|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:47:16   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Nikomur ni dolgčas user posted image


Točno tako.....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:48:44   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Nikomur ni dolgčas user posted image


Točno tako.....



Ma v bistvu jim je user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
8.4.2014 7:33:16   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem temo napisala kar pod spolnost, da nebo potem kakšnega prerekanja še na drugih temah, kjer ne moremo biti anonimne, saj sem večkrat že zasledila zaničevanje in zbadanje. pa brez zamere.

Skratka, prejšnji teden sem šla z tamalim na obisk k ženi mojega strica. Nakar moj sine zagleda kremo za obraz, naj povem da se rad namaže z kremo vsak dan, in mislim da to ni gejevsko če se 2,5 let star otrok namaže s kremo. Moj mož naprimer se vsak dan preden gre v službo, ustnice, roke in obraz. Njegov brat prav tako, pa je daleč stran od geja, 1000%. resnično mislim da v tem ni nič narobe. Mogoče pač tudi za nama ponavlja, kar se mi zdi normalno za njegovo starost. No da nadaljujem, ko je zagledal kremo si jo je želel odpret in po mojem, normalno, se tudi namazat. Jaz pa razložim tetki da se pač rad namaže, in z tem nisem hotela njej reči, daj mu kremo da se bo namazal, ne daleč od tega. Nakar mi je rekla da bo moj sin gej. Sprva sploh nisem registrirala komentarja, pač kot da bi zadevo vrgla čez ramo in poslušala dalje. Ko pa sem prišla domov sem pa se začela zavedat kaj mi je ženska v resnici rekla. MISLIM, HALO? No in kaj naj si zdaj mislim o njej, kako naj se z njo "obnašam" če se sploh še, nisem sicer takšna da bi zamero držala ali pa ignorirala nekoga iz moje družine, ampak tule pa res ne vem kaj naredit.
Ta ženska je sicer že od vedno nekako sovražna do moje mame, ker imam moja mama resnično še vedno postavi kot pri 25 letih, ( in njo vedno oblaja ko jo zagleda da če ima "anoreksijo" da je tako suha, že 25 let z istim vprašanjem, prav tako mene) do mene pa se obnaša odkar imam otroka kot da sem ji pol življenja vzela, ker sama še nima vnukov, pa ima starejše otroke kot sem jaz. omenim pa še to, vedno pride voščit našim ( mami, očetu, sestri) b-day, meni ga ni že ne vem koliko let. v čem je fora, pa saj me ne boli več, si mislim, bog ji pomagaj, ker sama si ne zna, pa vseeno, a je resnično treba tega.
najbolj pri vsem temu pa me je zmotil njen ton, kako mi je rekla da bo gej, s tistim zaničevanjem mene, z privoščljivostjo da bi bil gej, z nekim odporom do mojega sina.

ponavadi vedno poišče nekaj na meni da me zabije, ali pa na tamalemu, pa ljuba duša saj ji ni nič naredil. ohhh, kar ne štekam tega.


Če se ne moreš izognit, da ne bi tja hodila, potem preprosto vrzi čez ramo in piči dalje! Ljudje se čist preveč ukvarjate s tem, kaj bodo pa drugi rekli. včasih nas marsikaj prizadane, da nam misliti, četudi si rečemo, da nam je vseeno, ampak nekatere situacije je bolje zignorirati in mirna bosna. konec koncev nimaš ti problema, ampak tisti drugi... tako da...  Kaj bo in kdo bo tvoj sin ko bo velik, pa sam boh ve. vsi starši si želimo bistva, da bo zdrav in srečen. na kakšen način, s kom, pa se bo sam odločal...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
8.4.2014 10:06:27   
kalbo
Ha ha ha, poglej mulce stare med 15 in 20 let. To vse diši po kremah za znort. Če ne bo gey bo pa metroseksualc :) Brez heca pa....kaj za vraga se pa sekiraš kaj ti ena stara vešča prbije, prbi ji tasvoje nazaj, da jo bo odnesl pa je.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 8.4.2014 10:07:17 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
8.4.2014 12:55:38   
daddy
Veleumna opazka ...... sicer pa bolje gay, kot pa spolno zavrt.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
8.4.2014 14:17:31   
juniorka
He he. Moj 6 letnik si je skupaj s sestrico nohte na rdece nalakiral, ker: mu je vsec! Pa se ne ubadam s tem, ce bo gej. Tvojo tetko bi pobralo pomoje, lol.
Glej anonimna, zena od strica... brezveze se sploh ubadat z njenim misljenjem.. ce ti ni njena druzba vsec, se ne druzi. Ce je neizogibno, se ne pogovarjaj.. ce se ji bo cudno zdelo, ji pa v obraz povej, da ti njeni komentarji in obnasanje niso vsec in se ti ne da druzit. Simpl. Vcasih take osebe ( egoisticne, ki vse kar mislijo tudi povejo), rabijo nazaj enako dozo user posted image !


_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
8.4.2014 15:27:44   
ronja
Mogoče pač tudi za nama ponavlja, kar se mi zdi normalno za njegovo starost.

logično: mami se vsak dan maže, oči se vsak dan maže, jasno se hoče tudi dete.

Kar se komentarja tiče: najin sinko je imel ravnokar eno zelo močno roza fazo - obožuje roza barvo. In ker smo meli en lep roza kombinezon in en znucan moder kombinezon, sva mu pozimi oblačila lepega, čeprav je bil roza. Na laske si daje špangice in hoče, da mu spletem kitko, ker to delam sestricama (sicer nima dovolj las, ampak to ga ne moti:D). In se velikokrat zezava, da bo gejuser posted image . Noben se zato ne bo odselil ali bil užaljen, ker ni nič slabega mišljeno. Zadnjič je lubi malega oblekel v sestričino kiklco, ker si je to tako zelo želel (za doma;) in sem komentirala, da če bo gej, nisem jaz krivauser posted image . Pa se lubi ne maže (še jaz se ne mažem, v bistvu samo po bazenu), niti ne nosi roza majc, itd... (v kikli ga tudi še nisem videla, mojih itak ne bi gor spravil:D)
Ne mislim da bi karkoli od tega vplivalo na spolno usmerjenost malega, jo bom pa, upam, sprejela kakršnakoli že bo. Samo upam, da bojo takrat lepše sprejemali geje, edino zakar bi rajši, da ne bi bil, je to, da bi se malo bala, da mi ga ne bo kdo prebutal ali da bi mu bilo hudo, če ne bi smel pokazat svojemu dragemu sredi ljubljane, da ga ima rad in ga kušnit, kot to lahko narediva midva. To si vsak zasluži.

Drugo pa je, če si želiš hodit k nekomu, ki ga ne maraš. Nič ni narobe, če nočeš, ni treba, da so zato grozni ali da jih sovražiš. Pač si niste blizu in se ne obiskujete, problem rešen.

Samo jaz vseeno upam, da moja hči ne bo istospolno usmerjena......narobe ali ne narobe...

Ni narobe, verjetno si vsi to želimo - iz preprostega razloga, ker je hetero ljudem lažje. Ampak to ne pomeni, da je ne boš sprejemala, če pa bo slučajno istospolno usmerjena. Nekak si te res ne predstavljam - veliko bolj si predstavljam, da pošlješ vse ostale k vragu in rečeš: "to je moja pupa in rada jo mam, puste jo na miru, naj bo taka, ko hoče, ma dudo dokler ji paše in se lupčka s komer ji paše."

Lili, hočeš rečt, da je treba pazit, kaj oblečeš, če greš na obisk k nekomu, ki ima več kil, kot bi si jih želel. Ker nikoli nisem na to pomislila, sploh mi ne bi prišlo na misel, da bi koga recimo motile moje hlače ali postava... (ok, verjetno itak ni problem, ker nisem manekenka, ampak tako - a to res lahko ljudi prizadane? Ker tega ne bi rada...)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
8.4.2014 17:49:12   
ZARA
Samo mnenje zafrustrirane ženske. Jako pomembno. Naj gre masturbirat malo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
8.4.2014 18:27:32   
jabuk
Izjava Te tetke je itak butasta, ker tako malen otroku ne mores vedeti, kako bo usmerjen. Sicer se pa itak s kremo vsi mazemo. Jaz bi tej tetki nazaj odgovirila, da ce bo pa gay, bo pac gay. Bi se pa pomoje nehala druzit z njo, posebej ce me vsakic z izjavami vrze u luft.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
8.4.2014 22:30:50   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Lili, hočeš rečt, da je treba pazit, kaj oblečeš, če greš na obisk k nekomu, ki ima več kil, kot bi si jih želel. Ker nikoli nisem na to pomislila, sploh mi ne bi prišlo na misel, da bi koga recimo motile moje hlače ali postava... (ok, verjetno itak ni problem, ker nisem manekenka, ampak tako - a to res lahko ljudi prizadane? Ker tega ne bi rada...)


Ne, nočem to rečt......samo glede na to, da je avtorica teme to izpostavila kot "problem" pri sorodnici, da sorodnica ne mara nje in njene mame, ker ima mama pri 55 še vedno postavo 25letnice in da sorodnica zato sovraži njeno mamo.....predvidevam, da hodita tudi onidve "namerno prcat" to sorodnico......pač z zadevo kjer sta onidve boljši od sorodnice.....in je prcanje po moje obojestransko......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 11:21:28   
Anonimen
ah ne, čist ste narobe razumele mojo temo, sama nimam nič proti istospolno usmerjenim ljudem, jih imam okoli sebe veliko, in jih nikoli nisem prezirala ali kar koli, napisala sem da nevem kako se do nje obnašat ker sama vem da me zaničuje in zaničuje mojega sina.
če bo pač bo, samo da bo zdrav fant in to je to. nevem zakaj ste si vse razlagale kot da jih zaničujem, mogoče sem res malo čudno naslov napisala in vas je to zavedlo....

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 11:33:30   
malaMravljica
No ja, lih veliko jih nimas okoli sebe, ker ta sport v Sloveniji se ni tok razsirjen oz. se kar jih je se po vecini bolj skrivajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 11:44:20   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

No ja, lih veliko jih nimas okoli sebe, ker ta sport v Sloveniji se ni tok razsirjen


In s katerim športom se ti najraje ukvarjaš?
user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 11:57:23   
Balerina
Joj Anonimna si napisala kot bi jaz pisala. S to razliko da imamo pri nas v sorodu, oziroma ima mož tako sorodnico, isto žena od strica.
Pač gremo tja za praznike in to je to, če vas zanima zakaj. že zaradi strica, ki je pač poročen z njo oj je ful ok.
No ja ona pa pač tudi sem ter tja, splo če je sama, da gre on kej v štalo ali podobno joj zna včasih kako tako da samo gledaš. Pa si vržem čez

Imam pa tudi jaz sina 2,5 leti starega ki se zelo rad namaže, pač paše mu tudi da ga zmasiram mu paše pač zna uživat. Za to ne mislim da bo gay, če bo pač bo, rada ga imam takega ali drugačnega. Kaj pa naj potem rečem za hči ki jo pa moti krema za obraz, joj še dobro da ima ful super kožo in da jo ni treba mazat ker če jo moremo zaradi mraza je tak halo njo to moti. Pa naj povem da tudi mene moti se ne mažem nič sem ter tja čist navadno kremo če imam suho kožo in to je to. Smo pač različni. Ja in tudi spolna usmerjenost je različna

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 16:45:58   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Lili, hočeš rečt, da je treba pazit, kaj oblečeš, če greš na obisk k nekomu, ki ima več kil, kot bi si jih želel. Ker nikoli nisem na to pomislila, sploh mi ne bi prišlo na misel, da bi koga recimo motile moje hlače ali postava... (ok, verjetno itak ni problem, ker nisem manekenka, ampak tako - a to res lahko ljudi prizadane? Ker tega ne bi rada...)


Ne, nočem to rečt......samo glede na to, da je avtorica teme to izpostavila kot "problem" pri sorodnici, da sorodnica ne mara nje in njene mame, ker ima mama pri 55 še vedno postavo 25letnice in da sorodnica zato sovraži njeno mamo.....predvidevam, da hodita tudi onidve "namerno prcat" to sorodnico......pač z zadevo kjer sta onidve boljši od sorodnice.....in je prcanje po moje obojestransko......

moja mami se nikoli ni znala sexy oblečt sploh pa ne izivalno, res nima stila, nas navleče kar je, skoraj vedno kakšno poflakano trenerko. ne, nobena od naju ne hodi prcat, meni se ne ljubi tega in zdi se mi skrajno ne primerno in neodraslo že od nekdaj, moja mami pa je preveč pobožna da bi komu nagajala v takem smislu, njo boli da jo zmerjajo z anoreksično babico, in še prej nazaj z anoreksično mamo, in še prej nazaj z anoreksično punco. ona gre na obisk da fotr še govori z bratom, ker sicer bi že zdavnaj ne govorili več. jaz pa grem 2krat letno pozdravt pa eno rečt



(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 16:49:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

No ja, lih veliko jih nimas okoli sebe, ker ta sport v Sloveniji se ni tok razsirjen oz. se kar jih je se po vecini bolj skrivajo.


no meni se ne zdi malo, 4 punce lezbike in 7 gejev in to so moji prijatelji in znanci z katerimi hodimo na kavo in žurke.

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 17:17:03   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

No ja, lih veliko jih nimas okoli sebe, ker ta sport v Sloveniji se ni tok razsirjen oz. se kar jih je se po vecini bolj skrivajo.


no meni se ne zdi malo, 4 punce lezbike in 7 gejev in to so moji prijatelji in znanci z katerimi hodimo na kavo in žurke.


Mogoče ima teta prav, okolje je že spodbudno. Plus to, da nisi trdna v prepričanjih.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 17:27:27   
ronja
jaz pa grem 2krat letno pozdravt pa eno rečt

Če se ti ne da, ne hodi več. Predvsem se pa ne sekiraj, kaj reče nekdo, ki ga vidiš 2x letno:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 17:50:12   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

No ja, lih veliko jih nimas okoli sebe, ker ta sport v Sloveniji se ni tok razsirjen oz. se kar jih je se po vecini bolj skrivajo.


no meni se ne zdi malo, 4 punce lezbike in 7 gejev in to so moji prijatelji in znanci z katerimi hodimo na kavo in žurke.



glede na to, da delas zaradi ene take izjave, ki jo naceloma pozabis v 3 sekundah, tako paniko mi ne delujes, kot da imas toliko istospolnih prijateljev.

Sicer pa, istospolni prijatelji so itak in. Lukka a bos zdej pa moj prijatelj daj user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 17:51:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

No ja, lih veliko jih nimas okoli sebe, ker ta sport v Sloveniji se ni tok razsirjen oz. se kar jih je se po vecini bolj skrivajo.


no meni se ne zdi malo, 4 punce lezbike in 7 gejev in to so moji prijatelji in znanci z katerimi hodimo na kavo in žurke.


Mogoče ima teta prav, okolje je že spodbudno. Plus to, da nisi trdna v prepričanjih.



seveda Stanislava, bo že držalo če sama tako praviš. sem prosila za mnenje ne za grajanja in zbadanje. če ti tema ni všeč je pač ne bereš, nekateri smo pač nežne dušce in neradi škodimo drugim zato se za nekatera mnenja obrnemo na take forume in poiščemo nek pravi odgovor ker nočemo zamer.
vsem ostalim pa se zahvaljujem za odgovore in vaš čas.

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 17:51:25   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

No ja, lih veliko jih nimas okoli sebe, ker ta sport v Sloveniji se ni tok razsirjen


In s katerim športom se ti najraje ukvarjaš?
user posted image


jaz najraje sportam v dvoje.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 18:53:06   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

No ja, lih veliko jih nimas okoli sebe, ker ta sport v Sloveniji se ni tok razsirjen oz. se kar jih je se po vecini bolj skrivajo.


no meni se ne zdi malo, 4 punce lezbike in 7 gejev in to so moji prijatelji in znanci z katerimi hodimo na kavo in žurke.


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 20:52:50   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

No ja, lih veliko jih nimas okoli sebe, ker ta sport v Sloveniji se ni tok razsirjen oz. se kar jih je se po vecini bolj skrivajo.


no meni se ne zdi malo, 4 punce lezbike in 7 gejev in to so moji prijatelji in znanci z katerimi hodimo na kavo in žurke.


Mogoče ima teta prav, okolje je že spodbudno. Plus to, da nisi trdna v prepričanjih.



seveda Stanislava, bo že držalo če sama tako praviš. sem prosila za mnenje ne za grajanja in zbadanje.


Ne vem, če bo držalo, to bo pokazal šele čas. Grajano se počutiš ti...jaz samo izražam opažanje, glede na napisano. Kako ti doživljaš,pa sama veš...

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 21:38:28   
lejly
Bolje da preslišiš, če bo naslednjič padla še kakšna analiza kaj bo tvoj sin ..Jim pa prosim povej da na podlagi enega dogodka oni ne morejo vedet kaj bo. In da naj analize opravljajo pri sebi ne pri tebi...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 22:17:41   
patrino
nekateri smo pač nežne dušce in neradi škodimo drugim zato se za nekatera mnenja obrnemo na take forume in poiščemo nek pravi odgovor ker nočemo zamer.

V večini primerov, so takšne nežne neškodljive dušce prav geji.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu lejly)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?