|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3 otrok
4.2.2014 8:25:38   
kajalin*

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

Če imava za 2, imava tudi za 3. S tem da sva imela od prej že parček in za tretjo praktično nič ne kupujem.



ja, kul je tako razmišljenjeuser posted image

če bosta šla pa dva študirat, pa tretji pač ne bo, ker ne bo mogel....so what....
po tej logiki jih imaš lahko tdi 5 ali 6....

pa nič osebnega...ampak se mi zdi, da so cote v življenju še najmanj, kar človek potrebujeuser posted image

avtorica: ti hodiš v tvojih čevljih...noben od nas. dobro premislita, ampak po moje boš mela kar tri user posted image


Se strinjam , da je splav težka zadeva in ni kar tako. Razmišljam pa podobno kot Rija, treba je gledat naprej, nikoli ne veš kako hudo bo, če slučajno že zdaj ni kot bi moralo biti. Lahko ostane sama s 3 otroci.
Vsak starš želi svojemu otroku najbolje, dal mu bi zadnji grižljaj od svojih ust. Sama ne bi mogla gledati svojega otroka brez strehe nad glavo, brez denarja za preživetje in po možnosti še v takšni situaciji vnučke, ker vem da če bodo še naprej takšni časi,ne vem kako bo s penzijo...In samo zato, da bom zdaj gledala kako rastejo, se razvijajo in me osrečujejo,jih ne bom spravila v svet, ki bo krut in neusmiljen z njimi. Za enega se bo verjetno še dalo, da ji bomo pomagali po najboljših močeh.Vaši starši so nekak verjetno preskrbljeni v pokoju in še lahko stisnejo vnučkom kakšen euro za sladoled, bomo lahko mi? Razen tisti v poslanskih stolčkih in na mestih vodilnih, ki lahko kradejo in si kupčkajo denarčke.
Že pred fakulteto je treba otroku zadovoljiti, da lahko obiskuje interesne dejavnosti in razvija svoje talente. Preveč otrok tega dandanes ne more, zakaj? Zaradi denarja kateri nekaterim tu sploh ni pomemben.
Se strinjam, avtorica teme,se MORA pogovoriti s svojim možem. Mogoče pa mož vidi razloge zakaj ne, k jih pa avtorica trenutno ne gleda realno in ji je važno le kaj je zdaj.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 3 otrok
4.2.2014 8:35:41   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mojega moza bolj kot financni razlogi ovira to, da ne bo vec casa za naju, da se ne bo mogel posvecat prvim dvema (stara sta 4 in 6 let)...enostavno da ne bo zmogu. Z njim se sicer strinjam in imam enake skrbi (naj povem, da sva za vse sama, torej nobenih babic in ostalih sorodnikov), vendar menim da bi le-te obvladala, ce bi imela skupni optimizem. In ker ga ni...??

ga popolnoma razumem, me pa že od nekdaj zanima zakaj se nekateri odločite za 3,4 ali več otrok?


Zakaj pa se nekateri odlocite za enega ali pa dva?

Jaz osebno vem da ne bi mogla it na splav, ma, se pomislila ne bi na to. Prav tako moj moz. Ker trenutno ne zelim se otrok koristim kontracepcijo, ki je v slo lahko dosegljiva.Mi je pa v danasnjem casu tako cudno da odrasla informirana zenska zanosi po nesreci user posted image Kako, za vraga?

Sedaj je kar je, odlocit se bosta morala sama. Pises da financno ste ok, da moza skrbi cas za vaju....ne vem, otroci tako hitro rastejo da bo tega casa se dovolj, ce drugace med vama vse klapa.... In zaradi casa za vaju it na splav je meni malo sebicno, ker otrok ni kriv da sta ga vidva nastimala. Saj niste ena najstnika ki sta se dol dala v parku, ampak odrasla cloveka ki vesta kaksne so lahko posledice sexa...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 3 otrok
4.2.2014 9:31:28   
eva1

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

Če imava za 2, imava tudi za 3. S tem da sva imela od prej že parček in za tretjo praktično nič ne kupujem.



ja, kul je tako razmišljenjeuser posted image

če bosta šla pa dva študirat, pa tretji pač ne bo, ker ne bo mogel....so what....
po tej logiki jih imaš lahko tdi 5 ali 6....

pa nič osebnega...ampak se mi zdi, da so cote v življenju še najmanj, kar človek potrebujeuser posted image

avtorica: ti hodiš v tvojih čevljih...noben od nas. dobro premislita, ampak po moje boš mela kar tri user posted image


Se strinjam , da je splav težka zadeva in ni kar tako. Razmišljam pa podobno kot Rija, treba je gledat naprej, nikoli ne veš kako hudo bo, če slučajno že zdaj ni kot bi moralo biti. Lahko ostane sama s 3 otroci.
Vsak starš želi svojemu otroku najbolje, dal mu bi zadnji grižljaj od svojih ust. Sama ne bi mogla gledati svojega otroka brez strehe nad glavo, brez denarja za preživetje in po možnosti še v takšni situaciji vnučke, ker vem da če bodo še naprej takšni časi,ne vem kako bo s penzijo...In samo zato, da bom zdaj gledala kako rastejo, se razvijajo in me osrečujejo,jih ne bom spravila v svet, ki bo krut in neusmiljen z njimi. Za enega se bo verjetno še dalo, da ji bomo pomagali po najboljših močeh.Vaši starši so nekak verjetno preskrbljeni v pokoju in še lahko stisnejo vnučkom kakšen euro za sladoled, bomo lahko mi? Razen tisti v poslanskih stolčkih in na mestih vodilnih, ki lahko kradejo in si kupčkajo denarčke.
Že pred fakulteto je treba otroku zadovoljiti, da lahko obiskuje interesne dejavnosti in razvija svoje talente. Preveč otrok tega dandanes ne more, zakaj? Zaradi denarja kateri nekaterim tu sploh ni pomemben.
Se strinjam, avtorica teme,se MORA pogovoriti s svojim možem. Mogoče pa mož vidi razloge zakaj ne, k jih pa avtorica trenutno ne gleda realno in ji je važno le kaj je zdaj.


To je bedno razmišljanje kaj bo, če bo, ko bo. Prihodnost je tako nepredvidljiva, da je težko reči kaj bo čez 1 uro, kaj šele kaj bo čez 10 let. Kaj pa če te čez 1uro ne bo več , kaj bo potem tvoj otrok? Potem najbolje da otrok nimaš, ker se nimaš za kej sekirat!
Jaz gledam to čist iz druge prespektive-imam 4 sestre in brata, vsi smo že v službah(razen mali še hodi v zadnji letnih srednje šole, ampak je itak muskontar in že sedaj na dobri potiuser posted image ), eni doštudirali/magistrirali, drugi srednjošolsko izobrazbo. Vsi lepo živimo in se imamo super. In veš kaj, vem da karkoli bom potrebovala mi bodo pogali-vedno si! Če pride do kakšne frke, vem na koga se bom obrnila, vem komu bom pojamrala, tudi finančno si pomagamo, če pride kdaj do kakega večjega stroška. Pa otroke si pomirkamo , da se gremo lahko za kak vikend razvataj v dvoje..pa s sestrami gremo 1-2x na leto same v toplice in uživamo...toliko plusov je da se ne da povedat-enostavno veš da je na tem svetu še nekdo ki ti bo vedno nesebično pomagal. In ko pridemo skupaj, se naši otroci igajo, se razumejo(eni so itak že skoraj odrasli, najmlajši pa je še mali cuker)..lušno nam je. Vem ni garancije da se bodo moji otroci tako razumeli, imajo pa dobro popotnico za to user posted image . Moja mami pravi - vse je v vzgoji user posted image
Aja pa kot otrok velike družine nisem imela nikoli občutka da sem bila za karkoli prikrajšana, prej obratno. Pa tudi moji otroci vem da niso. 2 v OŠ, oba imata svoje interesne dejavnosti, mali v vrtcu(btw-je vrtec 10x dražji strošek kot šola z vsemi dejavnostmi vred), je pa res da nismo iz LJ, pa pri nam te stvari niso tako drage user posted image . Imamo drug drugega...pa ko tavelek ne more zaspat gre k tamali v posteljo, ob 7h zjutrj pa so že vsi 3 v eni postelji(čeprav imajo vsak svoje in svoje sobeuser posted image , da ne bo pomote...ti na te stvari gledaš iz svojega vzornega kota, mi ki imamo več otrok, pa vidimo popolnoma drugo sliko...toplino, ljubezen in vse kar se plete mad našimi srčki user posted image
Pa še vprašanje na zadnji stavek- Kaj pa je realno? Kako to sploh lahko posplošuješ? Vrjetno kakor za koga, kaj meniš?

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 3 otrok
4.2.2014 9:40:44   
pomlad08
Podpis pod Evo.

Pa pod Izabelino in Skuštrano.

Tudi jaz imam 3 sestre in 2 brata in bi bila fejst jezna na moje starše, če bi bila sama samcata na tem svetu :) Kot opisuje Eva, vsi se med sabo štekamo, pomagamo, vsaj 1x/teden družimo, otroci obožujejo svoje bratrance+sestrične ... Res, jaz vidim v veliki družini mngo več plusov kot minusov. Pa ne samo zdaj, v odrasli dobi, vedno vedno se mi je zdelo krasno, ko nas je bilo veliko doma. Zmeri je bilo zabavno. Tudi ko smo se kregali, nisem NIKOLI pomislila na to, da bi raje ne imela vsej teh ljudi okrog sebe.

Sama imam 2 otroka, ampak gremo, če bo le šlo, gotovo na 3, morda tudi na 4 ali 5.

Mi je pa res bedno razmišljanje: kaj če mož umre in boš sama s tremi??? WTF? Kaj pa če edincu ob umreta in bo sam, brez brata/sestre? Kaj pa če ...? Kaj pa če ...? Kr neki user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 3 otrok
4.2.2014 9:50:38   
Anonimen
Stara mama je imela 5 otrok,bla brez službe živela na kmetiji niso imeli računalnika,elektrike,tople vode imela je wc zunaj pa vseh 5 je spravila do kruha čeprav so bli težki časi ampak noben ni bil bolan tako ko dan danes in vsi razvajeni pa odvisni od računalnika živeli so skromno pa tudi dan danes se bi dalo živet skromno ampak na žalost neznajo .....Dan danes otrok 6 let star ima še svoj mobitel,računalnik,ne želi jest razne stvari .....Včas so jedli enkrat na mesec meso dan danes pa vsak dan user posted image imeli so ene čevlje ne pa cela omara ...vprašajte stare mame kako so živele in vaše mame-.Kar tako sem napisala... včeraj me je razočarala tale zadeva.. moji sestri so prepovedali IMET OTROKA (Tašča) ker je pač kriza ..čeprav ona in njen mož imata službo,hišo ...Zdaj je 10t noseča in njena tašča jo psihira s tem da naj gre splav delat ker je pač kriza in da kdo bo skrbel za njo če bo ona imela otroka ......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 3 otrok
4.2.2014 10:01:48   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Stara mama je imela 5 otrok,bla brez službe živela na kmetiji niso imeli računalnika,elektrike,tople vode imela je wc zunaj pa vseh 5 je spravila do kruha čeprav so bli težki časi ampak noben ni bil bolan tako ko dan danes in vsi razvajeni pa odvisni od računalnika živeli so skromno pa tudi dan danes se bi dalo živet skromno ampak na žalost neznajo .....Dan danes otrok 6 let star ima še svoj mobitel,računalnik,ne želi jest razne stvari .....Včas so jedli enkrat na mesec meso dan danes pa vsak dan user posted image imeli so ene čevlje ne pa cela omara ...vprašajte stare mame kako so živele in vaše mame-.Kar tako sem napisala... včeraj me je razočarala tale zadeva.. moji sestri so prepovedali IMET OTROKA (Tašča) ker je pač kriza ..čeprav ona in njen mož imata službo,hišo ...Zdaj je 10t noseča in njena tašča jo psihira s tem da naj gre splav delat ker je pač kriza in da kdo bo skrbel za njo če bo ona imela otroka ......user posted image user posted image user posted image



halo lubica, zbudi se...živimo v letu 2014....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 3 otrok
4.2.2014 10:45:57   
kajalin*
No, kr pejte vse isto misleče živet kot stare mame. Naj imajo vaši otroci en par čevljev,plašč jim doštukite,ko ga bo prerasel,...tako kot so živele naše babice. Moja babica je stara 85 let, pa se ne strinja z vašim mišljenjem, ker se zaveda da so drugačni časiuser posted image Aja, pa pejte dol iz net-a k včasih niso imeli elektrikeuser posted image
Lukka ima prekleto prav,hehehe

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 3 otrok
4.2.2014 10:58:56   
Izabelina
hehe, in kot se je dostkrat zgodil ste se obesl na neposrečeno razlago, zakaj je kul met več otrok... user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 3 otrok
4.2.2014 11:24:14   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

hehe, in kot se je dostkrat zgodil ste se obesl na neposrečeno razlago, zakaj je kul met več otrok... user posted image

user posted image
Jap, odgovorila je samo anonimni "babici" ... Vsem ostalim, ki smo napisali par besed o večjih družinah pa: IGNORE.
Klasika.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 3 otrok
4.2.2014 11:28:40   
kajalin*
Kaj bi pa naj napisala? Nasprotovala, češ da ni vredu?Tema poteka o nerojenem otroku, ne vaših otrocih k so že v oš ali celo starejšiuser posted image Mislim, da si ene tu mal preveč filate ego. Komu nisem odgovorila?

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 3 otrok
4.2.2014 11:29:22   
aprilčica07
Vedno ena in ista zgodba. Ob debati o številu otrok očitno mora bit kreg user posted image



_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 3 otrok
4.2.2014 11:42:56   
EnjA

IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

Vedno ena in ista zgodba. Ob debati o številu otrok očitno mora bit kreg user posted image




Ja na žalost res se vedno najde nekje nekdo , ki ga grize št. otrokuser posted image , pa ne njegovih, amapk tujih user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 3 otrok
4.2.2014 11:47:23   
RIJA*
kreg je pa zato, ker se tiste s številno familijo takoj, ko kdo kaj pove, po nekem čudežu počutijo ogrožene.

mi pa ni jasno zakaj, če so se zavestno tako odločileuser posted image

meni gladko malo dol visi, koliko jih ima kdo...nekak pa mi ne sede eno naivno nabijanje, da bomo nekak že....halo?
govorimo od ljudeh, človeku, živem bitju......ku-ku! in ja, četudi ene razlagate drugače, je včasih vseeno treba malce pogledat naprej...si naraditi neke plane, z realnimi zmožnosti....če pa gre kaj drugače, pa se pač takrat prilagodimo...



(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 3 otrok
4.2.2014 11:49:52   
kajalin*
Pa vedno se najde nekdo, ki ga zelo boli drugačno razmišljanje in se bori za svoj pravuser posted image Kot, da se odlučuje za en nov par čevljev, pač še eni v omari,da bo lepša in bolj polna. Zato je toliko otrok lačnih in nemočnih...zakaj je tako, sem že dobila odgovor na drugi temi.

(odgovor članu EnjA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 3 otrok
4.2.2014 11:56:07   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


govorimo od ljudeh, človeku, živem bitju......ku-ku!




Točno tako! Ku-ku tudi tebi! Ravno zaradi tega, ker je govora o ljudeh, človeku, živem bitju, se nekatere čudimo, s kakšno lahkotnostjo se omenja(svetuje?) splav ...



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 3 otrok
4.2.2014 11:58:15   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Kot, da se odlučuje za en nov par čevljev, pač še eni v omari,da bo lepša in bolj polna.


Ampak v avtoričinem primeru je nov par čevljev že dejstvo! Je že tam. Se odločata lahko samo še o tem, ali ga vržeta stran ali obdržita. Nabavila sta ga pa že.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 3 otrok
4.2.2014 12:02:12   
kajalin*
točno tako

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 3 otrok
4.2.2014 12:02:14   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


govorimo od ljudeh, človeku, živem bitju......ku-ku!




Točno tako! Ku-ku tudi tebi! Ravno zaradi tega, ker je govora o ljudeh, človeku, živem bitju, se nekatere čudimo, s kakšno lahkotnostjo se omenja(svetuje?) splav ...






nočeš razumeti ne?
ne bom razpravljala o splavu, ker ne morem podati nekega realnega menja v svoji situaciji, moje pisanje se nanaša samo na stavek: bomo že, če je za 5 bo tudi za 10 (v tem smislu nekak) na lahkomiselnost...


(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 3 otrok
4.2.2014 12:07:25   
kajalin*

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


govorimo od ljudeh, človeku, živem bitju......ku-ku!




Točno tako! Ku-ku tudi tebi! Ravno zaradi tega, ker je govora o ljudeh, človeku, živem bitju, se nekatere čudimo, s kakšno lahkotnostjo se omenja(svetuje?) splav ...






nočeš razumeti ne?
ne bom razpravljala o splavu, ker ne morem podati nekega realnega menja v svoji situaciji, moje pisanje se nanaša samo na stavek: bomo že, če je za 5 bo tudi za 10 (v tem smislu nekak) na lahkomiselnost...



podpis, in tukaj se js poslavljam, ker se je zopet začela debata brez konca.Sam to še : "prav imate " Pa uspešno glodanje kosti še naprejuser posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 3 otrok
4.2.2014 12:07:53   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Pa vedno se najde nekdo, ki ga zelo boli drugačno razmišljanje in se bori za svoj pravuser posted image Kot, da se odlučuje za en nov par čevljev, pač še eni v omari,da bo lepša in bolj polna. Zato je toliko otrok lačnih in nemočnih...zakaj je tako, sem že dobila odgovor na drugi temi.


Kajalin, cevljev ne kupujes ce nimas nic v denarnici, prav tako ne bo normalen clovek stepal otrok ce ze enega nima s cim prehranit ( zato pa obstaja kontracepcija, kar je avtorica teme zanemarila) Sicer pa, mislim da si ti tista ki je nacela temo o št.otrok ( pa mislim da ne prvic) pa me resno zanima kaj te tako zelo žre okoli tega da imajo nekateri več otrok in lahko normalno funkcionirajo? A te daje zavist al kaj? Glej, mi imamo tri in se nikoli ne vtikam v tiste ki jih imajo manj...ti pa stalno nekaj zokas okoli tistih ki imajo vec otrok pa me res zanima zakaj? Ce smo ze ravno na tej temi, je avtorica lepo napisala da bi jim financno zneslo, da pa moza skrbi ta cas za nju...a se ti ne zdi sebicno, da gre avtorica na splav ( pazi, otroka sta sama naredila, nihce ga ni samo prinesel in rekel da ga morata imet) samo zato da bosta mama in ate imela cas za sebe?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 3 otrok
4.2.2014 12:10:14   
Izabelina
ne vem zakaj imam občutek, da mame, ki tlele pišejo nimajo namena lahkomiselno spravljat na svet otroke zaradi državne pomoči...

tuki gre za starša, ki imata službe, dom, skrbi ju kako bo s časom zanju... in zaradi te skrbi tuhtata o spavu... o tem, da bi živemu bitju, ki že obstaja, ki mu že bije srce, odvzela možnost življenja, zato, da bosta imela več časa zase...

ne gre za socialni problem, ne gre za izjemno revščino, ne gre za "problematično" družino... v takih primerih bi nogoče marsikdo, ki je drugače proti splavu reku pa dajte res narest splav, ne otroka spravit v tako okolje...

tuki pa bi otrok imeu pogoje za normalno, ljubeče življenje... pa vseeno lahkomiselno (v tem primeru lahko za te nasvete čis komot uporabim to besedo) predlagate prekinitev nosečnosti, tabletko za zaustavitev srca in izpraskanje otroka iz maternice... (če ne uporabiš besede splav in poveš kaj se z otrokom zgodi pri tem, se izgubi vsa diplomacija a ne?)...

no pa sej v končni fazi se bo avtorica sama odločila, morda jo bo kšn od naših komentarjev usmeril v določeno smer, tega ne vemo, vem pa js, da ne bi blo prou, da se v tem primeru strinjam z vama Rija in Kajalin... ker se pač v tem dotičnem primeru motita...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 3 otrok
4.2.2014 12:15:19   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


no pa sej v končni fazi se bo avtorica sama odločila, morda jo bo kšn od naših komentarjev usmeril v določeno smer, tega ne vemo, vem pa js, da ne bi blo prou, da se v tem primeru strinjam z vama Rija in Kajalin... ker se pač v tem dotičnem primeru motita...



pa saj je avtorica že odločena user posted image samo malo je hotela pojamrat....ker ima pa le malo slabo vest glede moža user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 3 otrok
4.2.2014 12:22:45   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


no pa sej v končni fazi se bo avtorica sama odločila, morda jo bo kšn od naših komentarjev usmeril v določeno smer, tega ne vemo, vem pa js, da ne bi blo prou, da se v tem primeru strinjam z vama Rija in Kajalin... ker se pač v tem dotičnem primeru motita...



pa saj je avtorica že odločena user posted image samo malo je hotela pojamrat....ker ima pa le malo slabo vest glede moža user posted image
!

Ha ha, upam, no... Pa da bo malo pametnejsa za vnaprej :-)


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 3 otrok
4.2.2014 12:23:56   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


no pa sej v končni fazi se bo avtorica sama odločila, morda jo bo kšn od naših komentarjev usmeril v določeno smer, tega ne vemo, vem pa js, da ne bi blo prou, da se v tem primeru strinjam z vama Rija in Kajalin... ker se pač v tem dotičnem primeru motita...



pa saj je avtorica že odločena user posted image samo malo je hotela pojamrat....ker ima pa le malo slabo vest glede moža user posted image
!

Ha ha, upam, no... Pa da bo malo pametnejsa za vnaprej :-)



ja pa ne samo ona... obadva z možem, ker se velikokrat na desce v tej enačbi kr pozabi...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 3 otrok
4.2.2014 12:28:40   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


no pa sej v končni fazi se bo avtorica sama odločila, morda jo bo kšn od naših komentarjev usmeril v določeno smer, tega ne vemo, vem pa js, da ne bi blo prou, da se v tem primeru strinjam z vama Rija in Kajalin... ker se pač v tem dotičnem primeru motita...



pa saj je avtorica že odločena user posted image samo malo je hotela pojamrat....ker ima pa le malo slabo vest glede moža user posted image
!

Ha ha, upam, no... Pa da bo malo pametnejsa za vnaprej :-)



ja pa ne samo ona... obadva z možem, ker se velikokrat na desce v tej enačbi kr pozabi...



kje pa! pametna ženska vedno pusti, da ima moški zadnjo besedo: Da, draga! user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?