|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 11:05:25   
skopčevka
Naša pet letna punčka noče in noče k svojemu očetu.enostavno mu ne zaupa...on se pa maksimalno trudi okoli nje...riše, ji ustvarja igrače naravne seveda,zapestnice,torbico ji je naredu iz blaga in ona pravi, da te torbice ne bo nosila ,ker ji ni ušeč...marsikaj ji naredi,ukvarja se maksimalno...z njo seveda je tu še mlajši bratec,ki daje malo več pozornosti njej...ampak ona pa samo mami,mami.ko je mami u službi je ati z njo doma in bratcem seveda...samo da mami pokliče ona takoooj maaammmiiiiiiiii dej mi jo,dej mi jo ati na tel...kadar je pa obratno pa rečem ženi daj mi malo tamalo na tel...ona noče...očetu je zelo hudo...kaj naj naredimo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 12:10:35   
mateyka
daj času čas. naša punca je imela to smolo, da od cirka enega leta dotretjega očeta skoraj ni videla (je bil večino časa v tujini) in smo imeli podoben problem. in je bilo zanj ful boleče (za moža), čeprav smo vedeli da bo tako nekaj časa (pač, normalno - skozi je bila mama, ker je bila tako navajena). ampak se sčasoma to spremeni, kot se otroci vedno spreminjajo (recimo okus pri hrani, navade, najljubše igre, junaki..). tako da pravim, dajte času čas in vztrajno "ponujajte" svojo pozornost in NE kazat nezadovoljstva. ker čisto na subtilnem nivoju lahko to zaznajo kot da nisi zadovoljen z njimi in poleg tega - kdo pa hoče bit s stalno nezadovoljno osebo? treba bit vesel in zanimiv, pa bo sčasoma šlo - pozitivne misli in dobra volja user posted image

p.s. jaz sem dala en rutinski opravek očetu - umivanje zob zvečer. da se je navadila, da bo to vedno delal oči - in po nekaj mesecih je zahtevala njega, ni več hotela za to mene. potem pa vidiš, mogoče še kako rutino "prepišete" nanj..

(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 12:20:30   
skopčevka
oh...verjemi,da naš očka to use dela...zobke jima on vedno umiva....zelo se trudi okoli njiju...je pa res ko jih krega,da vztraja pri kreganju,jih ne tepe po riti nikjer druge...samo besedno.pa mogoče je malo bolj strog kot sem pa jaz...a bi mogoče moral malo popuščati...je pa res da ne dela razlik med otrokoma....kadar jih krega seveda...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 15:02:35   
mateyka
ne vem kaj misliš pod "kreg". da ne sme velikega noža za meso prijet, to pač oba reagirata (kdor je pač zraven)?
kar se tiče vztrajanja na določeni stvari, jaz vedno pravim, da je treba izbirat bitke. ni vse enako vredno picajzlanja. recimo, ni tako važno katere superge obuje (in se ful preklat okol tega), dokler je oblečena sezoni primerno. in tako pri vsaki stvari. ni važno da vse poje, samo da vse proba. itd,

(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 16:22:49   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: skopčevka

Naša pet letna punčka noče in noče k svojemu očetu.enostavno mu ne zaupa...on se pa maksimalno trudi okoli nje...riše, ji ustvarja igrače naravne seveda,zapestnice,torbico ji



naj ji kupi eno umetno kičasto Barbiko user posted image pa bo problem rešen....

(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 16:24:07   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: skopčevka

oh...verjemi,da naš očka to use dela...zobke jima on vedno umiva....zelo se trudi okoli njiju...je pa res ko jih krega,da vztraja pri kreganju,jih ne tepe po riti nikjer druge...samo besedno.pa mogoče je malo bolj strog kot sem pa jaz...a bi mogoče moral malo popuščati...je pa res da ne dela razlik med otrokoma....kadar jih krega seveda...



jaz sem ful stroga, pa me ima otrok še zmeraj zelo rad. nekaj drugega bo...

(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 16:32:36   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: skopčevka

Naša pet letna punčka noče in noče k svojemu očetu.enostavno mu ne zaupa...on se pa maksimalno trudi okoli nje...riše, ji ustvarja igrače naravne seveda,zapestnice,torbico ji



naj ji kupi eno umetno kičasto Barbiko user posted image pa bo problem rešen....


zakja pa ne. naša ima 4 barbike, pa vseeno slika, riše in dela verižice.. sicer ne vem zakaj ji on riše - naj sama ali skupaj, ampak mogoče je pa oči kontrol freak, kaj in kako naj bi morala delat in ji gre to na živce user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 17:11:44   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: skopčevka

Naša pet letna punčka noče in noče k svojemu očetu.enostavno mu ne zaupa...on se pa maksimalno trudi okoli nje...riše, ji ustvarja igrače naravne seveda,zapestnice,torbico ji



naj ji kupi eno umetno kičasto Barbiko user posted image pa bo problem rešen....


zakja pa ne. naša ima 4 barbike, pa vseeno slika, riše in dela verižice.. sicer ne vem zakaj ji on riše - naj sama ali skupaj, ampak mogoče je pa oči kontrol freak, kaj in kako naj bi morala delat in ji gre to na živce user posted image

itak user posted image

to me je tak malo zbodlo "naravne seveda" user posted image včasih otroci pač nočejo biti tok strašno eko in bio, kot si za njih želijo njihovi tastari...mogoče pa ga je mala skužila že user posted image saj vseeno kje "zunaj" vidi tudi kaj drugega....mogoče bo želela celo meso jesti pa paštete, pa poli, pa pomfri user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 11.2.2014 17:18:54 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 17:21:17   
skopčevka
ok,ok zdej je pa dost...nismo se razumeli...use je kot ona hoče .očka ji dela po volji...vendar ko je pa vprašanje ati ali mami...odločno mamiiiiiiiiiiiiiiiiiii...wtf

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 17:34:02   
mateyka
to je faza in bo minilo. treba je bit potrpežljiv. saj smo ti že povedale user posted image

in malo več humorja ter to, da ne jemlješ vse tako smrtno resno, bi tudi naredilo čudeže, na splošno in pri otroku..

(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 17:38:50   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: skopčevka

on se pa maksimalno trudi okoli nje...riše, ji ustvarja igrače naravne seveda,zapestnice,torbico ji je naredu iz blaga in ona pravi, da te torbice ne bo nosila ,ker ji ni ušeč...marsikaj ji naredi,ukvarja se maksimalno...


Preveč se trudi. Naj bo naraven, mogoče gre z njo ven "samo" noret, pa bo naredil čudež.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 17:47:44   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: skopčevka
use je kot ona hoče .očka ji dela po (njeni) volji...


pa mama tudi


ali po domače: mala je 'ta glavna' pri hiši

(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 17:51:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: skopčevka
use je kot ona hoče .očka ji dela po (njeni) volji...


pa mama tudi


ali po domače: mala je 'ta glavna' pri hiši



To pa sploh. Postavite ji meje (ki jih potrebuje) in začela vas bo spoštovati.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 18:26:15   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: skopčevka

ok,ok zdej je pa dost...nismo se razumeli...use je kot ona hoče .očka ji dela po volji...vendar ko je pa vprašanje ati ali mami...odločno mamiiiiiiiiiiiiiiiiiii...wtf


ljubica, dost bo, ko sem bom jaz tako odločila user posted image

ti kar doma komandiraj vse po spisku user posted image  

(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 18:30:02   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
ti kar doma komandiraj vse po spisku user posted image  


s hčerko na čelu user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 18:38:17   
Izabelina
postav se vprašanje kok časa to že traja, če je od skoz potem je pač nekej narobe v odnosu oče ostala družina, če je pa samo zdej zadnji čas je pa pač "faza"

drugače pa naj gresta onadva sama lepo ven, na sprehod in naj raziskujeta, naj ji oče pokaže kako se gleda svet skozi "očetovske" oči... se prav: blato, črvi, avti, tovornjaki, palce, potoki, mostovi... itd

če je "faza" bo minila sama od sebe (oče pač normalno dela vse zadeve, jo vzgaja, skrbi zanjo, jo pelje ven, isto kot za bratca) če je pa globji vzrok ga je pa treba poiskat in odstranit...

srečno!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 19:50:15   
uškinamama
Jaz imam pa en tak lušten deja vu.

Naj možu noht na lulčku zraste, če nismo to že doživele user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 19:56:12   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Naj možu noht na lulčku zraste, če nismo to že doživele


user posted image



skoraj nočem premišljevati, kaj (oz. koga) imaš v mislih z deja vu-jem user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 20:21:17   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Naj možu noht na lulčku zraste,



bi ti pasalo, da te po G točki čoha, ne?user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 20:22:35   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Naj možu noht na lulčku zraste,



bi ti pasalo, da te po G točki čoha, ne?user posted image


user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 21:20:27   
Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO: skopčevka

Naša pet letna punčka noče in noče k svojemu očetu.enostavno mu ne zaupa
...kadar je pa obratno pa rečem ženi daj mi malo tamalo na tel...ona noče...očetu je zelo hudo...kaj naj naredimo...


Jaz sploh ne razumem kdo to piše, mama ali ata?! user posted image Najprej kao da piše obupana mama, potem vmes oče v 1.osebi ednine, potem spet mama - razen če oče sam sebe opisuje v 3.osebi " očetu je hudo.."

Nelogično je tudi to dvoje: "noče in noče k njem, enostavno mu ne zaupa". OK, si človek reče zgleda, da sta starša ločena in otrok pač noče k atu na obisk, ampak potem pravi, da jo oče doma čuva, ko je mama v službi, torej najbrž kar redno, kam torej otrok noče? Saj je že doma z njim, eh, kr neki... Tudi mene tole na nekaj spominja...


(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 21:26:57   
Izabelina
haha, mene je tut to čis zvil k nism vedla kdo zdej to piše in sm nakonc predvidevala, da piše babica te deklice...

user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 22:11:46   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

haha, mene je tut to čis zvil k nism vedla kdo zdej to piše in sm nakonc predvidevala, da piše babica te deklice...

user posted image


Lukkatova mama?

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
11.2.2014 22:14:09   
skopčevka
usem hvala za odgovore...piše pa striktno mamica.lp...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otrok noče in noče k svojemu očetu...
17.2.2014 13:35:51   
ronja
Mami faza. Pri nas je bila tudi pri puncah veliko bolj izrazita kot pri tamalem (mogoče še pride, samo dvomim, tamali ga gleda ko boga, punci ga nikoli nista tako:D) Pa punčke pa mamice... ne vem - me smo jim vzor, je drugačna vez kot s fantkom. Sem se pogovarjala zdaj že z veliko mamicam, ki imajo oboje, pa jih večina pravi, da je drugače: fantje so bolj neposredni, zelo lahko jih je imet rad in zelo lahko imajo radi nazaj in se veliko manj sekirajo (v povprečju) za to, če smo tečne ali karkoli. Punčke pa so bolj občutljive in moramo bit mame previdnejše, bolj nas resno jemljejo, itd... Mogoče je v tem fora: pri nas oči dostikrat ne vidi dovolj hitro, da pa eni ni do zafrkancije in potem je jok. Sama to veliko lažje vidim, oni so pa bolj za hece, veliko manj občutljivi (tudi tamali res ni občutljiv - njega bi po moje lahko po riti, pa se ne bi sekiral -ne vem, nisem probala, ampak vsekakor ne zgleda, da bi se; punci lahko ful prizadane že če ju grdo pogledava v kakem trenutku - ne vedno, ampak je bilo isto, ko sta bili istih let kot je mali zdaj). Mogoče ne vidi tega?

Pri nas je to izrazito tako in punci imata očija sicer zelo zelo radi, ga pogrešata, če ga ni, on se ogromno ukvarja z njimi, vendar če jim bova dala na izbiro, kdo bo recimo zobke umil, bo to mami - je bilo isto, dokler sem večinoma jaz umivala in zdaj, ko jim večinoma on umiva. Ne vem, a je fora v karakterju ali v spolu, ali pač naključje. Ampak je dostikrat tako, čeprav so punčke pregovorno očijeve - samo zgleda pregovor ne drži za vse:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?