|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 13:48:55   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Spi samo z njo, zbuja se samo z njo, seksa samo z njo.


Fizično morda še, z mislimi pa je najverjetneje daaaleeeč proč.




Again, če se ne sprenevedamo, se to občasno zgodi vsakemu od nas .... glej, sej drugače full zastopim tvojo poanto in se tud v veliki meri strinjam s tabo. Tu imamo pač opraviti s precej specifičnim primerom, pri katerem, se mi zdi, je zveza že prej krenila po poti v franže, preden je kdorkoli od njiju vpletal še koga tretjega zraven.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 13:53:36   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Spi samo z njo, zbuja se samo z njo, seksa samo z njo.


Fizično morda še, z mislimi pa je najverjetneje daaaleeeč proč.




Again, če se ne sprenevedamo, se to občasno zgodi vsakemu od nas .... glej, sej drugače full zastopim tvojo poanto in se tud v veliki meri strinjam s tabo. Tu imamo pač opraviti s precej specifičnim primerom, pri katerem, se mi zdi, je zveza že prej krenila po poti v franže, preden je kdorkoli od njiju vpletal še koga tretjega zraven.



saj vem, da misliva podobno

a tvoje pisanje jaz razumem, da dokler njen mož ne seksa s sodelavko, je še vedno zvest, čeprav si med seksom s svojo ženo on najverjetneje predstavlja, da je na njenem mestu sodelavka ...
in ker se to dogaja že zelo dolgo, več ne gre za neko še sprejemljivo fantazijo, ampak je najverjetneje potrebno resneje razmisliti o zadevi oz. razjasniti, kako in kaj
v dobro obeh oz. vseh treh

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 13:55:46   
ronja

Again, če se ne sprenevedamo, se to občasno zgodi vsakemu od nas

Občasno ni noben problem. Če se pa po treh letih še vedno rihta za sodelavko, je pa normalno, da ženo mal stisne. Ja, je reagirala po svoje otročje, ampak tako reagiramo dostikrat, kadar smo prizadeti. Tebi gotovo ne bi bilo ok, da bi se žena rihtala posebej za tiste dni, ko bo delala z določenim sodelavcem, pa čeprav bi spala samo s tabo.
Važna so dejanja, ja, je pa zame važen tudi motiv. Prav briga me za zvestobo, ki bi bila posledica strahopetnosti (ker si recimo druge žensk ne bi upal povabit). Res pa da mi zvestoba ni najpomembnejša reč v zvezi.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 14:10:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Prav briga me za zvestobo, ki bi bila posledica strahopetnosti (ker si recimo druge žensk ne bi upal povabit).


ka pa če ne bi bila v igri strahopetnost, ampak da mu sodelavka enostavno "ne da" in ga samo rajca? da on bi že zdavnaj varal, in ona ve, ampak ga samo rajca in se mu smeji? ha, to je šele žalostno..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 14:16:06   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ka pa če ne bi bila v igri strahopetnost, ampak da mu sodelavka enostavno "ne da" in ga samo rajca? da on bi že zdavnaj varal, in ona ve, ampak ga samo rajca in se mu smeji? ha, to je šele žalostno..


To vse so zgolj domneve oziroma strahovi - zato bi morala še toliko večjo veljavo imeti dejanja. Da pa zna taka situacija še kako najedat dušo in samozavest, je pa seveda jasno. Če so načeti temelji zveze, se morata pač dotična resno vprašat, ali ima smisel obnovit te iste temelje, ali gradit na novo vsak na svoji novi zvezi.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 14:40:09   
mateyka
daddy, vse kar tukaj debatiramo so samo domneve. saj ne poznamo situacije. je samo virtualni imput iz ene strani..

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 14:51:16   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
V čem je torej pravzaprav problem?


Morda v tem, da s primerjavami redno znova postreže svoji partnerki in ji da vedeti, da mu sosedina travica bolj diši?

Ja, verjetno so marsikomu občasno drugi bolj privlačni. A poudarek je občasno, kratkotrajno in tega ravno vsaj dan ne mečejo pod nos svojim partnerjem v stilu: ''Mislim nanj, bodi mi sredstvo za potešitev''.

Če bi meni moj partner več mesecev grulil o eni drugi ženski, bi najine zveze bilo že zdavnaj konec. Pa če sem zato čudna ali ne.




Kako pa veš, da ji postreže vedno znova.....mogoče ji je to dejal le enkrat in ne vedno znova......?

Nisem zasledila, da bi to bilo vedno znova.......ko je avtorica teme začela pred kratkim o tem razmišljati, je prišla sama do zaključka, da ta partnerjeva obsedenost s sodelavko traja že nekaj let....jaz nisem tega razumela tako, da bi on njej že tri leta govoril "bodi srečna, da fu.kam s tabo in da nisem namesto tebe po.fu.kal sodelavke"....ampak je avtorica teme sama prišla do zaključka, da glupa, vendar izredno atraktivna sodelavka, že tri leta psihira njenega partnerja in da je ta glupa in izredno atraktivna sodelavka bila tudi razlog, da je avtorica teme pred letom dni čustveno prevarala svojega partnerja.......

Mogoče je pa njen partner bil ob odkritju partneričine nezvestobe sam prizadet in se ji zdaj zgolj maščuje....tudi ta scenarij je možen.....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 15:29:01   
mateyka
liliana, jaz tudi podobno razumem vse kar je napisala.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 15:58:45   
sombrero
Včasih moške celo sam ne razumem dobro. Očitno je tak mamin tip, da se ti je moral skesati, namesto, da bi jo na skrivaj kresnil. Definitivno ima v glavi nekaj zmede, sem pa skoraj prepričan, da do nje goji tudi nekaj čustev in ne samo telesne ljubezni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 15:59:26   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

se po izmeni, po kateri dela skupaj s svojo sodelavko, pride domov spraznit na meni.

Ne pa vedno in zgolj samo ena.

ali naj se ti raje lažem?





IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ne vem, kako sem lahko "pustila"... dolgo časa sem ga samo "špikala" oz. dražila na ta račun (npr. oopa, danes si se pa lepo odišavil/obril - a si spet skupaj z **** v izmeni?..pa tko, bolj na hec, čeprav sem čutila ampak sem upala/zanikala, da ni res...)...



O.K., morda res ni zadeva jasna že tri leta, a očitno so karte že nekaj časa odprte ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 17:19:00   
ronja
Mogoče je pa njen partner bil ob odkritju partneričine nezvestobe sam prizadet in se ji zdaj zgolj maščuje....tudi ta scenarij je možen...

Saj to se vse strinjamo, verjetno se oboje že en čas vleče - samo ipak je zdaj treba naprej, ne? Naj se zmenita: lej, kar si naredila, me je bolelo in kar sem naredil, je bolelo tebe. Zdaj sva si bot - greva dalje.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 18:02:46   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Zdaj sva si bot - greva dalje.


vprašanje je le, ali skupaj ali ločeno

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 20:41:46   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: petea
Morda v tem, da s primerjavami redno znova postreže svoji partnerki in ji da vedeti, da mu sosedina travica bolj diši?


A veš, kaj je narobe s tem? To, da njegova DEJANJA pa izpričujejo to, da je kljub vsemu zvest svoji partnerki. Misliš, da bi bilo bolje, da partnerki ne bi črhnil niti besede o njegovi spolni fantaziji in bi jo pustil v iluziji brezmejne ljubezni? Bi bilo to bolje zanjo?


user posted image
Nisi pomislil, da njegova dejanja izpricujejo zgolj njegovo nesposobnost, da spravi sodelavko v posteljo? Mogoce vztraja pri sedanji ker ga nobena druga noce? Hudica, kot bi zenske samo cakale na katerega koli moskega... brezmejna puhla nadutost....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 20:42:20   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Saj to se vse strinjamo, verjetno se oboje že en čas vleče - samo ipak je zdaj treba naprej, ne?


Ne vem, če se ravno vsi strinjamo o tem.....ob branju komentarjev sem dobila občutek, da so neketere to lepo spregledale....

Naj se zmenita: lej, kar si naredila, me je bolelo in kar sem naredil, je bolelo tebe. Zdaj sva si bot - greva dalje.


Ja....sliši se simpl kot skuhati pasulj......samo prizadeti človek običajno ni tako razsoden kot tisti, ki je pri "zdravi pameti"......




(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 20:43:59   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Varanje ni samo stvar dejanj,


VSE je stvar dejanj,vsaj naj bi bilo tako. Đabe ti moški, ki ti lahko stokrat na dan reče ljubim te, obenem te pa pretepa - oz. kakorkoli svojih besed ne podkrepi z DEJANJI ( sure, enako velja za žensko ). "Ljubimte" lahko tisočkrat na dan rečeš tudi kamnu - sama beseda kot taka ne šteje popolnoma nič. Dejanja štejejo. In v tem konkretnem primeru dejanj v bistvu ni, so samo besede, izrečene v kakšnemkoli kontekstu že. Ampak ipak samo besede.



Tudi beseda boli, se huje in mocneje kot zalucan kamen - pa tudi ce dejanja ni.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 20:46:05   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Meni bi tudi vse dol padlo, da bi s k meni prišel "spraznit".


Razen, če tega ne bi vedela? Je v tem primeru torej laž boljša od resnice?



Povsem primerno in zgovorno:

http://www.youtube.com/watch?v=tOEXxOcMPzo


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 20:50:31   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Tudi (samo) z besedami se da drugega pretepsti. Morda še huje, kot z dejanji, ker se posledic na zunaj ne vidi.


V takem primeru bi seveda tudi to štel med dejanja. Ampak tu v konkretnem primeru je govora o kontradiktornosti oz. neskladjem med nečim, kar ( partner avtoričine debate ) govor in med tem, kar ( predvsem NE ) počne. Ne gled na to, kar govori, ji je telesno zvest, ne glede na to, kar govori, je z avtorico debate. Spi samo z njo, zbuja se samo z njo, seksa samo z njo.


Morda pa sodelavka le ni tako voljna kot domnevas in morda ni samo njegova odlocitev ali bo namocil pri sodelavki ali ne... Navsezadnje kako ves da njegova dejanja in misli ne bi bile v popolnem skladu v kolikor bi bil sposoben prepricati sodelavko v svoj nacrt? user posted image

Pises kot bi bile zenske brezvoljna, moskemu povsem podrejena bitja, ki jih nihce nic ne vprasa...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 20:51:59   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Spi samo z njo, zbuja se samo z njo, seksa samo z njo.


Fizično morda še, z mislimi pa je najverjetneje daaaleeeč proč.




Again, če se ne sprenevedamo, se to občasno zgodi vsakemu od nas .... glej, sej drugače full zastopim tvojo poanto in se tud v veliki meri strinjam s tabo. Tu imamo pač opraviti s precej specifičnim primerom, pri katerem, se mi zdi, je zveza že prej krenila po poti v franže, preden je kdorkoli od njiju vpletal še koga tretjega zraven.


Obcasno je vsakdo pijan, pa le-ta vseeno ni na istem kot pijancek, ki je vsakodnevno, ze 3 leta pijan...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 20:54:57   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
To vse so zgolj domneve oziroma strahovi - zato bi morala še toliko večjo veljavo imeti dejanja. Da pa zna taka situacija še kako najedat dušo in samozavest, je pa seveda jasno. Če so načeti temelji zveze, se morata pač dotična resno vprašat, ali ima smisel obnovit te iste temelje, ali gradit na novo vsak na svoji novi zvezi.


Dejanja so lahko prisilna...
Po tvojem bi bilo vseeno ali je zenska bila z drugim ker je tako zelela ali je bila posiljena... ker dejanje je res zgolj to , da je spala z drugim moskim.... vse ostalo pa spolna fantazija....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 20:59:37   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ne razumem;
pri njem to traja že kakšna 3 leta, ti pa še kar vztrajaš kot druga violina?



Ne razumem tudi jaz: vsa ta leta ( menda 3 ) je dec s svojo partnerko. Vsa ta leta seksa samo s svojo partnerko. Ni podlegel čarom sodelavke, kljub temu, da ga rajca. V čem je torej pravzaprav problem? V tem, da mu je vizuelno privlačna? Ma, če se ne sprenevedamo, je vsakemu od nas kdaj spolno privlačen kdo, ki ni naš partner. V čem je torej potem fora?

Ojoj Daddy ampak ti resnično tako težko v vsaki temi kjer te berem, kapiraš bistvo oz. se čisto vedno sprenevedaš oz. očitno nisi sposoben uvideti reale.. Saj to, da se vsakemu živemu, pa če je še tako zares vezan, kdaj zgodi, da mu dvigne pritisk še kdo drug in ne le partner, smo že zdavnaj potuhtali. In to ve tudi avtorica.
Vsak , ki je malo pošten in hkrati nehipokritski, pa tudi prizna, da se ne bi dobro počutil, če bi se moral dati dol s človekom...dan za dnem, mesece in mesece, ki bi bil do konca horny zaradi nekoga drugega in ne zaradi njega. To je večini jasno. Očitno le tebi ne.
Pa pojdimo na čisto preprosti primer:
Tvojo ženo bi vsak dan sto na uro zrajcal poštar, ki bi nosil pošto. Ko bi ti prišel domov, bi ji komaj ušel tako bi težko čakala, da ...hmmm, ta plamen, ki ga je nekdo drug zanetil, možek, ki je pač pri roki čimprej pogasi.. In potem bi ti čez čas lepo povedala, da je ona tako zagreta zato, ker je poštar sicer beden frajer, vendar je tako seksi v poštarskih cotah, da jo vsak dan razdraži in se mora hočeš nočeš dati dol s tabo, misli pa na poštarja. Kapiraš? Saj to je ja čisto isto. Ona bi se vsak dan oblekla na vse zgodaj v izzivalno spalno srajco ( podobno kot se avtoričin partner naspreja in poštima, ko je na partiji s seksi sodelavko), ko bi ti šel v službo in pri kaslcu počakala poštarja. On bi ji šel sicer na živce z bednimi pripombami o njeni seksi obleki, vendar bi ji vseeno pritisk in hormone dvignil na 220. Sicer bi jo jezilo, ker bi videla, da poštar podobno govori tudi sosedi in bi ga imela še za večjega bukslja, vendar kaj hočeš, ko bi bil pa tak žrebec. In ko bi o tem govorila tebi, ti bi ji pa moral kar kimati in vzeti na znanje, da kadar seksa s tabo misli na poštarja. Moralo bi se ti zdeti to nekaj normalnega, po svoje bi moral biti v iber vesel, da svoje podivjane hormone zaradi poštarja gasi s tabo. Kaj češ. Tako je življenje. Saj to je čisto normalno. Žena te ne bi prevarala. On bi ob seksu s tabo le mislila, da je v postli z ljubim poštarjem in ne s tabo in ti bi zaradi te njene neprevare lahko od veselja dal za mašo.
Tako ti nekako nakazuješ avtorici.
Nekako se človek vpraša, če zaradi svojega nerazumevanja avtoričinega problema nisi celo avtoričin mož oz. če se tvoja žena zaveda, kakšno seksualno svobodo ima ob tebi, ki bi čisto toleriral, če bi se ona ves čas v mislih ogrevala ob drugih, vse dokler bi vse to fizično sproščala na tebi.
Nekateri pač nismo čisto tako naštimani. Smo radi tudi vzrok poželenja in ne le kanta za smeti.user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 21:07:51   
petea
patrino, tako lepo kontra primerjavo si naredila, potem pa za konec spustiš takšno: user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
ne le kanta za smeti


a tvoj mož ve, kako imenuješ njegove plavalčke?
user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 21:14:26   
patrino
dej, dejuser posted image ob mojem možeku se ne počutim kot kanta za smeti oz. kanta za plavalčke, saj imam za enkrat vedno občutek, da le ti zaplavajo zaradi mene in ne zaradi katere drugeuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 21:20:55   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
da zaplavajo zaradi mene in ne zaradi katere drugeuser posted image


Samo, da ste lepo veseli, ko se srečate. user posted image


user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 5.5.2014 21:22:29 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 21:28:00   
nusi
uf, tale tvoj si pa dovoli, ni kaj. To, da ti gre v faco povedat, da se na tebi sprazni je za moje pojme že stvar adijo. Če ti je do nekoga, mu ne greš govorit takšnih stvari, niti tako ne razmišljaš že 3 leta praviš?
Verjetno se je že vsaki/vsakemu zgodilo, da mu je bil kdo všeč, ali na pogled ali za pogovor... ampak če imaš doma neko trdno normalno vezo se pravočasno ustaviš oz. si ne želiš kaj več. To, da si greš z nekom dopisovat, ker ti manjka bližine s partnerjem ni ok, in ne reši problema, ampak zame to vsekakor ni enako kot stalno seksualno fantaziranje o drugem, poleg tega pa še tako načrtno prizadeti partnerja s svojimi izjavami. Če si ne bi tega tako želel, že ne bi doma razglašal verjetno.
Pomoje ali že muti s tole sodelavko in je še bolj zloben do tebe ali pa (še) nima dovolj poguma, da bi se zapletel in sedaj tebi najeda zaradi lastne nesposobnosti.

< Sporočilo je popravil nusi -- 5.5.2014 21:30:10 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 21:30:03   
patrino
Petea- iiiiiiiiii user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 5.5.2014 21:31:51 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?