|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
16.1.2014 15:53:36   
RIJA*
dobuje dva dni frej...zaj, ko se je obisk na RR malo povečaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
16.1.2014 15:54:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
17.2.2014 15:01:43   
ronja
Ne razumem pa kako raje izberejo nekoga ki že ima družino in verjamejo njegovim obljubam o ločitvi kot pa nekoga ki ima iskrene namene.

Lahko zato, ker ima boljši genteski potencial oz. vsaj tako izgleda, ženske pa iščemo dobre gene za svoje otroke. Precej bolj verjetno pa zato, ker se je zatreskala - zaljubila se je pa zaradi svojih vzorcev, ker je iskala princa na belem konju, ki jo bo rešil pred tem, kar ji dela težave. Na to veliko punc pade, ki padajo na lepe besede in tisto "da je zakon tako že pri kraju"...
Sedaj pa rabi nekoga, ki bo za tega otroka tudi poskrbel in pač išče drugega moškega, takega, ki bo ostal z njo, vidi, da se ni dobro odločila in poizkuša drugo taktiko. To je vsa logika, nič tako težkega. Ene punce imamo srečo, da smo oboje hkrati našle v istem moškem, veliko žensk pa te sreče nima, oz. si izbirajo po napačnih ključih, katere so večinoma prenesle iz otroštva.

Se strinjam z Ankico, da ni fora samo v videzu - ni pa tudi res, da bi bil čisto nepomemben;). Sama sem to zelo nazorno ugotovila, ko mi je bil zelo všeč en fant, ki je imel kar precej kil rezerve - samo njega niso ovirale v življenju: bil je zelo spreten (tudi fizično), ni bil zakompleksan zaradi kil, ampak je s širokim nasmehom mel navado rečt: "****, pač rad jem" in ga je to delalo v bistvu še bolj privlačnega, ker je bil tako iskren in je bil pač simpatiš. Kil nisi opazil tako kot jih opaziš pri nekom, ki zato sopiha, ko gre na mal večji klanec, ki se ne more dotaknit večine delov sebe, itd... Pač odvisno, kako svoje telo uporabljaš, ne samo kako izgleda, če štekaš, kaj hočem rečt.
Da pa skrbiš za zdravje je pa seveda fajn. Ampak tu ga lomimo tudi tisti, ki nimamo problemov s kilami, samo se to na ven včasih ne vidi, vsaj ne na daleč. Zato ne bi bila kaj prav zelo pametna, ker vem, da delam pa druge bedarije, nič manjše.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu cshe)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
17.2.2014 16:03:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
19.2.2014 11:12:15   
ronja
Hahauser posted image Kaj češ, če sem pa kampanjic:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
20.2.2014 9:59:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
20.2.2014 10:20:32   
saragr
Če Lukka ni RRov zmazek ,potem naj pod vsako temo, ki jo je odprl anonimno zdaj napiše, da je to on. Ker tale post močno smrdi na njegov stil. Sem že hotela komentirat, ko sem se spomnila, da je v "iskreni" zahvali napisal, da je odprl nekaj anonimnih tem na forumu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
21.2.2014 8:24:39   
gsatalema

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Kam je pa poniknil Lukkec? Se je spuntal, pa ga je mož poslal nazaj v Kanado - samega? user posted image
[/quote

premalo slediš zadevi... Lukka je namišljen lik in je že končal svoje poslanstvo user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
21.2.2014 8:49:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gsatalema)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
5.3.2014 19:52:06   
NatyTaja
Ha, niti nisem brala vsega. Je pa tako, da takih in podobnih zadev ne poskušam več razumet, ker se jih enostavno ne da. Jaz pravim, da je to Karma, ki jo mora vsak posameznik izpolnit in potem pač se dogajajo take in drugačne "čudne stvari".
Drugače pa dragi začetnik debate! Čisto ok si tak, kot si... in ja, obstajamo tudi ženske, ki sprejemamo vas take kot ste, tudi na prvi pogled ni treba bit šminker.. mene ravo taki odbijajo. :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
6.3.2014 16:59:41   
jabuk
Ojla cshe,

moj odgovor na obe vprašanji.

1. Upanje umre zadnje in nekatere res upajo, da bo tako, kot moški govori. Ko si zaljubljen, gledaš skozi roza očala in ne razmišljaš razumsko in se prpeustiš čustvom. Zgleda, da je tisti fant tole punco na začetku zelo očaral in mu je pač slepo verjela.

2. Ja, moraš biti kar velik optimist.

(odgovor članu cshe)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?