|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2014
5.4.2014 9:30:47   
*misi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pozdravljene,
sem že pisala tle pod drugim imenom in danes se je tudi pri meni pojavila krvavitev.sicer ne močna ampak ko grem na vodo je potem roza odtenek.me je čist šokiralo.v torek sem imela krvni test in vse je bilo ok.na momente me sicer špikne v trebuhu ampak nič poebnega.sem klicala svojo g in rekla da ali bo ali pa ne.je prezgodaj za karkoli a strah je vseeno prisoten.ker je to moja prva nosečnost in še to z ivf postopkom sem še nevedna v vsem tem.kako se sploh štejejo tedni???moja zadnja user posted image je bila 01.03. a mi lahko pomagate???prvi uz pa imam 15.4...
prosim za kak nasvet...hvala


Zql mi je da wi zakrvavela in upam da se vse dobro konca.
Ce si imela 1.3 zadnjo M, bi mogla biti zdaj noseca nekako tako kot jaz- 6 tednov.

Lahko si izracunas tukaj
http://otrocarije.net/meniji/nosecnost/Nosecniski%20koledarcek,%20izracun%20poroda%20-%20pregnantcy%20calculator.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Decembrke 2014
5.4.2014 9:51:00   
witto
Dobro jutro v dezeven dan. Jast mislim,da se bom umaknila........se mi je včeraj krvavitev umirila, ponoci pa spet povečala,ma ful se mi je ulilouser posted image user posted image user posted image . V četrtek ko sem prišla domov od gin. sem naredila cb,in je bil plus takoj, mislim da v eni minutki izrisan, danes zjutraj sem ponovila test, upam, da si ne bo mislila katera,da sem user posted image , v glavnem test je bi rahlo komaj vidno pozitiven. To pomeni samo eno, da je hormon upadel.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
5.4.2014 18:46:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu witto)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Decembrke 2014
6.4.2014 19:47:55   
witto
Dober večer dekleta,kako ste? Lady Jen,dobrodošlauser posted image . No,jast grem jutri zjutraj v laboratorij, upam in upam,in upam na najboljše,res da se mi je krvavitev umirila,imam le še nekaj malega izcedka rjave barve,in še to le na papirju,tako,da si vsaj malo upam upat. Pa še moj mi je danes zjutraj rekel, da se mu zdi,da ni še vsega konec,in da mu iz dneva v dan izgledam noseča. Iz njegovih ust......v moj trebuh.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Decembrke 2014
6.4.2014 20:46:01   
Elli_
Tako je witto, vse bo ok! Nič še ni izgubljeno, še vedno držim pesti, da se vse dobro izteče.

Glede seznama, jaz se na žalost še ne morem uvrstiti nanj, ker ne vem datuma. Glede na mojo čudežno zanositev, bom le-tega izvedela šele na naslednjem pregledu.. 22.april. KAKO DOLGOOOO user posted image komaj komaj čakam pregled. Prav mučno je to, ker neveš kako, kaj, je, ni.. Itak pa sem ful optimistična in se mi zdi da bo vse v najlepšem redu user posted image

Nimam sploh nobenih znakov, razen bolečih dojk. Tako, da sem kar srečka nosečka! :)

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Decembrke 2014
6.4.2014 21:49:10   
lotty23
No vidiš, witto. Ne obupat.

Jaz imam tudi izcedek. Pride in gre, ampak ker je moja rekla, da imam nabrano kri v maternici in da bom čisto možno še krvavela, sploh ne zganjam več strahu. očitno je potrebno še nekaj, da gre ven.

(odgovor članu Elli_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Decembrke 2014
6.4.2014 21:53:33   
lotty23
Bejbe, ali ste slučajno za, da ustanovimo skupino na fb? Mi lahko na zasebnega pošljete ime in priimek, da vas dodam kot prijateljico in potem dodam v skupino. Bi pa predlagala, da je skupina skrita, da ne bodo videli vsi, kaj pišemo.

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 7:04:24   
*misi*
Jutro

Ladjen, dobrodosla in ce prav razumem se nisi zagledala user posted image ? No ce je trka, stiskam pesti, da vama uspe v tem mesecu user posted image

Lotty23 ja, jaz sem za. Vecinoma grejo iz vseh tem tukaj na FB, tko da jaz se strinjam.
Ostale??

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 7:05:24   
*misi*
Witto, kar bodi pozitivna. Me smo s tabo ;) sporosci nam danes kako je bilo na krvnem.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 9:11:00   
Anonimen
dan. tudi jaz se zopet javljam.
vitto drzim pesti,saj pri meni je podobna situacija.cel vikend mali izcedki amoak sam na konec urina in na papirju,včashi tudi po 10ur nic. mela pa takšne bolečine kot priuser posted image . kot da bi še mela user posted image v zelo blagi obliki.mi je svakinja rekla ko je v tem poklicu da čist možno.bomo vidli v sredo grem k svoji g. jaz se pridružim na fb ko bom za ziher.
a druge že kaj čutite spremembe?

(odgovor članu *misi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 9:36:27   
*misi*
Jaz sem mela včeraj občutek kot da bom imela M, tisto ko te tišči v trebuhu in se ti mora lih kar uliti ven....Je pa res, da sem bila včeraj kar veliko na nogah in nisem praktično nič počivala. Zvečer sem šla ob 20ih s sinom spat, koma...
Slabosti imam malo, v bistvu ni niti omembe vredno. Pride pa gre. Bolj me moti ta napihnjenost popoldne, ko ena bombica zgledam user posted image hehe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 9:58:37   
Anonimen
jaz od petka več ali manj počivam dokler se to ne čist umiri.res upam, da je vse ok. jaz sem tudi imela tak občutek da se bo vsak trenutek ulilauser posted image pa na koncu nic. itak so mi rekli dokler se ne pošteno ulije ni nič narobe.
Misi kar vzemi si čas za počitek saj še kako paše.

(odgovor članu *misi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 11:45:18   
witto
Jutro,oz dober dan. Jast sem iz krvnega, sedaj pa čakam, da bo 13h,ko imam za klicat za izvide. Ko sem opravila v laboratoriju,sem šla se do ambulante,in tam naletela na mojo ginekologinjo,ji povedala za kaj se gre,je pogledala četrtkove izvide,in je rekla,da je sicer četrtkov bthcg nizek, ampakpa višini sodeč, nosečnost je prisotna. Bomo videli kaj bodo današnje vrednosti pokazale............ najraje bi mizo in omare začela gristuser posted image user posted image user posted image .................ne morem več od neučakanost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 12:44:31   
Anonimen
Witto držim pesti.sem neučakana zate.
jaz tudi ne vem kaj naj ali naj test ponovno naredim ali počakam do srede ko imam g.

(odgovor članu witto)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 13:00:40   
lotty23
Bolečine, ki so podobne menstrualnim, so popolnoma ok in nenevarne. Dokler ni SVEŽE krvi, je ok. Lahko se vam nabere kri, tako kot se je recimo meni nabrala v maternici, pa potem po malem krvavite.

Meni se je zaenkrat ustavilo, se pa pozna, če imam spolne odnose ali ne. Če imate krvav izcedek, je fino, da se pokliče ginekologinjo in vpraša, kako pa kaj, da boste sigurne in da vas za vsak slučaj še pogleda. Mene so prejšnji teden 2x, ko je pa rekla, da imam nabrano kri v maternici, ki bo zagotovo še šla ven, pa niti kličem ne več. Je pa res, da sem sama pri sebi mirna.

Torej, če ni hudih bolečin in sveže krvi, NE ZGANJAT PANIKE. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 13:02:02   
lotty23
Witto, sporoči, če bo vse ok. Na pripombe ginekologinje pa se jaz ne bi ozirala, ker glede na izkušnje, se znajo tudi oni zmotit pa tudi kakšna bejba zna ven sekat kje v statistikah.

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 13:18:39   
witto
Tako. Hormon je upadel. Kot sem pričakovala. Vsem vam želim srečno do konca,ko boste v naročju držale svoje user posted image

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 13:19:33   
lotty23
Ojoj, witto, mi je žal zate.

Saj bo kmalu spet user posted image .

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 13:55:00   
*misi*
Zal mi je witto, sem res upala na najboljse. Drzi se, verjamem da ti je zelo hudo. Zelim ti, da cimprej zagledas user posted image in da bo takrat vse ok.

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 14:00:09   
Anonimen
witto zelo mi je žal.pošiljam ti velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *misi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   [Brisano sporočilo]
7.4.2014 17:49:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Decembrke 2014
7.4.2014 21:04:56   
lotty23
Jaz sem jo naredila, samo je skrita in vas moram najprej dodati kot prijateljico, šele potem vas lahko dodam v skupino.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Decembrke 2014
8.4.2014 8:43:49   
*misi*
Jutroo, kako ste nosecke?

Z lotty23 sva ze na fb, tko da se nama lahko pridruzite user posted image . Lahko pa se tu malo cvekamo, da se nas nabere cimvec in potem preklopimo na fb?

Jaz sem tkooo zaspana in lacna. Vse bi pozrla hehe user posted image
Vceraj pop mi je blo tko slabo, da sem samo lezala lahko. Potem sem se nalivala z donatom in je slabost minila, hvala bogu.

Pa ostale, imate ze kaj slabosti?

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
8.4.2014 8:54:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *misi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Decembrke 2014
8.4.2014 9:22:28   
Elli_
ciaoooo mamiceeee user posted image

meni ni nič slabo. zaenkrat! :) sem kar lucky girl :)
Lačna pa takoooo user posted image sladkoooo.. vse bi pojedla. Sem včeraj mislila kako si bom lepo skuhala eno fino kosilce, sem pa zagledala kekse v predalu... celo škatlo sem jim uničila!
In zdi se mi pošteno da tole podelim z vami - tanovi mcflurryji v mc'donaldsu so božanskiiiiii! user posted image hehehehe user posted image

O Christin kako ti zavidam ker imaš že danes pregled! Jaz nevem kdaj bom dočakala 22. bleeee.. kdaj ga imaste ostale?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?