|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 11:38:39   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Silikonski podivjanki iz slik!?! user posted image


ne, bio gorički podivjanki....eko....user posted image user posted image user posted image



No, evo - to je to. Mej rada take, kakršne so user posted image user posted image

Sicer pa - ne vem ali spada na to temo ali ne, ampak če je ravno govora o podivjankah user posted image - kako kupujete modrce? Mislim, a izberete standard vedno, pa ajmo naši (like meuser posted image ) ali poprosite za pomoč, da tak fajn stojijo?


Jaz sicer nimam koga spraševat za pomoč, ker kupujem samo prek neta, vseeno pa - ne moreš verjet, kaj lahko naredi dober modrc.user posted image Da imaš npr. take, kot iz škatlce, pamela se npr. lahko skrije, ali pa čebulne (take, za zjokat). Pa tudi sicer je pri tistih bolj obdarjenih res pomemben pravi modrc (da te že hrbtenica precej manj boli, ker je teža malo drugače razporejena in posledično tudi drža). Pri manjših pa se da iz A košarice narediti tudi kipečo B, pa dvigniti,pa narediti res hud joškov graben...user posted image No, ko pa daš modrc dol, pa lahko zakličeš: Surprise!!!user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 11:45:42   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Jaz sicer nimam koga spraševat za pomoč, ker kupujem samo prek neta, vseeno pa - ne moreš verjet, kaj lahko naredi dober modrc.user posted image Da imaš npr. take, kot iz škatlce, pamela se npr. lahko skrije, ali pa čebulne (take, za zjokat). Pa tudi sicer je pri tistih bolj obdarjenih res pomemben pravi modrc (da te že hrbtenica precej manj boli, ker je teža malo drugače razporejena in posledično tudi drža). Pri manjših pa se da iz A košarice narediti tudi kipečo B, pa dvigniti,pa narediti res hud joškov graben...user posted image No, ko pa daš modrc dol, pa lahko zakličeš: Surprise!!!user posted image


Ja, dober modrc dela čudeže.....user posted image , celo take, da dokler ne sprobaš, ne moreš verjeti....in kljub temu, da nam vsem še joške dobro stojijo brez modrcauser posted image , lahko samo obnemiš, ko slučajno najdeš enega dobrega in vidiš, da lahko stojijo še boljše......



(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 12:11:49   
amii
Jaz sem šla na umetne prsi. 2 otroka, stara sem krepko čez 30 let.......
Na hitro gledano izgleda da je ta OP še velik tabu za SLovenijo, pa sploh ni res. Šele ko sem se začela informirati in povezovati z isto mislečimi ženskami sem ugotovila, da nas je natisoče, ki, ali o tem razmišljajo, ali dejansko tudi naredijo ta korak. Če rabiš dodatni info, ti lahko pomagam preko ZS
Čisto vseeno mi je kaj govorijo revije, drugi ljudje in mediji, jaz sem ŽENSKA in lepe prsi me (med drugim) naredijo ŽENSTVENO. Zakaj sprašuješ kaj bi druge naredile? Kaj pa tebe briga kaj bi ONE naredile. Če si v svoji koži nezadovoljna, če si želiš lepih prsi in seveda imaš finančne možnosti in moževo podporo, potem stopi naprej in idi do kirurga. Sprejeti pa moraš tudi veliko mero odgovornosti do otroka in sebe, če se slučajno kje zalomi. Je le OP z narkozo, tujkom v telesu,......
Strah pred OP? Ja seveda in to velik. Strah pred tem kar te čaka po OP. Seveda. Strah, ali bodo lepe ali ne, da ne bodo prevelike, da ne bodo opazili napačni ljudje,........... Vsaka da isto skozi.

Ampak: Če vprašaš mene in znanke, ki so dale to skozi - absolutno ja!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 12:14:00   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Jaz sicer nimam koga spraševat za pomoč, ker kupujem samo prek neta, vseeno pa - ne moreš verjet, kaj lahko naredi dober modrc.user posted image Da imaš npr. take, kot iz škatlce, pamela se npr. lahko skrije, ali pa čebulne (take, za zjokat). Pa tudi sicer je pri tistih bolj obdarjenih res pomemben pravi modrc (da te že hrbtenica precej manj boli, ker je teža malo drugače razporejena in posledično tudi drža). Pri manjših pa se da iz A košarice narediti tudi kipečo B, pa dvigniti,pa narediti res hud joškov graben...user posted image No, ko pa daš modrc dol, pa lahko zakličeš: Surprise!!!user posted image


Ja, dober modrc dela čudeže.....user posted image , celo take, da dokler ne sprobaš, ne moreš verjeti....in kljub temu, da nam vsem še joške dobro stojijo brez modrcauser posted image , lahko samo obnemiš, ko slučajno najdeš enega dobrega in vidiš, da lahko stojijo še boljše......






To bi jaz imela, ja. Buhteče B oprsje :) Čudežni modrc, nič ne bi suprajzala, še dol ga ne bi dala. Resno - jaz grem v trgovino, al Lisca, al H&M, al pač prvo kjer pridem mimo - vidim 75A, na uč ocenim, če mi je barva in struktura všeč in ajmo naši. Rabim nekaj konkretnih predlogov :)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 12:29:19   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: amii
Strah, ..da ne bodo opazili napačni ljudje,........... Vsaka da isto skozi.


kako to misliš?

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 12:39:25   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


To bi jaz imela, ja. Buhteče B oprsje :) Čudežni modrc, nič ne bi suprajzala, še dol ga ne bi dala. Resno - jaz grem v trgovino, al Lisca, al H&M, al pač prvo kjer pridem mimo - vidim 75A, na uč ocenim, če mi je barva in struktura všeč in ajmo naši. Rabim nekaj konkretnih predlogov :)



jabček, ko sem jaz še imela 75a se mi je enkrat en opravičil, da me žal ne more gledati v oči user posted image user posted image user posted image
tak da, če jih znaš nosit, so tudi 75a lahko čudovite user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 12:50:51   
Jabček
Hitr povej ker modrc si nosila :)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 12:51:20   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


To bi jaz imela, ja. Buhteče B oprsje :) Čudežni modrc, nič ne bi suprajzala, še dol ga ne bi dala. Resno - jaz grem v trgovino, al Lisca, al H&M, al pač prvo kjer pridem mimo - vidim 75A, na uč ocenim, če mi je barva in struktura všeč in ajmo naši. Rabim nekaj konkretnih predlogov :)



Jaz sem enkar slučajno kupila en modrc od lisce....in mi je bil na meni tako všeč, da sem takoj letela še po 4......in od takrat nosim en in isti model......user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 12:55:49   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Hitr povej ker modrc si nosila :)


športnega user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 12:56:07   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Hitr povej ker modrc si nosila :)


Pravi modrc in dekolte......user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 13:00:03   
Jabček
RIJA, aham :) tistga za Insanity mam jaz tut fajn podloženega, ja - NIKE razume ženske z majhnimi prsi user posted image

Čeprav, res, grem danes do Lisce, pa bom kr poprosila za pomoč, čeprav mi je takkkooo nelagodno dajat gor te trgovinske, neoprane modrce....
Pa še ene fajne kopalke moram potem ujagat. Da bodo fajn čvrsto stale user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 13:02:21   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
jabček, ko sem jaz še imela 75a se mi je enkrat en opravičil, da me žal ne more gledati v oči user posted image user posted image user posted image


pa ne zarad modrca, ampak zarad dekolteja. ziher nisi mela pulija oblečenega user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 13:05:14   
amii

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: amii
Strah, ..da ne bodo opazili napačni ljudje,........... Vsaka da isto skozi.


kako to misliš?




Ogromno ljudi je proti povečavi prsi in potem ogovarjajo in komentirajo in vem da se ženske bojijo takšnih ljudi, da bi opazili.

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 13:16:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: amii
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: amii
Strah, ..da ne bodo opazili napačni ljudje,........... Vsaka da isto skozi.


kako to misliš?

Ogromno ljudi je proti povečavi prsi in potem ogovarjajo in komentirajo in vem da se ženske bojijo takšnih ljudi, da bi opazili.


če prav razumem - recimo, motijo te ploščate prsi in potem ko bi si jih povečala, se bi delala, da maš še vedno ploščate? what's the point povečave potem? in kako boš pa to skivala? in zakaj bi skrivala? nič ne razumem user posted image

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 13:32:24   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
jabček, ko sem jaz še imela 75a se mi je enkrat en opravičil, da me žal ne more gledati v oči user posted image user posted image user posted image


pa ne zarad modrca, ampak zarad dekolteja. ziher nisi mela pulija oblečenega user posted image



puliji so za babice!user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 13:36:39   
Jabček
Mah, meni je to - zgolj zase - malo mimo - edina možna razlaga, ki mi je sprejemljiva je - da to narediš zase, da se počutiš bolj samozavestno in kot taka samozavest tudi izražaš.
Je pa to lepotni ideal - lepotni ideali pa se spreminjajo in tukaj na razmišljanje vpliva en kup dejavnikov.
Ne narediš tega za izboljšanje svojega zdravja, recimo, podobno kot je bilo nekaj časa pomembno, da zgledaš kot dahavski atlet.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 13:37:34   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
jabček, ko sem jaz še imela 75a se mi je enkrat en opravičil, da me žal ne more gledati v oči user posted image user posted image user posted image


pa ne zarad modrca, ampak zarad dekolteja. ziher nisi mela pulija oblečenega user posted image



puliji so za babice!user posted image

Samo dobrostoječe so tut v puliju fajn, a? :D


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 13:40:46   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček
Samo dobrostoječe so tut v puliju fajn, a? :D




še dobro, da je dan, user posted image

kako vas bo začetek pomladi razganjal zvečer ... user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 13:51:16   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


Samo dobrostoječe so tut v puliju fajn, a? :D




Fajn že.....poglede na joške pa privablja dekolte bolj kot puli......user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 13:52:09   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea


še dobro, da je dan, user posted image

kako vas bo začetek pomladi razganjal zvečer ... user posted image


To je v bistvu predigra......user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 14:03:56   
*misi*

IZVIRNO SPOROČILO: amii


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: amii
Strah, ..da ne bodo opazili napačni ljudje,........... Vsaka da isto skozi.


kako to misliš?




Ogromno ljudi je proti povečavi prsi in potem ogovarjajo in komentirajo in vem da se ženske bojijo takšnih ljudi, da bi opazili.


Drugace se strinjam s tvojim postom zgoraj, samo s tem stavkom pa sigurno ne. Naj ogovarjajo in naj komentirajo- a so dal kak € zraven mogoce? A so te oni dvigovali iz postelje po operaciji? Kaj majo oni s tvojimi joskami? Prov nic user posted image in kar naj jih gledajo in okol padajo ;)

Jaz moj dekolte zdaj z veseljem pokazem in hodim okol brez da bi skoz merkala, da ko se sklonim in se mi vidi not vse prazno. Ja, tut jz sm mela fajn modrce ki so iz -A75 nardili v majcki zaprti do vrat vsaj malo josk. Ko pa gres v kopalke pa en sam ploh user posted image
Meni je ta operacija zelo izboljsala samopodobo in tudi bolj sproscena sem.


(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 14:09:33   
malaMravljica
Lulu, poleg masaze je znana tudi tajska povecava prsi, sicer ni nezna kot masazica, pac pa kar konkretno boleca bi rekla jaz, ki sem to gledala na TV. Je pa definitivno resnicna, te namrec tok namlatijo, da ti prsi cist otecejo in imas za eno st vecje do naslednjega pretepa user posted image user posted image

Se prvotno vprasanje. Tezko rect, ce nisi na tem, da si psihicno cist zdelan zaradi premajhnih prsi, ma jaz se tok bojim noza, da res dvomim, da bi se sla operirat zaradi tega.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: lepotna operacija prsi
21.3.2014 14:22:06   
*misi*

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


Se prvotno vprasanje. Tezko rect, ce nisi na tem, da si psihicno cist zdelan zaradi premajhnih prsi, ma jaz se tok bojim noza, da res dvomim, da bi se sla operirat zaradi tega.


Tudi jaz sem zajc in tut meni ni bila operacija "prijetna". V bistvu sami šivi oz rez sploh ne bolijo. Boli koža, mišica, ki se raztegne. Sploh ne morem rečt da boli, ampak bolj, da si pač tist en mesec napihnjen, nekak tko recimo kot v nosečnosti, ko se ti koža na trebuhu tako raztegne, da že kar peče in srbi ob enem. S šivi jaz nisem mela nobenih težav in bolečin. Še vedla nisem, kdaj so mi odpadli stran.


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: lepotna operacija prsi
22.3.2014 18:25:10   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

To bi jaz imela, ja. Buhteče B oprsje :) Čudežni modrc, nič ne bi suprajzala, še dol ga ne bi dala. Resno - jaz grem v trgovino, al Lisca, al H&M, al pač prvo kjer pridem mimo - vidim 75A, na uč ocenim, če mi je barva in struktura všeč in ajmo naši. Rabim nekaj konkretnih predlogov :)


http://www.figleaves.com
Kaksen dober modrc lahko najdes na tejle strani ( 75 a bi bila angleska 34 a, mogoce celo aa, najbrz bi pa lahko pomerila tudi 32 b oz. 70b). Najboljsi efekt bi verjetno bil pri plunge stilu.
http://images.figleaves.com/product/290_x_371/r703418-p728584-front.jpg

http://images.figleaves.com/product/290_x_371/r708776-p731146-front.jpg



< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 22.3.2014 18:32:34 >

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: lepotna operacija prsi
22.3.2014 18:47:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Lulu, poleg masaze je znana tudi tajska povecava prsi, sicer ni nezna kot masazica, pac pa kar konkretno boleca bi rekla jaz, ki sem to gledala na TV. Je pa definitivno resnicna, te namrec tok namlatijo, da ti prsi cist otecejo in imas za eno st vecje do naslednjega pretepa user posted image user posted image



torej se naj zaletavam v steno, da bo zastonj na koncu? Ni slaba ideja user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?