|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.4.2014 17:03:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Elli_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Decembrke 2014
2.4.2014 19:48:49   
*misi*
Oj nosecke, kako ste? No pa se nas bo le nekaj nabralo user posted image

Mene dajejo popoldanske slabosti in takrat tut postanem ful napihnjena user posted image v prvi nosecnosti nisem mela teh tezav, zdaj pa upam da ne bo prehudo. Bom se jaz poskusila z donatom, mogoce mi bo kaj pomagalo.

imena za puncko imava ze izbrano, za fantka pa ne. Tko dw upam da ne bom imela pretezkega dela hehe ;)

A bomo kaj seznamcek naredile, se katera javi?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
2.4.2014 19:59:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *misi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Decembrke 2014
2.4.2014 21:11:36   
AnciM
Pozdravljene! Se vam lahko še jaz pridružim. Sreča se nam je nasmehnila že tretjič. Doma imam dva fanta (5let in 4 leta) in upam, da bo tokrat punčka.

Zaenkrat imam srečo in ne vem, kaj je nosečniška slabost. Upam, da pri tem ostanem.

Imena? Že? Jaz še mojemu nisem povedala, da sem noseča. Po vsem tem času sem se odločila za družbeni eksperiment. Saj poznate tisto, ko nekateri trdijo, da "preberejo" nosečke. No, pa da vidmo, kdaj bodo pogruntali. Moj bo verjetno kmalu, ko bo ugotovil, da bi M že morala pridet.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 8:11:46   
witto
jutro pupe,mislim da se pri meni končuje......... grem v bolnico kers em zacela krvavetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 9:24:51   
lotty23
Witto, ne obupaj, ni vsaka krvavitev nujno splav. Držim pesti, da bo vse ok.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 9:30:30   
Elli_
CHRISTIN hvala za te besede, mi veliko pomeni! Sem kar boljše volje :)

Witto ne obupaj, nič še ni rečeno!! Javi kako bo! Držim pesti!
Jaz imen še nimam.. Punce ali boste vprašale za spol na nuhalni?
Kdaj boste pa domačim povedale da ste srečke nosečke? :)

Pozdravček vseeeeem

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 9:39:36   
*misi*
witto res upam, da bo vse vredu. Držim pesti in sem v mislih s tabo.

Jaz bom sigurno vprašala za spol. Sicer pri sinu se na nuhalni ni videlo, na morfologiji pa sem sama vidla lulčka user posted image .
Midva še nobenemu od domačih še nisva povedala, bova po prvem UZ. Vesta samo kolegica in njen, ker smo si res blizu.
Širša javnost pa potem po nuhalni.

Sicer mi je kr malo težko zadrževat novico, ampak nimam kaj. Vse ob svojem času user posted image

(odgovor članu Elli_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 9:57:54   
lotty23
Jaz sem domačim povedala. Za spol ne bom vprašala, ker niti na nuhalno ne bom šla.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 10:01:55   
naty86
Witto drzim pesti da je samo lažni alarm in bo vse ok.

Jaz še tudi nisem povedala nikomur razen najboljši prijateljici, zaenkrat kolebama ali bi povedala po prvem pregledu ali nuhalni?
Za spol bova vprašala, vseeno je lažje kasneje kupovat potrebne stvari, pa čeprav vem da ni 100%.

Kako ste kaj danes ostale? jaz se počutim napihnjena kot slon kljub donatu..:)

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
3.4.2014 10:37:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naty86)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 10:38:11   
*misi*

IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

Jaz sem domačim povedala. Za spol ne bom vprašala, ker niti na nuhalno ne bom šla.


Lotty23, zakaj pa ne?


(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 11:14:44   
lotty23
Misi, zato, ker ne bom opravljala splava v nobenem primeru in je potem res brezveze, da grem. To je odločitev mene in mojega partnerja in res ne mislim je spreminjat. Poleg tega ta nuhalna... Mislim, kako jo to delajo in na podlagi česa to računajo, ne vem, ni to zame, še posebej zato, ker mi zadnje čase dajejo same napačne diagnoze in ni vrag, da bojo še tukaj kaj rekli. Tako bom potem do konca nosečnosti pod stresom, da mi rečejo, da je vse ok z otrokom?? Ne vem, no, pač to je moje mnenje. Podpiram vse, ki greste, ampak jaz res ne bom šla.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
3.4.2014 11:32:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lotty23)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 11:41:44   
witto
Evo mene nazaj. V glavnem, me je ginekologinja pregledala vaginalno in naredila uz, edino kar je rekla,je to, da je notri vse odebeljeno, in ja nosečnost je, ampak ker je še tako nizka oz.zgodnja nosečnost,se nikjer nič ne vidi. Lahko se zgodi sledeče, ali se krvavitev umiri, ali pa pač propade,kar mi je logično.Dala sem kri za bthcg,in v ponedeljek moram dat se enkrat da vidimo ali raste ali ne. mogoče se bo kateri zdelo čudno, ampak sem zdaj ponovila cb,in je bil plus narisan v momentu. Nevem no........krčev nimam nobenih, nič me ne boli, .....upam na najboljše. Hvala za lepe misli dekletauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 11:43:09   
witto
Christin,koliko časa je pri tebi trajala krvavitev, in kakšna je bila kri?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 12:56:33   
AnciM
Witto držim pesti. Upam, da se vse lepo izide.

Na nuhalno pa jaz tudi ne grem. Še na nobeni nisem bila. Moja gin mi naredi ponavadi UZ v 12 tednu in pove, da je zdrav. Tudi za spol nisem nikoli vprašala. Mi je tako fajn, ko končno dobiš svojo kepico in ti babca reče: čestitam dobili ste...

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 12:58:38   
lotty23
Witto, joj, ja, vem, sem bila jaz tudi v ponedeljek pri ginekologinji, pa je rekla, da se nekaj vidi, pa pojma nima kaj. sem jaz tudi potem še enkrat delala test. user posted image


Chirstin, če bi vsi razmišljali samo o tem, kako bodo dobili otroka s posebnimi potrebami, potem bi jih bilo še preveč na tem svetu... Jaz se ogromno učim od tašče, ki je premagala raka res 123, pa vedno pravi, psiha naredi 90% vsega. In ima prav. Moj otrok bo zdrav, močan, lepo bo pribrcal na svet in pika. Vse 3 sestre od mojega fanta ni šla nobena na nuhalno, no, ena ampak v drugi nosečnosti. Tako da je res že celotna družina taka, da podpira sprejeti otroka takšnega, kot je. V vsakem primeru ti potem živce pije user posted image

Drugače pa, če katero zanima, kako izgleda nuhalna. Na ekranu od UZ vidijo eno tako luknjico oz odprtino. Z računalniško miško označijo, kje se ta odprtinica začne in kje konča. Potem pa to statistično primerjajo z rezultati, ki so jih zbrali na podlagi nekih zapisov, ali kako naj se drugače izrazim.

Sedaj si pa predstavljaj, da je ta otrok v trebuhu pod kotom in da se ta odprtinica "zamakne" oz se ne vidi v celoti. Če upoštevaš še človeški faktor, se pravi, da se lahko tista miška zamakne za samo 1mm... Potem so tvoji izvidi toliko slabši. Zato se mi zdi totalno brezveze, da se hodi na nuhalno. Vsaj po mojem mnenju, pa vem, da ga moja sestra deli, pa čeprav se nikoli nisva o tem pogovarjale.

< Sporočilo je popravil lotty23 -- 3.4.2014 12:59:36 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 13:00:48   
lotty23
No, Ancim, me veseli, da še ena deli moje mnenje user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 13:27:14   
witto
Lotty pa še krvaviš? Jast sem čisto user posted image . Kdaj si pa delala spet test,po obisku pri gin? In ti je pokazalo? user posted image Se opravičujem ker toliko sprašujem in gnjavim ampak sploh nevem kaj si mislit.......... ful me je strah,da se ne bo obdržalo. Nevem no, kri mi sicer ne teče in ne lije,ampak kaplja po vložku,in se to po dnevnem. Ampak mori me to ker je kri prav tiste prave barve,zato nimam dobrega občutkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 13:28:38   
*misi*
Ne sej nisem mislila nic slabega, le zanimalo je ker pomoje si res prva ,katera je odkrito povedala zakaj ne gre. V bistvu vse moje kolegice, sorodnice in jaz smo bile na nuhalni in nekako se mi zdi to kot en rutinski pregled in da vsi cakamo le to nuhalno, da nam povejo da je vse ok oz da ni ok. Lepo, spostujem tvoje mnenje in zelim ti vse dobro.

No, jaz bom sla vseeno, sem le tak panik in ziheras, da moram vedet da je vse na svojem mestu in tudi kasneje bom hodila na UZ, ce mi jih moj G slucajno ne bo delal. V prvi nosecnosti sem bila dodeljena v studijo za prezgodnje porode, ki jo je izvajala dr. Tulova. In sicer so mi vsake 3tedne merili dolzino MV, ker jo imam 28Mm po konizaciji. Nekako sem bila tut bolj pomirjena, ker sem skoz vedla kaksno je stanje, dali so mi injekcije za pljucka in v 33t 5d sem rodila zdravega fantka, ki je potreboval samo toplo posteljico in je imel dobra 2kg.

witto srcno upam, da krvavitev preneha cimprej in da bo vse ok.

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 13:57:21   
lotty23
Witto, ne, ne krvavim več sploh. Sem zakrvavela samo malo, pa še to je zdravnica rekla, da je čisto možno, da je zaradi pregrade. Da mi pač ne zna povedat, zakaj se mi je to zgodilo. Moja kozmetičarka je rekla, da je prva 2 meseca non stop krvavela in da ji nikakor niso znali ugotovit, zakaj, da pa je bilo vse v najlepšem redu. Res ne preveč panike zganjat, bo potem še vse slabše.

Misi, saj vem, da nisi mislila nič slabega user posted image Sama sem povedala svoje mnenje o tem in tega se držim. Imam podporo po obeh straneh družine.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
3.4.2014 14:08:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu witto)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
3.4.2014 14:12:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Decembrke 2014
3.4.2014 14:14:22   
witto
Točno to so mi rekli, če se obdrži se če ne, bo šlo. Kaj dosti nimam kaj. Ne morem vplivat na nič. Čeprav težko, se moram prepusti,in pustit času čas. Ni pa mi nič naročila,glede počivanja. Normalno v službo grem. Ampak mi pa ni jasno nekaj, kako sem lahko imela prej cb pozitivnega, čeprav krvavim?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?