|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zamujanje menstruacije
2.12.2014 9:25:59   
ulaah7
Mene tudi nekaj zanima. S fantov sva imela dva nezaščitena spolna odnosa med ovulacijskimi dnevi, vendar sta bila zascitena na koncu. user posted image si zeliva oba, vendar bi zacela delat na temu cez nekje par mesecev, da se prepricava ce nam res uspe-financno(ceprav bi nam tudi sedaj). Torej meni zamuja user posted image ze 4 dni, ceprav vedno dobim tocno, oz mogoce en dan prej ali kasneje. Nikoli kaj vec zamude. Pred tednom ali kaj vec sem bila zelo utrujena, brez volje, potem slabo sem se pocutila, veliko glavobolov sem imela, zdaj pa sem cakala na user posted image pa je ni bilo, tako da sem uceraj naredila test nosecnosti in je bil negativen. Zanima me kaj bi lahko drugega bilo? Mogoce ker sem jemala antibiotike vmes 5 dni, zaradi vnetega mehurja? Skoraj vsak zvecer imam podobne oz enake znake kot da bi dobila menstuacijo, pa je ni. Kaj da naredim? Kolko naj se pocakam pa vprasam ginekologa kaj se dogaja?

Hvala vnaprej. upam da mi bo katera znala pomagat, ker ne vem komu se obrnit.

< Sporočilo je popravil ulaah7 -- 2.12.2014 9:27:23 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zamujanje menstruacije
2.12.2014 9:31:43   
tajazan
Pozdravljena...mogoče še ni dovolj hormona da bi bil test pozitiven...če veš kdaj si imela O potem naj bi 14 dni kasneje že pokazal test...drugače pa meni tud vsak mesec neki heca...pa sem imela skos redne

(odgovor članu ulaah7)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zamujanje menstruacije
2.12.2014 9:36:52   
ulaah7
Imam menstrualni koledarcek na telefonu pa pise recimo da sem bila plodna od 9-15. novembra, najbolj pa 14. Spolne odnose katere sem tam opisala pa sem imela 10. in 12. novembra. Nevem katere moznosti so lahko zato to razmisljam, ker trenutno se mi dogaja kasna 2 meseca kar nekaj:preselila sem se v avstrijo, dobila novo sluzbo..
Ampak sem vmes dobila menstruacijo tocno na cas. Pa tudi nisem ravno pod stresom, ker je sluzba taksna da se samo naucim jezika in ne zelim tam ostati dooolgo, pa stanovanje smo takoj dobili in se vselili in vse je potekalo kot mora, pa se boljse.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zamujanje menstruacije
2.12.2014 11:14:18   
SU
ulaah7 ... glede na dneve vajinega sp. odnosa bi bilo čisto možno, da si noseča... Test lahko pokaže tudi po 1 tednu, po izostanku M, kasneje pa je že vprašljivo zakaj M ni...
Moje M ta mesec kar ni... in sem naredila že 5 testov, ki so bili negativni! Tako, da... če ti kakšen teden po pričakovani M test še ne pokaže ničesar, M pa še vedno ni, pojdi do G!

(odgovor članu ulaah7)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zamujanje menstruacije
2.12.2014 11:24:09   
ulaah7
Bom probala narediti se en test jutri z jutranjim urinom, ker je verjetno malo boljse tako. Vceraj sem delala nekega pregnafix, pa se to ne vem ce sem prav vse naredila ker pise po nemsko user posted image . Ampak kaj pa to da imam znake kot da bom dobila menstruacijo? Vcasih so blagi, zvecer pa malo mocnejsi? Bom sla k ginekologu v ponedeljek, saj bom ravno v Sloveniji takrat (ce mi bo menstruacija se vedno zamujala).
Kaj pa ti si sla h ginekologu?

IZVIRNO SPOROČILO: SU

ulaah7 ... glede na dneve vajinega sp. odnosa bi bilo čisto možno, da si noseča... Test lahko pokaže tudi po 1 tednu, po izostanku M, kasneje pa je že vprašljivo zakaj M ni...
Moje M ta mesec kar ni... in sem naredila že 5 testov, ki so bili negativni! Tako, da... če ti kakšen teden po pričakovani M test še ne pokaže ničesar, M pa še vedno ni, pojdi do G!


(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zamujanje menstruacije
3.12.2014 7:36:17   
ulaah7
Danes spet ponovila test in je -. Tako da zdaj samo se cakam user posted image in upam da bo kmalu, ker me vsak dan boli. Cene pa do G kasneje.

(odgovor članu ulaah7)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?