|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:19:22   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ma daj no pa neumnosti.. boli me za prohibicije in boli me za alkohol v trgovini. Zaradi mene ga ne rabi biti. Ja, je trda droga, ampak tolerira se jo pa zelo. Dali smo jo pod hrano, dostopno vsakomur. Dokler imamo tako nekulturo pitja, sem za prepoved.
Ne sekiraj se zaradi mojega pisanja, itak, da ne bo prepovedan


Proti čemu vsemu sem jaz, pa se vseeno prodaja po trgovinah ali kje drugje.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:24:13   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ma daj no pa neumnosti.. boli me za prohibicije in boli me za alkohol v trgovini. Zaradi mene ga ne rabi biti. Ja, je trda droga, ampak tolerira se jo pa zelo. Dali smo jo pod hrano, dostopno vsakomur. Dokler imamo tako nekulturo pitja, sem za prepoved.
Ne sekiraj se zaradi mojega pisanja, itak, da ne bo prepovedan


Proti čemu vsemu sem jaz, pa se vseeno prodaja po trgovinah ali kje drugje.



saj... sanjam, mi je jasno. Prepovedali ga ne bodo. Najraje bi, da ga nikjer več ni. Bi se dalo prav lepo živeti brez alkoholnih pijač... ampak spet sanjam user posted image

kaj pa tebe še v trgovini moti?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:30:19   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ma daj no pa neumnosti.. boli me za prohibicije in boli me za alkohol v trgovini. Zaradi mene ga ne rabi biti. Ja, je trda droga, ampak tolerira se jo pa zelo. Dali smo jo pod hrano, dostopno vsakomur. Dokler imamo tako nekulturo pitja, sem za prepoved.
Ne sekiraj se zaradi mojega pisanja, itak, da ne bo prepovedan


Proti čemu vsemu sem jaz, pa se vseeno prodaja po trgovinah ali kje drugje.



saj... sanjam, mi je jasno. Prepovedali ga ne bodo. Najraje bi, da ga nikjer več ni. Bi se dalo prav lepo živeti brez alkoholnih pijač... ampak spet sanjam user posted image

kaj pa tebe še v trgovini moti?


V tem primeru bi pa jaz postala Kalbova redna stranka user posted image


No, sicer pa hvala bogu so to samo tvoje sanje.

Lej, koliko gorja povzroča orožje, pa še ni prepovedano in tudi nikoli ne bo.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:38:21   
LuLu
seveda orožje...
obožujem pivo, ne bi pa potolkla nobene solzice, če alkohol ne bi od jutri obstajal nikjer več user posted image
torej... raje joint v roke na klopci v parku, kot liter vina

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:38:24   
mateyka
lahko bi se šli nekaj srednjega - švedi majo državni monopol na alko in se prodaja v posebnih trgovinah. torej v navadnih trgovinah alkota ne vidiš. mogoče 6 pack (navaden, ta najšibkejši), drugače pa nič od tega.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:40:26   
kalbo
Ni ga čez dober, z občutkom nahmeljen ale, ali pa stout, ki mu seka ven zažgana čokolada. Pa ima alko tu fejst postranski pomen, če mene vprašaš, je stranski produkt kvasovk, tko kot co2

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:42:42   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

lahko bi se šli nekaj srednjega - švedi majo državni monopol na alko in se prodaja v posebnih trgovinah. torej v navadnih trgovinah alkota ne vidiš. mogoče 6 pack (navaden, ta najšibkejši), drugače pa nič od tega.


Ja, pol se ga pa Švedi hodjo do mrtvega zadevat na ladje, ali pa k sosedom.

Za moje pojme bi moral prvo ukint privilegije vinarjem in začet končno pobirat trošarine tudi na vino.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:46:09   
mateyka
ja, sam upoštevi, da jim noben ne brani it v te trgovine. švedi pa nimajo kulture pitja, zato je to. so kot angleži - binge drinking kultura. pitje dokler ne omagaš.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:50:11   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, sam upoštevi, da jim noben ne brani it v te trgovine. švedi pa nimajo kulture pitja, zato je to. so kot angleži - binge drinking kultura. pitje dokler ne omagaš.


Ja, mi se ga zadevamo pa za šankom, doma, al pa v zidanicah. Smo ga dost prežingal, pa fejst občasno še zaplavamo, pa ti lahko povem, da je še tako na mrtvo pijan Slovenec samo senca pijanega Šveda al pa Finca. oni pijanost pošljejo v eno drugo dimenzijo. Ko bi Slovenc že davno bruhnil, Šved še kar naliva.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
23.1.2014 18:51:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:55:59   
kalbo
Car nisi, se ga pa (vsaj meni) paše občasno nalit do veselosti seveda, ne do mrtvega in vedno z dobro pijačo in ne z kršem. Vožnjo pod vplivom alkohola bi moral pa kriminalizirat.

Trošarin pa vinarji ne rabijo plačevat.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 23.1.2014 18:57:02 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marihuana
23.1.2014 18:57:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Si reva, brez možganov, brez odgovornosti do sebe in drugih. In nisi car, če se pod alkoholno omamo spraviš na ženo in otroke.
Vino je za užitek, v majhnih količinah. Pri nas ni kulture pitja, je v veliki večini samo kultura nalivanja.




ja, ker je alkoholizem bolezen, imamo veliko bolnikov. Ker alko še vedno bo, ker se kultura počasi spreminja, bi na hitro dala uzakonit en ukrep prisilnega zdravljenja za vse pijane za volanom in kršitelje javnega reda in miru, ter odprla veliko bolnic za zdravljenje. To pa se da še najhitreje narediti. In ja, cene vinu zvišala. Dobiti 1,5 l za 1 €... skoraj ceneje kot sok

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
23.1.2014 19:02:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marihuana
23.1.2014 19:04:58   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, sam upoštevi, da jim noben ne brani it v te trgovine. švedi pa nimajo kulture pitja, zato je to. so kot angleži - binge drinking kultura. pitje dokler ne omagaš.



očitno bo potrebno izmenjati izkušnje - Slovenci Švede naučimo pitja alkohola, oni nas spoštovanja države (beri: plačevanje davkov, izkoreninjenje sive ekonomije, skrb za skupno dobro ...)
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marihuana
23.1.2014 19:05:34   
LuLu
Ankica, kot povsod, zdravljenje žal ni 100% uspešno. bolje ista, nego nista

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marihuana
23.1.2014 19:05:49   
kalbo
Ja, zafrknjeno je to, če imaš kaj takega v familiji, vem iz lastnih izkušenj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marihuana
23.1.2014 19:08:22   
LuLu
tega je žal toliko, da imamo skoraj vsi blizu sebe kak tak primer.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marihuana
23.1.2014 19:09:05   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
..pa ti lahko povem, da je še tako na mrtvo pijan Slovenec samo senca pijanega Šveda al pa Finca. oni pijanost pošljejo v eno drugo dimenzijo. Ko bi Slovenc že davno bruhnil, Šved še kar naliva.


ja ne vem, to pa imo spada že pod drugo stvar - genetsko toleranco. recimo azijci majo noro nizko (in indijanci) in so pijani ko čep že pri pol litra piva user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
23.1.2014 19:10:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
24.1.2014 16:37:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
24.1.2014 16:41:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marihuana
24.1.2014 18:04:08   
Colt

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sam sem pa za legalizacijo nasploh. To je bistvu ena velika prohibicija, od katere nima nihče drug razen dilerjev čisto nič. Prekomerno uživanje marihuane škodi na čisto podoben način, kot prekomerno uživanje alkohola.

Se bom kr podpisal pod kolega. Je pa samo vprašanje časa kdaj se bo zgodilo.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marihuana
24.1.2014 18:05:44   
Colt

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Vsekakor marihuana ni noben bavbav. Ali je dejansko zdravilna in kako, koliko, ne bi znal povedat ( se mi prav tako ne da googlat ), povzroči pa manj škode, kot alkohol. Ki je, btw, trda droga.


Še en podpis!

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marihuana
24.1.2014 18:25:12   
Stanislava_
Kaj pa vem..
Mi je pa zanimivo, kako je "proti" glas za cepljenje HPV in kako hitro je "za" pri marihuani.

In na individualnem nivoju mi je vseeno, kaj se v trgovini prodaja; kupujemo, kar rabimo.

Prohibicija ne prinese nič dobrega, razen črnemu trgu, razpoložljivost na vsakem koraku pa tudi ne, saj prilika dela tatu. Najboljše je po pameti (brez marihuane, razen za prvi navdih user posted image ).

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marihuana
24.1.2014 20:48:41   
RIJA*
vabim vas na en čik

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image (tile so za vsak slučaj, za tiste, ki so stali v zadnji vrsti, ko je Bog talal smisel za humor)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?