|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:39:48   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: sp38

Če za odraslega človeka velja nekaj, sigurno za mladostnika velja nekaj povsem drugega. Torej, brez izhodov nikakor ne, ampak da so ti izhodi primerni statusu, ki ga človek zastopa. Plesati med 20letniki do 4h zjutraj se mi pač ne zdi primerno. Odrasti ali se poročiti, neka vrsta analogije sigurno tukaj je.

Do 18. leta ne smeš, po poroki pa ni več primerno? Ja še dobro, da se nisem poročila pri 20 user posted image

Kaj pa je status? Nekaj, po čemer te etiketira okolica. (to je to - kaj bodo rekli drugi user posted image )
In kaj pomeni biti poročen - to da si po osmi uri zvečer doma na kavču pred televizijo, gledaš že v peto isti film na POP TV, ali pa opravljaš gospodinjska dela?

Občasno vsak rabi sprostitev od rutine, pa naj bo v kakršni koli obliki. Nekateri gredo na izlet, nekateri ležijo doma v banji, nekateri gredo v kino, drugi pa na žurko. Vsak tako, kot mu najbolj odgovarja.
Nama občasno obema zapaša, da greva ven žurat, se zmenimo s kolegi in gremo. Letos bova stara 30, skupaj sva skoraj 11 let, imava dva otroka, pa si vseeno privoščiva žurko do jutra - naj bo v diskoteki ali kakšni vaški veselici. Če nekomu ne paše, gre pa drug sam. Kje so meje, kaj je sprejemljivo v zvezi, kjer se imata dva rada in se spoštujeta, pa mora biti tako ali tako jasno, ne glede na občasno žuranje do jutranjih ur.

BTW, kako pa greš na žurko in prideš domov ob spodobni uri, če se ponavadi začne šele ob polnoči? user posted image

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:40:30   
kalbo
Sem v zakonu, mamico (eno samo) tud mam, tko da pomojem sem v tem primeru kopitar :) Razen, če ne zastopiš pregovora, ki si ga napopal, to pa ni moj problem.

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:42:51   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Razumem kaj želiš povedat, vendar ti bom povedala nekaj iz lastnih izkušenj.
Otrok, družina in odgovornosti, ki jo prineseta služba in družinsko življenje postanejo rutina, družba, ki jo ima večina družin, so druge družine, ko si enkrat v 30 letu imajo skoraj vse kolegice že otroke in tako pogovori, tako v službi, kot na kavi potekajo o otrocih, možu, krožkih, igračah, kaj bomo skuhali za kosilo, slinčkih, plenicah itd.. Vse to je lepo in prav, vendar včasih tako paše govorit (ali samo poslušat) stvari, ki niso povezane s tem. Tako paše, ko kolegica pove kako je spoznala tistega novega fanta, uživala na potovanju ali se imela fino na koncertu. Vsaj za tisto urco, nisi samo mama, žena in zaposlena, si preprosto ženska, z vsemi svojimi sanjami in popolnoma sproščena. Če pa s to družbo (ki ni obremenjena s plenicami in kosilom) greš še žurat je pa lahko žurka popolna, ker si lahko preprosto ti. Brez da te nekdo tišči v tisto neko škatlo, v kateri ti družba zapoveduje kakšna bodi.
Seveda, da se ne razumemo narobe, jaz sem srečna, da sem mama, srečna da sem nekomu žena, imam čudovito družino in večino časa mi to zadostuje. Ampak, da pa sem lahko še bolj srečna doma, da lahko dam še več, mi pa paše da si vzamem soboto zvečer zase in odklopim. V nedeljo zjutraj sem spet mama, kosilo je skuhano, legice sestavljene, možek pocartan.

To ne pomeni, da grem žurat vsak vikend, ampak tu in tam pa se mi ne zdi nič narobe. Vseeno mi je, če je pri desni mizi 18 letnik, on me sploh ne opazi.

Ne poznam vajinega odnosa, vendar poznam sebe, kot mamo in kot žensko. Rada sem oboje.



Podpis.

Sama sem mamica trem majhnim otrokom, poročena nekaj let in stara toliko kot tvoja draga. Midva sva zgodaj imela otroke in medtem ko gredo moji počasi v šolo, bojo prijateljice ki so moj letnik letos komaj postale mamice. One so do sedaj žurale,ko jaz nisem. In sedaj grem tudi jaz rada ven, plesat, na pijačo,..

Predlagam ti,da jo ne omejuješ, ker zgleda potrebuje odklop. In če ne gre s tabo, gre pač s prijateljicami. In če so mlajše?A bi se bolje počutil, če bi se družila s starejšimi. Ne sodi ljudi po letih, ker marsikatera mlajša je lahko bolj skulirana kot starejša.

Jaz na tvojem mestu, bi šla z njo. Mogoče bo pa čisto fino če bosta skupaj žurala.

Pa predlagam, da ne sprašuješ preveč mamice za mnenje, ker punce imamo tega kar hitro dosti

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:42:52   
sp38
Človek pride z dilemo po nasvet, pomoč, dobi pa par spodobnih odgovor, ostalo pa več ali manj obsojanje. Hvala, da ste se potrudili brati moje poste in upam, da vas nisem preveč zamoril. Se bo potrebno lotiti resnejših opravil kot nerganje glede tega :)

Lep dan.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:44:01   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: sp38


Ne, to me ne moti. Moti me, da je v družbi žensk/punc, ki imajo povsem druge odgovornosti, če ji seveda sploh imajo. Pač zdi se mi celo že malo smešno, da je povsem normalno, da poročena ženska žura pozno v noč v družbi mladine in oseb, ki nimajo povsem nobenih obveznosti. A naj jaz potem začnem hodim v disko s svojim 18letnim nečakom?


Torej ni problem pogostost izhodov ampak neprimerna družba, ki ne pritiče "statusu odgovorne, poročene, ženske"......user posted image

Ti bi jo torej poslal na tečaj kleklanja in izdelavo pisank.....tam bi bila v družbi večine penzijonstk....to je "varno" okolje za ohranjanje statusa odgovorne in poročene ženske......

Drugače pa sva se ravno pred kratkim s kolegico menile, da za nas (ki smo že okoli 40) ni več skoraj placa za družiti se......v diskotekah je res samo mladina (meni, ki sem že bolj v letih, to več ne odgovarja, tvoji ženi pa pač še.....meni je pri 30 letih to še tudi pasalouser posted image , zdaj pa že EMŠO svoje dela)......razen v kakem kafiču in kaki slaščičarni in restavraciji.....te so pa, vsaj v našem koncu, ob večerih bolj prazne (še posebno med tednom)....in ni neki gušt sedeti v prazni oštariji......

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:45:53   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: sp38


Ne, to me ne moti. Moti me, da je v družbi žensk/punc, ki imajo povsem druge odgovornosti, če ji seveda sploh imajo. Pač zdi se mi celo že malo smešno, da je povsem normalno, da poročena ženska žura pozno v noč v družbi mladine in oseb, ki nimajo povsem nobenih obveznosti. A naj jaz potem začnem hodim v disko s svojim 18letnim nečakom?


Torej ni problem pogostost izhodov ampak neprimerna družba, ki ne pritiče "statusu odgovorne, poročene, ženske"......user posted image

Ti bi jo torej poslal na tečaj kleklanja in izdelavo pisank.....tam bi bila v družbi večine penzijonstk....to je "varno" okolje za ohranjanje statusa odgovorne in poročene ženske......

Drugače pa sva se ravno pred kratkim s kolegico menile, da za nas (ki smo že okoli 40) ni več skoraj placa za družiti se......v diskotekah je res samo mladina (meni, ki sem že bolj v letih, to več ne odgovarja, tvoji ženi pa pač še.....meni je pri 30 letih to še tudi pasalouser posted image , zdaj pa že EMŠO svoje dela)......razen v kakem kafiču in kaki slaščičarni in restavraciji.....te so pa, vsaj v našem koncu, ob večerih bolj prazne (še posebno med tednom)....in ni neki gušt sedeti v prazni oštariji......


Starost ne pride sama :) Viš nam decom je lažje, mi se nabijemo za taprvi šank, kjer točijo pivo in je čist super :)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:46:05   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: sp38

Človek pride z dilemo po nasvet, pomoč, dobi pa par spodobnih odgovor, ostalo pa več ali manj obsojanje. Hvala, da ste se potrudili brati moje poste in upam, da vas nisem preveč zamoril. Se bo potrebno lotiti resnejših opravil kot nerganje glede tega :)

Lep dan.

Nič ne obsojam, samo razmišljam. Sicer si pa vprašal za mnenja, če se ne motim. A sem tudi to narobe razumela. Lep dan tudi tebi in pazi, vikend se bliža. user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:46:07   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: sp38


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: sp38

sem pač prepričan, da ko se poročiš, nekako začnejo veljat neki drugi standardi.


Kakšni pa?

Najprej se odloči kaj te sploh moti: pogostost izhodov, ura izhodov, družba, razlog izhodov...? Bi rekla, da te muči kombinacija ljubosumja, negotovosti in zavidanja. Si prepričan, da ne bi tudi tebi prijal kakšen večer tu in tam s prijatelji? Ali pa si jih s poroko odpisal, ker ne sodijo v "druge standarde"?


Sem napisal jasno, kaj me moti, ne mislim se ponavljat. Pač tvoja oblika neprijaznosti mi tega ne dovoljuje.

Mene muči? Ah, ko bi me le. Mojega druženja s prijatelji je ogromno. Res pa, da z vrstniki in bolj poredko v nočnih urah.



Oprosti, ampak prijazno ti predlagam, da drugič ne sprašuješ za mnenje, če si pripravljem slišati samo potrditev svojega.

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:47:52   
Izabelina
hehe, zadnje čase so na forumu sami občutljivci...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:49:56   
mateyka
še en užaljen Lukka..

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:50:39   
sp38

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa


IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Razumem kaj želiš povedat, vendar ti bom povedala nekaj iz lastnih izkušenj.
Otrok, družina in odgovornosti, ki jo prineseta služba in družinsko življenje postanejo rutina, družba, ki jo ima večina družin, so druge družine, ko si enkrat v 30 letu imajo skoraj vse kolegice že otroke in tako pogovori, tako v službi, kot na kavi potekajo o otrocih, možu, krožkih, igračah, kaj bomo skuhali za kosilo, slinčkih, plenicah itd.. Vse to je lepo in prav, vendar včasih tako paše govorit (ali samo poslušat) stvari, ki niso povezane s tem. Tako paše, ko kolegica pove kako je spoznala tistega novega fanta, uživala na potovanju ali se imela fino na koncertu. Vsaj za tisto urco, nisi samo mama, žena in zaposlena, si preprosto ženska, z vsemi svojimi sanjami in popolnoma sproščena. Če pa s to družbo (ki ni obremenjena s plenicami in kosilom) greš še žurat je pa lahko žurka popolna, ker si lahko preprosto ti. Brez da te nekdo tišči v tisto neko škatlo, v kateri ti družba zapoveduje kakšna bodi.
Seveda, da se ne razumemo narobe, jaz sem srečna, da sem mama, srečna da sem nekomu žena, imam čudovito družino in večino časa mi to zadostuje. Ampak, da pa sem lahko še bolj srečna doma, da lahko dam še več, mi pa paše da si vzamem soboto zvečer zase in odklopim. V nedeljo zjutraj sem spet mama, kosilo je skuhano, legice sestavljene, možek pocartan.

To ne pomeni, da grem žurat vsak vikend, ampak tu in tam pa se mi ne zdi nič narobe. Vseeno mi je, če je pri desni mizi 18 letnik, on me sploh ne opazi.

Ne poznam vajinega odnosa, vendar poznam sebe, kot mamo in kot žensko. Rada sem oboje.



Podpis.

Sama sem mamica trem majhnim otrokom, poročena nekaj let in stara toliko kot tvoja draga. Midva sva zgodaj imela otroke in medtem ko gredo moji počasi v šolo, bojo prijateljice ki so moj letnik letos komaj postale mamice. One so do sedaj žurale,ko jaz nisem. In sedaj grem tudi jaz rada ven, plesat, na pijačo,..

Predlagam ti,da jo ne omejuješ, ker zgleda potrebuje odklop. In če ne gre s tabo, gre pač s prijateljicami. In če so mlajše?A bi se bolje počutil, če bi se družila s starejšimi. Ne sodi ljudi po letih, ker marsikatera mlajša je lahko bolj skulirana kot starejša.

Jaz na tvojem mestu, bi šla z njo. Mogoče bo pa čisto fino če bosta skupaj žurala.

Pa predlagam, da ne sprašuješ preveč mamice za mnenje, ker punce imamo tega kar hitro dosti



Hvala, res je. Potrebno bo tole razumet in spoštovat in prepričan sem, da ne bo prevelika težava. Še posebaj zato, ker ste mi vseeno uspeli odpreti oči. Obremenjevati se s takimi oslarijami res nima smisla. Očitno, da resnih težav ni, potem ne bi bilo časa za takšne stvari.

In tudi ponudil bom roko v smislu, da poskusim tudi sam, morda pa še vseeno nisem tako star

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:53:39   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

hehe, zadnje čase so na forumu sami občutljivci...


Samo res.....user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:55:04   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: sp38


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa


IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Razumem kaj želiš povedat, vendar ti bom povedala nekaj iz lastnih izkušenj.
Otrok, družina in odgovornosti, ki jo prineseta služba in družinsko življenje postanejo rutina, družba, ki jo ima večina družin, so druge družine, ko si enkrat v 30 letu imajo skoraj vse kolegice že otroke in tako pogovori, tako v službi, kot na kavi potekajo o otrocih, možu, krožkih, igračah, kaj bomo skuhali za kosilo, slinčkih, plenicah itd.. Vse to je lepo in prav, vendar včasih tako paše govorit (ali samo poslušat) stvari, ki niso povezane s tem. Tako paše, ko kolegica pove kako je spoznala tistega novega fanta, uživala na potovanju ali se imela fino na koncertu. Vsaj za tisto urco, nisi samo mama, žena in zaposlena, si preprosto ženska, z vsemi svojimi sanjami in popolnoma sproščena. Če pa s to družbo (ki ni obremenjena s plenicami in kosilom) greš še žurat je pa lahko žurka popolna, ker si lahko preprosto ti. Brez da te nekdo tišči v tisto neko škatlo, v kateri ti družba zapoveduje kakšna bodi.
Seveda, da se ne razumemo narobe, jaz sem srečna, da sem mama, srečna da sem nekomu žena, imam čudovito družino in večino časa mi to zadostuje. Ampak, da pa sem lahko še bolj srečna doma, da lahko dam še več, mi pa paše da si vzamem soboto zvečer zase in odklopim. V nedeljo zjutraj sem spet mama, kosilo je skuhano, legice sestavljene, možek pocartan.

To ne pomeni, da grem žurat vsak vikend, ampak tu in tam pa se mi ne zdi nič narobe. Vseeno mi je, če je pri desni mizi 18 letnik, on me sploh ne opazi.

Ne poznam vajinega odnosa, vendar poznam sebe, kot mamo in kot žensko. Rada sem oboje.



Podpis.

Sama sem mamica trem majhnim otrokom, poročena nekaj let in stara toliko kot tvoja draga. Midva sva zgodaj imela otroke in medtem ko gredo moji počasi v šolo, bojo prijateljice ki so moj letnik letos komaj postale mamice. One so do sedaj žurale,ko jaz nisem. In sedaj grem tudi jaz rada ven, plesat, na pijačo,..

Predlagam ti,da jo ne omejuješ, ker zgleda potrebuje odklop. In če ne gre s tabo, gre pač s prijateljicami. In če so mlajše?A bi se bolje počutil, če bi se družila s starejšimi. Ne sodi ljudi po letih, ker marsikatera mlajša je lahko bolj skulirana kot starejša.

Jaz na tvojem mestu, bi šla z njo. Mogoče bo pa čisto fino če bosta skupaj žurala.

Pa predlagam, da ne sprašuješ preveč mamice za mnenje, ker punce imamo tega kar hitro dosti



Hvala, res je. Potrebno bo tole razumet in spoštovat in prepričan sem, da ne bo prevelika težava. Še posebaj zato, ker ste mi vseeno uspeli odpreti oči. Obremenjevati se s takimi oslarijami res nima smisla. Očitno, da resnih težav ni, potem ne bi bilo časa za takšne stvari.

In tudi ponudil bom roko v smislu, da poskusim tudi sam, morda pa še vseeno nisem tako star



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:55:42   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Starost ne pride sama :) Viš nam decom je lažje, mi se nabijemo za taprvi šank, kjer točijo pivo in je čist super :)


Ja....babe smo pa bolj fensi.....in ne gremo tja, kjer so šankisti......user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:57:14   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: sp38


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa


IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Razumem kaj želiš povedat, vendar ti bom povedala nekaj iz lastnih izkušenj.
Otrok, družina in odgovornosti, ki jo prineseta služba in družinsko življenje postanejo rutina, družba, ki jo ima večina družin, so druge družine, ko si enkrat v 30 letu imajo skoraj vse kolegice že otroke in tako pogovori, tako v službi, kot na kavi potekajo o otrocih, možu, krožkih, igračah, kaj bomo skuhali za kosilo, slinčkih, plenicah itd.. Vse to je lepo in prav, vendar včasih tako paše govorit (ali samo poslušat) stvari, ki niso povezane s tem. Tako paše, ko kolegica pove kako je spoznala tistega novega fanta, uživala na potovanju ali se imela fino na koncertu. Vsaj za tisto urco, nisi samo mama, žena in zaposlena, si preprosto ženska, z vsemi svojimi sanjami in popolnoma sproščena. Če pa s to družbo (ki ni obremenjena s plenicami in kosilom) greš še žurat je pa lahko žurka popolna, ker si lahko preprosto ti. Brez da te nekdo tišči v tisto neko škatlo, v kateri ti družba zapoveduje kakšna bodi.
Seveda, da se ne razumemo narobe, jaz sem srečna, da sem mama, srečna da sem nekomu žena, imam čudovito družino in večino časa mi to zadostuje. Ampak, da pa sem lahko še bolj srečna doma, da lahko dam še več, mi pa paše da si vzamem soboto zvečer zase in odklopim. V nedeljo zjutraj sem spet mama, kosilo je skuhano, legice sestavljene, možek pocartan.

To ne pomeni, da grem žurat vsak vikend, ampak tu in tam pa se mi ne zdi nič narobe. Vseeno mi je, če je pri desni mizi 18 letnik, on me sploh ne opazi.

Ne poznam vajinega odnosa, vendar poznam sebe, kot mamo in kot žensko. Rada sem oboje.



Podpis.

Sama sem mamica trem majhnim otrokom, poročena nekaj let in stara toliko kot tvoja draga. Midva sva zgodaj imela otroke in medtem ko gredo moji počasi v šolo, bojo prijateljice ki so moj letnik letos komaj postale mamice. One so do sedaj žurale,ko jaz nisem. In sedaj grem tudi jaz rada ven, plesat, na pijačo,..

Predlagam ti,da jo ne omejuješ, ker zgleda potrebuje odklop. In če ne gre s tabo, gre pač s prijateljicami. In če so mlajše?A bi se bolje počutil, če bi se družila s starejšimi. Ne sodi ljudi po letih, ker marsikatera mlajša je lahko bolj skulirana kot starejša.

Jaz na tvojem mestu, bi šla z njo. Mogoče bo pa čisto fino če bosta skupaj žurala.

Pa predlagam, da ne sprašuješ preveč mamice za mnenje, ker punce imamo tega kar hitro dosti



Hvala, res je. Potrebno bo tole razumet in spoštovat in prepričan sem, da ne bo prevelika težava. Še posebaj zato, ker ste mi vseeno uspeli odpreti oči. Obremenjevati se s takimi oslarijami res nima smisla. Očitno, da resnih težav ni, potem ne bi bilo časa za takšne stvari.

In tudi ponudil bom roko v smislu, da poskusim tudi sam, morda pa še vseeno nisem tako star


Moj mož jih ima 35 in z njim mi je tudi fino žurat. Je bolj umirjen, ampak se zna vseeno sprostiti, vklopiti v mojo družbo,..

Srečno

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:58:18   
pipapopa
Aja bog ne daj da mojmu rečem da je star. Pravi, da je v najboljših letihuser posted image

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 15:07:00   
kalbo
Pismo, a sem pol star? Bolj star bolj nor :)

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 15:07:41   
dota



IZVIRNO SPOROČILO: sp38

Če za odraslega človeka velja nekaj, sigurno za mladostnika velja nekaj povsem drugega. Torej, brez izhodov nikakor ne, ampak da so ti izhodi primerni statusu, ki ga človek zastopa. Plesati med 20letniki do 4h zjutraj se mi pač ne zdi primerno. Odrasti ali se poročiti, neka vrsta analogije sigurno tukaj je.



O ti kakec..... jst sem se poročila, ja poročila tako kot se spodobi, ko sem bila še študentka.... pa da bi se morala takrat statusu poročene ženske primerno obnašat v stilu čiči doma pa šporhet grej...
V bistvu sem se tudi takrat obnašala statusu primerno - študentskemuuser posted image .

Drugače pa... če se ti zdi neprimerno, da je zunaj sama in z napačno družbo, pa z njo pejd. Ne bo sama in bo imela, seveda, primerno družbo. In če te ne bo hotela s sabo pa pojdi s svojim 18 letnim nečakom. Pri 34 definitivno nisi star (no razen če se starega počutiš, ker se moraš obnašat statusu primerno). Otrok sklepam da nimata (še), se motim?

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 15:19:57   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pismo, a sem pol star? Bolj star bolj nor :)

A ni tako, da si star toliko, kot se počutiš? user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 15:25:09   
Izabelina
vsekakor sem se ob tejle temi spomnla na mojo nekiinosemdesetletno staro mamo, ki uporablja točno enake besede: za poročeno ženo se ne spodobi, da nosi krila nad kolenom, za poročene žene se ne spodobi, da imajo moške prijatelje, za poročene žene se ne spodobi, da gredo kdaj same v kino, za poročeno ženo se ne spodobi, da ima kratke lase... tole so dejanski njeni stavki, ki jih še vedno kdaj slišim... pa si vsakič posebi rečem, da še dobr, da nism poročena user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
16.1.2014 15:38:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 15:41:03   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

vsekakor sem se ob tejle temi spomnla na mojo nekiinosemdesetletno staro mamo, ki uporablja točno enake besede: za poročeno ženo se ne spodobi, da nosi krila nad kolenom, za poročene žene se ne spodobi, da imajo moške prijatelje, za poročene žene se ne spodobi, da gredo kdaj same v kino, za poročeno ženo se ne spodobi, da ima kratke lase... tole so dejanski njeni stavki, ki jih še vedno kdaj slišim... pa si vsakič posebi rečem, da še dobr, da nism poročena user posted image


A za poročene moške pa nič ne pove?


ne, ker njim je pa dovoljeno več al manj vse...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
16.1.2014 15:59:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 17:36:38   
kalisi
Občutek imam, da tebe niti ne moti, kaj si bodo drugi mislili, ampak enostavno ne zaupaš svoji ženi; priložost dela tatu?! No, za varanje res ni treba v disko z mlajšimi kolegicami, ki nimajo nobenih odgovornosti, lahko odgovorno, s kravato okoli vratu, hodiš v službo in ga sredi belega dne serješ z mlajšo sodelavko, če smo že pri tem. Upam, da nisi pričakoval, da se bo s poroko punca spremenila v neko tvojo podobo ideala poročene ženske. Sploh sta pa še oba mlada; ne vem zakaj bi morala biti že pri 30 zapečkarja. Če tebi žuranje ne diši več, to še ni razlog, da bi se pa tudi tvoja žena morala slednjemu odpovedati. Jaz tudi mojemu nisem prepovedala žuranja, ko se meni ni več dalo ponočevati v klubih. Je pač šel sam s svojo družbo. Pa je bil volk sit in koza cela. Še zdaj kdaj gre, pa imava otroka. Res ne vidim problema. Imam kolegico, ki bi mi lahko bila mama in ga žura z mojo generacijo, pa se nihče ne zgraža. Babnca je pač žurerka po duši in celo družbo gor drži pri svojih 60 letih! Da se zgražaš nad njeno družbo, je pa kar malo huda. Najbrž nisi pričakoval, da jih bo odpisala, ko si ji dal prstan user posted image . Veliko sreče pri pogovoru z ženo in pri razreševanju lastnih dvomov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:30:48   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
Kaj je potem dovoljena oblika zabave/sprostitve/druženja za odgovorno, uglajeno, poročeno žensko? samo podnevi, samo določeni lokali oziroma prostori kamor sme zahajati?


včeraj sem se pogovarjala z eno gospo, staro okrog 80 let, da gre danes na rojstni dan ob desetih - dopoldne ...
user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?