|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:09:46   
Magg
Kolegica je sla na krvnega h osebni zdravnici, v Zd majo laboratorij.
Jaz na krvnega ne verjamem, da bom sla. Mam ginekologa 14. feb, saj ginekolog se mi bo pa ze posvetil, ce bom rekla, da mi M. zamuja user posted image Te da ginekolog na krvnega?

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:29:49   
mlada_mamika
No, ginekolog bo takrat že tudi verjetno kaj videl... tako, da če se bo videlo te verjetno ne bo dal na krvnega, saj to ne bo potrebno user posted image ti imaš izcedek?

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:39:47   
Magg
Ja, sedmi dan imam ze rahel izcedek. Pa spodnji organi me bolijo; spikanje, predvsem zvecer.

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:42:51   
mlada_mamika
No špikanje je normalno user posted image odvisno kakšen imaš izcedek?

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:44:41   
Magg
Ko se obrisem je svetlo rdec. Ko grem po 2h urah na stranisce je rjav. In tako ze od prejsnjega petka.

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:47:02   
mlada_mamika
Kaj pa če pokliček v ponedeljek G in vprašaš? Povej, da imaš izcedek in da je test pozitiven user posted image tako bi ti jaz svetovala...

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:49:39   
Magg
Ampak, ce mu po pravici povem koliko prej sem test delala in, da mi menstruacija sploh se ne zamuja, mi ne bo nic pomagal..sem prepricana user posted image Jaz moram pocakati se vsaj teden dni user posted image Se strinjas? user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:53:06   
mlada_mamika
Jaz bi vseeno poklicala user posted image Morda sploh ni bila M takrat... Kaj pa veš... vse je mogoče user posted image razen, če takrat še nista delala na user posted image potem je verjetno res bila user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 22:57:14   
Magg
Prejsnji mesec sva ze zacela delati na otrocku, vendar nisva imela odnosov na 2,3 dni. Se prav spomnim za Novo Leto je bla mestruacija taka kot vedno. V tem mesecu sva se pa drzala mojih plodnih dni user posted image

Joooooooooj mam rada ta tvoj optimizem user posted image user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 23:01:55   
mlada_mamika
Veš, da niti ni nujno na 2, 3 dni imeti odnosov user posted image moški plavalčki preživijo tudi do 5 dni user posted image lahko pa počakaš do dneva ko bi morala priti user posted image in če bo še tak izcedek pa le pokliči G user posted image

Ja, optimizem imam na vrhuncu user posted image user posted image user posted image Pri teh stvareh moraš bit opitimističen user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 23:06:20   
Magg
Iz tvojih ust v bozja usesa user posted image Zdaj sem si obljubila, da ne bom vec zapravljala denarja za testa..Vsaj kaksnih par dni, ne. Hahah user posted image Bodi lepo mamika pa porocaj, kaj bo novega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: vgnezditvena krvavitev
17.1.2014 23:09:26   
mlada_mamika
poznam tale sindrom zapravljanja denarja za teste user posted image user posted image to smo pač neučakane ženske user posted image ti pa svetujem, da začneš jemati folno kislino, če mogoče še ne user posted image vse bo tako kot mora bit user posted image user posted image user posted image user posted image bomo vesele srečke user posted image user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: vgnezditvena krvavitev
18.1.2014 5:32:59   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: mlada_mamika

Kaj pa če pokličeš v ponedeljek G in vprašaš? Povej, da imaš izcedek in da je test pozitiven user posted image tako bi ti jaz svetovala...


Jaz bi tudi tako naredila. Saj ni treba, da poveš, celotno zgodbo delanja testov. Povej le, da imaš že en teden izcedek, da si zato naredila dva testa, ki sta oba pokazala pozitivno in da te skrbi, čeprav manjka še dan ali dva do pričakovane M. In prosiš, da te sprejmejo na pregled.

Tvoji datumi so res malo čudni, a glede na to, da imaš tako kratke cikle, bi bilo možno, da je O nastopila že kakšen dan pred tvojo izrčunano in si mogoče zanosila že kakšen dan po koncu M.

< Sporočilo je popravil lily32 -- 18.1.2014 5:34:03 >

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: vgnezditvena krvavitev
18.1.2014 8:30:09   
AnjaZP
Magg, da test pokaže kmalu po oploditvi je mišljeno kmalu po vgnezditvi,vsidranju v steno maternice. Namreč šele takrat se začne izločati nosečniški hormon. V povprečju je to od 6 do deset dni po ovulaciji-po spočetju. Pri tebi je mogoče malo prej ker imaš krajše cikle. Po tem se na vsaka dva dni hormon podvojuje. Bi pa opozorila da test First sign reagira tudi na druge hormone ne le na nosečniškega, zato nekaterim pokaže pozitivno, medtem ko Clear blue reagira le na nosečniškega.

No prav zanima me kako se bo ta zgodba iztekla, poročaj in želim ti vso srečo da boš naslednji teden že uradno user posted image .

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: vgnezditvena krvavitev
18.1.2014 11:18:49   
mlada_mamika
Magg kako je, kaj novega? user posted image user posted image

(odgovor članu AnjaZP)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: vgnezditvena krvavitev
18.1.2014 11:42:21   
Magg
Anja hvala za lepe zelje!!

Mlada mamika danes ponoci nisem mogla spati, mela sem mocen glavobol kot v zivljenju se ne! Ko je moj odsel zjutraj na siht, sem ustala, ker mi je slo na bruhanje. Do 9h zjutraj sem se mucila z bruhanjem, komaj sem neki zbruhala ampak me je tako tiscalo. Ko sem zadnjic bruhala, sem zaspala za urci in zdaj sem kot nova.

Naj kupim danes test in katerega? user posted image user posted image user posted image user posted image
Do ponedeljka je se nekaj casa, da poklicem zdravnika.

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: vgnezditvena krvavitev
18.1.2014 12:01:53   
mlada_mamika
Kupi digitalni Clear blue, ta je verjetno 100% user posted image user posted image ga imajo povsod, DM, Muller...

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: vgnezditvena krvavitev
18.1.2014 12:02:29   
mlada_mamika
Digitalni CB ti pokaže tudi koliko tednov naj bi bila user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: vgnezditvena krvavitev
19.1.2014 8:41:34   
*misi*
Magg,si naredila dans CB? user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: vgnezditvena krvavitev
19.1.2014 10:01:24   
mlada_mamika
Magg kaj je pokazal CB? user posted image user posted image

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: vgnezditvena krvavitev
19.1.2014 17:35:28   
Magg
Punce vceraj sem kupila digitalni CB ampak se nisem naredila test..Zdaj me kar nekaj ustavlja, ko je pocasi ze cas za teste, prej sem jih pa lulala kot, da bi jih talal nekje user posted image user posted image
Pa izcedek imam se vedno..tako da ne vem..

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: vgnezditvena krvavitev
19.1.2014 19:56:05   
mlada_mamika
Magg poročaj kakšen bo rezultat user posted image držim pesti za user posted image edino to mi je čudno, tvoj izcedek user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 11:42:01   
Magg
Konec tedna bom naredila test, ce zdrzim.. sele v nedeljo nameravam user posted image user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 13:43:56   
*misi*
Magg a so s e ti ustavile zdaj te krvavitve,ki si jih imela?

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 17:24:58   
Passion
Pozdravljene,

cestitam maldi_mamiki in pa drzim pesti zate Magg da so tisti pluski user posted image
Imam eno vprasanje glede vgnezditvene :) zadnjo user posted image sem imela od 31 do 3.1. Ovulacijo pa 13.januarja, vceraj 6 dni po O sem opazila rozast izcedek ki je vseboval nekaj krvi, vedno, ko sem se obrisala. Imela sem tudi tak cuden obcutek kot pred user posted image , in sicer zbadanje in kot neki krci ampak ne mocni, ravno toliko da sem nekaj cutila. Takoj sem pomislila na vgnezditveno. Kaj mislite? :) Aja pa se prsi in brdavice me bolijo na otip. :) Menstruacijo pricakujem 31 jan. Ponavadi imam cikle dolge 29-31dni.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?