|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2014
31.3.2014 15:47:38   
*peach
Pozdravljene babike.user posted image

Sem se odločila, da se vam pridružim.. Sem vas spremljala že nekaj časa, pogum in čas za pridružitev pa sem šele zdaj našla.user posted image Na otročku delava od začetka leta 2014, ampak naju je vsak mesec razočaral -
Najbrž zaradi vsega pritiska in živcev, saj je zdaj ful stresno obdobje, čez 1 mesec bom postala žena!user posted image

Upam, da bo mesec april nam naklonjen in da bodo + kr deževaliiiiuser posted image [sm=bravo.gif]


(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo aprila 2014
1.4.2014 20:42:49   
Katjusa
Pozdravljene punce:)
Na temle forumu ne sodelujem že kar nekaj časa ampak zdej pa ne zdržim več rabim podporo sotrpink:)
Doma imam sicer 2 zdrava otročka (skoraj 8 in 5 let) ampak želja po še enem je tako velika, da se že dobro leto trudimo na tretjem... obe prejšni nosečnosti sem zanosla po nekje 2 letih truda in s klomifenom.
V glavnem moja zadnja M je bila 2.3. in sem od 5-9 dne ciklusa jemala klomifen (mislim, da se zdej reče clomid), od 12-24 dne pa sem jemala dabroston, ki ga jemljem nekje že pol leta ker imam nostop neke krvavitve. Sedaj vsak dan pričakujem, da se bo prikazala user posted image pa se ne samo rahla rozasta sluz in nič in spet rahlo tko kr neki... je pa že 6 dni po zadnnji tabletki delala sem tud test (2 dni nazaj) pa je bil negativen... komi čakam da user posted image pride in gremo v nov boj. seveda še raje vidim da je ne bo in se pokaže user posted image ampak nimam niti poguma še enga delatuser posted image user posted image user posted image

Hvala ker ste mi prisluhnile ker sem že čist out mojmu pa nočem več težituser posted image user posted image

(odgovor članu *peach)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo aprila 2014
1.4.2014 20:52:28   
Katjusa
Zlatolasek na hitro sem mal preletela prejšno stran in sem videla, da ne reagiraš na klomifen... Jaz sem pred prvo nosečnostjo imela podobno izkušnjo napreč šla sem na pregled in mi G reče ta mesec ne bo nič dajte naslednji mesec jemat 2 tabletki in potem jst vsa žalosta čakam naslednji ciklus, ki ga ni in ni blilo je pa bil user posted image in čez 8 mesecev smo dobili user posted image . Upam, da te to mal tolaži.. držim pesti, da bodo v ambulanti za neplodnost našli rešitev zate in za vse tiste, ki morate tja hodit.
Kolk tabletk pa ješ in katere dni? Kolk dni po dabrostonu naj bi prišla M? Jst sem ta ciklus delala O teste pa so vedno negativni tak da sem obupala nad njimi in se prepričujem da ne kažejo pravuser posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 1.4.2014 20:57:13 >

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo aprila 2014
2.4.2014 15:55:07   
zlatolasek
Katjusa: v prvi N sem tudi jaz zanosila s pomočjo klomifena, celo v prvem krogu, baje sem super reagirala (dokaz da se z enkratnim "kvikijem" tudi da zanosit in to po 2 letih trudauser posted image ), sedaj pa sploh ne reagiram in si moram M sprožit z Dabrostonom, ki ga jemljem 1 teden po 2 tbl/dan.
Tako da vem, da so čudeži možni, a nekako sem v vseh teh letih delanju na user posted image dobila že kar dober občutek za svoje telo in čutim, kdaj se kaj dogaja oz ne dogaja.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo aprila 2014
2.4.2014 20:19:19   
Katjusa
Moja M se je dons ulila zgleda sem mogla mal ven dat:)
nič gremo v nov boj v novo upanje... sej sem mal žalostna mal sem pa že pričakovala in v bistvu sem bila mal vesela, da se je ulila, da mi ni treba spet do G sem tam že skor tak k doma.
Zlatolasek jst svojega telesa ne morem nagruntat vsakič je kej drugače.... :(

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo aprila 2014
5.4.2014 11:22:30   
Arual
Hey. Lahko me obarvate modro, tudi 2 inseminacija ni bila uspešna! Uh veliko sem prejokala, amoak sedaj se borimo naprej!!!

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
5.4.2014 13:29:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Arual)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.4.2014 18:14:38   
NB86
Pozdravljene punce,

vaša " stara- nova sotrpinka" ... mogoče se me bo katera spomnila pod imenom Žabica86 ... user posted image
Pred leti sem "obupala" z naraščajem in ker mi je psiha skoraj ponagajala, sem se odločila, da se umaknem s foruma in od želje nujno postati mamica ...

Po tem sva imela z mojim pavzo, ki je prav pasala... kasneje sva se pa odločila za preglede... po odstranitvi pregrade in vseh pregledih pa sem spet tukaj ... :D

Skratka ... trenutno sem na klomifenu in že komaj čakam na IUI ...
Vem, da še je dolga pot pred mano, amopak vseeno se mi je močno luštala vaša družba in navijanje za user posted image user posted image user posted image

user posted image

LP
NB86

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.4.2014 20:23:05   
NikaAnna
NB sem prebrala tvoj post tudi pod ''''''''IUI'''''''' temo. Rada bi ti samo povedala, da sej itak ves, da smo vse razlicne in da enim pac rata v prvo, drugim v drugo! Samo ne obupaj, pa ne zanasaj se prevec na nase uspele ali neupele IUIje, lahko da bos prav ti tista, ki bo z nekaterimi drugimi srecnimi izjemami dvigovala statistiko. Jaz ti seveda iz vsega srca zelim, da uspe takoj user posted image user posted image user posted image user posted image
a si v Mb?

< Sporočilo je popravil NikaAnna -- 11.4.2014 20:24:37 >


_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.4.2014 21:20:43   
NB86
Hej NikaAnna,

hvala user posted image

Drugače pa ja v MB hodim. Ti?

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo aprila 2014
12.4.2014 13:01:09   
NikaAnna
Ja, NB, tudi jaz sem bila v Mb. Sem bila super zadovoljna, super osebje in iskreno, vcasih dolocene obraze kar pogresam user posted image bi sla gor kr tak mal pozdravit hehe
Verjetno si kje zasledila moj post, naj ti se tukaj na kratko opisem: sem imela tri IUI-je (predlagane so bile 4.), ampak ker so bile vse inseminacije neuspesne, se za 4. nisva odlocila, ampak sva sla kr v IVF postopek. No in ta je ratal v prvo in sedaj grejem pikico, ki je prav danes dopolnila 13. tednov user posted image je pa kar nekaj punc tudi tu gor, ki jim je uspelo z IUI.

Pa lep vikend vsem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo aprila 2014
12.4.2014 22:14:49   
Radenska_
NB86, meni je uspelo v MB z IUI, v prvo (okej če štejem enega prekinjenega - nismo speljali inseminacije). Sem pa imela Femaro :)
Držim pesti da ti rata!
Čestitke NikaAna!

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo aprila 2014
13.4.2014 12:09:01   
NikaAnna
Hvala Radenska & cestitke tudi tebi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo aprila 2014
14.4.2014 15:52:16   
Katte
O testek je bil pozitiven včeraj, M pa naj bi prišla 25.4. Močno upam, da je ne bo.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo aprila 2014
15.4.2014 19:28:17   
Matti
Pozdravljene, jaz M pričakujem šele ta konec tedna ampak žal ne bo nič. Obstaja namreč minimala možnost. Po tem ko mi je uspelo vse odklopit in sem se počutila super, danes ŠOK. Moj ima zelo slab spermiogram, zdravnica je že omenjala IVF, jaz pa samo KAJ?!? Ko izveš tako novico te res skoraj kap, nobeni ne privoščim tega. Ko veš da je možnost zanositve po naravni poti minimalna. Sedaj ima kontrolo čez dober mesec in pol potem bomo pa videli kako naprej. Vglavnem navijam za vse vas, vendar na temi pod Upajoče pa se ne bom več prijaviljala. Nekako mi je vse "padlo dol". Se opravičujem ampak sem se morala malo izpovedati. Šele zdaj sem prišla domov in se bom verjetno pošteno zjokala in potem upam da bo boljše. In ko vem, da če želiva več otrok bodo to kar mučna leta...ahhhuser posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo aprila 2014
15.4.2014 19:47:55   
tara.81
Matti razumem, da ti je hudo, sam ni za obupat takoj!!! Prvo kot prvo, en sam pregled še ne pove celotne slike, kaj veš kaj se je dogajalo 3 mesece nazaj, ko so user posted image nastajali?! Lahko je bil fant kaj slab, bolan, je pil več alkohola,...Radenska je šla skozi enako, poglej njeno zgodbo, sperimogram podpovprečen ali nekaj podobnega in je uspelo s 1. IUI-jem!!! Moj ima tudi slabe rezultate in še vedno pravijo, da je dovolj en sam user posted image , da pride na cilj. Ja, ne bo tako enostavno sam lahko bi bilo še slabše, ok?! user posted image

(odgovor članu Matti)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo aprila 2014
15.4.2014 20:31:49   
perla*
Draga Matti, vem da sedajle tisoč besed ni dovolj, da bi se bolje počutila. Lahko pa bi se vidva še mesece trudila, čakala in upala. Zdej pa vsaj vesta dejstvo. Mislim, da sta veliko bljižje cilju kot pred tem. V postopek gresta lahko takoj. In sigurno bo minilo manj mesecev čakanja in upanja. Dobiti dete,ki bo imelo polno ljubezni, po naravni ali umetni poti...pa kaj? In koliko izjem obstaja, vse se lahko še zgodi. Danes se kar zjoči, daj ven iz sebe, ne zadržuj, ker ti lahko poslabša zdravje. Jutri boš videla da bo že lažje. Predihaš in čas naredi svoje. Vem kako občutiš danes. Prejšnji teden sem sama neutolažljivo jokala, ker če jo konec tedna dobim tečko, grem drug teden na laparoskopijo. In se stalno samo sprašujem ZAKAJ? Po drugi strani pa komaj čakam, da vsaj vidim kaj se notr dogaja. In odločena da greva potem na umetno. Tako sem neučakana, da sem hotla ginekologinjo prepričat nej me brez laparoskopije da naprej user posted image Kot da se mi ne da več. Ampak sem res neučakana in v podzavesti me verjetno tudi to heca user posted image Prosim te, ostani trdna in vzstrajna. Važno da se imata rada, pa bosta vse zrihtala. Drži se!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo aprila 2014
15.4.2014 21:00:32   
*misi*
Draga Matti zelo mi je žal, da je slab spermiogram, ampak ti bom enako rekla kot perla....sta na dobri poti, zdaj vsaj vesta kako naprej. Ne obupaj, iz prve roke ti povem, imam kolegico, ki je zdaj že drugič donosila in rodila z IVF. Medicina je v tem res napredovala in jaz verjamem, da bosta imela otroke.

Seveda, ti se zdaj zjokaj in pridi k sebi. Verjetno bi se vsaka od nas, še ko sem prebrala tvoj post, sem sama dobila solze na oči, ker sem se te kar predstavljala kako ti solze lijejo. Daj ven iz sebe in pogumno naprej punca user posted image user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo aprila 2014
15.4.2014 22:10:00   
Dgirl
Sem se kar vpisala čeprav je res nemogoče ker sva samo enkrat. Ampak sem že kar nervozna. Je pa prvi poskus po ss ki sem ga imela januarja.
Nas je pa bolj malo. Lansko leto nas je blo ful več. Punce javite se.

user posted image APRIL user posted image


user posted image ali user posted image pričakujemo

1.4.2014
Tara9

3.4.2014
Anonimen, Arual

5.4.2014
Shoegal

6.4.2014
Izza, _pika_

10.4.2014
inceeq

12.4.2014
biba85

18.4.2014
jabuk

21.4.2014
zlatolasek

24.4.2014
Dgirl


user posted image NAVIJAČICE user posted image :
Katte, Žabinčica, mamica deklicam, niinii, LittleSun,


(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo aprila 2014
16.4.2014 7:23:22   
perla*
A mene se je pa kar dol iz seznama dal? user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo aprila 2014
16.4.2014 7:34:08   
Matti
Hvala dekleta user posted image

Saj vem da ni konec sveta, vseeno je pa kar šok. Vem da nama uspelo slej ali prej, na srečo sem še mlada in imava dosti časa tudi za več otročkov. Najtežje je sprejeti dejstvo da ne moreš narediti otročka "iz ljubezni", ja vem malo klišejsko se slišiuser posted image . Malo se bo zavleklo ampak na koncu bomo vse držale male štručkote v rokah.

Perla me veseli da se tudi pri tebi premika. Ti pa nič ne zavidam laparoskopije. Še malo zdrži ko se sttvar enkrat premakne boš vedela da si na dobri poti user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
16.4.2014 21:23:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Matti)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo aprila 2014
17.4.2014 8:48:29   
perla*
Klinc pa seznami! user posted image    Važno, da me dočakamo user posted image
Jaz sem taka šema, da sem se mal zaračunala. Mislila sem, da je danes dan D.
Ampak je jutri. Filinga nimam nobenga, pojma nimam. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo aprila 2014
17.4.2014 11:18:52   
jabuk
Jaz tudi nimam nobenega filinga... Kar neki user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo aprila 2014
17.4.2014 20:22:25   
Dgirl

Evo sm ga js posodobla, ne vem zakaj se same ne vpišete, če vas ni gor.
Js imam spet tist filing mogoče pa sem, pa res ni realno, ker sva samo enkrat. Pred meseci sva res skoz na dva dni, pa ni bilo nič.

user posted image APRIL user posted image


user posted image ali user posted image pričakujemo

1.4.2014
Tara9

3.4.2014
Anonimen, Arual

5.4.2014
Shoegal

6.4.2014
Izza, _pika_

10.4.2014
inceeq

12.4.2014
biba85

18.4.2014
jabuk
perla

21.4.2014
zlatolasek

24.4.2014
Dgirl


user posted image NAVIJAČICE user posted image :
Katte, Žabinčica, mamica deklicam, niinii, LittleSun,


(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?