|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vgnezditvena krvavitev
31.1.2014 12:49:28   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Vam sporocam da je prisla teta user posted image user posted image
Res mi tole ni najbolj jasno glede na vse moje znake in tisti izcedek, BT, krce in vse ostale simptome user posted image
Noh, nic pa v nove boje, kaj pa cmo user posted image
Vsem noseckam zelim cudovito nosecnost user posted image tistim pa ki se čakate na user posted image , to da jih čim prej zagledate user posted image


Si prepričana da je "teta# ???? jaz prvič ko sem bla N.sem imela 2 dni rdeč izcedek pa ni bla M.

(odgovor članu Passion)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: vgnezditvena krvavitev
31.1.2014 13:14:34   
Passion
Anonimna ko vsaj ne bi bila, ampak pomojem je. Vceraj sem imela samo tak rjavkasto rdec izcedek, danes pa zgleda kot user posted image
Tako da pomojem bo kar ta lumpa teta, ker sem imela zjutraj tudi krce user posted image
Bomo videli kako bo jutri. Meni je res cudno glede na vse simptome. Edino ce se pac ni obdrzalo vse skupaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: vgnezditvena krvavitev
9.2.2014 20:54:52   
Magg
Nosecke, kako se kaj pocutite? Opravljate vse enake aktivnosti, kot ste jih, preden ste izvedele, da ste nosece? user posted image Sesate ipd.. user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: vgnezditvena krvavitev
10.2.2014 21:42:58   
Bolha007
Živjo punce! Vsem nosečkam iskrene čestitke, ostalim pa srčno želim, da čim prej zagledate user posted image . Sem že malo pregledovala komentarje v vašem pogovoru, pa vseeno pišem. 5. 2. sem dobila menstruacijo (vsaj mislila sem, da je, ker je bila pričakovana) spremljali so jo hudo močni krči - nisem mogla nič, ampak krvavitev je bila prvi dan šibka, ostale dni pa le rjav izcedek, ki traja še danes (6. dan). Prvih nekaj dni je bilo še malo sveže krvi, ko sem se obrisala na wc-ju, drugače pa ne. Mislite, da je mogoče, da je to vgnezditvena? Hvala, za odgovore. user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: vgnezditvena krvavitev
10.2.2014 21:52:53   
Magg
Mogoce je ovulacijska krvavitev, tako pravijo. Jaz sem imel tak rahel izcedek mesec dni..nekatere pravijo, da je to normalno. Mene ni bilo nic strah, ko sem imela ta izcedek, v smislu, da sem se ustrasila, da bi prislo do spontanega splava, ker v tem primeru so prisotni mocni krci in mocna krvavitev.
Verjemi, da bodo hitro minili naslednji tedni in bos ze vedela na cem si. Potem pa od srece ne bos vedela, kaj bi user posted image user posted image

Jaz se zdaj ne vem zakaj sem imela ta izcedek toliko casa, mi je pa test pokazal +.

user posted image

(odgovor članu Bolha007)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: vgnezditvena krvavitev
10.2.2014 22:38:26   
Bolha007
Samo, a bi bila ovulacijska krvavitev na pričakovano menstruacijo. Je to možno?

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: vgnezditvena krvavitev
10.2.2014 22:45:59   
Magg
Ce imas redno menstruacijo, ni mozno. Ovulacija se pojavi nekako 10-14 dni po oz. pred menstruacijo, odvisno od dolzine cikla.
Glede vgnezditvene, pa pravijo, da se lahko pojavi par dni prej ali pa na dan pricakovane menstruacije.
Jaz sem izcedek imela na dan ovulacije in je trajala dokler bi morala dobiti menstruacijo in se kak dan po njej.

Imam v petek ginekologinjo pa jo bom malo povprasala :) Ti lahko sporocim, ce izvem, kaj uporabnega user posted image

(odgovor članu Bolha007)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: vgnezditvena krvavitev
10.2.2014 22:49:32   
Bolha007
Hvala, ja lahko. Verjetno bo najbolje, da kupim test, pa bom na jasnem. ;)

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: vgnezditvena krvavitev
10.2.2014 22:53:31   
Magg
Ce ti lahko dam nasveti, kupi si digitalnega Clear Blue user posted image Mal drazji kot ostali, ampak se bos resila negotovosti, ker najbolj jasno pokaze.

Lepo bodi user posted image

(odgovor članu Bolha007)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: vgnezditvena krvavitev
12.2.2014 18:50:22   
Bolha007
Samo, da sporočim, da je bila ta moja menstruacija malo "čudna" in je bil test negativen. Želim, da vse čim prej zagledate user posted image . user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: vgnezditvena krvavitev
13.2.2014 8:53:26   
Anonimen


Imela sem 2 x spontani splav prvi je bil brez krvavitve niti ene pikice in sem imela močne krče in sem mogla it na čiščenje ...drugi je pa bil na tak način da sem imela močno krvavitev in strdeki brez bolečin
IZVIRNO SPOROČILO: Magg

Mogoce je ovulacijska krvavitev, tako pravijo. Jaz sem imel tak rahel izcedek mesec dni..nekatere pravijo, da je to normalno. Mene ni bilo nic strah, ko sem imela ta izcedek, v smislu, da sem se ustrasila, da bi prislo do spontanega splava, ker v tem primeru so prisotni mocni krci in mocna krvavitev.
Verjemi, da bodo hitro minili naslednji tedni in bos ze vedela na cem si. Potem pa od srece ne bos vedela, kaj bi user posted image user posted image

Jaz se zdaj ne vem zakaj sem imela ta izcedek toliko casa, mi je pa test pokazal +.

user posted image


(odgovor članu Magg)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.3.2014 20:11:25   
TistaTeta
Hej punce! Najprej čestitam vsem, ki ste ugledale user posted image , tiste, ki pa še nismo, pa upam, da čimprej!

Prosila bi za vašo pomoč/mnenje glede moje trenutne situacije.

Torej; 1.3. sva imela s partnerjem nezaščiten spolni odnos, nato je 8.3. nastopila zelo šibka, rjavo obarvana krvavitev, ki je trajala nekje 2, mogoče slabe 3 dni. Ker sem že na začetku slutila, da bi mogoče lahko bila vgnezditvena, sem 12.3. naredila test First sign, ki je na žalost pokazal -.
S tem sem se sprijaznila, pač ta mesec ne bo nič.. A vseeno so nastopile boleče prsi, obilen beli tok, slabost, glavoboli (vse to nekje v zadnjih dneh), utrujenost pa me spremlja že dlje. Danes sem tudi bila pri gin. (naročena na bris), mi je naredila tudi vag. UZ, ampak se ni nič videlo (to mi je nardila da preveri v kakšnem stanju so jajčniki, glede morebitne nosečnosti se nekako nisva pogovarjali, sem očitno bila preveč zmedena, da nisem nič vprašala).

Zdaj me pa zanima; je možno da sem test naredila prehitro? Se bi v primeru nosečnosti pri meni moralo na vag. UZ že kaj videt?

Najverjetneje bom tako naredila še en test, ampak me preganja tisti občutek, ko so bili vsi do zdaj -, in nočem še enega negativnega rezultata.. Ahhhh, bo že! Upanje umre zadnje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.3.2014 22:07:29   
perla*
Resnično ne razumem zakaj se tako obremenjuješ. Test si naredila 8 dni nazaj. Halo? Naredi ga ponovno, ta negotovost ti sigurn ne koristi. Itak da je pa še prezgodaj, da bi se na UZ kaj videlo. Srečno!

(odgovor članu TistaTeta)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.3.2014 22:59:27   
TistaTeta
Hvala perla, mogoče sem res zadnje čase s tem zelo obremenjena.. Jap, bo treba, jutri grem, in nič več dvomov! user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: vgnezditvena krvavitev
2.4.2014 20:37:59   
tanchy21
hei hei. Sem nova tuki gor. Imam eno vprašanje ker se mi dogajajo čudne stvari. Zadnjo menstruacijo sem imela 22.2.2014 ovulacijo imam 16 dan menstruacijo bi morala dobiti 22.3.2014 ker mi je menstruacija zaostajala sem naredila digitalni clear blue. pokazal mi je plus in pokazal da naj bi bila noseča 1-2 tedna. Danes 2.4.2014 pa sem opazila rahlo krvavitev. Ali bi lahko kera znala svetovati kaj bi to bilo. Nameravam test narediti takoj ko se krvavitev preneha.user posted image user posted image [sm=smiley13.gif]

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: vgnezditvena krvavitev
3.4.2014 5:50:06   
astrid1
Pokliči ginekologa, naj te pregledajo. Lahko da ni nič drugega, kot vraščanje placente v maternično steno. Takrat pride do krvavitve. Jaz sem začela krvaveti v 7. tednu nosečnosti, pa so me takoj vzeli.

(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: vgnezditvena krvavitev
11.4.2014 18:00:40   
tanchy21
hei sem pomoč poiskala kar pri pregledu pri ginekologu, žal se je vse končalo slabo in imela ss user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 117
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?