|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 12:40:14   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
jaz iz napisanega nisem razbrala, da bi bila onadva kdaj lastnikauser posted image torej po nobeni prani podlagi ne moreta zahtevati nekega deleža na nepremičnini.



ne rabiš biti že obstoječ (so-)lasnik nepremičnine, da zahtevaš delež; gre za to, da si nekomu vlagal v njegovo lastnino, on pa s tem postaja tvoj dolžnik; sedaj lahko ti pustiš takšno stanje, lahko zahtevaš, da ti povrne tvoja vlaganja, ali pa se v ustreznem deležu 'prilastiš' tega, kar je imel sedaj v polni lasti.


lastnika sta se strinjala, da 'ta mlada' vlagata v njuno hišo - to potegne za sabo pravice in dolžnosti vseh vpletenih; ker se v tem primeru o zadevi niso pred pričetkom vlaganj dovolj jasno dogovorili, sedaj pa je nastal kaos



glede ostalega pa se zelo strinjam s tabo

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 16:26:56   
Paštetka
Petea, ne gre tako. Samo s tožbo kot ji je že odvetnica povedala. Žal se bosta morala odseliti in s tožbo zahtevati od staradva, da jima vrneta vložena sredstva. Pod vložena sredstva se ne smatra koliko kredita je bilo plačanega ali vzetega, ampak koliko je nepremičnina zaradi njunega vložka pridobila na vrednosti.

Recimo, da je bila prej hiša vredna 150.000 €. Mladadva sta vzela 60.000 kredita in prenovila del hiše s tem denarjem. Sedanja vrednost hiše je 180.000. Zaradi njunega vložka se je vrednost povečala za 30.000 €. Za to vrednost lahko tožita lastnika hiše, da jima povrne. Lahko se zmenijo mirno z dogovorom- jima vrneta 30.000 € ali ju pa tožita. V tem primeru glede na vrednost bodo po tarifi odvetniški stroški 2.000 €, stroški sodne takse pa še 1.000€ na katere morata dodatno računati.

V Lj se bo tak postopek vlekel 3-4 leta, v MB vsaj leto dni...

Evo, tak v grobem in laičnem jeziku, da veš kaj vas čaka. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 17:45:51   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Petea, ne gre tako. Samo s tožbo kot ji je že odvetnica povedala. Žal se bosta morala odseliti in s tožbo zahtevati od staradva, da jima vrneta vložena sredstva. Pod vložena sredstva se ne smatra koliko kredita je bilo plačanega ali vzetega, ampak koliko je nepremičnina zaradi njunega vložka pridobila na vrednosti.

Recimo, da je bila prej hiša vredna 150.000 €. Mladadva sta vzela 60.000 kredita in prenovila del hiše s tem denarjem. Sedanja vrednost hiše je 180.000. Zaradi njunega vložka se je vrednost povečala za 30.000 €. Za to vrednost lahko tožita lastnika hiše, da jima povrne. Lahko se zmenijo mirno z dogovorom- jima vrneta 30.000 € ali ju pa tožita. V tem primeru glede na vrednost bodo po tarifi odvetniški stroški 2.000 €, stroški sodne takse pa še 1.000€ na katere morata dodatno računati.


Žal ostane samo to. Škoda, da neplačevanje hipotekarnega kredita ni mogoče.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 17:53:30   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Samo s tožbo kot ji je že odvetnica povedala.


Lahko se zmenijo mirno z dogovorom- jima vrneta ... € ali ju pa tožita.



ne razumem, kaj naj bi sedaj veljalo:
- samo s tožbo ali
- s tožbo ali po dogovoru?



IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Petea, ne gre tako.

morda sem malo čudno (in raztreseno) napisala svoje prejšnje sporočilo - v mislih sem imela, kakšen je v splošnem lahko splošni rezultat, ne gledaje postopek, kako to doseči - torej da vlagatelj (še) pusti zadeve pri miru, svoj vložek dobi povrnjen v denarju, svoj vložek (bolj ali manj ustrezno) pretvori v solastniški delež





IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Žal se bosta morala odseliti in s tožbo zahtevati od staradva, da jima vrneta vložena sredstva.


Razmišljam, ali je za vložitev tožbe res neizbežno, da se izselita?
SZ govori samo o skrajnem roku za vložitev tožbe - a obstaja pogoj, ki omejuje, kdaj najhitreje je mogoče vložiti zahtevo?
Glede na to, da sta svoja sredstva že vložila v hišo, je jasno, da sta ji dvignila vrednost.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 18:04:05   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea


ne razumem, kaj naj bi sedaj veljalo:
- samo s tožbo ali
- s tožbo ali po dogovoru?

Razmišljam, ali je za vložitev tožbe res neizbežno, da se izselita?

Glede na to, da sta svoja sredstva že vložila v hišo, je jasno, da sta ji dvignila vrednost.


Lahko po dogovoru, ampak če ne gre sporazumno, ostane samo tožba.
Povečanje vrednosti nepremičnine je potrebno dokazati.
To bi tudi mene zanimalo, namestu, bigbunny, kakšen je postopek obvezne izselitve.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 19:02:14   
bigbunny
Midva sva v hišo vložila vsaj 60.000 eurov. Takrat sma dala pogoj da bova v hišo vložila denar šele ko bova midva lastnika, in starša sta dejala da bomo to v kratkem uredili. Nato sma midva začela vlagat ker sma pričakovala drug naraščaj in se je bilo potrebno podvizat. No kasneje pa je ta zadeva popolnoma poniknila in niso več želeli slišat o tem. Sedaj če nama vložek vrnejo še nama krediti ostanejo saj vsak kredit treba preplačat čeprav so bili vzeti za ureditev njune nepremičnine. O kakšnem dogovoru z njima se ne da sanjat. Niti ne razmišljama v tej smeri. Glede na to, da sta me 2x pretepla in 2x poskušala ubit nemorem nikakor pred njiju stopit in se poskušat pogovorit z njima. Enostavno ne zmorem in vem da je to neizvedljivo. Z njima se ne da pogovarjat. Živita v svojem svetu. user posted image Dejstvo je da nevem kje naj vzamem denar za najemnino ko bo do izselitve prišlo in še denar za odvetnike, da bom terjala vložena sredstva user posted image . Ja fajn smo se zafrknili.. bila sva naivna. Nisma pričakovala da bi lahko ljudje kateri so družina postali tako podli in škodoželjni. Nasedla sva jima na celi črti saj sta naju premagala z življenjskimi izkušnjami. Midva sva dobrih src in niti nisma mogla razmišljat o takšnih črnih scenarijih da so sploh mogoči v krogu družine. Želim si samo, da bi otročka čim manj dojela in da tudi če nas čaka selitev da ne bosta s preveč težkim srčkom zapustila svojih sobic, ki jih imata prvič v življenju in sta zelo ponosna na njih. To me ob vsem tem najbolj boli. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 19:08:37   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: bigbunny
Želim si samo, da bi otročka čim manj dojela in da tudi če nas čaka selitev da ne bosta s preveč težkim srčkom zapustila svojih sobic, ki jih imata prvič v življenju in sta zelo ponosna na njih. To me ob vsem tem najbolj boli. user posted image


zadeva je tragična, tu ni kaj....samo daj, ne pretiravaj....očitno sta tvoja otroka še precej majhna, sploh tadrugi in nobenih življenskih travm ne bosta doživelauser posted image
poznam otroke, ki so pri 10 letih že 4-5 krat menjali ne samo kraj, pač pa tudi državo pa so čisto normalni, nič zatravmirani

ob takem pretiravanju se sprašujem tudi o tistem: "2 x skoraj ubila"....

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 19.2.2014 19:10:53 >

(odgovor članu bigbunny)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 19:49:39   
bigbunny
Saj nisem rekla da bosta doživela nevem kakšne travme, ampak za ta večjega zagotovo vem da bo mu zelo težko. Ker je zelo navezan na naš dom. Ampak dejstvo je da otroci vse lažje prenašajo dokler so še dokaj majhni. Rija ti se kar sprašuj... tudi jaz bi bila vesela če bi bilo tak in nebi bilo resnično. Pa žal ni tako. user posted image .. So bili opravljeni poligrafi tako da je zadeva resnična in na sodišču in upamo na najboljši razplet - vsaj kakšna pogojna kazen v upanju da do tovrstnih incidentov več nebi prihajalo.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 20:18:05   
marsovcek
A pred tem pa nista vedela, da sta psihična bolnika? Vsaj mož, če že ne ti, bi moral dobro poznati njuno bolezen in posledično obnašanje in dejanja.
Pa ta zadeva s poligrafom,... se mi zdi, da manja en velik del zgodbe.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu bigbunny)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 20:25:34   
sazi
Nimam pojma, kako je s pravnim vidikom zadeve, ampak glede izselitve: malo dvomim, da gre kar tako, da zdaj pa onadva nočeta več, da živite tam in spokajte. Imate tam prijavljena stalna bivališča ali začasna? obstaja kak dokument, s katerim ste si to bivališče uredili in so se starši strinjali, da živite tam? Je tam omenjena kaka najemna pogodba?
Meni je to noro, da se lahko tako uodpove ustno najemno pogobo. Potem bi lahko katerikoli lasznik svoje nepremičnine brez probleme vrgel svojo famlijo na cesto če se mu malo zamerijo?

Drugače pa - verjamem da boli - čustveno, finančno...
Ampak če bi mene nekdo poskušal ubit, bi iskala kakršnokoli možnost za izselitev. Ste finančno zelo obremenjeni, ampak se da še kje stisniti za mali najem? V nekaj majhnega in poceni za krajše obdobje? V tem času pa uredite kazenske zadeve s pirjavami staršev in še odškodninske za kredite. Ja boste dobili manj nazaj, kot ste plačali, ampak kaj je več vredno - mir (sploh če ti grozijo s fizičnimi napadi) ali nekaj (verjamem da težko odtegnjenega) denarja?

Če ste sposobni napraskat za eno mini najemnino vsak mesec, bi jaz takoj spokala in ne izpostavljala otrok takemu okolju - kakšne travme ob omeritni izseitvi, če pav tem ljubečem in navezanem domu poskušajo ubiti mati otrok?

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 21:06:00   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea


ne razumem, kaj naj bi sedaj veljalo:
- samo s tožbo ali
- s tožbo ali po dogovoru?

Razmišljam, ali je za vložitev tožbe res neizbežno, da se izselita?

Glede na to, da sta svoja sredstva že vložila v hišo, je jasno, da sta ji dvignila vrednost.


Lahko po dogovoru, ampak če ne gre sporazumno, ostane samo tožba.
Povečanje vrednosti nepremičnine je potrebno dokazati.
To bi tudi mene zanimalo, namestu, bigbunny, kakšen je postopek obvezne izselitve.


Petea, dvomim, da se bodo uspeli dogovoriti, če ju tast meče ven. Torej, ostane samo tožba.

Kar se pa tiče dokazovanja povečane vrednosti, je pa spet druga pesem. Cenilec bo prišel nekje 300 €, če sama odločita cenilca in če se sodnik strinja z ogledom. Če pa sodišče določi cenilca, pa čez jurja.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 21:17:06   
Paštetka
Stanislava, ne samo tako te ne more nihče ven vreči, če ti nekje bivaš. Saj tast in tašča sta poslala preko odvetnice, da se morata izseliti v roku 30 dni. To pomeni, da če se ne izselita, bosta vložila tožbo. Ta tožba bo pa potem leto, dve ali tri na sodišču. Ampak na koncu bosta morala iti, sama bosta pa morala potem tožiti da jima tast in tašča vrneta denar. Torej ne ves vložek, ampak samo toliko kolikor je zaradi vližka hiša več vredna. To pa vsi vemo, da hiša nikoli ni vredna več toliko kolikor si vložil. Primer sem že zgoraj napisala.
Veš čas bosta pa odplačevala kredit. 3+ 2 leti je cca. pet let, ko se bo vsaj to vleklo na sodiščih. Vprašanje he pa tudi, če bosta sploh videla denar od tašče. Zato predlagam, da se vseeno se nekak zmenite sklenete kak sporazum ali kaj. Karte na mizo. Nimate kaj. Žal.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 21:18:46   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
..poznam otroke, ki so pri 10 letih že 4-5 krat menjali ne samo kraj, pač pa tudi državo pa so čisto normalni, nič zatravmirani ....


eh, naša se je preselila večkrat kot je stara in še en kup travmatičnih dodatkov bi lahko upoštevali, pa ne bom "strašila" user posted image
hočem rečt, ta mit o travmi preseljevanja - pri otroku, se imo travma (če se že zgodi) projicira skozi dojemanje starša. če bo starš kul, bo otrok ok. simpl.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 21:58:59   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Stanislava, ne samo tako te ne more nihče ven vreči, če ti nekje bivaš. Saj tast in tašča sta poslala preko odvetnice, da se morata izseliti v roku 30 dni. To pomeni, da če se ne izselita, bosta vložila tožbo. Ta tožba bo pa potem leto, dve ali tri na sodišču. Ampak na koncu bosta morala iti, sama bosta pa morala potem tožiti da jima tast in tašča vrneta denar.


Torej nekaj časa imata, da ali uredita ali tožita nazaj. Nekaj let psihične muke namesto finančne. Beda, vse skupaj.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 21:59:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
..poznam otroke, ki so pri 10 letih že 4-5 krat menjali ne samo kraj, pač pa tudi državo pa so čisto normalni, nič zatravmirani ....


eh, naša se je preselila večkrat kot je stara in še en kup travmatičnih dodatkov bi lahko upoštevali, pa ne bom "strašila" user posted image


Ziher je večja travma živeti v takem okolju, kjer otrok vse čuti, kot preseliti se.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 23:11:32   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
..poznam otroke, ki so pri 10 letih že 4-5 krat menjali ne samo kraj, pač pa tudi državo pa so čisto normalni, nič zatravmirani ....


eh, naša se je preselila večkrat kot je stara in še en kup travmatičnih dodatkov bi lahko upoštevali, pa ne bom "strašila" user posted image


Ziher je večja travma živeti v takem okolju, kjer otrok vse čuti, kot preseliti se.


točno moje misli.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
19.2.2014 23:13:11   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Stanislava, ne samo tako te ne more nihče ven vreči, če ti nekje bivaš. Saj tast in tašča sta poslala preko odvetnice, da se morata izseliti v roku 30 dni. To pomeni, da če se ne izselita, bosta vložila tožbo. Ta tožba bo pa potem leto, dve ali tri na sodišču. Ampak na koncu bosta morala iti, sama bosta pa morala potem tožiti da jima tast in tašča vrneta denar. Torej ne ves vložek, ampak samo toliko kolikor je zaradi vližka hiša več vredna. To pa vsi vemo, da hiša nikoli ni vredna več toliko kolikor si vložil. Primer sem že zgoraj napisala.
Veš čas bosta pa odplačevala kredit. 3+ 2 leti je cca. pet let, ko se bo vsaj to vleklo na sodiščih. Vprašanje he pa tudi, če bosta sploh videla denar od tašče. Zato predlagam, da se vseeno se nekak zmenite sklenete kak sporazum ali kaj. Karte na mizo. Nimate kaj. Žal.


paštetka, samo a lahko potem tast in tašča zahtevata plačevanje najemnine za ves čas, ko se tožba vleče?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
20.2.2014 11:29:14   
bigbunny
Vsekakor se je vec od zadaj kaj se poligrafa tice. Ampak nisem na siroko o tem pisala ker nisem dala te teme v ospredje. Zelela sem samo povedat da sem opravila poligraf kjer so vsi napadi bili potrjeni oz moje izjave resnicne. Na podlagi tega upam da bo sodnik o izselitvi tudi to malo vzel v zakup. Kaj se pa tice ustne najemne pogodbe.. tega ni bilo. Imava samo pisno od njune odvetnice da se lahko vselima in si v mansardi izgradiva stanovanje v namen zivljenja z druzino ter da nama pripadata dve parkirni mesti ampak da si moreva uredit posebej vhod kar sma pa takoj uredila. O kaksnem placevanju najemnine ni bilo nikoli govora. Kaj druga pa nimava.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
20.2.2014 11:51:56   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: bigbunny

O kaksnem placevanju najemnine ni bilo nikoli govora.



pa še bo. bodi prepričana, če se ne bosta izselila....sta pa ta staradva res ful pametna: od začetka vse urejata preko odvetnice...kaj pa ti?

(odgovor članu bigbunny)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
20.2.2014 13:09:15   
mateyka
a vama se je zdelo (takrat) sprejemljivo, da se zakreditirata do grla brez kakršnegakoli lastniškega deleža ali kakršnekoli pogodbe?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
20.2.2014 13:26:02   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a vama se je zdelo (takrat) sprejemljivo, da se zakreditirata do grla brez kakršnegakoli lastniškega deleža ali kakršnekoli pogodbe?


Zdaj kar je, je. Nimaš več kaj. Brezveze je o tem se obremenjevat zdaj.
Zdaj, čimprej rešita zadeve. Sem prepričana, da da če stopita do dobrega odvetnika, da vama bo ziher najbolj vedel svetovati kako in kaj naprej. Res je, da bo to stalo nekaj, ampak ziher manj, kot pa da gresta spet na lepe oči in na led. Problem je, da bo vse skupaj trajalo nekaj časa.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
20.2.2014 14:10:24   
bigbunny
Mateyka... jaz sem rekla da nebova vlozila 1eura dokler ne bo pisano na naju ampak preko moza nisem mogla it. On je bil drugacnega mnenja. Rekel je da sem prevec pesimisticna. Ker sem od zacetka govorila da hocem da imamo vse loceno. Svoj bojler zgoraj, svoj nabiralnik, svojo elektriko... za vsak slucaj kaj pa ce se kaj zaostri. Pol je tezko to naknadno delat. Da se ze, ampak je v golem stanovanju to lazje in brez vecje skode mozno naredit. To delo sem delavcem narocila ko je bil moz odsoten, ker se je on bal starsem oporekat. Ceprav sma gradila s svojim denarjem. Le kurjavo sma imela preko njiju in vodo. Katero sta nama kmalu zacela odkljapljat da smo bili z bolanim otrockom v ledenem stanovanju in brez vode. Ampak kasneje sva si tudi kurjavo naredila avojo na elektricno pec, ki segreva radiatorje. Le vodo se imava prek njiju. Ampak od kar sta dobila placilne takrat od policije je vec ne odkljapljata. Za to vodo pa jima dava vsak mesec denar v nabiralnik saj imava zgoraj stevec in vidima koliko sva porabila. Dava pa vedno 1x vec da se izognema morebitnim sporom.

Rija.... ja takrat sma midva zahtevala od njiju pisno sva tudi bila pri odvetniku in nama je njuna odvetnica odgovorila to kar sem zgoraj napisala.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
20.2.2014 14:20:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a vama se je zdelo (takrat) sprejemljivo, da se zakreditirata do grla brez kakršnegakoli lastniškega deleža ali kakršnekoli pogodbe?


Zdaj kar je, je. Nimaš več kaj. Brezveze je o tem se obremenjvevat zdaj.


paštetka, jaz samo vprašam, ker me zanima kako so se prej razumeli.

Zdaj, čimprej rešita zadeve. Sem prepričana, da da če stopita do dobrega odvetnika, da vama bo ziher najbolj vedel svetovati kako in kaj naprej. Res je, da bo to stalo nekaj, ampak ziher manj, kot pa da gresta spet na lepe oči in na led. Problem je, da bo vse skupaj trajalo nekaj časa.


meni se tudi zdi, da bi rabila boljšega odvetnika/odvetnico.. mogoče so dražji, samo dolgoročno s tem manj zgubiš v materialnem; če ta šlampast kaj spregleda/ne ve/zabrklja, ti pokasiraš..

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
20.2.2014 17:49:57   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: bigbunny
Kaj se pa tice ustne najemne pogodbe.. tega ni bilo. Imava samo pisno od njune odvetnice da se lahko vselima in si v mansardi izgradiva stanovanje v namen zivljenja z druzino ter da nama pripadata dve parkirni mesti ampak da si moreva uredit posebej vhod kar sma pa takoj uredila.


To je dobro.
Imaš torej osnovno, da zahtevaš del, ki je povečal vrednost nepremičnine. Samo pogumno

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu bigbunny)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tozba na izselitev iz stanovanja
20.2.2014 19:46:43   
bigbunny
Stanislava... najlepša hvala

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?