|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nintendo Wii
24.1.2014 8:17:52   
saragr
Kaj je to? Sin že dolgo časa sanja o njemu, in začela sem gledati na netu kje kupiti in kakšna je cena. Ampak je ponudba prevelika in ne vem kaj kupiti? Gledala sem tega: http://www.bigbang.si/igralne-konzole/nintendo-wii-mario-kart-black-bundle-490702 . In me zanima je to to, vse kar rabiš za igro? Lahko potem dokupiš katere koli igre za wii ali samo določene ( kot pri PS-u). Nekako mi ne gre skupaj razmerje med ceno konzole in igre; ker če je to konzolo in stane 160 eur, kako to, da so potem samo igre po 50 eur? Čeprav bi potem kupolvali igre iz tujine, kjer so cenejše ali bi kpili rabljene, pomembno mi je, da najdem konzolo za realno ceno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nintendo Wii
24.1.2014 8:47:34   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: saragr

Kaj je to? Sin že dolgo časa sanja o njemu, in začela sem gledati na netu kje kupiti in kakšna je cena. Ampak je ponudba prevelika in ne vem kaj kupiti? Gledala sem tega: http://www.bigbang.si/igralne-konzole/nintendo-wii-mario-kart-black-bundle-490702 . In me zanima je to to, vse kar rabiš za igro? Lahko potem dokupiš katere koli igre za wii ali samo določene ( kot pri PS-u). Nekako mi ne gre skupaj razmerje med ceno konzole in igre; ker če je to konzolo in stane 160 eur, kako to, da so potem samo igre po 50 eur? Čeprav bi potem kupolvali igre iz tujine, kjer so cenejše ali bi kpili rabljene, pomembno mi je, da najdem konzolo za realno ceno.


Ok, meni je 50 EUR za eno igrico too much. Zato smo si ga raje odklenili. Pride veliko ceneje.
Ostalo naj ti pa kakšen bolj profi odgovori :).

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nintendo Wii
24.1.2014 8:54:24   
mateyka
je glih moj mož gledal eno igrico, ki je bila znižana na 6€ - mislim, sej ni treba glih najnovejše iz trgovine kupovat..

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nintendo Wii
24.1.2014 9:19:36   
saragr
Ma za igrice sem tak napisala da rabljene ali pa iz tujine; mene zanima ce je link ki sem ga prilepila link za konzolo ki nam rabi za igrice in ce se da potem vse wii igrice igrati na njej ( čeprav že vem, da se bo pri nas igral samo Mario ). Ker sem gledala primerjavo cene konzole in cene igrice mi ne potegne, kako je lahko konzola tako poceni in zato se sprašujemč e je to ta konzola.
Vseeno pa hvala vama za odgovor, sem pričakovala da se bo vsul plaz postov naj kupim didaktične igre al pa grem na dvorišče z mularijo:).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nintendo Wii
24.1.2014 11:26:33   
mateyka
aha, a to - mi mamo wii in playstation.

ja, tole na linku je wii konzola in lahko vse igrce gor igraš (wii igrice). recimo mario galaxy in mario party (naši najljubši od maria). je pa ta bundle narejen za mario kart (avtočki) - zato še volan zraven. ampak daljinec je pa univerzalec (za vse igrice igrat).

priproročam še Donkey Kong Country Return (DKCR), ne samo Maria user posted image . naša tamala ga user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=KdhH0ApBMKQ

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nintendo Wii
24.1.2014 11:32:46   
saragr
Mateyka hvala ti.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nintendo Wii
24.1.2014 11:37:59   
sončnica24
Koliko pa so stari ti vaši otroci, ki to igrajo oz. koliko je fajn da so stari da vejo to igrat?

Ne vem če lahko pišem ime trgovine ampak malo poguglaj in ena spletna trgovina ga prodaja odklenjenega z garancijo, ali pa mi piši na zs pa ti pošljem link.

< Sporočilo je popravil sončnica24 -- 24.1.2014 11:39:13 >

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nintendo Wii
24.1.2014 12:12:21   
mateyka
afaik na wii-ju ni zaklepanja - playstation in Xbox ja, wii pa kolikor vem tega nima.

saragr, wii je najcenejša konzola na tržišču - ta nova verzija je pa ravno prišla ven; Wii-U user posted image :
http://www.youtube.com/watch?v=4e3qaPg_keg

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nintendo Wii
24.1.2014 12:35:28   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

afaik na wii-ju ni zaklepanja - playstation in Xbox ja, wii pa kolikor vem tega nima.

saragr, wii je najcenejša konzola na tržišču - ta nova verzija je pa ravno prišla ven; Wii-U user posted image :
http://www.youtube.com/watch?v=4e3qaPg_keg


Mi imamo res še zelo zelo star wii, pa vem, da ga je mož odklenil (al karkoli je že brskal po njem) in imamo ulala igric. Večinoma pa igramo Mario, Monopoly, Družabne igre,…pa jaz si dam včasih Zumbo gor (sam obupam po parih minutah, sem čist razštelana user posted image )

PS2 smo tud odklenili, ga dali stari mami, ki je čist navdušena (pazi! ženička stara 80 let), mi imamo PS3 slim, al kaj že in ta hudič se pa še ne da odklent, zato imamo posledično tudi precej manj igric.

Kupujemo pa igrice tudi preko spletne strani v Slo (ne vem, če lahko napišem, da ne bodo velecenjeni mislili, da delam reklamo), so pa rabljene igrice, ampak ko nove. Tiste so pa res poceni.

Madonca, si nisem mislila, da sem tako tehnični tip user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nintendo Wii
24.1.2014 13:58:31   
mateyka
v bistvu lahko daš link za igrce, samo ga poveži na besedo (selektiraš besedo, klikneš gumb povezava in potem vstaviš link).

sej pravim kot jaz vem, mi nismo nič odklepal, ni nikoli do tega prišlo. now, playstation je pa druga pesem, hehe user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?