|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2015
27.5.2014 9:38:12   
tanjita.
Zopet glas od mene. Tudi meni je ginekologinja na prvem pregledu prestraseno rekla, da gre za izvenmaternicno nosecnost. Ker sem se dobro pocutila in nisem imela nobenih tezav, me je cez dva dni narocila ponovno na pregled z navodilom, da naj ze kar prinesem kar potrebujem za sprejem. Na sreco se je cez dva dni ze videla gestacijska vrecka, ampak se nic v njej, hormon pa je tudi ze veliko narastel od prejsnjic. Potem sem imela ponovni pregled cez teden dni, ko se je koncno videlo, da nekaj le utripa v vrecki user posted image Resnicno je bolj prav (v kolikor ni tezav), da je pregled kasneje, ker nam s tem samo prihranijo odvecne skrbi. Ponovno sem narocena 12.6., PDP pa je 5.1., oziroma bo mogoce 12.1., ker je plod manjsi, kot naj bi bil. Dobila sem pa ze tudi napotnico za nuhalno. V prvi nosecnosti sem sla k Pusenjaku, v drugi pa z napotnico v Lj porodnisnico in moram rect, da sem bila obakrat enako zadovoljna. Pusenjak mi je le napovedal napacen spol (sicer vem, da je v 12. tednu to se zgodaj...). Tudi tokrat bom sla v porodnisnico. Kaj vec pa na fb ;)

(odgovor članu L@ra)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januarke 2015
27.5.2014 13:20:19   
Vesnica80
Jaz pa sem na pregled naročena 19.6.2014, čeprav sem imela prvi dan ZM 15.4.2014. Upam, da bo do takrat vse v redu :) Za fb skupino pa še nisem dobila vabila :(
Lp vsem.

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januarke 2015
27.5.2014 13:25:01   
L@ra
iz katerih krajev pa ste srečke nosečke user posted image

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Januarke 2015
27.5.2014 13:40:09   
lilalo
Pozdravljene vse skupaj!
V oktobru 2013 sem ustvarila skupino JULIJKE 2014. Po 9. tednih, brez kakršnih koli težav (razen občasnih krčev) smo na prvem UZ izvedeli, da naš angelček nima več utripa user posted image . Vbistvu si nikoli nisem predstavljala da bo moja prva nosečnost tako potekala. Po tem so se začele komplikacije.... ker sem mlada, mi je ginekolog svetoval splav z tabletko. Drage moje, če se še kdaj v življenju znajdem v tej situaciji, nikol več ne grem na takšen "poseg", sploh pa nikoli več nočem videti ginekologije v Celju. Odnos katastrofalen, sam "poseg" je bil grozen, vse sem videla.... Domov so me poslali v strašanskih bolečinah, saj se še posteljica sploh ni izločila!!! Po tem sem morala še po 3 tednih groznih bolečin na abrazijo, saj se mi ni vse ščistilo. Po abraziji vnetje - antibiotiki.
Od konca novembra do začetka januarja sem bila več kot uničena, psihično in fizično. Potem sva se s partnerjem nekako pobrala in dobila zeleno luč za ponovno zanositev user posted image . In glej ga, ta mesec sva ponovno zagledala user posted image , po dveh negativnih testih (ker sem jih očitno delala prezgodaj). Pdp imam po zadnji menstruaciji (18.4.) nekje 23.1.2015 user posted image . Pridružujem se vam s cmokom v grlu, saj me obdaja strah in dvom... kaj če spet... user posted image ... Trudim se čim manj razmišljati o tem =)
Mene dajajo slabosti, ki trajajo skozi cel dan, pogosto imam tudi vrtoglavice... user posted image ... se mi zdi da je vse skupaj malo bolj močno kot privič user posted image .
Pregled imam šele 23.6. user posted image ... na nuhalno se bom naročila v Velenje, kjer sem bila naročena tudi prvič in mi je po izgubi ginekologinja napisala tako čudovit mail ki je bil res samo meni namenjen in mi je takrat res pomagal skozi najhujše čase user posted image

(odgovor članu L@ra)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januarke 2015
27.5.2014 13:55:00   
Vesnica80
Lilalo, ne razmišljaj preveč o zapletih. Prepusti se lepim občutkom in tudi beri čim manj o možnih zapletih. Imaš izkušnjo z najhujšim zapletom, da si izgubila prvega srčka, ampak zdaj je tukaj druga možnost. Samo pogumno in pozitivno naprej, pa bo. Za mene je to druga nosečnost in sploh nimam občutka, da sem noseča. Ni nekih posebnih slabosti, špikanja..no ja, edino utrujenost pa je user posted image Če bi lahko, bi kar naprej spala..ampak imamo doma 13 mesečnika in temu namenjam vso pozornost in svoj čas.user posted image

(odgovor članu lilalo)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januarke 2015
27.5.2014 15:16:30   
L@ra
jaz imam tudi prvi pregled 19.6. ZM sem imela 12.4. .... pa ravno sem si nabavila menstrualno skodelico in sem bila nad prvo uporabo navdušena... user posted image

(odgovor članu Vesnica80)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januarke 2015
27.5.2014 15:26:16   
Lili90
Oh punce... Res mi je hudo, ko slišim zgodbe s spontanimi splavi... In še bolj hudo mi je, ko slišim, da so poleg vsega še zdravniki oz. osebje v bolnišnicah tako neprijazni... Res ne morem verjet kakšni ljudje delajo v ginekologiji... :(
Lilalo glavo gor, vse bo še vredu! :) Čim manj skrbi, čim več počitka in razvajanja, sproščanja.... Jaz mislim, da če se me dobro počutimo, se bo tudi naša pikica... (Saj vem, ni vedno tako lahko, ampak razmišljat treba pozitivno!)
Tudi jaz sem zaskrbljena in težko mislim samo na pozitivno, saj mi dostikrat misli uhajajo med skrbi, ampak poskušam se čim manj obremenjevat, je lažje....

Drugače, jaz sem iz Lj.


(odgovor članu Vesnica80)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januarke 2015
28.5.2014 10:22:56   
mik_miska
Pozdravljene!
Pregled je za mano. Svojo pikico malo sem videla :-)
naročit se moram na nuhalno. Še ne vem ali se bom v postojno aki v ljubljano. Drugič sem bila v Lj ampak samo zato ker so imeli v Postojni dopuste. No bomo videli.
No slabosti še kar trajajo in trajajo spim nič ne. katastrofa. Pa doma imam polno stanovanje perila za zlikat volje pa popolnoma nič.
Sem oprala vse perilo od obeh otrok poletno in zdaj pa imam.
Naslednji pregled imam 10. 06

(odgovor članu Lili90)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januarke 2015
29.5.2014 9:10:30   
miskamaskaa
Punce ki bi se zelele pridruzit skriti fb.. Mi lahko posljete zasebno sporocilo pa vas dodam.. Se nas kar nabira in vec nas je boljse je ;-) cestitam vsem za preglede in vsem vse dobro se naprej ;-) uzivajte

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januarke 2015
30.5.2014 19:37:31   
miskamaskaa
Aja zasebno sporočilo je zs in fino je če napišete mail :)

(odgovor članu miskamaskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januarke 2015
3.6.2014 13:50:25   
zvoncica86
Pozdravljene vse bodoče mamice!

Pa se vam pridružujem tudi jaz! Škoda, da niste bolj aktivne na tem forumu, vas berem od začetka... Tudi jaz bom januarja 2015 prvič postala mamica, PDP imam 18.1., par dni pred mojim rojstnim dnem, jupi user posted image Srčka smo videli in poslušali prvič včeraj in je res neverjetno! Ne morem se nagledat te prve slikice, ki sem jo dobila user posted image Počutje je super, razen utrujenosti čez dan, ponoči pa ne spat, pa lulanje na kvadrat user posted image pa prsi se dotaknit ne smem...

Vsem user posted image čestitke in čim lepšo nosečnost vam vsem želim!

(odgovor članu miskamaskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Januarke 2015
8.6.2014 7:36:20   
miska91
Pozdravljene :)

Pridružujem se vam tudi jaz. To je moja 1. nosečnost, s predvidenim datumom poroda 20. 01. 2015.
Vsem bodočim mamicam iskrene čestitke :)

(odgovor članu zvoncica86)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Januarke 2015
9.6.2014 14:08:45   
sisi88
Pozdravljene! Tudi jaz se vam pridrozujem med noseckami je pa to ze moja 4 nosecnost ampak od tega imam zaenkrat samo enega soncka..pdp imam 15.1 zaenkrat..nuhalno imam 2.7. Pregled sem imela 2.6.je bilo vse ok..rada bi se vam pridruzila tudi na fb skupini,ker mi je tam bolj prakticno..srecno vsem noseckam naprej

(odgovor članu miska91)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Januarke 2015
9.6.2014 17:10:43   
miskamaskaa
Dobrodošle nove Nosečke :-) za pridružitev fb skupini mi pošljite mail na zs :-)

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Januarke 2015
9.6.2014 23:12:52   
Moycka
Čestitke vsem user posted image tudi od mene!!!

Sem prvič na tem forumu, vse to je zame čisto novo, sem v petek dobila + na CB.
Danes sem bila že pri G, ki je bila kar malo huda name kako, da nisem prej ugotovila, da sem noseča, če sem že v 10 tednu. Rok imam 3.1..
Ja, saj znake sem imela vse (krči, slabost, utrujenost) ampak sem za vse krivila trenutno selitev. Prejšnji mesec sem imela izcedke in sem si rekla, da imam pač švoh user posted image ta mesec, sam zdaj vem, da je bila to implatacija.
No, danes sem začela s folno kislino in se malo sekiram kako mačehovsko sem se obnašala teh 10 tednov. Upam, da bo vse ok.

Imam pa še vedno občasne krče. Ali je to normalno?

(odgovor članu miskamaskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Januarke 2015
12.6.2014 11:45:42   
fabruarček
Ijjje user posted image

Da se vam še jaz pridružim user posted image

Moj rok je predviden po ZM 3.1.2015, po zadnjem pregledu (v 8t) pa 5.1.2015.

Vsem puncam bravo za user posted image user posted image in vse lepo še naprej.


(odgovor članu Moycka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Januarke 2015
13.6.2014 9:30:03   
SecondTimeAround
Ojla punce, tudi jaz se vam uradno pridružujem user posted image

Danes zjutraj sem imela prvi pregled, videla srček in dobila še dve slikici za domov.user posted image

miskamaski sem poslala zs, da me doda na FB in lahko tam več poklepetamo.

Pozdravčke vsem souser posted image

(odgovor članu fabruarček)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Januarke 2015
18.6.2014 10:04:05   
Skylar
Živjo user posted image

Tudi jaz se pridružujem tej super skupini user posted image ....PDP imam 7.1 in jutri imam že drugi ultrazvok, tako da živčki delajo na polno hehe. Se bom pridružila tudi f.b. skupini :) A je katera od vas že kaj poskusila poiskati utripi otročka z angelsoundom.....meni je malo čudno...najdem nekaj, vendar je samo 90 udarcev na minutko tako da upam da je vse vredu in sem samo najdla svoj utrip :)

(odgovor članu SecondTimeAround)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Januarke 2015
20.6.2014 7:37:43   
Snaja
Živjo punce!
Še ena nosečka. :) PDP 17. januar. To je moja prva nosečnost - sva mislila, da se bova morala dlje časa truditi, a se je prijelo kar prvi mesec.user posted image Slabosti so na sporedu vsakodnevno, in sicer se začnejo popoldan in potem vse do spanja. Bruham sicer ne, a imam vse nekje zgoraj. Utrujena sem pa zadnji teden tako, da bi lahko stoje zaspala. Upam, da to čim prej mine, ker se res počutim nekoristno in brez energije - zunaj tak lep sonček, jaz pa bi kar spala in spala cele popoldneve.
A ste ve bližnjim že povedale, da pričakujete? Midva še nisva. Se odločava, kdaj bo pravi čas ...

(odgovor članu Skylar)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Januarke 2015
20.6.2014 22:16:59   
amalija81
Pozdravljene souser posted image . To je moja 2 nosečnost in tudi tokrat se je "prijelo" v prvemuser posted image . PDP 29.1. V začetku sem imela kar precej slabosti in slabega pocutja, zdaj pa sem spet "taprava". Si ne predstavljam, da bi bilo tako nekaj mesecev... Tudi mi2 še nisva povedala nikomur, bo pa verjetno kmalu treba, ker se busi vztrajno veča... Če bo slo, bova počakala do nuhalne, ki bo 17.7. Drugače sem imela pa ze 3 preglede, je moja G zelo OK in res dobiš občutek, da nisi le številka... Bodite zdrave in vesele srečke user posted image

(odgovor članu Snaja)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Januarke 2015
22.6.2014 22:26:47   
anchy_x
Še ena januarka se vam pridružuje :) Moja prva nosečnost, ki je po 2 letih obrodila sadove, tik pred hormonskimi terapijami in umetno oploditvijo user posted image
Rok imam 12.1. Slabosti zelo malo, bol me muči utrujenost, zaprtost in pa nizek pritisk.
Ravno jutri pa potujem na Kanarske otoke, ki sem jih ko sem izvedela novico, hotela kar odpovedati.. Pa vendar imam že vse plačano, zdravnik pravi da nima bit kej, da se ne rabim bat in da naj izkoristim še to poletje. Srčno upam da se res vrnemo nazaj 3je :)
Lepo bodite in se še kaj slišimo user posted image

(odgovor članu amalija81)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Januarke 2015
23.6.2014 21:18:30   
andy82
Pozdravljene srečke-nosečke!

Pridružujem se vam še jaz... to je moja 1. nosečnost, PDP pa imam 12.1.2015...

Zaenkrat je vse super! Nič slabosti, le malo utrujenosti... a baje, da bo minilo.

Prošnjo za sprejem v FB skupino sem pa tudi že poslala, a še nisem sprejeta user posted image

Pozdravček vsem!!

(odgovor članu anchy_x)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Januarke 2015
25.6.2014 0:13:55   
Tigrica86
Pozdravljene user posted image

Tudi jaz se vam na novo pridruzujem. Doma imam ze dva soncka, 3i in pol letnika in enoletnico, ki je pred nekaj dnevi upihnila prvo svecko user posted image . Tile user posted image sta nas sicer malce presenetili, saj sva mislila pocakat se kaksen mesec, a sva vseeno vesela!
Upam da ne boste jezne, ce se raje pridruzim vam, kot pa decemberkam, saj imam pdp cisto na koncu tega leta, a po izkusnjah prejsnjih dveh nosecnosti, bom rodila cez rok (1. sem bila 9 dni cez, 2. 10 dni cez rok) in bom Januarka user posted image
Imela sem ze tudi NS in je vse v najlepsem redu user posted image .

Uzivajte v user posted image !

(odgovor članu andy82)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Januarke 2015
27.6.2014 11:10:33   
sara1986
Še jaz sem vam pridružujem.. Doma imam 3 in pol letnika.. Zdaj pa ponovno v veselem pričakovanju. Rok imam 17.01.2015. Nuhalno imam 14.07.
Tigrica86 midve sva pa 4 leta nazaj bile skupaj febuarke 2011 haha


(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Januarke 2015
28.6.2014 22:30:55   
Tigrica86
Verjetno res ja user posted image

(odgovor članu sara1986)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?