|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 12:35:09   
lily32

IZVIRNO SPOROČILO: Magg

Lily32 cestitke tudi tebi, zgleda je ta januar 2014 fuuuuuuuuuuul ploden hihihi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image Ne, ne, jaz sem citirala mlado_mamiko. Pri meni je user posted image v polnem pogonu.

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 12:36:41   
Magg
Joj oprosti, jaz sem zgleda pod vplivom teh novih zdravil in narobe zastopimuser posted image Sicer delas na tem, da zanosis? user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 12:48:37   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: Magg

Joj oprosti, jaz sem zgleda pod vplivom teh novih zdravil in narobe zastopimuser posted image Sicer delas na tem, da zanosis? user posted image



Ne, ravno. Imam dva user posted image že doma. Razmišljala sva sicer o treh, a bova verjetno zaradi mojih zdravstvenih težav, let, situacije v službi ..., ostala pri dveh. Se pa vseeno veselim z vami. user posted image

Čestitke tudi tebi!user posted image

< Sporočilo je popravil lily32 -- 17.1.2014 12:49:06 >

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 12:51:17   
Magg
A tako.. Lepo, da imas ze druzino ustvarjeno user posted image Potem nam pa lahko veliko svetujes in poves iz svojih izkusenj user posted image Si imela vgnezditveno in ce ja, koliko je trajala?
Kot, da bi bila pri inspektorju, vse te bom isprasala user posted image user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 12:53:46   
*misi*
Cetitke tudi tebi mlada mamika user posted image user posted image

Magg, kri ki so ti jo dali pogledat, po vsej verjetnosti ne bo pokazala da si noseca, ker to je rutinski pregled krvi. Ce zelis da te testirajo za nosecnost mora dr extra oznacit da v laboratoriju testirajo BHcg.

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 12:56:00   
Magg
Aja, saj res. Na to pa nisem pomislila. Sem cist amaterka user posted image Grem pa h ginekologu 14. feb, takrt bo pa ja ze kaj vedela 100% user posted image

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 13:02:42   
*misi*
Na UZ se verjetno se ne bo videlo nic, oz vprasanje ce se bo videl srcek ze tako kmalu. Ne vem v katerem tednu bos takrat. Ponavadi na UZ narocajo v 8tednu. Lahko pa prosis za krvni test in da se vidi rast hormona

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 13:05:06   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: Magg
Si imela vgnezditveno in ce ja, koliko je trajala?
Kot, da bi bila pri inspektorju, vse te bom isprasala user posted image user posted image


Ne, vgnezditvene nisem imela nikoli. Sem pa "načitana",user posted image moram vedno vse prebrat, kar me zanima. In v prvi user posted image , sem bila tudi sama tako neučakana kot ve in vse me je zanimala.

Ti kar sprašuj, meni je forum ravno zato všeč, ker dobiš veliko informacij iz prve roke.

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 13:14:46   
Katy78
V prvi nosečnost isem jo imela, in sicer so bile M točne na 28-29 dni. Ovulacijo sem zaznala 14. dan po M, vgnezditvena krvavitev je bila točno 1 teden za tem in čez točno 1 teden je bil test pozitiven.

Sem imela pa v drugi nosečnosti tudi vgnezditveno krvavitev le da sem mislila, da bom pač dobila M (ciklus po prvem porodu se mi je povsem zmešal in so bile M neredne). Ko je bil potem čez kakšnih 10 dni test pozitiven, sem za nazaj skapirala, da je bila tisto po vsej verjetnosti vgnezditvena krvavitev. user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 20:14:40   
Magg
Kako bi potem mojo situacijo komentirala? Zadnjo menstruacijo sem imela 31.12. ki je trajala do 5.1. (6dni). Na internetu sem si zracunala kdaj mam ovulacijo, naj bi bila ze 11.1. Spolne odnose sem zato imela predvsem pred ovulacijo (5dni pred omenjeno), na dan ovulacije in pa dan zatem. (Torej vedno, da res ne zgresim user posted image user posted image )
Rdeckasto-rjav izcedek se mi je pojavil 10.1. in ga imam se vedno. (Prej ga nisem nikoli imela, tudi pred menstruacijo ne)

S testi nosecnosti pa tako: neumnica sem si kupila First Sign (na katerem pise, da je zanesljiv ze po oploditvi) ze 9.1. in je pokazal rahlo crtico. (predvidevam, da je to pokazal le zaradi ovulacije)
14.1. sem naredila test CB, ki je pokazal rahel plus.
Dva dni zatem, torej 16.1. mi je je FS pokazal 2 identicni crtici v zelo hitrem casu user posted image

Sedaj pa se sprasujem, ali so ti testi oz. ta zadnji, ki mi je takoj pokazal user posted image , to pokazal zaradi tega izcedka, ki se vedno traja???? user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 20:20:05   
Anonimen
js bi rekla, da si noseča in da lepo pokliči G ter se zmeni za krvni test, ker si očitno po naravi velik skeptik!

čestitke !user posted image

(odgovor članu Magg)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 20:24:15   
Magg
Aninmna to je pa zeeeeeelo lepo blo prebrat user posted image user posted image 14.12. sem itak narocena pri ginekologu (mam kontrolo). A pri osebnem zdravniku se to ne da preverit mislim dati kri?

Samo se mi zdi, da je dosti prezgodaj za krvni test, se ti ne zdi? Predvideno menstruacijo mam sele tam okoli 23.1.

A drugace v krvi to raven hormona prej zaznajo kot pa te nocesnostni testi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 20:33:00   
AnjaZP
Magg, samo da razjasnimo, ti imaš torej 24-dnevne cikle ( če si mela zadnjo M 31.12, in ne pričakuješ 23.1.)? Danes smo 17, in zelo dvomim da bi katerikoli test pokazal pozitivno 6 dni prej. Prav tako first sign zazna večjo koncentracijo kot Baby check mini, in mislim da tudi baby check ne bi zaznal tako hitro. Testi le pri nekaterih pokažejo pred menstruacijo pa še to le do največ tri dni prej. Da je tebi test kazal +, nimam pojma zakaj. Nočem ti uničit upanja ampak od začetka tvoje zadnje menstruacije je minilo le 18 dni, se mi zdi nekam hitro za test.

Iz srca ti želim da čimprej ugledašuser posted image , vendar ni treba tako hiteti. Take kot jaz ki že leto ali več čakamo na user posted image se naučimo malo kontrolirati to nervozo pred user posted image . Svetujem ti da počakaš na dan menstruacije in če je takrat ne bo, naredi test, kar je prej si ne delaš nobene usluge ampak le razbijaš z glavo z miljoni dvomov in vprašanj.

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 20:39:46   
Magg
Je ze v redu, saj je prav, da si tako povedala, ker mislim, da dejansko mas prav sam sej ves; upanje umre zadnje user posted image Je sele prvi mesec, ko delava na tem, da bi imela otroka tako, da ni panike.

Sem se pozanimala o teh testih, ampak v navodilih res pise, da zazna nekaj dni po oploditvi.

Mogoce ves, kdaj naj bi v krvi zaznali dovolj nosecniskega hormona? Ze pred izostankom mens.?

Sem vesela, da si pokomentirala mojo objavo user posted image

(odgovor članu AnjaZP)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 20:54:51   
mlada_mamika
lily32 zgleda, da je res bila vgnezditvena user posted image danes sem nalulala user posted image v prvi user posted image nisem imela izkušnje z VK user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 21:14:39   
Magg
Juhuuuuuuuuuuuuuu mlada mamikaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 21:33:38   
mlada_mamika
držim pesti tudi zate Magg, da ugledaš user posted image user posted image user posted image sem pa jaz delala že test 2 dni pred izostalo M, se pravi v sredo, pa tudi včeraj in danes user posted image kaj pa čem... user posted image vsak dan je bila bolj vidna črtica user posted image sem pa delala z baby check user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 21:38:08   
mlada_mamika
aja Magg... sem nekaj narobe pokapirala user posted image ti si verjetno nosečka user posted image user posted image ČESTITKE!! user posted image user posted image drugače pa sem jaz v prvi user posted image šla samoplačniško na krvi test v Adrialab, en dan pred izostalo user posted image tako, da če ti urinski test kaže user posted image bi ti moral tudi krvni user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 21:39:02   
Magg
Men sta First Sing pa Clear Blue najbolsa testa, nvem tko razlocno pokazeta, se mi zdi. Babychecka pa v dm-u nisem zasledila. Kje si ga kupila? user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 21:41:20   
Magg
Haha mlada mamika ni panike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Res, da so testi pozitivni pa moj je ze cist navdusen pa mi govori bodoca mamica ampak mam se nekaj dni do menstruacije, ce bo..23. bi mogla pridt, mam ful kratke cikle user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 21:56:00   
mlada_mamika
Baby check imaš v lekarni user posted image je pa meni se spomnim v prvi user posted image test first sign pokazal tudi 3 pred izostalo user posted image user posted image sicer res komaj opazno ampaj je, mi je pa krvni potem potrdil user posted image tako, če si v dilemi kar pogumno na krvenga... krvni itak tudi prej zaznajo kot urinski user posted image ampak mislim, da se lahko veselita user posted image user posted image BRAVO ZA VAJU! user posted image si si že izračunala kdaj boš imela okvirni PDP?

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:00:08   
Magg
Zacetek oktobra, ce sem res user posted image Ti nimas vec izcedka ane?
Danes sem dala kri (nekaj zaradi astme), v ponedeljek poklicem da mi povejo izvide. Naknadno ne morem povprasati po nosecnosti ane, bi mogla ze prej?

Kdaj pa ti nameravas na krvnega? user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:01:10   
*misi*

IZVIRNO SPOROČILO: Magg

Kako bi potem mojo situacijo komentirala? Zadnjo menstruacijo sem imela 31.12. ki je trajala do 5.1. (6dni). Na internetu sem si zracunala kdaj mam ovulacijo, naj bi bila ze 11.1. Spolne odnose sem zato imela predvsem pred ovulacijo (5dni pred omenjeno), na dan ovulacije in pa dan zatem. (Torej vedno, da res ne zgresim user posted image user posted image )
Rdeckasto-rjav izcedek se mi je pojavil 10.1. in ga imam se vedno. (Prej ga nisem nikoli imela, tudi pred menstruacijo ne)



Magg daj ti povej na koliko dni imas cikel? Ker tole z datumi tut men ni vec jasno user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:03:43   
Magg
Ja sej tudi meni ne bi bilo nic jasno, ce ne bi spremljala vsa dogajanja v svoji belezici. user posted image Jaz mam na 24 dni menstruacijo.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:05:36   
mlada_mamika
ne nimam več izcedka, bil je samo teden po ovulaciji, rjavkast, pa še to le za vzorec... upam, da ga tudi naslednjih nekaj mesecev ne bo user posted image naknadno pa ne boš mogla povprašat o nosečnosti. Kolk mi je znano, pa tudi vsi laboratoriji ne delajo teh krvni bHCG testov. Lahko greš samoplačniško. user posted image jaz verjtno ne bom šla na krvenga, drugi teden bom poklicala G in se naročila na prvi pregled user posted image so se mi pa že vidno povečale prsi user posted image user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?