 7 dan od O ko sva s partnerjem imela odnose). Bolečine so take, kot da nekaj pritiska v maternici, podobne kot takrat ko pričakujem tečko, ampak bistveno blažje. do M me pa loči še 12 dni.
lahko pričakujem plusek čez par dni? user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nosečnost?
15.1.2014 9:43:02   
Tara9
Liliika tudi meni se dogaja podobno. Včeraj sem bila 6. dan po O, in sem dobila kot neke predmenstrualne krče, samo v veliko bolj blagi obliki, ampak me je tiščalo, kot da bo tečka prišla. Ampak iskreno povedano, jaz tega ne pripisujem zanositvi, ker si ne želim vlivat nekega lažnega upanja. Edini oprijemljiv znak bo testek user posted image . Vseeno pa držim pesti, da so najini krči povezani z nosečnostjo user posted image  

(odgovor članu liliika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nosečnost?
15.1.2014 11:19:47   
liliika
se strinjam, malo bo treba še počakati, čeprav je prav mučno tole čakanjeuser posted image
tudi sama si ne vlivam nekega upanja da je uspelo, ampak se mi zdi malo hecno ker ponavadi krče dobim max 5 dni pred M, pa še to v mnogo hujši obliki. Včeraj so se mi pa tekom dneva 2x pojavili in še to so trajali par minutk, ne znam opisat občutka, kot neko ščemenje, danes je pa vse ok. bom vidla kaka bo situacija čez 12 dni ko pričakujem M ... če ne pa veselo na delo naslednji mesec user posted image

upam da se nama bo prikazal težko pričakovani plusek user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nosečnost?
18.1.2014 19:37:41   
Passion
Ojla SU :) oprosti za pozen odgovor :) ma ne na žalost ni bilo potem nič. :( Te kar razumem s temi črticami. Morem kar rečt da teals First sign vedno neke črtice nariše, ko se posuši. :/ drugace tudi jaz obracam te teste v vse smeri user posted image . No pri tebi je kaj novega? :) jaz sem zdaj par dni po ovulaciji, tako da za ta mesec se nic ne vem. Upam da bo user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nosečnost?
18.1.2014 19:40:34   
Passion
Oo Lilika midve pa na isti dan pricakujeva user posted image ... Upajva na user posted image

(odgovor članu liliika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nosečnost?
18.1.2014 19:42:46   
Passion
Ah ne zmotila sem se, moja naj bi prisla 30. V mesecu :) no vsekakor drzim pesti zate :)

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nosečnost?
23.1.2014 11:56:09   
SU
Passion... tudi pri meni ni blo, po tistih "posušenih črticah" nič... Tko, da ta teden akcija...user posted image ... ampak bi res že rada vidla tisti dve črtici... To je prava živčna vojna... Zdej mam 2 testa za nosečnost v omari...
Pa ne vem kam bi jih dala, da jih ne bi prehitro delala... Pol pa stran mečem denar za teste, ker sem neučakana pa vedno prej poskusim pa še enkrat... in, za vsak slučaj, seveda še enkrat user posted image ... V glavnem... v nove boje...

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nosečnost?
23.1.2014 13:09:20   
Passion
Upam, da jih čim prej zagledaš :) ja je res ja, jaz sem že toliko denarja zmetala stran user posted image ampak ah kaj češ, ko pa smo tako neučakane user posted image koliko časa se pa že trudita za user posted image ?
jaz bi mogla naslednji teden dobit user posted image in upam, da je ne bo ... ker sem imela 6 dan po O tak roza izcedek z malo krvi, pa prsi me bolijo za znoret, tudi BT je 37,2 :) in utrujena sem tako, da cel dan samo ležim :) user posted image tako da zares upam, da naslednji teden zagledam user posted image . Bom pa tokrat pomojem vzel BC in ne FS. :)

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nosečnost?
23.1.2014 13:39:56   
SU
Midva imava doma že 2 otročka, 3. pa si res zelo želiva... Trudiva se "šele" nekje 3 mesece tko "načrtno"... Ampak so tudi trije meseci presneto doooolgooo, če si user posted image zelo želiš...
Pri nama je ta teden akcija... potem pa bomo videli...
Kar se testov tiče... jaz sem vedno delala BC. Pa je tudi kar hitro pokazal-že pred izostankom M... No, glede na tvoje počutje pa zna bit kaj... Navijam zate/za vaju!! Pa le sporoči rezultat! user posted image Mimgrede ma se še name spomni pa mal drži pesti... user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nosečnost?
23.1.2014 13:47:18   
Anonimen

Jaz še na dan ko sem dobila M (SVEŽE KRVI)ki je trajala 5 dni ponavadi traja 3 dni sem imela BT visoka in boleče dojke



IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Upam, da jih čim prej zagledaš :) ja je res ja, jaz sem že toliko denarja zmetala stran user posted image ampak ah kaj češ, ko pa smo tako neučakane user posted image koliko časa se pa že trudita za user posted image ?
jaz bi mogla naslednji teden dobit user posted image in upam, da je ne bo ... ker sem imela 6 dan po O tak roza izcedek z malo krvi, pa prsi me bolijo za znoret, tudi BT je 37,2 :) in utrujena sem tako, da cel dan samo ležim :) user posted image tako da zares upam, da naslednji teden zagledam user posted image . Bom pa tokrat pomojem vzel BC in ne FS. :)


(odgovor članu Passion)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nosečnost?
29.1.2014 13:46:34   
Passion
Ooo kako lepo user posted image jaz pa nimam se nobenega :) in bi bila to moja prva user posted image user posted image
Kako vama gre? user posted image drzim ful ful pesti za vaju user posted image

Anonimna user posted image bomo videli kaj bo v petek delam test user posted image vceraj sem ga delala in je bila tako tako rahla crtica da jo komaj vidis. Moh :) upam ful ful ful na mocnejso user posted image v petek user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nosečnost?
29.1.2014 14:17:13   
darja_mark
Ojla

Evo, se vam kar pridružim :) Tudi jaz ne pričakujem M ta konec meseca, čeprav verjetno tega ta mesec še ne bom dočakala ker sva z mojim šele dobro začela delat na user posted image , šele po O. No, ampak delava, sva pridna, tako da upam da bo že naslednji mesec user posted image . Sem optimistka ane? No, doma sicer imava že enega 5,5 letnika ki pa naju je kar presenetil, saj ni bil načrtovan. No upam da se tale plodnost še kar nadaljuje user posted image .

Liliika kako je, je tečka prišla?

Držim še pesti za SU in Passsion da jutri zagledata user posted image user posted image

Seveda navijam tudi za vse ostale :)

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nosečnost?
29.1.2014 17:49:42   
Passion
Lepo, da si se nam pridruzila user posted image upam, da vsi kmalu zagledamo user posted image
user posted image more bit zares nekaj čudovitega in res komaj čakam, da me doleti ta srečauser posted image
Upam, da ne bos imela konec meseca user posted image in da nam sporočiš lepo novičko user posted image

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nosečnost?
31.1.2014 21:02:10   
darja_mark
No, tako. Pa sem dobila nezaželen obisk. No ja, saj sem jo nekako pričakovala, glede na to da je tole bolj poskusni mesec kot pa kaj drugega :). No upam da bo hitro mimo, potem pa novim zmagam naproti. Sem mojemu že rekla da naj si kar bolniško vzame, ker bo okrog hodil kot kavbojc od vsega tega user posted image hehe.

Kako ste ve kaj, ima katera že lepo novičko? Upam da ..... user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nosečnost?
2.2.2014 15:35:14   
Passion
Tukaj isto. user posted image ceprav mi je blo prav cudno da je teta user posted image prisla. Danes naj bi bil zadnji dan user posted image
Jaaa midva tudi greva za valentinovo v terme in ravno tiste dni imam plodne dneve user posted image
No upajmo da nam vsem rata user posted image

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nosečnost?
6.2.2014 8:38:10   
darja_mark
O Passion, potem imave pa nekako isti čas plodne dneve user posted image . No upam da bova pridni in plodni, da se kmalu preselive ka kakšno drugo temo ane user posted image

Sem že mojemu povedala da naj še par dni počiva potem pa akcija, hehe.

Kje ste pa vse ostale, upam da vas ni vreme odrezalo in ste brez štroma?

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nosečnost?
6.2.2014 8:58:50   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: darja_mark
Kje ste pa vse ostale, upam da vas ni vreme odrezalo in ste brez štroma?


darja_mark,
a ne veš, da se čez 9 mesecev predvideva povečanje števila rojstev, predvsem na tistih območjih, ki so sedaj že dlje časa brez elektrike? user posted image

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nosečnost?
6.2.2014 10:14:43   
darja_mark
user posted image user posted image o samo res ja. No ja, potem pa ne bom več motila, pa kar nazaj veselo na delo. Zdaj je treba izkoristit svečke in romantiko user posted image No le glejte da se čez kak mesec vse utrujene vrnete z lepimi novičkami user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nosečnost?
6.2.2014 13:06:01   
SU
Hja... jaz trenutno "uživam" z mojo user posted image user posted image ...pa še taka boleča je bla včeraj in danes se tut še vleče... joj, joj... upam (SPET), da res zadnjič kupujem vložke... no, vsaj za kako leto jih ne bi rada kupovala!!! user posted image Passion... terme!!!!! kr malce fouš... ampak PRIVOŠČIM iz dna srca!!! moji OBE nečakinji sta nastali v termah... hehe... user posted image upam, da tudi vama uspe!!! bi pa očitno tut midva mogla mal it'... ker bo tudi okrog valentinovga O... pa bi blo fajn mal večkrat user posted image ...user posted image držim pesti drage moje!! saj bo... enkrat že... samo upanje ne sme zbežat!! user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nosečnost?
7.2.2014 17:20:04   
Passion
Mi na Obali imamo kar dobro vreme, ni nobenega žledauser posted image edino dezuje skos :) no danes je bilo nekaj sončka :) tako da pri nas elektrika deluje normalno user posted image user posted image kako je pri vas?
SU sva žal mogla prestaviti datum za v terme user posted image no ampak bomo vseeno aktivni na valentinovo user posted image jooj jooj ta user posted image upam, da nam vsem rata ta mesec in bomo zagledale čarobni user posted image .

Ja darja midve imava zgleda enako naravnan ciklus jeeej user posted image a sta potem vsak dan v času O user posted image ? Midva imava ponavadi cel ciklus user posted image na dva do tri dni user posted image

me zanima a si same izračunate plodne dneve ali si kupite tisti testerček za O? user posted image Jaz ga še nisem kupila, imam neko aplikacijo na telefonu, ki mi izračuna. Mogoče bi pa mogla kupit, da vidim, kako uspešen je testerček user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nosečnost?
10.2.2014 13:36:05   
SU
Tudi mene zanima kako zgleda testiranje s testerjem za O... A test pokaže le točno na dan O?? Ali ti kaže vse dni, ko si plodna?? Ni mi čist jasno...user posted image user posted image
Jaz si ponavadi si kar sama izračunam... ali pa tale RR izračun pogledam... potem pa skombiniram moj izračun in RR izračun... tam naokrog pa potem vsaj nekje na 2 dni user posted image ... Baje itak semenčki zdržijo ene 2 dni... No, upam, da se tokrat ulovijo z mojim jajčecem... pa bo user posted image nasl. mesecuser posted image Seveda držim pesti tudi za ostale!

< Sporočilo je popravil SU -- 10.2.2014 13:38:31 >

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nosečnost?
10.2.2014 20:38:35   
witto
Dober večer dekleta. Bom kar tukaj postavila eno vprašanje, ker že sama tema ima tak naslov. Eno logično razlago potrebujem. Namreč, danes sem v 14 dnevu ciklusa,zadnjauser posted image je bila 28.1. to je bila drugauser posted image v januarju, saj je bila ena pred njo 2.1. v glavnem, doma imamo skrlatinko, in ker je baje skrlatinka nevarna v zgodnji nosečnosti, in glede nato, da mi načrtujemo še enega user posted image ,sem iz preventive naredila test,baby chek. In pokazala se je druga ceprav rahla, ampak roza in vidnauser posted image ????? Zdaj pa, ovulacije se ni bilo, čeprav jo pričakujem v parih dneh, se mi zdita tileuser posted image skoraj nemogoči. Zdravil ne jemljem nobenih,hmmmmm resda mi je imunost padla na nulo, prehlad in vročina v preteklih dneh.Vem da nimate črobne krogle tukaj,pa me zanima ali je katera ze imela podobno izkušnjo?

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nosečnost?
11.2.2014 11:47:14   
darja_mark
Hej hoj

Passion, prestavila sta terme? Škoda, no le glejta da si bosta pa doma ustvarila termalno vzdušje in uživala vseeno user posted image .

Tole testiranje s testerjem jaz ne poznam, jaz si sama pribl. izračunam kdaj naj bi imela O. Drugače pa malo spremljaj znake (krči, beli tok, sluz,..) pa boš ugotovila kdaj imaš O.
No, pri nama je zdaj ta mesec itak 1. mesec ko sva začela resno delati na user posted image . Prejšnji mesec je O ravno minila, ko sva se odločila da bova delala še na enem. Zdaj kmalu pride O tako da sva pridna, bova na vsake dva dni potem pa držimo pesti da uspe.

witto, tebi pa svetujem da počakaš nekaj dni in narediš še en test, pa boš videla. za ostalo pa pokliči gin., se mi zdi še najbolj pametno.

bejbe, želim vam en lep dan in držim pesti da se kje kaj prime user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nosečnost?
14.2.2014 8:53:11   
girl27
Pozdravljene. Tudi jaz bi vam rada postavila vprašanje in se vam pridružila na forumu. Tudi midva s partnerjem si zelo želima user posted image .
Danes mi user posted image zamuja 2 dni, testi pa negativni. user posted image imam sicer od 26 pa do 31 dni. Do zdaj mi še nikoli ni zamujala. Trudiva se 8 mesecev in zdaj se je prvič naredilo da mi zamuja. Mislite, da bi še mogla naredit kak test al je to to, glede na to da sem naredila že 3 teste in vsi negativni..

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nosečnost?
14.2.2014 9:03:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: girl27

Pozdravljene. Tudi jaz bi vam rada postavila vprašanje in se vam pridružila na forumu. Tudi midva s partnerjem si zelo želima user posted image .
Danes mi user posted image zamuja 2 dni, testi pa negativni. user posted image imam sicer od 26 pa do 31 dni. Do zdaj mi še nikoli ni zamujala. Trudiva se 8 mesecev in zdaj se je prvič naredilo da mi zamuja. Mislite, da bi še mogla naredit kak test al je to to, glede na to da sem naredila že 3 teste in vsi negativni..



Moja M.zamuja 5 dni vse teste negative včeraj pregled pri G. in se vidi GV in krvni test kaže nosečnost ...noseča sem 4 tedne pa par dni tako da je včeraj G.reku da naj s testom počakam še kak teden pa še dodal škoda denarja za test ker imaš začetek marca spet pregled

(odgovor članu girl27)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?