|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
4.5.2014 22:11:57   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kaj si želela doseči s svojo aferico? Da se mož zbudi? Ali da se zbudiš ti?


ma dej stana, ljudje tega ne delajo, da bi s tem "nekaj dosegli". gre se za to, da nimajo ok čustvenega odnosa doma (s svojim partnerjem) in iščejo nekoga, ki bi jih razumel in potrdil, da le niso tok "brezvezni komplikatorji" kot jih dojema njihov atm odtujen partner. in potem se jim zdi da niso tako sami/osamljeni (ker osmaljen se pa na nek način počutiš, če si odtujen od partnerja)..


Potem je "dosegla" to, da je dobila čustevni odnos in ni bila več osamljena.
Vedno je nek motiv, ali zaveden ali nezaveden.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
4.5.2014 22:21:08   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, tako je, da dela s to sodelavko že nekaj let, ne vem točno 3-4 leta. In od samega začetka mu je privlačna...

Če obsedenost s sodelavko ni prevara,


Ne kapim user posted image

Mu je "samo" všeč? Oziroma kako si lahko "pustila", da je bil tako dolgo obseden z njo user posted image



Več ne vem. Mu je všeč. Pa mu je glupa. Pa mu je seksi in ima dobro postavo. Ampak je pa glupa. Ampak se pa seksi obleče - valda da jo pogleda, saj jo drugi tudi. In ga zrajca. Saj druge tudi. In je glupa tako, da ne bi nikoli mogel biti z njo. Ampak še zmeraj je privlačna. In se obeša po vseh - po njem in sodelavcih - da pač taka je. Afna......In on je normalen moški, valda da je zrajcan, kateri normalen moški pa ne bi bil? Jz pa nisem normalna in delam iz muhe slona. Ne vem, kako sem lahko "pustila"... dolgo časa sem ga samo "špikala" oz. dražila na ta račun (npr. oopa, danes si se pa lepo odišavil/obril - a si spet skupaj z **** v izmeni?..pa tko, bolj na hec, čeprav sem čutila ampak sem upala/zanikala, da ni res...)...

Osebno niti pod razno ne bi mogla tako živet z nekom. Se mi je že dostikrat zgodilo, da sem morala kakšnega dedca malo bolj tako resno na hladno postaviti, ker je bil malo preveč vsiljiv. Pa se je zadeva ustavila in prenehala- tip je odnehal, ker je videl, da mi gre na jetra. Enako bi lahko storil tvoj, če bi ga to motilo, oz. če bi mu bila ona tako zelo glupa. Če bi ji dal jasno vedeti, da s enima kaj po njem obešati, bi se zagotovo to prenehalo. Saj ženska ni bager, tvoj pa tudi verjetno ni ena uboga mala žverca. Roko na srce- tvojemu to njeno obešanje krepko sede, mu je všeč in konec. Še več- on se za tiste dni, ko je z njo na partiji celo posebej uredi in našprica. Đizs. Čezdalje bolj se mi dozdeva, da tale tvoj dedec ne bo prenehal oz. da mu je njegova sexi sodelavka glupa le zato, ker ga le rajca z obešanjem po njem, v posteljo mu je pa še ni uspelo spraviti. Nekako imamo občutek, da mu gre pravzaprav prav to na živce in ne tisto, ker se ona meče po njem. Tipson je mimo. Doma ima tebe, v službi pa komaj čaka, da ona pade nanj. Če to ne bi bilo tako, se ne bi on ekstra šminkiral za v službo, temveč bi jo lepo odločno postavil na hladno. Po moje vsak moški in vsaka ženska pride kdaj v situacijo, ko je treba koga postavit pred dejstvo in na hladno. In če smo pošteni, ni slabo biti občudovan. Samo tule ne gre za to. Tvoj je po moje bolj zagret kot ona, le da ali nima jajc zadevo speljati do konca ali pa on ima jajca, pa ga ona ne mara oz. ga le draži. Predolgo se vleče vse skupaj.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
4.5.2014 22:29:33   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Tvoj je po moje bolj zagret kot ona, le da ali nima jajc zadevo speljati do konca ali pa on ima jajca, pa ga ona ne mara oz. ga le draži. Predolgo se vleče vse skupaj.



Bo kar obema pasalo, da traja tako dolgo. Sicer pa sploh ne vemo, kaj traja, razen na besedah.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
4.5.2014 23:14:09   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kaj si želela doseči s svojo aferico? Da se mož zbudi? Ali da se zbudiš ti?


ma dej stana, ljudje tega ne delajo, da bi s tem "nekaj dosegli". gre se za to, da nimajo ok čustvenega odnosa doma (s svojim partnerjem) in iščejo nekoga, ki bi jih razumel in potrdil, da le niso tok "brezvezni komplikatorji" kot jih dojema njihov atm odtujen partner. in potem se jim zdi da niso tako sami/osamljeni (ker osmaljen se pa na nek način počutiš, če si odtujen od partnerja)..


Potem je "dosegla" to, da je dobila čustevni odnos in ni bila več osamljena.
Vedno je nek motiv, ali zaveden ali nezaveden.


ni vedno vse super logično, ko so čutva vpletena. očitno si bolj želi moža. če ne bi, ne bi skenslala tega prijatelja. on je bil nadomestek zanjo, ker pravega nima z možem. ni pa nujno hotela s tem moža zbudit, lahko je bil cilj njeno slabo samopodobo izboljšat. recimo samo "rane si je lizala" s tem.. zdej a zavedno ali nezavedno, to ne vemo..

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
4.5.2014 23:40:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Osebno niti pod razno ne bi mogla tako živet z nekom.


osebno jaz zaključim s človekom, ki mi reče (citiram):
In da je tudi to, da se po izmeni, po kateri dela skupaj s svojo sodelavko, pride domov spraznit na meni. In da naj bom vesela da je tako.

I mean wth?!user posted image
tako da ja, meni se tudi dozeva, da bi on že zdavnaj mel avanturo, pa ga ona samo rajca in mu ne da..

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 9:33:06   
petea
Ne razumem;
pri njem to traja že kakšna 3 leta, ti pa še kar vztrajaš kot druga violina?

Kaj te ohranja v tej zvezi? Tvoj strah pred samoto, porazom, novimi začetki?


Daj vama prosto pot. Tebi, da najdeš ustreznejšega partnerja, njemu, da nima več izgovorov za osvajanje sodelavke.

Pa me zanima, kako se bo zgodba odvila in kateri od vaju bo čez kakšno leto srečnejši.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 10:22:08   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ne razumem;
pri njem to traja že kakšna 3 leta, ti pa še kar vztrajaš kot druga violina?



Ne razumem tudi jaz: vsa ta leta ( menda 3 ) je dec s svojo partnerko. Vsa ta leta seksa samo s svojo partnerko. Ni podlegel čarom sodelavke, kljub temu, da ga rajca. V čem je torej pravzaprav problem? V tem, da mu je vizuelno privlačna? Ma, če se ne sprenevedamo, je vsakemu od nas kdaj spolno privlačen kdo, ki ni naš partner. V čem je torej potem fora?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 10:40:42   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
V čem je torej pravzaprav problem?


Morda v tem, da s primerjavami redno znova postreže svoji partnerki in ji da vedeti, da mu sosedina travica bolj diši?

Ja, verjetno so marsikomu občasno drugi bolj privlačni. A poudarek je občasno, kratkotrajno in tega ravno vsaj dan ne mečejo pod nos svojim partnerjem v stilu: ''Mislim nanj, bodi mi sredstvo za potešitev''.



Če bi meni moj partner več mesecev grulil o eni drugi ženski, bi najine zveze bilo že zdavnaj konec. Pa če sem zato čudna ali ne.



< Sporočilo je popravil petea -- 5.5.2014 10:42:04 >

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 10:57:24   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Če bi meni moj partner več mesecev grulil o eni drugi ženski, bi najine zveze bilo že zdavnaj konec. Pa če sem zato čudna ali ne.


Nisi čudna. Tule gor ( v tej debati ) itak odnos ne štima v štartu, nimaš kaj. Je pa dejstvo ( in debata je podrtiev tega ), da največji "naravni sovražnik" ženske nikdar in nikoli ni moški, ampak - druga ženska. Aint that sad?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 11:02:13   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Morda v tem, da s primerjavami redno znova postreže svoji partnerki in ji da vedeti, da mu sosedina travica bolj diši?


A veš, kaj je narobe s tem? To, da njegova DEJANJA pa izpričujejo to, da je kljub vsemu zvest svoji partnerki. Misliš, da bi bilo bolje, da partnerki ne bi črhnil niti besede o njegovi spolni fantaziji in bi jo pustil v iluziji brezmejne ljubezni? Bi bilo to bolje zanjo?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 11:06:05   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Pa me zanima, kako se bo zgodba odvila in kateri od vaju bo čez kakšno leto srečnejši.


Idealno bi bilo, da oba user posted image . Samo, hudič je, ko v realnem svetu idealov ni oz. se ponavadi izkažejo za fake. Je pa prav, da vsak to spozna na lastni izkušnji.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 11:35:13   
ronja
Če obsedenost s sodelavko ni prevara, potem tudi moje dopisovanje in kratka zagledanost v kolega ni bila prevara.

Varanje si vsak po svoje razlaga, ampak načeloma se strinjam.

Meni bi tudi vse dol padlo, da bi s k meni prišel "spraznit". Mislim - hvala lepa za tak seks. Nič ni narobe, če ga druga vzburja, nič ni narobe, če se zato spomni na seks in če potem midva spiva skup, vendar da bi bila neka tretja oseba, ki je samo pač tam, mi pa ne bi bilo ok. Mislim, da od tega seksa ne bi bilo nič, pa če kompliciram al pa ne - meni se itak ni treba opravičevat, da kompliciram, ker sem pač kompliciranauser posted image .

Pusti, kaj je normalno - enim je normalno to, da so skup, se imajo radi in imajo vsak svoje spolno življenje, skupnega pa ne - tudi to je ok, če je obema ok. POvej partnerju, da je ok, če ga ona vzburja, to ni nekaj, kar bi se lahko odločil. KOt je že Montaigne pisal točno s to primero - kako ima telo svojo logiko in dal prav primer penisa, da se dvigne takrat, ko tega nočejo in ne takrat, ko to hočejo. Ampak vseeno ni treba bit krut in dat ženi občutka, da je ena posoda... Upam, da ni on tako rekel...

daddy, sploh ni for v tem, da mu je druga všeč, niti v tem, da to pove, fora je v tem, kako in kolikokrat to pove;)

< Sporočilo je popravil ronja -- 5.5.2014 11:39:03 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 11:50:26   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Je pa dejstvo ( in debata je podrtiev tega ), da največji "naravni sovražnik" ženske nikdar in nikoli ni moški, ampak - druga ženska. Aint that sad?


Je logično. A premalokrat razumemo to.

Se mi zdi, da je še večje razočaranje, če žena ugotovi, da je njen največji 'naravni sovražnik' postal - drugi moški. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: petea
Morda v tem, da s primerjavami redno znova postreže svoji partnerki in ji da vedeti, da mu sosedina travica bolj diši?

A veš, kaj je narobe s tem? To, da njegova DEJANJA pa izpričujejo to, da je kljub vsemu zvest svoji partnerki. Misliš, da bi bilo bolje, da partnerki ne bi črhnil niti besede o njegovi spolni fantaziji in bi jo pustil v iluziji brezmejne ljubezni? Bi bilo to bolje zanjo?


Varanje ni samo stvar dejanj, pogosto so še bolj 'ubijalske' misli. Kaj pa, če ni poanta v njegovi zvestobi, ampak v premalo poguma za 'napad'? In je tako zanj varneje, da ohrani vsaj redno, a manj privlačno posodo za praznjenje - pardon: partnerko?

Kaj bi bilo bolje - povedati ali ne? Težko reči. Sedaj sta že v fazi 'mrcvarjenja' drug drugega. Fantaziranje traja že predolgo, da bi jo bilo smiselno zatajevati oz. ne govoriti o njej. Vprašanje pa je, ali je bil način primeren. Kot so nekatere že napisale - tudi to, kako in kaj poveš, lahko precej vpliva na odnos. Ter kako se na situacijo in problem odzivaš. Oz. odzivata. In tukaj je po zapisanem sodeč zagotovo bil izbran za zvezo zelo uničujoč način.
Predvsem morata sedaj razčistiti, kaj želita drug od drugega in drug z drugim.



IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Pa me zanima, kako se bo zgodba odvila in kateri od vaju bo čez kakšno leto srečnejši.


Idealno bi bilo, da oba user posted image . Samo, hudič je, ko v realnem svetu idealov ni oz. se ponavadi izkažejo za fake. Je pa prav, da vsak to spozna na lastni izkušnji.

Saj to je. Oba očitno vseeno hočeta ohranjati neko udobje, ki jima nudi njuna trenutna zveza, in nočeta čiščenja in po(s)pravljanja zadev.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 12:06:36   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: petea
Varanje ni samo stvar dejanj,


VSE je stvar dejanj,vsaj naj bi bilo tako. Đabe ti moški, ki ti lahko stokrat na dan reče ljubim te, obenem te pa pretepa - oz. kakorkoli svojih besed ne podkrepi z DEJANJI ( sure, enako velja za žensko ). "Ljubimte" lahko tisočkrat na dan rečeš tudi kamnu - sama beseda kot taka ne šteje popolnoma nič. Dejanja štejejo. In v tem konkretnem primeru dejanj v bistvu ni, so samo besede, izrečene v kakšnemkoli kontekstu že. Ampak ipak samo besede.


< Sporočilo je popravil daddy -- 5.5.2014 12:12:47 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 12:12:15   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Se mi zdi, da je še večje razočaranje, če žena ugotovi, da je njen največji 'naravni sovražnik' postal - drugi moški. user posted image


Ja, v primeru, da ugotovi, da je gay. Tu se niti nimaš več proti čemu boriti. Drugače je pa vedno "battlefield" druga ženska. Pri heteroseksualnem moškem "nevarnost" vselej preti s te strani. Namišljena ali resnična, vseeno.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 12:24:09   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

daddy, sploh ni for v tem, da mu je druga všeč, niti v tem, da to pove, fora je v tem, kako in kolikokrat to pove;)


Ali torej dečko ni diplomat, ali pa se niti malo ne spozna na žensko dušo ..... v vsakem primeru pa je potegnil ta kratko, če mene vprašaš.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 12:25:51   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Meni bi tudi vse dol padlo, da bi s k meni prišel "spraznit".


Razen, če tega ne bi vedela? Je v tem primeru torej laž boljša od resnice?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 12:40:20   
ronja
VSE je stvar dejanj,vsaj naj bi bilo tako. Đabe ti moški, ki ti lahko stokrat na dan reče ljubim te, obenem te pa pretepa - oz. kakorkoli svojih besed ne podkrepi z DEJANJI ( sure, enako velja za žensko ). "Ljubimte" lahko tisočkrat na dan rečeš tudi kamnu - sama beseda kot taka ne šteje popolnoma nič. Dejanja štejejo.

Se strinjam. Ampak isto si želim v postelji - dejanje, da je z mano tam, ker sem mu všeč. Ne da bi bilo vseeno, če bi bila kirakoli druga... Štekaš? Pa sploh to ne pomeni, da mu ne smejo bit druge všeč, ker to se mi zdi normalno - obema so všeč tudi drugi ljudje. Kot sem napisala, tudi če ga druga vzburi in zato začne mislit na seks, ok, no problem. Če bi mu bila pa jaz samo rekvizit, da se sprazni, da me sploh ni zraven sicer, to mi pa ne bi bilo všeč. A tebi bi bilo všeč to?

Meni se ne zdi, da bi me druge ženske ogrožale ali da bi bile moji naravni sovražniki. Mislim, da je v naravi zadeva bolj zapletena - se nam ni treba glih borit za to, da spite z nami, tako da si nismo tako huda konkurenca kot ste si vi, ker pač vi morate utrofit un naš vrh cikla, če hočete, da bojo naši potomci tudi vaši;). Ženske si tudi v naravi bolj pomagamo okoli frocev, to je tako zelo ukoreninjeno, da ne moreš verjet - sem bila na potovanju v žnj drugačni kulturi, ženske na busu smo si podajale otročička od ene, da ga ni ves čas sama mela v naročju - to je čisti nagon, da moraš to naredit, vsaj pri meni, ni to neka zavestna odločitev, da bi rada bila dobra ali karkoli takega. Enostavno mami z otrokom pomagaš... Ne vem, meni se zdi, da je to ena taka čisto nezavedna stvar, da stegneš roke, preden sploh pomisliš...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 12:40:51   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Meni bi tudi vse dol padlo, da bi s k meni prišel "spraznit".


Razen, če tega ne bi vedela? Je v tem primeru torej laž boljša od resnice?



Težka dilema - kaj je 'bolje': vedeti, da si (samo) posoda ali živeti v iluziji, da si edina za svojega dragega.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 12:42:02   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

daddy, sploh ni for v tem, da mu je druga všeč, niti v tem, da to pove, fora je v tem, kako in kolikokrat to pove;)


Ali torej dečko ni diplomat, ali pa se niti malo ne spozna na žensko dušo ..... v vsakem primeru pa je potegnil ta kratko, če mene vprašaš.


A samo on ali tudi avtorica teme?
Ker trenutno sta po mojem oba 'v zosu'.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 12:42:47   
ronja
Razen, če tega ne bi vedela? Je v tem primeru torej laž boljša od resnice?

Če ne bi opazila ničesar, me ne bi moglo motit, je pa to bolj malo verjetno, ker sem komplikatorka:D. Ko smo živeli v stanovanju, sem vedela, kakšne je volje po tem, kako je ključ obrnil - mu ni bilo nikoli jasno:D. Ne moti me nič, dokler sem tudi jaz tam z njim. Če sem mu samo sredstvo, ne oseba, me bi pa vedno motilo. Če bi mi rekel, da se vame sprazni, potem bi me prizadelo to, da me hoče prizadet. Štekaš?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 12:48:09   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Varanje ni samo stvar dejanj,


VSE je stvar dejanj,vsaj naj bi bilo tako. Đabe ti moški, ki ti lahko stokrat na dan reče ljubim te, obenem te pa pretepa ...


Tudi (samo) z besedami se da drugega pretepsti. Morda še huje, kot z dejanji, ker se posledic na zunaj ne vidi. Duša pa vseeno trpi. In ker naj bi štela samo dejanja, besede pa ne, je zveza - na zunaj - še vedno idilična in oh in sploh super.

Če meni nekdo vsak dan jasno pove in s tem, da se uredi samo za drugo, pokaže, da sem samo inventar in ne enakovreden partner, me to ne bo ravno osrečevalo. Ne rabi priti do fizičnega obračunavanja, da bi zvezo smatrala za nezadovoljujočo.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 12:50:33   
ronja
Tudi (samo) z besedami se da drugega pretepsti. Morda še huje, kot z dejanji, ker se posledic na zunaj ne vidi. Duša pa vseeno trpi. In ker naj bi štela samo dejanja, besede pa ne, je zveza - na zunaj - še vedno idilična in oh in sploh super.

To je res. Se spomnim sošolke iz faksa, kjer je oče teroriziral celo familijo (še mamo in sestro). Punca je bila že čisto anoreksična, pa še vedno je bila po njegovem predebela in hujšala in bila nesrečna... NIkoli ni položil roke nadnjo. Ne moreš pa rečt, da je ni prizadel ali da ni bilo tudi čisto fizičnih posledic...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 13:36:36   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Tudi (samo) z besedami se da drugega pretepsti. Morda še huje, kot z dejanji, ker se posledic na zunaj ne vidi.


V takem primeru bi seveda tudi to štel med dejanja. Ampak tu v konkretnem primeru je govora o kontradiktornosti oz. neskladjem med nečim, kar ( partner avtoričine debate ) govor in med tem, kar ( predvsem NE ) počne. Ne gled na to, kar govori, ji je telesno zvest, ne glede na to, kar govori, je z avtorico debate. Spi samo z njo, zbuja se samo z njo, seksa samo z njo.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 13:41:29   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Spi samo z njo, zbuja se samo z njo, seksa samo z njo.


Fizično morda še, z mislimi pa je najverjetneje daaaleeeč proč.


(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?