|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroški avtosedež od 9 kg naprej- kateri?
25.10.2013 23:54:24   
jaz_sem_jaz
V ponudbi sem se čisto izgubila, v trgovini prodajalkam ne zaupam najbolj:) ...

Zanima me, kateri avtosedež je najboljši-po varnosti za otroke od 9kg naprej?
Se da kje dostopati do varnostnih testov?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroški avtosedež od 9 kg naprej- kateri?
26.10.2013 7:17:27   
zaspancek1
Teste imaš še najbolje predstavljene na straneh avstrijske OEAMTC (tu imaš tudi najnovejše jesenske teste):
http://www.oeamtc.at/?id=2500%2C%2C1004848%2C

Za težo od 9 kg naprej išči v kategiriji Kleinkindersitze in pa Generationensitze. Ocena varnosti (ki je bistvena) je v prvem stolpcu, najboljša pa je čim nižja številka.
Sicer pa ne jemlji teh rezultatov za sveto, pač pa zgolj kot neko orientacijo.

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
26.10.2013 19:53:27   
gaya24
http://en.concord.es/products/driving/cart-seats/transformer-pro/

Ta je po testih 2013 najvarnejsi. Menda ga v slo ni, svakinja ga je narocla iz nemcije. Ce kdo ve, da ga kje imajo, panaj javi.

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
26.10.2013 20:09:34   
zlatolasek
Mi imamo zgoraj omenjeni sedež, kupili po netu in sicer na www.baby-online.de al nekaj takega. V akciji je bil cca 200€ s poštnino vred. Je pa res suuuuuuper sedež, sicer smo ga mi uporabljali šele po 2.letu, prej smo imeli 9-18kg od MC, pa ga je hitro prerasla. Sedaj pa že 1 leto uživa v temle in ga res ne morm prehvalit. Pa uspešen nakup želim!

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
BLOG: Skupno spanje z otrokom
Še vedno se spomnim težkih občutkov strahu in nemoči, ki so preplavljali moje telo, ko sem kot otrok mogla spati sama v ...

ksenci

ste zadovoljni s svojim življenjem? partner, stanovanje, otroci, služba, prosti čas?

da zelo zadovoljen/a (40%)

da zadovoljen/a (27%)

še kar zadovoljen/a (27%)

nezadovoljen/a (5%)

zelo netadovoljen/a (1%)

Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!