|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 20:15:57   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa ni zastonj, ker tako količino hrane je treba kupit user posted image


A operacija pa je?

Operacija je draga, in LuLu je napisala da je metoda zretja zastonj, ne jaz user posted image



saj je... preberi moj prejšnji komentar. Celo prišparaš lahko kaj... nima smisla dalje razlagat. V malenkost si se zapičila in je brezveze razlagat naprej. Vsaj meni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 20:17:16   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

obstaja en preprost naraven način, kako zategniti kožo, dvigniti joške... je brez operativnega posega, zastonj in en sam užitek...

jej!, Zredi se!, Rit postane polna, joške so večje, ni odvečne kože... kakih 10 kil bi bilo dovolj. Vsaj pri meni je bilo user posted image

Ja, žri do onemoglosti in postani zavaljena, zato ker hočeš imet "zategnjene joške"
Mislm po takih komantarji se vid koliko cenite svoje telo. Pa ni zastonj, ker tako količino hrane je treba kupit user posted image
Btw, ene se pač ne moremo zredit user posted image sploh!



kateri del mojega šaljivega komentarja te je tako osebno prizadel?
Hude besede... žri do onemoglosti, bodi zavaljena, ne ceni svoje telo.. so tvoje besede
zelo narobe si razumela kar sem napisala


Sory, gozen humor.



(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 20:17:45   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

obstaja en preprost naraven način, kako zategniti kožo, dvigniti joške... je brez operativnega posega, zastonj in en sam užitek...

jej!, Zredi se!, Rit postane polna, joške so večje, ni odvečne kože... kakih 10 kil bi bilo dovolj. Vsaj pri meni je bilo user posted image

Ja, žri do onemoglosti in postani zavaljena, zato ker hočeš imet "zategnjene joške"
Mislm po takih komantarji se vid koliko cenite svoje telo. Pa ni zastonj, ker tako količino hrane je treba kupit user posted image
Btw, ene se pač ne moremo zredit user posted image sploh!



kateri del mojega šaljivega komentarja te je tako osebno prizadel?
Hude besede... žri do onemoglosti, bodi zavaljena, ne ceni svoje telo.. so tvoje besede
zelo narobe si razumela kar sem napisala




10 kil še za mene, ki sem #alergična" na debelsot, ne pomeni, žri do onemoglosti user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 20:18:22   
Paštetka
Hm ...

Še dobro, da sem mlada. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 20:18:23   
LuLu
Sory, gozen humor.


nima veze. Nismo vsi za vse user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 20:18:27   
LuLu
pa napisala sem "jej" ne "žri"


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 20:27:16   
petea
a zdaj pa ste vse pobegnile pred ogledalo in ocenjujete svoj izgled?

user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 20:28:31   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

a zdaj pa ste vse pobegnile pred ogledalo in ocenjujete svoj izgled?

user posted image


user posted image user posted image

In iščemo Planinška user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 20:37:02   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

a zdaj pa ste vse pobegnile pred ogledalo in ocenjujete svoj izgled?

user posted image


Ne, saj jih vsak dan vidim. Vem za vsako bulico. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 20:38:50   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

a zdaj pa ste vse pobegnile pred ogledalo in ocenjujete svoj izgled?

user posted image


masirat sem si jih šla user posted image
Saška pravi, da tako tudi dobijo lepo obliko

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 21:35:07   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

obstaja en preprost naraven način, kako zategniti kožo, dvigniti joške... je brez operativnega posega, zastonj in en sam užitek...

jej!, Zredi se!, Rit postane polna, joške so večje, ni odvečne kože... kakih 10 kil bi bilo dovolj. Vsaj pri meni je bilo user posted image

Ja, žri do onemoglosti in postani zavaljena, zato ker hočeš imet "zategnjene joške"
Mislm po takih komantarji se vid koliko cenite svoje telo. Pa ni zastonj, ker tako količino hrane je treba kupit user posted image
Btw, ene se pač ne moremo zredit user posted image sploh!


kateri del mojega šaljivega komentarja te je tako osebno prizadel?
Hude besede... žri do onemoglosti, bodi zavaljena, ne ceni svoje telo.. so tvoje besede
zelo narobe si razumela kar sem napisala


ma ja, se na miljo vidi kdo ima problem - tisti brez smisla za humor* in bralno slepo pego, haha user posted image


* grozen humor v šali o 10 kilah vidi samo nekdo s problemom v svoji glavi

< Sporočilo je popravil mateyka -- 20.3.2014 21:37:27 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 21:47:47   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: petea

a zdaj pa ste vse pobegnile pred ogledalo in ocenjujete svoj izgled?

user posted image


masirat sem si jih šla user posted image
Saška pravi, da tako tudi dobijo lepo obliko


vidiš, če bi prej namesto + kil predlagala (brezplačno) masažo, bi ti bilo ta večer prihranjenih nekaj gorkih ...

user posted image



In, kakšen je rezultat masaže?
Je bila uspešna? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 21:57:40   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: petea

a zdaj pa ste vse pobegnile pred ogledalo in ocenjujete svoj izgled?

user posted image


masirat sem si jih šla user posted image
Saška pravi, da tako tudi dobijo lepo obliko


vidiš, če bi prej namesto + kil predlagala (brezplačno) masažo, bi ti bilo ta večer prihranjenih nekaj gorkih ...

user posted image



In, kakšen je rezultat masaže?
Je bila uspešna? user posted image


nič hudega.. me veseli, da folk nori po RR.. raje to, kot doma ... Upam user posted image

drugače pa ja.. rezultati nekega dela so vedno... če ne drugo, roke bolijo user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: lepotna operacija prsi
20.3.2014 23:26:14   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Hm ...

Še dobro, da sem mlada. user posted image


Saj tiste s povešenimi joški so tudi po duši mlade.......user posted image


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 6:23:01   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Samo zanima me...tiste, ki ste mamice in ste dojile in imate verjetno približno take prsi kot jaz - torej, povešene in prazne kožne vrečke...
Če denar ne bi bil ovira, ali bi šle na lepotno operacijo (dvig dojk) ? Ali bi si rekle, pa naj bodo take kot so, saj so take zato ker jih je tako naredilo moje življenje..? Ste bolj na strani tistih, ki bi rekli, da se gre pod nož samo če je res nujno, ne pa za lepotne posege, ali na strani tistih, ki bi rekli zakaj pa ne, če je denar in bi me to osrečilo?

Če bi me zadeva tako zelo obremenjevala, da bi mi načela psiho, pohodila celotno samozavest, samopodobo itd, bi se odločila za takšen poseg. Verjamem, da se nekaterim po njem spremeni življenje za 100 %, če jih prej vse to tako zelo moti.
Osebno po treh dojenjih nimam teh težav. Ne v psihičnem smislu ( me " bojne "rane , ki jih prinese materinstvo ne motijo) in ne v fizičnem ( po treh pbl. enoletnih dojenjih, niso sicer tako na "Hej,Slovani,..." kot nekoč,vendar me po nožnih palcih za enkrat še ne udarjajo).
Osebno si raje puščam " dolge", ker sem zadovoljna z njimi in so zadovoljni tudi drugi, ki imajo kaj besede pri temuser posted image

Zate pa, kot sem že rekla- če te zadeva mori in ubija- poštimaj tako, da boš sama sebi všeč in da ti bo življenje lepše.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 7:37:10   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ok, sej lahko tud še to napišem - ko sem bila mlajša, sem mela ravno prav "visoke" in nikol se mi ni dotikala spodnje kože, zdaj se pa že mal pozna user posted image tko da - mogoče bom kdaj vzdignila gospodične, ko bo too much.. user posted image če bi me preveč motilo, bi ziher razmišljala o dvigu.

tukaj je samo lift in meni zgledajo prav fajn (ful pacientk je in si lažje predstavljaš).
http://www.drteitelbaum.com/breast-lift/before-after-photos



user posted image Ne vem, a sem samo jaz malo čudna, ali pa moje sploh ne zgledajo tako slabo (so nekako na ravni tistih po operacij)user posted image Če res pogledate te na linku - saj razlika pri 90% skoraj ni opazna. Je res malenkostna. Tako da ne vem, če se res splača it skozi vse to (dvig ni tako enostaven, kot samo vstavitev vsadkov, večina operacij pa je pravzaprav kombinacija dviga in vsadkov) za tako majhno razlikouser posted image Ok, veliko je v glavi, zato so najbrž te pacientke vseeno precej zadovoljne, samo če čisto realno pogledaš - ni veliko boljeuser posted image . Res pa še vedno zgleda precej naravno gravitirajoče.user posted image
Skratka - avtorica, če te to tako obremenjuje - ja, pa pojdi na pregled in se pogovori s kirurgom in se nato odloči. Sama imam sicer bolj težave v smeri prevelikih prsi (glede dolžine očitno še ni taka kriza (glede na fotke z linka), čeprav so nosečnosti (in ne dojenje) terjale kak cm, dva globineuser posted image ), zato bi bili pri meni predvsem zdravstveni razlogi za zmanjšanje. Ker pa vem, da je to precej komplicirana operacija, pa še stane precej (ker ZZZS zelo zelo redko plača to oz. danes pravzaprav ne več), zaenkrat še shajam z njimi (ob pomoči masaže). Pač služijo bolj angleške internetne trgovine z modrci in kopalkami. user posted image Čez čas pa - kdo ve - mogoče tudi kirurgi?
Aja, če te zanima - menda naj bi bil dober lepotni kirurg Božikov. Pri Planinšku nikoli ne veš, če te ni slučajno operiral sine (osnovnošolec)user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 8:32:36   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1
user posted image Ne vem, a sem samo jaz malo čudna, ali pa moje sploh ne zgledajo tako slabo (so nekako na ravni tistih po operacij)user posted image


nisi čudna, saj je pri meni tudi tako.

Če res pogledate te na linku - saj razlika pri 90% skoraj ni opazna. Je res malenkostna. Tako da ne vem, če se res splača it skozi vse to (dvig ni tako enostaven, kot samo vstavitev vsadkov, večina operacij pa je pravzaprav kombinacija dviga in vsadkov) za tako majhno razlikouser posted image


jah lift je lift - kako bo ne vem kaka razlika, če ne nabašeš not še balonov? user posted image seveda se vsaka sama odloči kako bo s vojimi zizikami ravnala. mene osebno skrbi za potem;
- redna menjava (brrr)
- zarastline, ki baje niso redke in ti spremenijo obliko zizik user posted image
- ko si že preveč star, da bi jih menjal in jih daš ven - to bo šele zgledala prava prazna zračnica, me kar strese, ko vidim fotke zizik brez silikona user posted image

to z zarastlinami v prsih (na implantih) sem pa videla tukaj user posted image :
http://www.poustiplasticsurgery.com/case-of-the-week/category/breast-revision-surgery/capsular-contracture/

v glavnem - preveč spooky zame (kaj vse gre lahko narobe)
user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 9:20:51   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1
user posted image Ne vem, a sem samo jaz malo čudna, ali pa moje sploh ne zgledajo tako slabo (so nekako na ravni tistih po operacij)user posted image


nisi čudna, saj je pri meni tudi tako.

Če res pogledate te na linku - saj razlika pri 90% skoraj ni opazna. Je res malenkostna. Tako da ne vem, če se res splača it skozi vse to (dvig ni tako enostaven, kot samo vstavitev vsadkov, večina operacij pa je pravzaprav kombinacija dviga in vsadkov) za tako majhno razlikouser posted image


jah lift je lift - kako bo ne vem kaka razlika, če ne nabašeš not še balonov? user posted image seveda se vsaka sama odloči kako bo s vojimi zizikami ravnala. mene osebno skrbi za potem;
- redna menjava (brrr)
- zarastline, ki baje niso redke in ti spremenijo obliko zizik user posted image
- ko si že preveč star, da bi jih menjal in jih daš ven - to bo šele zgledala prava prazna zračnica, me kar strese, ko vidim fotke zizik brez silikona user posted image

to z zarastlinami v prsih (na implantih) sem pa videla tukaj user posted image :
http://www.poustiplasticsurgery.com/case-of-the-week/category/breast-revision-surgery/capsular-contracture/

v glavnem - preveč spooky zame (kaj vse gre lahko narobe)
user posted image



Mislim, že prej mi silikonske niso bile kaj prida všeč - tole, no tole je pa OMFG! Pa da ti potem ena gleda proti severu, druga pa prot zahodu? Pa ena večja, kot druga, ena bolj povešena, tretja ma eno pod brado, drugo pri popku. Aaaaaaa user posted image user posted image

Že rajš vidim, da so size zero user posted image , ne sej ne - napolnim A, ko sm bla noseča, celo B user posted image user posted image

P.S.: če so se te gospodične na slikah tolk obremenjevale s svojo postavo in velikostjo jošk, ne bi blo tako švoh, če bi katere druge dele prej poštimale. Sej ni vse od jošk odvisno, porkamotorka!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 9:51:21   
RIJA*
sem prilično v letih, joški pa še kar dobro stojijo user posted image

ampak....če bi bilo drugače, če bi imela denar in če bi me zelo motili, bi šla porihtat zadeve. zakaj ne, če se človek potem bolje počuti?

jaz se porithtat naslednji mesec sicer v eni drugi zadevi, ki me zelo moti....pa kaj. nič takega....za to pa so tovrstni kirurgi.

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 10:22:08   
mateyka
jaz bi šla na laserski bikini removal, samo ko ful boli user posted image zaenkrat ne bi upala (pa tud poceni glih ni)..

matr sem en zajc user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 10:24:48   
Jabček
Jaz bi šla to za cele noge + bikini. Malo čekiram te kuponkone in to - menda je 1x blo celo -70% preko tega.


RIJA - bilo je mišljeno, da (moje osebno mnenje) jih je imelo verjetno kaj drugega bolj za težit, kot pa prsi. Ampak - ok, priznam - ljudje smo različni - in meni so dosti bolj všeč majhne, športne prsi, kot pa ti napihjeni podivajni baloni.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 10:27:29   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček



RIJA - bilo je mišljeno, da (moje osebno mnenje) jih je imelo verjetno kaj drugega bolj za težit, kot pa prsi. Ampak - ok, priznam - ljudje smo različni - in meni so dosti bolj všeč majhne, športne prsi, kot pa ti napihjeni podivajni baloni.


vem...saj ni bilo mišljeno na kogarkoliuser posted image

no, saj mene tudi včasih moji podivjanki motita....samo kaj, ko moj v njih tak uživa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 10:38:41   
Jabček
Silikonski podivjanki iz slik!?! user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 10:40:42   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Silikonski podivjanki iz slik!?! user posted image


ne, bio gorički podivjanki....eko....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 10:51:16   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Silikonski podivjanki iz slik!?! user posted image


ne, bio gorički podivjanki....eko....user posted image user posted image user posted image



No, evo - to je to. Mej rada take, kakršne so user posted image user posted image

Sicer pa - ne vem ali spada na to temo ali ne, ampak če je ravno govora o podivjankah user posted image - kako kupujete modrce? Mislim, a izberete standard vedno, pa ajmo naši (like meuser posted image ) ali poprosite za pomoč, da tak fajn stojijo?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?