|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: custveno zahteven otrok
10.1.2014 13:52:03   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Celesty

Lukka, brez zamere po moji direktnosti a mislim, da si resnično potreben pomoči.

Mož naj bi bil pediater, zadeve v zvezi z otrokom, ki bi jih tvoj mož NAJBOLJ vedel, sprašuješ tukaj na forumu. In potem še razlagaš na dolgo in široko vajine probleme, ki se nas sploh ne tičejo.

Žal mi je tistih, ki bodo temo odprli in bodo izgubili čas, da bi izvedeli kaj novega kako rešiti s tem problemom, naleteli pa na čustven izpad "odraslega" moškega.

Celestinca- brez zamere po moji direktnosti, vendar si ti tut en malček tečna user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Celesty)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: custveno zahteven otrok
10.1.2014 13:53:33   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

Lukka punca mora med ljudi oz. med svoje vrstnike. Ti pa kar obdrži tisto dvourno službo, da boš imel malo svojega denarja. Ker veš kaj se ti lahko zgodi čez nekaj let? Se te bo mož naveličal in boš poslušal očitno na temo, saj vse jaz domov prinesem.... Tudi če si doma, ni potrebno, da si v 100% vzdrževan član. IN POJDI MED LJUDIuser posted image user posted image

po moje bi bili ti izpadi manj hudi. Ker te je naštudirala, sedaj vse izkorišča v svoj prid.

Podpis


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: custveno zahteven otrok
10.1.2014 16:34:27   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

ampak nekaj pa delaš od doma ne, Lukka? preko računalnika?



Ja!!!! Kako si pa to vedela? Madonca, a sem to tudi že povedal, hahahahahahaha. Ja, moje delo je vezano na racunalnik, uro, do dve dnevno. Bolj kot ne, za moje zadovoljstvo. Ne vprasi, z mojim sva stalno v borbi, zakaj se pocnem sluzbo... Ampak ok, to so druge teme...

Vedezevanje?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: custveno zahteven otrok
10.1.2014 19:06:44   
aknela123
pa kje je ta Lukka danes, ko sem jaz popoldan doma? ima obiske in jim je moral kuhati?

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?