|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rolanje
3.4.2014 15:52:40   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

In pri meni se ne gre toliko za odpor do dodatnih dejavnosti kot za to, da se danes otroke (predvsem majhne, ker triletni otrok ti itak težje pove kaj bi rad počel in kaj ga zanima, kot 7 in 8 letni otrok) pretirano sili in forsira v raznorazne tečaje pod strokovnim vodstvom......po moje nekajletni otrok tega ne potrebuje v taki meri, da se takoj po vrtcu mora še vsaj trikrat tedensko udeleževati nekih strokovno vodenih aktivnosti.....časa za prosto igro (kjer bi si sam nekaj vzel v roke in se bil sam sposoben z nečim zamotiti pa ni).....in potem so otroci navajeni, da se jih skoz strokovno usmerja....od malega....vsak korak, vsak gib in mu postane blazno dolgčas, če ga nihče k ničemur ne usmerja.....sam se pa sploh ne ve z ničemer zamotiti, ker ni imel praktično možnosti, da bi se sam zamotil, ker ga je vedno nekdo usmerjal......



liliana a ti to iz lastnih izkušenj ali kar tako na pamet user posted image ?


Moj otrok je bil kar v nekaj vodenih tečajih, pa v nobenem ne jaz, ne on, nisva imela občutka, da se karkoli forsira, sili. Povsod je hodila tako dolgo, dokler se je imela fajn, dokler je uživala in ji je bilo lepo. Spadam namreč med tiste mame, ki ne mislijo, da vse obvladajo in da jih moram vsega naučiti sama oz. v krogu družine. In verjemi mi, če bi šla kdaj na kakšen tečaj bi videla, da 3-5 letnikov ne učijo kravlat in hrbtnega plavanja, prav tako ne pri smučanju smuka in slaloma. Tako se mi pa zdi bv, da se toliko usajaš čez nekaj o čemer nimaš pojma. Nič ni narobe če vseh aktivnosti otrok nauči doma, kriteriji staršev so različni. Eni pravijo, da otrok že zna rolat, ko hodi z rolerji, drugi pa je tega mnenja, ko obvlada vožnjo po mestu. Pač različni smo si user posted image .

Sicer nisem Lili, sem pa v zvezi s tem podobnega mišljenja kot je ona. Zanimivo se mi zdi, da tako na blef govoriš, da tisti, ki se pač ne navdušujemo nad tečaji in drugimi podobnimi zadevami v predšolski dobi, to delamo zato, ker se nam o teh zadevah ne sanja. Si mogoče pomislila, da je mogoče ravno obratno? Da smo pač določene zadeve doživeli, videli in spoznali na lastni koži in je to eden izmed razlogov, da se nam malčke ne da psihirat in obremenjevat že tako zgodaj s tem?Ne živimo vsi tam nekje bogu iza nogu in se naši otroci cele dneve igrajo le z blatom, seveda po tistem, ko naberejo travo za domačo kozo.
In ja, 5- letniki se pri nas v plavalni šoli že učijo kravla- tisti v višji skupini sicer- vendar se. Prav tako je s smučanjem. Kako vem? Ker sem kot študentka, honorarec dostikrat delala kot spremljevalec v plavalni šoli. Mož pa v smučarski. Noben od naju sicer nima tečaja za vaditelja, ker je bil pač v najinih študenskih časih predrag za najin žep ( pa tudi posebnega interesa nisva imela priti do njega, če sem poštenauser posted image ) imava pa oba potrdilo o opravljenem tečaju za spremljevalca otrok na plavalnem in smučarskem tečaju, ki sva ga snela v sklopu najinega študija.Kakor že, že takrat sem marsikaj videla, predvsem to, da večina predšolskih otrok na tečajih sploh ni uživala, temveč so bili ti malčki tam v večini zaradi preambicioznih in neempatičnih staršev. Seveda so bile izjeme tako kot povsod, vendar me te osebno niso prepričale tako zelo, da bi v to na žive in mrtve tlačila lastne otroke že v času vrtca.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: rolanje
3.4.2014 16:13:40   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


DRAGE moje....pozabile ste na bistveno: da imaš ob 4 otrocih še moža tajkuna ali politika, da kešira vse te dajavnosti in opremo za njih user posted image


Pa da ta tajkun še v gospodinjstvu in pri otrocih pomaga......da ni vse "delo" na mami.....user posted image



nimaš pojma, draga moja, tak ma gospodinjsko pomočnico....sem že slišala tudi, da je mala rekla, da imajo doma služkinjo user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: rolanje
3.4.2014 16:14:48   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

In pri meni se ne gre toliko za odpor do dodatnih dejavnosti kot za to, da se danes otroke (predvsem majhne, ker triletni otrok ti itak težje pove kaj bi rad počel in kaj ga zanima, kot 7 in 8 letni otrok) pretirano sili in forsira v raznorazne tečaje pod strokovnim vodstvom......po moje nekajletni otrok tega ne potrebuje v taki meri, da se takoj po vrtcu mora še vsaj trikrat tedensko udeleževati nekih strokovno vodenih aktivnosti.....časa za prosto igro (kjer bi si sam nekaj vzel v roke in se bil sam sposoben z nečim zamotiti pa ni).....in potem so otroci navajeni, da se jih skoz strokovno usmerja....od malega....vsak korak, vsak gib in mu postane blazno dolgčas, če ga nihče k ničemur ne usmerja.....sam se pa sploh ne ve z ničemer zamotiti, ker ni imel praktično možnosti, da bi se sam zamotil, ker ga je vedno nekdo usmerjal......



liliana a ti to iz lastnih izkušenj ali kar tako na pamet user posted image ?


Moj otrok je bil kar v nekaj vodenih tečajih, pa v nobenem ne jaz, ne on, nisva imela občutka, da se karkoli forsira, sili. Povsod je hodila tako dolgo, dokler se je imela fajn, dokler je uživala in ji je bilo lepo. Spadam namreč med tiste mame, ki ne mislijo, da vse obvladajo in da jih moram vsega naučiti sama oz. v krogu družine. In verjemi mi, če bi šla kdaj na kakšen tečaj bi videla, da 3-5 letnikov ne učijo kravlat in hrbtnega plavanja, prav tako ne pri smučanju smuka in slaloma. Tako se mi pa zdi bv, da se toliko usajaš čez nekaj o čemer nimaš pojma. Nič ni narobe če vseh aktivnosti otrok nauči doma, kriteriji staršev so različni. Eni pravijo, da otrok že zna rolat, ko hodi z rolerji, drugi pa je tega mnenja, ko obvlada vožnjo po mestu. Pač različni smo si user posted image .


Saj jaz tudi ne.....zato pa je ne učim vsega.....in se mi zdi tudi nemogoče, da bi morala vse znati in vse sprobati kar tečaji nudijo.......predvsem ji pa dam možnost, da se tudi sama spontano za kaj potrudi, da kakšen gib ali veščino sama "osvoji"....bicikl vozim pa lahko z njo....in poleti pri 35 stopinjah se tudi lahko v vodi namakam z njo.....pa še na drsalke jo tudi lahko dam.....

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: rolanje
3.4.2014 16:15:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


DRAGE moje....pozabile ste na bistveno: da imaš ob 4 otrocih še moža tajkuna ali politika, da kešira vse te dajavnosti in opremo za njih user posted image


Pa da ta tajkun še v gospodinjstvu in pri otrocih pomaga......da ni vse "delo" na mami.....user posted image



nimaš pojma, draga moja, tak ma gospodinjsko pomočnico....sem že slišala tudi, da je mala rekla, da imajo doma služkinjo user posted image user posted image

Ja, jaz tudi....pa likarco oz. peglarco......



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: rolanje
3.4.2014 16:55:38   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

In pri meni se ne gre toliko za odpor do dodatnih dejavnosti kot za to, da se danes otroke (predvsem majhne, ker triletni otrok ti itak težje pove kaj bi rad počel in kaj ga zanima, kot 7 in 8 letni otrok) pretirano sili in forsira v raznorazne tečaje pod strokovnim vodstvom......po moje nekajletni otrok tega ne potrebuje v taki meri, da se takoj po vrtcu mora še vsaj trikrat tedensko udeleževati nekih strokovno vodenih aktivnosti.....časa za prosto igro (kjer bi si sam nekaj vzel v roke in se bil sam sposoben z nečim zamotiti pa ni).....in potem so otroci navajeni, da se jih skoz strokovno usmerja....od malega....vsak korak, vsak gib in mu postane blazno dolgčas, če ga nihče k ničemur ne usmerja.....sam se pa sploh ne ve z ničemer zamotiti, ker ni imel praktično možnosti, da bi se sam zamotil, ker ga je vedno nekdo usmerjal......



liliana a ti to iz lastnih izkušenj ali kar tako na pamet user posted image ?


Moj otrok je bil kar v nekaj vodenih tečajih, pa v nobenem ne jaz, ne on, nisva imela občutka, da se karkoli forsira, sili. Povsod je hodila tako dolgo, dokler se je imela fajn, dokler je uživala in ji je bilo lepo. Spadam namreč med tiste mame, ki ne mislijo, da vse obvladajo in da jih moram vsega naučiti sama oz. v krogu družine. In verjemi mi, če bi šla kdaj na kakšen tečaj bi videla, da 3-5 letnikov ne učijo kravlat in hrbtnega plavanja, prav tako ne pri smučanju smuka in slaloma. Tako se mi pa zdi bv, da se toliko usajaš čez nekaj o čemer nimaš pojma. Nič ni narobe če vseh aktivnosti otrok nauči doma, kriteriji staršev so različni. Eni pravijo, da otrok že zna rolat, ko hodi z rolerji, drugi pa je tega mnenja, ko obvlada vožnjo po mestu. Pač različni smo si user posted image .


Saj jaz tudi ne.....zato pa je ne učim vsega.....in se mi zdi tudi nemogoče, da bi morala vse znati in vse sprobati kar tečaji nudijo.......predvsem ji pa dam možnost, da se tudi sama spontano za kaj potrudi, da kakšen gib ali veščino sama "osvoji"....bicikl vozim pa lahko z njo....in poleti pri 35 stopinjah se tudi lahko v vodi namakam z njo.....pa še na drsalke jo tudi lahko dam.....



Plus minus, mislim, da tule gor ni nobena mama napisala da vse obvlada in da mora svoje otroke vsega naučiti sama ... Kot si sama rekla in kot nas je že nekaj pred tabo- ja različni smo in zato pač vsi nismo takega mišljenja kot ti .Oz. si vsi ne želimo svoje otroke peljati skozi otroštvo na čisto isti način kot ti .Nič novega. Drugače pa podpis pod Lili.

< Sporočilo je popravil patrino -- 3.4.2014 17:09:04 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: rolanje
3.4.2014 17:14:18   
Plus minus

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

In pri meni se ne gre toliko za odpor do dodatnih dejavnosti kot za to, da se danes otroke (predvsem majhne, ker triletni otrok ti itak težje pove kaj bi rad počel in kaj ga zanima, kot 7 in 8 letni otrok) pretirano sili in forsira v raznorazne tečaje pod strokovnim vodstvom......po moje nekajletni otrok tega ne potrebuje v taki meri, da se takoj po vrtcu mora še vsaj trikrat tedensko udeleževati nekih strokovno vodenih aktivnosti.....časa za prosto igro (kjer bi si sam nekaj vzel v roke in se bil sam sposoben z nečim zamotiti pa ni).....in potem so otroci navajeni, da se jih skoz strokovno usmerja....od malega....vsak korak, vsak gib in mu postane blazno dolgčas, če ga nihče k ničemur ne usmerja.....sam se pa sploh ne ve z ničemer zamotiti, ker ni imel praktično možnosti, da bi se sam zamotil, ker ga je vedno nekdo usmerjal......



liliana a ti to iz lastnih izkušenj ali kar tako na pamet user posted image ?


Moj otrok je bil kar v nekaj vodenih tečajih, pa v nobenem ne jaz, ne on, nisva imela občutka, da se karkoli forsira, sili. Povsod je hodila tako dolgo, dokler se je imela fajn, dokler je uživala in ji je bilo lepo. Spadam namreč med tiste mame, ki ne mislijo, da vse obvladajo in da jih moram vsega naučiti sama oz. v krogu družine. In verjemi mi, če bi šla kdaj na kakšen tečaj bi videla, da 3-5 letnikov ne učijo kravlat in hrbtnega plavanja, prav tako ne pri smučanju smuka in slaloma. Tako se mi pa zdi bv, da se toliko usajaš čez nekaj o čemer nimaš pojma. Nič ni narobe če vseh aktivnosti otrok nauči doma, kriteriji staršev so različni. Eni pravijo, da otrok že zna rolat, ko hodi z rolerji, drugi pa je tega mnenja, ko obvlada vožnjo po mestu. Pač različni smo si user posted image .


Saj jaz tudi ne.....zato pa je ne učim vsega.....in se mi zdi tudi nemogoče, da bi morala vse znati in vse sprobati kar tečaji nudijo.......predvsem ji pa dam možnost, da se tudi sama spontano za kaj potrudi, da kakšen gib ali veščino sama "osvoji"....bicikl vozim pa lahko z njo....in poleti pri 35 stopinjah se tudi lahko v vodi namakam z njo.....pa še na drsalke jo tudi lahko dam.....



Mislim, da tule gor ni nobena mama napisala da vse obvlada in da mora svoje otroke vsega naučiti sama ... Kot si sama rekla in kot nas je že nekaj pred tabo- ja različni smo in zato pač vsi nismo takega mišljenja kot ti .Oz. si vsi ne želimo svoje otroke peljati skozi otroštvo na čisto isti način kot ti .Nič novega. Drugače pa podpis po Lili.


Ne vsega, tistega kaj ga zanima user posted image . In ja vidve sta apriori proti vodenim vadbam, ko ostale, ki so za vodene vadbe niso nikjer napisale, da je doma vadba bv. Nikjer ni bilo nobenega komentarja v tem stilu, ko obratno so pa bili. In ne vem zakaj na podlagi lastnih slabih izkušenj metati vse v isti koš. Jaz osebno nimam nikjer slabih izkušenj, prav tako moj otrok ne, pa vseeno ne trdim, da je povsod enako. In tudi ne vidim smisla v nenehnem kritiziranju nečesa, če pa te noben v to ne sili. Ok, poveš svoje in to je to. Avtorica teme je postavila vprašanje in se bo sama odločila kako in kaj bo storila.
In je razlika, če si otrok želi naučiti igrati tenis in ga trenirati, ali pa če ga ti kot laik naučiš zabijat žogico z loparjem - to za mene ni igranje tenisa. Če pa se z otrokom želiš rekreirati, kot je napisala liliana, potem ga seveda ne rabiš dajat v tečaj. Kot ga ne rabiš dati v pevski zbor, če želiš z njim peti, sej peti pa ja vsak zna user posted image .

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: rolanje
3.4.2014 17:30:26   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

In pri meni se ne gre toliko za odpor do dodatnih dejavnosti kot za to, da se danes otroke (predvsem majhne, ker triletni otrok ti itak težje pove kaj bi rad počel in kaj ga zanima, kot 7 in 8 letni otrok) pretirano sili in forsira v raznorazne tečaje pod strokovnim vodstvom......po moje nekajletni otrok tega ne potrebuje v taki meri, da se takoj po vrtcu mora še vsaj trikrat tedensko udeleževati nekih strokovno vodenih aktivnosti.....časa za prosto igro (kjer bi si sam nekaj vzel v roke in se bil sam sposoben z nečim zamotiti pa ni).....in potem so otroci navajeni, da se jih skoz strokovno usmerja....od malega....vsak korak, vsak gib in mu postane blazno dolgčas, če ga nihče k ničemur ne usmerja.....sam se pa sploh ne ve z ničemer zamotiti, ker ni imel praktično možnosti, da bi se sam zamotil, ker ga je vedno nekdo usmerjal......



liliana a ti to iz lastnih izkušenj ali kar tako na pamet user posted image ?


Moj otrok je bil kar v nekaj vodenih tečajih, pa v nobenem ne jaz, ne on, nisva imela občutka, da se karkoli forsira, sili. Povsod je hodila tako dolgo, dokler se je imela fajn, dokler je uživala in ji je bilo lepo. Spadam namreč med tiste mame, ki ne mislijo, da vse obvladajo in da jih moram vsega naučiti sama oz. v krogu družine. In verjemi mi, če bi šla kdaj na kakšen tečaj bi videla, da 3-5 letnikov ne učijo kravlat in hrbtnega plavanja, prav tako ne pri smučanju smuka in slaloma. Tako se mi pa zdi bv, da se toliko usajaš čez nekaj o čemer nimaš pojma. Nič ni narobe če vseh aktivnosti otrok nauči doma, kriteriji staršev so različni. Eni pravijo, da otrok že zna rolat, ko hodi z rolerji, drugi pa je tega mnenja, ko obvlada vožnjo po mestu. Pač različni smo si user posted image .


Saj jaz tudi ne.....zato pa je ne učim vsega.....in se mi zdi tudi nemogoče, da bi morala vse znati in vse sprobati kar tečaji nudijo.......predvsem ji pa dam možnost, da se tudi sama spontano za kaj potrudi, da kakšen gib ali veščino sama "osvoji"....bicikl vozim pa lahko z njo....in poleti pri 35 stopinjah se tudi lahko v vodi namakam z njo.....pa še na drsalke jo tudi lahko dam.....



Mislim, da tule gor ni nobena mama napisala da vse obvlada in da mora svoje otroke vsega naučiti sama ... Kot si sama rekla in kot nas je že nekaj pred tabo- ja različni smo in zato pač vsi nismo takega mišljenja kot ti .Oz. si vsi ne želimo svoje otroke peljati skozi otroštvo na čisto isti način kot ti .Nič novega. Drugače pa podpis po Lili.


Ne vsega, tistega kaj ga zanima user posted image . In ja vidve sta apriori proti vodenim vadbam, ko ostale, ki so za vodene vadbe niso nikjer napisale, da je doma vadba bv. Nikjer ni bilo nobenega komentarja v tem stilu, ko obratno so pa bili. In ne vem zakaj na podlagi lastnih slabih izkušenj metati vse v isti koš. Jaz osebno nimam nikjer slabih izkušenj, prav tako moj otrok ne, pa vseeno ne trdim, da je povsod enako. In tudi ne vidim smisla v nenehnem kritiziranju nečesa, če pa te noben v to ne sili. Ok, poveš svoje in to je to. Avtorica teme je postavila vprašanje in se bo sama odločila kako in kaj bo storila.
In je razlika, če si otrok želi naučiti igrati tenis in ga trenirati, ali pa če ga ti kot laik naučiš zabijat žogico z loparjem - to za mene ni igranje tenisa. Če pa se z otrokom želiš rekreirati, kot je napisala liliana, potem ga seveda ne rabiš dajat v tečaj. Kot ga ne rabiš dati v pevski zbor, če želiš z njim peti, sej peti pa ja vsak zna user posted image .

Da je kaj bv, si napisala ti. Tudi tega, da sem apriori proti vodeni vadbi nisem nikjer napisala. Napisala pa sem, da se mi zdi, da je vodena vadba pri tako majhnih otrocih nepotrebna. Mislim, da je bilo večkrat poudarjeno, da se govori o predšolskih otrocih. Tudi avtoričin je toliko star. zato se tu ne more stvar jemati v smislu, da otrok pri 3, 4, letih želi trenirati tenis, ker kakor koli obrneš, tega tako star otrok ne počne. Tako star otrok tenisa ne more in ne zmore trenirati, temveč ga v njegovem imenu želijo njegovi starši.
Zame osebno je dovolj , sprejemljivo in normalno, da ga v tej starosti seznanim s teniškim loparjem, da na cigu migu nabija žogo v steno ali pa, če mu uspe čez mrežico itd. če se izkaže, da mu zadeva ekstra leži, ga ekstra veseli, ga z veseljem vpišem v šolo tenisa, vendar ne prej, kot takrat ko bo vsaj tako težak kot teniški lopar. Enako se mi zdi čisto dobro in dovolj, če moj kao bodoči Pavaroti do šole poje z nami doma in z vzg. v vrtu. Če ima ekstra pevski dar in veselje, bo v šoli čisto lahko zajadral v pevski zbor.
Ja, poveš svoje in to je to. Samo ne vem zakaj pri tebi ni to to. Nekako ne moreš preboleti, da se vsi ne strinjajo s tabo oz. s tvojim načinom razmišljanja. user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 3.4.2014 17:40:27 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: rolanje
3.4.2014 17:39:19   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus


Ne vsega, tistega kaj ga zanima user posted image . In ja vidve sta apriori proti vodenim vadbam, ko ostale, ki so za vodene vadbe niso nikjer napisale, da je doma vadba bv. Nikjer ni bilo nobenega komentarja v tem stilu, ko obratno so pa bili. In ne vem zakaj na podlagi lastnih slabih izkušenj metati vse v isti koš. Jaz osebno nimam nikjer slabih izkušenj, prav tako moj otrok ne, pa vseeno ne trdim, da je povsod enako. In tudi ne vidim smisla v nenehnem kritiziranju nečesa, če pa te noben v to ne sili. Ok, poveš svoje in to je to. Avtorica teme je postavila vprašanje in se bo sama odločila kako in kaj bo storila.




In avtorica teme je dobila kar nekaj odgovorov na svoje vprašanje......

Drugače pa nehaj replicirati na moje poste, pa ne boš imela občutka, da nenehno kritiziram.....ker potem pač jaz tebi tudi nazaj repliciram......user posted image

In je razlika, če si otrok želi naučiti igrati tenis in ga trenirati, ali pa če ga ti kot laik naučiš zabijat žogico z loparjem - to za mene ni igranje tenisa. Če pa se z otrokom želiš rekreirati, kot je napisala liliana, potem ga seveda ne rabiš dajat v tečaj.



Govorimo o nekajletnih otrocih.....ne govorimo o 10 letnikih....govorimo predvsem o predšolskih otrocih.......in predšolskemu otroku je po moje dovolj, da zabija žogo z loparjem....ti pa pač od 4 in 5 letnika pač pričakuješ, da se bo naučil igrati tenis s strani profesionalnega inštruktorja......

Kot ga ne rabiš dati v pevski zbor, če želiš z njim peti, sej peti pa ja vsak zna user posted image .


Seveda ga ne rabišuser posted image .....vendar pri skoraj 7 letih že lahko izrazi željo, da gre.....pri 4 sam bolj težko izrazi željo, da se pa želi profesionalno naučiti igrati tenis ali peti v pevskem zboru (ko še niti na miru ne mores stati več kot 5 minut).....mu je pri 4 letih dovoj, da kot laik zabija žogico z loparjem in da deroče prepeva po svoje.....




(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: rolanje
3.4.2014 18:53:37   
Stanislava_
Kaj zdaj, ste danes že odrolole eno user posted image user posted image ?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: rolanje
3.4.2014 20:08:20   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Mestno kopališče v Murski Soboti.....če kupiš mesečno karto prideš "skoz" s 3 EUR na dan (pa se greš ene 15 krat na mesec kopat).....ko so pa pred dvema letoma prodajali še cenejše karte po 17 uri, pa je bila taka karta za otroka in odraslega nekje 3 EUR (možno da je kak cent manj ali pa kak cent več)..

Fauš, fauš, fauš! Pri nas je normalna cena preceeeej večja, edino ob pon. poleti je Kodeljevo ceneje...


Ne rabiš bit fouš.
Sezonska prenosljiva karta (pon-pet), je na difu 280€, to je 28€ na mesec za vaju oba, če ne hodita skupaj. Posamezni obisk pa je precej dražji, kot povsod.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: rolanje
3.4.2014 20:11:38   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


DRAGE moje....pozabile ste na bistveno: da imaš ob 4 otrocih še moža tajkuna ali politika, da kešira vse te dajavnosti in opremo za njih user posted image


Pa da ta tajkun še v gospodinjstvu in pri otrocih pomaga......da ni vse "delo" na mami.....user posted image



nimaš pojma, draga moja, tak ma gospodinjsko pomočnico....sem že slišala tudi, da je mala rekla, da imajo doma služkinjo user posted image user posted image

torej, ce naslepam 4 otroke moj moz postane tajkun? Kul, glih iscem resitev, vceraj zvecer sem namrec med zlaganjem zaspala na kupu cunj (zbudila sem se pa z ovitkom cokolade zalepljenim na celo).

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: rolanje
3.4.2014 20:16:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček



torej, ce naslepam 4 otroke moj moz postane tajkun? Kul, glih iscem resitev, vceraj zvecer sem namrec med zlaganjem zaspala na kupu cunj (zbudila sem se pa z ovitkom cokolade zalepljenim na celo).



Tako je.....user posted image user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: rolanje
3.4.2014 20:51:01   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

torej, ce naslepam 4 otroke moj moz postane tajkun?


Tako je.....user posted image user posted image




liliana, a zato imaš ti samo eno? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: rolanje
3.4.2014 20:55:49   
Plus minus
Drugače pa nehaj replicirati na moje poste, pa ne boš imela občutka, da nenehno kritiziram.....ker potem pač jaz tebi tudi nazaj repliciram......



Ok, vzeto na znanje, ne bom več ........


user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: rolanje
3.4.2014 21:15:00   
petea
kdaj in kako otroka vključiti v športne aktivnosti:
http://www.nogometni-trener.com/2009/01/vkljucitev-otroka-v-sport/

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: rolanje
3.4.2014 21:18:02   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea


liliana, a zato imaš ti samo eno? user posted image


user posted image user posted image

Iz preventive......

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: rolanje
3.4.2014 21:21:36   
patrino
Joj, kako mi gre to včasih na živce, ker imam vedno prav user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: rolanje
3.4.2014 22:10:57   
ronja
Sezonska prenosljiva karta (pon-pet), je na difu 280€, to je 28€ na mesec za vaju oba, če ne hodita skupaj. Posamezni obisk pa je precej dražji, kot povsod.

Lubi ni za plavanje - bi šel z mano, to ja, ampak to potem ni to za prenosno karto. In glede na to, da bi bili to samo delovniki, ko večinoma ne bi mogla it, bi me vse skup še vedno precej predrago prišlo. Trenutno hodim 1x na teden na eno poceni varianto, vendar ni dostopna vsem, tako da dokler lahko, sem tako zadovoljna, potem bom pa verjetno šla v tečaj, ker bo še vedno najceneje...
Sicer pa - kje si dobila ti teh 280€?
REKREACIJSKO PALAVANJE - sezonske karte (*)prenosna karta, fizične osebe (vračunan 9,5% DDV) 420,00 EUR
Samo za enega je pa res cca 280 - ampak ni prenosna.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: rolanje
3.4.2014 22:26:03   
Stanislava_
Tukaj:
http://www.sport-ljubljana.si/park-kodeljevo/cenik-97/
Ampak zdaj vidim, da veljajo nekatere cene samo za Tivoli user posted image , čeprav je v naslovu Kodeljevo.

Tukaj je Kodeljevo: 273€ sezona brez vadbe.
http://www.fsp.uni-lj.si/vadba/bazen_25_m/cenik/


Letna vadba 2x tedensko 370€.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: rolanje
3.4.2014 22:31:03   
Stanislava_
Da naredim povzetek - najcenejše plavanje je Tivoli, 33€ na mesec (330€/10). Če najdeš kompanjona, je to 16,5€. Daleč od luksuza.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: rolanje
3.4.2014 23:04:14   
ronja
Ampak zdaj vidim, da veljajo nekatere cene samo za Tivoli user posted image , čeprav je v naslovu Kodeljevo.

Kodeljevo je za rekreacijo odprto samo poleti, ko je letni bazen. POzimi, ko imajo tisti zaprt balon čez, pa imajo not samo plavalne šole in treninge. To, kar si pripela sta pa Tivoli in Dif, ja. In je 280 letna karta za enega (ne prenosna). Trenutno je vsak plačljiv šport nama luksuz - ki si ga bova ziher spet privoščila, ko bodo prioritete poštimane:). Vem pa, da imajo v nekaterih toplicah 90€ za 3 poletne mesece, kar je super. Samo nismo blizu toplic doma:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: rolanje
3.4.2014 23:06:00   
Plus minus

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Joj, kako mi gre to včasih na živce, ker imam vedno prav user posted image



A ti si en tak dvorni norček tle na RR, ki skrbi za zabavo. user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: rolanje
4.4.2014 7:21:47   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ampak zdaj vidim, da veljajo nekatere cene samo za Tivoli user posted image , čeprav je v naslovu Kodeljevo.

Kodeljevo je za rekreacijo odprto samo poleti, ko je letni bazen. POzimi, ko imajo tisti zaprt balon čez, pa imajo not samo plavalne šole in treninge. To, kar si pripela sta pa Tivoli in Dif, ja. In je 280 letna karta za enega (ne prenosna). Trenutno je vsak plačljiv šport nama luksuz - ki si ga bova ziher spet privoščila, ko bodo prioritete poštimane:). Vem pa, da imajo v nekaterih toplicah 90€ za 3 poletne mesece, kar je super. Samo nismo blizu toplic doma:D.



Ronja, kaj pa preko sindikatov, si kaj gledala? Pri nas si kamot sposodiš sindikalno karto od kakšnega podjetja (če je sam nimaš) pa greš plavat za 2€, namesto 6€.
Hihi, Tivoli, so naši imeli 14 dni nazaj tam tekmo. In Tivoli ima res hladno vodo napram našemu bazenu, je naš razglabljal, da ker je tako mrzla voda, on RES ne more dihat pod vodo user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: rolanje
4.4.2014 9:23:34   
ronja
Hihi, Tivoli, so naši imeli 14 dni nazaj tam tekmo. In Tivoli ima res hladno vodo napram našemu bazenu, je naš razglabljal, da ker je tako mrzla voda, on RES ne more dihat pod vodo

Pelji ga na DIF, bo videl, da je voda v Tivoliju še prav topla:D. A drugače pa diha na škrge tvoj mali?user posted image

Hvala za idejo, moram vprašat. Pa se to sme - mislim - če nisi član sindikata? Ko se mi je iztekla pogodbo sem svojo člansko vrnila (sicer nismo meli bazena, niti nisem uspela kakih ugodnosti koristit, ker sem mela skoz neke male otroke:D)

< Sporočilo je popravil ronja -- 4.4.2014 9:27:58 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: rolanje
4.4.2014 10:16:17   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hihi, Tivoli, so naši imeli 14 dni nazaj tam tekmo. In Tivoli ima res hladno vodo napram našemu bazenu, je naš razglabljal, da ker je tako mrzla voda, on RES ne more dihat pod vodo

Pelji ga na DIF, bo videl, da je voda v Tivoliju še prav topla:D. A drugače pa diha na škrge tvoj mali?user posted image

Hvala za idejo, moram vprašat. Pa se to sme - mislim - če nisi član sindikata? Ko se mi je iztekla pogodbo sem svojo člansko vrnila (sicer nismo meli bazena, niti nisem uspela kakih ugodnosti koristit, ker sem mela skoz neke male otroke:D)


Hm, po zakonu se verjetno ne sme user posted image - samo se mi zdi, da pri nas več ljudi jemlje sindikalne karte na 'šverc', ker recimo meni ogromno pomeni, da dobim fitnes karto pol ceneje, pa savno skor za džabe, moja prijateljica, ki mi vse to rihta pa tega sploh ne koristi - pa ima vse to omogočeno, samo njej to ni. Gre se pa tu za veliko proizvodnjo firmo. Če pa si sama v kakšnem sindikatu, pa še toliko bolje...

Ja, kako on to diha - težko rečem user posted image Očitno ima neke posebne sposobnosti (je pa ja moj sin user posted image ) - drugače pa ja, na treningu pri skoku ima on sanje pod vodo (preden da pride ven user posted image ) - na tekmah se mu pa rezultat drastično izboljša, ker očitno pri skoku ne izvaja dihalnih vaj user posted image ... Ma ni ga boljšega ko pa gledat te čmižleke na kaki tekmi, mati ima kar solzno oko user posted image , vsi neki mali pa ponosni, pa na veliko imajo napisane na rokah štartne številke pa pozicije, da kaj ne zamešajo in pol vsi gledajo tiste svoje rokice, če le prav stojijo user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?