|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: starejši moški
23.3.2014 17:04:13   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Če ti ni do druženja s starčkoma, zakaj jima tega enostavno ne poveš? Lahko jima rečeš, da se ti zdita zaradi njune starosti v iber seksualno nevarna user posted image Ti se jih boš znebila ,onadva bosta šla pa stran s tako velikim egom, da ga bosta komaj nosilauser posted image



matr, pocasi se bom se jaz pocutila zgubana starka, ki caka, da jo dajo notr v jamo. Halooooo.... 40 let, ne 88.
Sej sem te prebrala in te stekam in vem kaj mislis, sam sem mogla no.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: starejši moški
23.3.2014 17:21:45   
LuLu
mah, čisto v redu na koncu koncev... naj se čimveč 25-letnic boji starčkov... bo več za ženske njihove generacije ali pa še starejše ostalo user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: starejši moški
23.3.2014 17:47:01   
liliana
Sama mislim, da avtorica teme malo pretirava pri tem kaj hočeta dva "sošolca" na faksu od nje in zakaj......če pač nočeš na pijačo s katerim od njih pač ne greš.....ne glede na to, če je kateri star 45 let ali 25 let.....

Drugače, pa kar se 20 letne razlike v letih tiče.....če se razlika že prej ne pokaže, se pokaže pač takrat, ko je ženska stara 45 let, moški pa 65 let.....user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: starejši moški
23.3.2014 17:49:16   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

mah, čisto v redu na koncu koncev... naj se čimveč 25-letnic boji starčkov... bo več za ženske njihove generacije ali pa še starejše ostalo user posted image


Tako je.....ker 45 letne ženske 25letniki ravno ne oblegajo....ne glede na to, kako dobro zgleda......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: starejši moški
23.3.2014 18:43:47   
alda
ma ko so se časi spremenili:
V času ko sem jaz študirala so strine bili profesorji tam okrog 60let in več, zdaj pa so že sami študentje oldtimerji user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 23.3.2014 18:44:13 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: starejši moški
23.3.2014 19:15:32   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

kaj pa če bo tvoj šef star 40 in več in boš vsak delovni dan z njim... boš sproščena? Ali pa sodelavec/ci...

Ja, bom sproscena.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: starejši moški
23.3.2014 19:28:22   
Anonimen
Ja, saj so tudi mene hoteli otipavat sosolci, samo to me ni tako motilo, kot pa ce me je starejsi moski. Ja, sta se pa tedva moska res smejala, ko sta me vsak na svoj nacin sprasevala o tem, kako se vidim z nekom, ki je malo bolj starejsi. Pac taka sem, sta se vsaj nasmejala in ohranil smo nek normalen odnos- ko se naslednic srecamo, se pozdravimo in to je to.

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: starejši moški
23.3.2014 19:38:25   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sama mislim, da avtorica teme malo pretirava pri tem kaj hočeta dva "sošolca" na faksu od nje in zakaj......če pač nočeš na pijačo s katerim od njih pač ne greš.....ne glede na to, če je kateri star 45 let ali 25 let.....

Drugače, pa kar se 20 letne razlike v letih tiče.....če se razlika že prej ne pokaže, se pokaže pač takrat, ko je ženska stara 45 let, moški pa 65 let.....user posted image



beri med vsrticami: avtorica teme rabi potrdilo, da je v ueber seksi, če se dva taka izkušena moška trgata za jo.....

glej, srece...taki starci hočejo večinoma samo enouser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: starejši moški
23.3.2014 19:41:11   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

glej, srece...taki starci hočejo večinoma samo enouser posted image


A ostali mladci pa ne?

Kaj je že pisal Kalbo pred dnevi? user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: starejši moški
23.3.2014 19:44:21   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

glej, srece...taki starci hočejo večinoma samo enouser posted image


A ostali mladci pa ne?

Kaj je že pisal Kalbo pred dnevi? user posted image


ne vem kaj hočejo mladci user posted image ker z njimi že dolgooooooooooooooo nisem imela posla....doma pa imam itak metuzalemauser posted image user posted image sicer v odlični formi....user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: starejši moški
23.3.2014 19:49:02   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oce mi je ze govoril, da se moram pazit moskih.


Če ti je govoril take traparije, ni čudno, da iščeš potrditve pri "skoraj očetih".


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: starejši moški
23.3.2014 19:50:53   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sama mislim, da avtorica teme malo pretirava pri tem kaj hočeta dva "sošolca" na faksu od nje in zakaj......če pač nočeš na pijačo s katerim od njih pač ne greš.....ne glede na to, če je kateri star 45 let ali 25 let.....

Drugače, pa kar se 20 letne razlike v letih tiče.....če se razlika že prej ne pokaže, se pokaže pač takrat, ko je ženska stara 45 let, moški pa 65 let.....user posted image



beri med vsrticami: avtorica teme rabi potrdilo, da je v ueber seksi, če se dva taka izkušena moška trgata za jo.....

glej, srece...taki starci hočejo večinoma samo enouser posted image


Bejbi, nosi se letom primerno..mlado, zdravo, seksi in se nehaj obnašati kot da si še vedno mala punčka. Mislim Anonimna, ne RIJA* user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: starejši moški
23.3.2014 20:18:46   
Anonimen
Hm, Stanislava, to je tudi res. Sem že sama pri sebi ugotovila, da pozabljam, da nisem več v srednji šoli. Še zmeraj se počutim kot najstnica.

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: starejši moški
23.3.2014 20:20:53   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sama mislim, da avtorica teme malo pretirava pri tem kaj hočeta dva "sošolca" na faksu od nje in zakaj......če pač nočeš na pijačo s katerim od njih pač ne greš.....ne glede na to, če je kateri star 45 let ali 25 let.....

Drugače, pa kar se 20 letne razlike v letih tiče.....če se razlika že prej ne pokaže, se pokaže pač takrat, ko je ženska stara 45 let, moški pa 65 let.....user posted image



beri med vsrticami: avtorica teme rabi potrdilo, da je v ueber seksi, če se dva taka izkušena moška trgata za jo.....

glej, srece...taki starci hočejo večinoma samo enouser posted image


Seksi bi se počutila, če bi me osvajal nekdo, ki je meni všeč in ne nekdo, ki pogleda za vsako žensko user posted image

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: starejši moški
23.3.2014 20:23:44   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hm, Stanislava, to je tudi res. Sem že sama pri sebi ugotovila, da pozabljam, da nisem več v srednji šoli. Še zmeraj se počutim kot najstnica.


mah, kaj pa vem, js sm tut svoja leta nekak nehala štet tam pr 22 nekje... user posted image

drgač pa, midva z mojim sva 7 let razlike... kar je več se mi zdi ful čudno, moj stric jih ima 45 in ima punco staro 26... menda jima je že kul tako...

kar se tvoje situacije tiče bi js na tvojem mestu, če se nelagodno počutiš v njuni družbi potem pač ohraniš "živjo - adijo" odnos in to je to...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: starejši moški
23.3.2014 20:35:03   
Paštetka
Hehe, moj bo ta teden 40. Mu moram povedati, da spada v kategorijo starejših :)) user posted image

Kriza srednjih let pri 40???? No way. Po moje se je ta meja pomaknila na 50 user posted image

Ej, jaz sem tudi blizu 40, pa se nimam niti slučajno za starejšo. Počutim se v glavi kot 22 letnica, ki za razliko zdaj ve kaj hoče. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: starejši moški
23.3.2014 20:40:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ej, jaz sem tudi blizu 40, pa se nimam niti slučajno za starejšo. Počutim se v glavi kot 22 letnica, ki za razliko zdaj ve kaj hoče. user posted image


Ti se nimaš.....dvajsetletnice in dvajsetletniki te pa imajo za starejšo......user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:02:42   
malaMravljica
Pastetka, po moje vaju lahko sam se v muzej zaparkirajo user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:04:11   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Pastetka, po moje vaju lahko sam se v muzej zaparkirajo user posted image user posted image


Muzej Malo starejših občanov.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:06:30   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, saj so tudi mene hoteli otipavat sosolci, samo to me ni tako motilo, kot pa ce me je starejsi moski. Ja, sta se pa tedva moska res smejala, ko sta me vsak na svoj nacin sprasevala o tem, kako se vidim z nekom, ki je malo bolj starejsi. Pac taka sem, sta se vsaj nasmejala in ohranil smo nek normalen odnos- ko se naslednic srecamo, se pozdravimo in to je to.


Ja potem pa tako ni nobenega problema v zvezi z njima.user posted image . Osebno upam le, da si skozi te naše nekoliko šaljive komentarje potuhtala, da je tvoje razmišljanje, da so štiridesetletniki seksualno bolj nevarni kot pol mlajši moški, rahlo zgrešeno. In da če boš takole razmišljala in se zanašala na ugotovitve, ki ti jih je blagovoljil dati očka v otroštvu, svojo zmoto ugotovila šele takrat, ko boš zaradi kakšnega "nenevarnega "petindvajsetletnika primorana spremeniti mnenje z gležnji v zraku...
Oprosti, če se motim, vendar imam že ves čas občutek, da se v takem položaju še nisi znašla ravno velikokrat in da je ravno to tisto, kar se zdi tema dvema tipoma najbolj interesantno in zanimivo.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:20:54   
ronja
Zanima me, kaj hočeta tedva moška? Seks, prijateljstvo ali vezo??

Prvo skoraj ziher, za ostalo pa ne vemuser posted image .
oblacim se kot najstnica

Najstnice se oblačijo navadno tako, da je starejšim moškim čisto luštno pogledat;). Mimogrede, moški za seks ne rabijo met izpolnjenih ne vem kakih pogojev. NI treba bit strašno ženstvena ali seksi, da bi si moški želeli s tabo spatuser posted image .

Če čisto ugibam na podlagi tega kar si napisla, bi rekla, da pri drugem gre 99% samo za zabavo, seks... sploh zato ker je še sam omenil, da se rad zabava. Pač med svojo generacijo bolj težje najde ženske brez obveznosti za zabavo, kot med študenti. Pri prvem je malo bolj dvomljivo vse skupaj. Mogoče je zgolj osamljen in je tebe pač spoznal potom študija brez kakšnih posebnih namenov in si mu preprosto všeč. Mogoče išče pa tudi on razvedrilo. Nekje 50:50 bi rekla.

Podpis.

ker mislijo (ne vem sicer zakaj in kako in odkod dobijao te signale??!!), da se bo kaj izcimilo iz tega...

To so študirali in ugotavili, da moški zelo pogosto napačno interpretirajo signale in mislijo, da je ženska zanje bolj zagreta, kot je v resnici. To je zato, ker jim evolucijsko zelo škodi spustit eno samo priliko:D. Zato se pač večkrat zmotijo;).

he he jaz sem mislila, da bom varna, ko se bom enkrat poročila in jih bo tisti obroček na roki mal odvrnil. Pa temu ni tako. Zgleda da jih res nič ne ustavi.

josephine, za obroček ne vem, nisem probala, ampak jih pa resnično ustavi, če lepo govoriš o svojem fantu in napelješ pogovor tako, da morajo pohvalit svojo punco. jih vprašaš, kje sta se spoznala ali kaj takega. In potem ko obujajo spomine, spleteta vidva prijateljstvo, ki ni seksualno, to energijo pa usmerijo tja, kamor je najbolj fajn in smo vsi zadovoljni:). Včasih ne dela, velikokrat pa:).

Me je pa tale 40letnik vprasal, kaj si mislim o vezi in seksu s starejsim, pa sem mu rekla, da se v vezi ne vidim, kar se seksa tice, pa da ne vem (mogoce sem tukaj naredila napako ?).

Hehe, pa saj ti je že sam povedal, kaj hoče od tebe. In ti si mu odgovorila, da veze ne bi mela, seks pa mogočeuser posted image . normalno, da bo probal, bil bi blesav, da ne bi:D.

Tudi teh dveh, ki mi piseta, se ne bojim, ker se mi zdita vredu, nimam pa zelje po druzenju z njima.

potem pa ne hodi ven z njima na pijačo, pa je.

če pač nočeš na pijačo s katerim od njih pač ne greš.....ne glede na to, če je kateri star 45 let ali 25 let.....

Podpis.

Seksi bi se počutila, če bi me osvajal nekdo, ki je meni všeč in ne nekdo, ki pogleda za vsako žensko

Potem se pa druži s tistimi, ki so tebi všeč. Ne štekam, zakaj ne bi s tistimi hodila na pijače, tortice ali karkoli pač. Pa ne mi rečt, da te ovira najstniško oblačenje, fantom itak dol visi za cote, nikoli nisem mela problemov z njimi, pa čeprav sem od vedno bolj tomboy. Cote res nimajo veze pri tem. Mogoče edino pri tistem: manj je več:D.

Ti se nimaš.....dvajsetletnice in dvajsetletniki te pa imajo za starejšo...

hehe, meni se pa večkrat obratno zgodi - sama se mam za starejšo - mamico pač. In mi je ful hecno, če se kak mulo obrega, ker si vedno mislim - ej, lahko bi ti bila mami:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:22:08   
jabuk
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hm, Stanislava, to je tudi res. Sem že sama pri sebi ugotovila, da pozabljam, da nisem več v srednji šoli. Še zmeraj se počutim kot najstnica.


mah, kaj pa vem, js sm tut svoja leta nekak nehala štet tam pr 22 nekje... user posted image

drgač pa, midva z mojim sva 7 let razlike... kar je več se mi zdi ful čudno, moj stric jih ima 45 in ima punco staro 26... menda jima je že kul tako...

kar se tvoje situacije tiče bi js na tvojem mestu, če se nelagodno počutiš v njuni družbi potem pač ohraniš "živjo - adijo" odnos in to je to...



Uf, meni je bil tudi en 7 let starejši, zanimiv. Sicer sem dolgo v vezi in ne smem gledat preveč za drugimi, samo če ne bi mojega spoznala, bi hotela biti z njim user posted image user posted image

Kar se pa tiče "starejših moških" pa tudi jaz nimam z njimi nekih skupnih interesov in zato se tudi jaz z njimi ne družim. Sem tudi jaz bila v družbi moških, ki so bili 15 let starejši, pa je odvisno od karakterja, z enimi sem se nasmejala, z drugimi mi je bilo pa dolgčas. user posted image

< Sporočilo je popravil jabuk -- 23.3.2014 21:25:18 >

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:25:32   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: jabuk

Uf, meni je bil tudi en 7 letnik zanimiv. Sicer sem dolgo v vezi in ne smem gledat preveč za drugimi, samo če ne bi mojega spoznala, bi hotela biti z njim user posted image user posted image

Kar se pa tiče "starejših moških" pa tudi jaz nimam z njimi nekih skupnih interesov in zato se tudi jaz z njimi ne družim.


čudno se to bere user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:26:09   
LuLu
popravljeno user posted image
boljše je tako user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:33:11   
Anonimen
Haha, jaz sem pa res smotana-on me vpraša glede seksa, jaz sem mu pa dejansko s svojim odgovorom dala možnost. Sploh nisem pomislila na to. user posted image

Zgleda, da sem se kar fajn motila glede moških. user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?