|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:35:08   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
Kaj je potem dovoljena oblika zabave/sprostitve/druženja za odgovorno, uglajeno, poročeno žensko? samo podnevi, samo določeni lokali oziroma prostori kamor sme zahajati?


včeraj sem se pogovarjala z eno gospo, staro okrog 80 let, da gre danes na rojstni dan ob desetih - dopoldne ...
user posted image


user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:36:25   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: petea

včeraj sem se pogovarjala z eno gospo, staro okrog 80 let, da gre danes na rojstni dan ob desetih - dopoldne ...
user posted image


Čimprej v dnevu, da ne pozabijo do 12ih.



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:37:08   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: sp38
Če bi vaš mož pri 40 ponoči plesal v diskotu z frklami, ki bi jim lahko bil oče in vas to ne bi niti malo motilo (če že druga iz vidika odgovornosti), potem ala vam vera.


Ne, ne bi me motilo.
Zakaj pa bi me motil ples?

Kaj bi naj imela odgovornost pri tem?


IZVIRNO SPOROČILO: sp38
Želim povedat, da ne pričakujem, da se žena spremeni, ampak da v smislu poroke odraste.


Priznam, nisem vedela, da je poročni 'Da' tako čudežen, da v trenutku človek odraste.

Nekako se mi je vedno dozdevalo, da se odraslosti mora človek naučiti skozi vzgojo, izkušnje, razmišljanja.
Očitno sem živela v zmoti ...

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:45:36   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: sp38
Težava so izhodi. Več ali manj oba zelo malo hodiva ven en brez drugega, kadar ima recimo nek pomemben prijatelj rojstni dan, ali sodelavci, itd. Recimo bila je prejšnji vikend sama veni s sodelavkama, obe neporočeni, ena vezana, ena celo precej mlajša. Ta vikend gre sama ven z zelo dobro prijateljico, bi si celo upal trditi, da z najboljšo. Ponočevanje je bilo v diskotu, kjer je večina mladine stare okrog 20let, ponočevanje pa do 4h zjutraj. Kje tiči problem? Jasno moram povdarit, da iz moje strani ne gre za nezaupanje. Vedel bi sam pri sebi, če bi me to mučilo.




IZVIRNO SPOROČILO: sp38
Recimo bila je prejšnji vikend sama veni s sodelavkama, obe neporočeni, ena vezana, ena celo precej mlajša. Ta vikend gre sama ven z zelo dobro prijateljico, bi si celo upal trditi, da z najboljšo. Ponočevanje je bilo v diskotu, kjer je večina mladine stare okrog 20let, ponočevanje pa do 4h zjutraj. Kje tiči problem? Jasno moram povdarit, da iz moje strani ne gre za nezaupanje. Vedel bi sam pri sebi, če bi me to mučilo.


Seveda gre za nezaupanje s tvoje strani. Kaj pa je to drugega? Izrecno izpostaviš, da sta kolegici neporočeni -> torej si gresta v disko iskat potencialne 'žrebce', v skušnjavo morebitne avanture (ali česa več) pa s tem avtomatično izpostavita še tvojo nedotakljivo ženo, ki je toliko nezrela, da bo takoj zatajila poročne obljube. Seveda te je strah tvoje zamenljivosti!

Torej, ker jo je prijateljica povabila še skupaj z drugimi v disko, bi morala to zavrniti samo tebi na ljubo? Zakaj pa ne bi smela iti plesati?

Kam pa potem ti s tvojimi prijatelji na rojstnodnevne zabave? Na šahovski turnir v soboto dopoldne?



IZVIRNO SPOROČILO: sp38
Rad bi slišal kakšno drugo mnenje. Namreč ne bi želel, da zaradi potencialne bedarije na kakršenkoli način užalim ženo ali ji celo vzbudim občutek, da dvomim vanjo. Kompliciram??


Ženo si s svojim mnenjem o njej že užalil.

Če kompliciraš, moraš sam pri sebi presoditi.
Še bolj pa, ali imaš ista pravila za oba.

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:47:53   
Lukka
Moje mnenje je, da to ni primerno. V kolikor sta porocena, si ona pac ne more vec privoscit nekih zuranj do petih zjutraj. Lahko si privosci zabavo v tvoji druzbi, ali pa recimo v domacem stanovanju, kjer se lahko tudi dekleta malo sprostijo, kaj popijejo.

Ti izpades kot en kekec, medtem ko ona zura. Vem, da te to moti. Vsak te ocitajoce gleda, kao da se tvoja fjaka z mularijo po enih diskotekah. Stvari enostavno vzemi v svoje roke in ji povej, da to tako ne gre in da te bo pac tukaj morala ubogati! Nekje so pa pac meje.

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:50:30   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: sp38
Naj pleše in se zabava, ampak s sebi primerno družbo, ne pa mlajšimi puncami, ki ne poznajo besede odgovornost.



Ja zakaj pa je pomembno, če njene kolegice ne poznajo odgovornosti?!?
Za vajino zvezo bi moralo biti več kot dovolj, da jo ona pozna, razume in upošteva!

A ti še vedno počneš iste stvari kot pred 10-imi leti? Ohranjaš glede vseh stvari enako mnenje?
Ljudje spreminjamo mnenja, ko spoznamo določene zadeve na drugačen način ali v drugačnih okoliščinah.
To je dejansko odraščanje.

Saj bi napisala, da ples ni enak plesu, samo se bojim, da bi napačno tolmačil moj zapis ...

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:51:41   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: sp38

A naj jaz potem začnem hodim v disko s svojim 18letnim nečakom?



Morda bi ti obisk koristil in izkušnja spremenila pogled na določene stvari.

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:51:51   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Moje mnenje je, da to ni primerno. V kolikor sta porocena, si ona pac ne more vec privoscit nekih zuranj do petih zjutraj. Lahko si privosci zabavo v tvoji druzbi, ali pa recimo v domacem stanovanju, kjer se lahko tudi dekleta malo sprostijo, kaj popijejo.

Ti izpades kot en kekec, medtem ko ona zura. Vem, da te to moti. Vsak te ocitajoce gleda, kao da se tvoja fjaka z mularijo po enih diskotekah. Stvari enostavno vzemi v svoje roke in ji povej, da to tako ne gre in da te bo pac tukaj morala ubogati! Nekje so pa pac meje.


resno Lukka?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:53:38   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Moje mnenje je, da to ni primerno. V kolikor sta porocena, si ona pac ne more vec privoscit nekih zuranj do petih zjutraj. Lahko si privosci zabavo v tvoji druzbi, ali pa recimo v domacem stanovanju, kjer se lahko tudi dekleta malo sprostijo, kaj popijejo.

Ti izpades kot en kekec, medtem ko ona zura. Vem, da te to moti. Vsak te ocitajoce gleda, kao da se tvoja fjaka z mularijo po enih diskotekah. Stvari enostavno vzemi v svoje roke in ji povej, da to tako ne gre in da te bo pac tukaj morala ubogati! Nekje so pa pac meje.

Kristus, no... saj nismo v paleozoiku. Mi smo že iz drevesa splezal. A se motim?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:54:46   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Moje mnenje je, da to ni primerno. V kolikor sta porocena, si ona pac ne more vec privoscit nekih zuranj do petih zjutraj. Lahko si privosci zabavo v tvoji druzbi, ali pa recimo v domacem stanovanju, kjer se lahko tudi dekleta malo sprostijo, kaj popijejo.

Ti izpades kot en kekec, medtem ko ona zura. Vem, da te to moti. Vsak te ocitajoce gleda, kao da se tvoja fjaka z mularijo po enih diskotekah. Stvari enostavno vzemi v svoje roke in ji povej, da to tako ne gre in da te bo pac tukaj morala ubogati! Nekje so pa pac meje.


Jaz se zato nisem poročila......user posted image

user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 20:56:23   
LuLu
eh, spet se bombice mečejo, da se potem le o enem uporabniku piše celo temo.. naj se to že neha enkrat!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 21:00:43   
Izabelina
js sm pa pomisnla kako se nam Luka smeji izza svojega računalnika, ko je vedu kakšn bo odziv na njegov zapis... me babe pa itak čis šokirane, da res kdo tko še misli in skočimo v luft...

haha user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 21:03:08   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Moje mnenje je, da to ni primerno. V kolikor sta porocena, si ona pac ne more vec privoscit nekih zuranj do petih zjutraj. Lahko si privosci zabavo v tvoji druzbi, ali pa recimo v domacem stanovanju, kjer se lahko tudi dekleta malo sprostijo, kaj popijejo.


Jaz se zato nisem poročila......user posted image

user posted image


user posted image



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 21:06:27   
LuLu
pa saj ga je cel forum. To ne vem, če se je kdaj zgodilo, da nekdo toliko o sebi piše in to povsod, na vseh aktualnih temah... meni najmanj zanimiv uporabnik user posted image
čudim se, da sploh odgovarjate na njegove poste in teme ... prsti srbijo, a ne?user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 21:27:01   
Lukka
V tej temi sem uporabniku, ki je avtor teme povedal svoje mnenje, za kar je tudi prosil. Odgovarjajte avtorju teme, ne da se zgrazate nad mojim mislenjem. In draga Lulu, to niso nikakrsne bombice in prav nic nisem tokrat avtorju pisal o sebi. Zelo grdo pa se mi zdi, da se takoj postavis v neko obrambno fazo in zacneas zalit vsevprek. Pusti moje mnenje na miru. In da me je poln forum? Seveda. Zakaj pa ne. Jaz rad pomagam in svetujem, ker sem tudi sam veckrat delezen nasveta dugih. Mi pa prosim povej, kje sem v tej temi vrgel, kot pravis bombico? Kje? Je moje mnenje in odgovor na temo, ki jo je avtor izpostavil, je to bombica?


< Sporočilo je popravil Lukka -- 16.1.2014 21:28:14 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 21:47:55   
asyka
Bog ne dramatizirajte... moj je star 34 let pa gre obcasno se vedno s prijatelji ven v diskoteko. In enako jaz... ceprav jaz tukaj nisem ravno relavantna, ker po vasih kriterijih se spadam po starosti ki si to lahko privosci, ceprav po stanu bi pa ocitno morala biti zaklenjena pa zaziher se zapahnjena... vcasih prav verna ratam ob izjavah nekaterih... da ne omenjam kaksni katastrofi sta potem moja starsa, ki kljub dvema polnoletnima hcerkama sama v druzbi svojih prijateljev se vedno obisceta marsikatero zabavo.

Ne pretiravajte, in prenehajte s posesivnim vedenjem do partnerja. Ce partnerju ustreza malo nocnega zivljenja, ga naj ima. Ce vam ne... pa kvackajte ali kaj naj recem... saj pa s poroko in starsestvom ne postanemo obsoheni na tv in kvacko... ali?

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 21:49:08   
Lukka
Hm... ja niti nevem, zakaj taksno neodobravanje. Vendar jaz avtorja zelo dobro razumem in vem kaj je hotel povedati. A veste, jaz prihajam iz manjse gorenjske vasi, tam blizu triglava... in poznam primer enega para, ki sta se porocila, potem je pa on vsak petek in soboto zuriral z mladimi, neporocenimi fanti. Vsi so se mu smejali, tako kot njegovi soprogi, vsi v stilu -tvoj se pa kar vlaci naokrog...
In jaz vem, da to ni prijetno. Nismo vsi doma v mestih, kjer se eden za drugega ne ve...
Niti slucajno ni misljeno samo za zenske. Res. Moje mnenje je, da poroka pomeni tudi preobrat in dojemanje drugacnega obnasanja.
Tako pac jaz mislim.

< Sporočilo je popravil Lukka -- 16.1.2014 21:51:26 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 21:55:48   
saruška

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Moje mnenje je, da to ni primerno. V kolikor sta porocena, si ona pac ne more vec privoscit nekih zuranj do petih zjutraj. Lahko si privosci zabavo v tvoji druzbi, ali pa recimo v domacem stanovanju, kjer se lahko tudi dekleta malo sprostijo, kaj popijejo.

Ti izpades kot en kekec, medtem ko ona zura. Vem, da te to moti. Vsak te ocitajoce gleda, kao da se tvoja fjaka z mularijo po enih diskotekah. Stvari enostavno vzemi v svoje roke in ji povej, da to tako ne gre in da te bo pac tukaj morala ubogati! Nekje so pa pac meje.


V katerem stoletju si se pa ti zataknil??? O f*k, upam da je to samo "sarcasm mode on"...

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 21:58:27   
asyka
Budalizem in zavrtost drugih te prizadane toliko kot to dopustis sam...

Cisto tako pa ze dolgo nisem naletela na taksen primer kot ga omenjas... razen ce govorimo o 80 letnih omicah, ki pa so svoje poglavje oz jih jaz uvrscam med svasta budalizmov. Moj oce je vnasem kraju zelo poznana oseba pa do nas se nikoli ni prislo, da se njegova zena vlaci okoli ali pa on. Enostavno ker to ni vlacenje okoli ampak zabava. Vcasih so te zabave bile vaske veselice, danes pa pac disko. Jaz tu ne vidim nobene razlike...

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 22:10:19   
Sljiva
Blagor, da se ji da žurat celo noč, meni se namreč ne... Pa še nisem 40, pa sama sebi grem prou na živce, ker sem tak zapečkar postala - do prvega otroka huda žurerka. Enostavno mi gre na živce, da sem potem drug dan čist povožena in zaspana. Pa povsod kjer smo, mi je preglasna muska, da se sploh pogovajat ne da.

Moj mož gre cca. 1x - 2x na mesec ven, včasih
tud do jutra potegnejo (sodelavci vglavnem), pa me prou nič ne moti, vedno pravim: dobr, da se ti da user posted image

Ampak baje pride potem po 40.em spet en val...

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 22:20:21   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva

Blagor, da se ji da žurat celo noč, meni se namreč ne... Pa še nisem 40, pa sama sebi grem prou na živce, ker sem tak zapečkar postala - do prvega otroka huda žurerka. Enostavno mi gre na živce, da sem potem drug dan čist povožena in zaspana. Pa povsod kjer smo, mi je preglasna muska, da se sploh pogovajat ne da.

Moj mož gre cca. 1x - 2x na mesec ven, včasih
tud do jutra potegnejo (sodelavci vglavnem), pa me prou nič ne moti, vedno pravim: dobr, da se ti da user posted image

Ampak baje pride potem po 40.em spet en val...


se ga že veseliš vidm user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 22:24:30   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva

Blagor, da se ji da žurat celo noč, meni se namreč ne... Pa še nisem 40, pa sama sebi grem prou na živce, ker sem tak zapečkar postala - do prvega otroka huda žurerka. Enostavno mi gre na živce, da sem potem drug dan čist povožena in zaspana. Pa povsod kjer smo, mi je preglasna muska, da se sploh pogovajat ne da.

Moj mož gre cca. 1x - 2x na mesec ven, včasih
tud do jutra potegnejo (sodelavci vglavnem), pa me prou nič ne moti, vedno pravim: dobr, da se ti da user posted image

Ampak baje pride potem po 40.em spet en val...

Ja, saj je čist izi. Do prvega otroka si se predozirala. OD. user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 22:29:59   
saruška

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva

Blagor, da se ji da žurat celo noč, meni se namreč ne... Pa še nisem 40, pa sama sebi grem prou na živce, ker sem tak zapečkar postala - do prvega otroka huda žurerka. Enostavno mi gre na živce, da sem potem drug dan čist povožena in zaspana. Pa povsod kjer smo, mi je preglasna muska, da se sploh pogovajat ne da.

Moj mož gre cca. 1x - 2x na mesec ven, včasih
tud do jutra potegnejo (sodelavci vglavnem), pa me prou nič ne moti, vedno pravim: dobr, da se ti da user posted image

Ampak baje pride potem po 40.em spet en val...

Ja, saj je čist izi. Do prvega otroka si se predozirala. OD. user posted image



A to se da al kaj user posted image ???

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 22:58:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pa saj ga je cel forum. To ne vem, če se je kdaj zgodilo, da nekdo toliko o sebi piše in to povsod, na vseh aktualnih temah... meni najmanj zanimiv uporabnik user posted image
čudim se, da sploh odgovarjate na njegove poste in teme ... prsti srbijo, a ne?user posted image



Jaz sem ga na začetku kar nekaj časa ignorirala.......pa sem potem ugotovila, da nimam kaj pisati, ker je vsako temo odprl Lukkec s svojim škorčkom......pa zdaj tu pa tam kako navržem.......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Izhodi partnerja
17.1.2014 7:34:13   
Luns
Vse kar sem izvedla na tej temi je da sem pri skoraj svojih 35 že blazno starauser posted image . Mater se grem prijavit v dom za upokojence....
Avtorju teme pa sprosti se kdaj....dela čudežeuser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?