|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 21:47:20   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ne razumem;
pri njem to traja že kakšna 3 leta, ti pa še kar vztrajaš kot druga violina?



Ne razumem tudi jaz: vsa ta leta ( menda 3 ) je dec s svojo partnerko. Vsa ta leta seksa samo s svojo partnerko. Ni podlegel čarom sodelavke, kljub temu, da ga rajca. V čem je torej pravzaprav problem? V tem, da mu je vizuelno privlačna? Ma, če se ne sprenevedamo, je vsakemu od nas kdaj spolno privlačen kdo, ki ni naš partner. V čem je torej potem fora?

Ojoj Daddy ampak ti resnično tako težko v vsaki temi kjer te berem, kapiraš bistvo


Če se prav spomnim poklica, ni variante, da daddy to pokapira ob svojih sodelavkah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 21:52:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Prav briga me za zvestobo, ki bi bila posledica strahopetnosti (ker si recimo druge žensk ne bi upal povabit).


ka pa če ne bi bila v igri strahopetnost, ampak da mu sodelavka enostavno "ne da" in ga samo rajca? da on bi že zdavnaj varal, in ona ve, ampak ga samo rajca in se mu smeji? ha, to je šele žalostno..


Meni se zdi, da je vsem dolgčas in jim take igrice pašejo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 22:20:50   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Če se prav spomnim poklica, ni variante, da daddy to pokapira ob svojih sodelavkah user posted image user posted image user posted image


a je to kakšen učiteljski?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 22:36:22   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Če se prav spomnim poklica, ni variante, da daddy to pokapira ob svojih sodelavkah user posted image user posted image user posted image


a je to kakšen učiteljski?


Mislim, da ne.
NAprej.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 22:38:17   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mislim, da ne.
NAprej.


zagotovo je družbosloven

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 22:44:58   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mislim, da ne.
NAprej.


zagotovo je družbosloven



Mislim, da ne. Prej neke vrste sorodnik dr. ronje.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
5.5.2014 22:59:06   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mislim, da ne.
NAprej.


zagotovo je družbosloven



Mislim, da ne. Prej neke vrste sorodnik dr. ronje.


Je pravzaprav res tako pomembno kaksen poklic opravlja daddy ali je to zgolj samo razkazovanje "moci" ob trosenju nepomembnih informacij? Spominjas me na kerenso - ne bo povedala a natrosila bo toliko, da je vseglih ali se je na glas drla.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 7:44:07   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

daddy, vse kar tukaj debatiramo so samo domneve. saj ne poznamo situacije. je samo virtualni imput iz ene strani..


To, da dotičnega dedca rajca sodelavka, ni domneva. Tudi to, da se ( še ) nista poknila, ni domneva, ampak sodi med podatke, ki jih je avtorica teme podala. Kaj naj bi se konkretno dogajalo med avtoričinim partnerjem in njegovo sodelavko, so pa čisto domneve.

< Sporočilo je popravil daddy -- 6.5.2014 7:57:53 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 7:46:30   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Mogoce vztraja pri sedanji ker ga nobena druga noce?


Možno je tudi to, kot še marsikaj drugega.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 7:48:15   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Povsem primerno in zgovorno:

http://www.youtube.com/watch?v=tOEXxOcMPzo



Si mi pa najdla bend ( tenkju user posted image )...... le kako naj se človek potem jezi nate user posted image ?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 7:49:16   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Pises kot bi bile zenske brezvoljna, moskemu povsem podrejena bitja, ki jih nihce nic ne vprasa...


Nonsens.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 7:51:00   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Po tvojem bi bilo vseeno ali je zenska bila z drugim ker je tako zelela ali je bila posiljena... ker dejanje je res zgolj to , da je spala z drugim moskim.... vse ostalo pa spolna fantazija....


Ne drži. Trdno sem na načelu, da naj bo spolni odnos vedno prostovoljen, z vseh vpletenih strani.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 7:52:24   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ojoj Daddy ampak ti resnično tako težko v vsaki temi kjer te berem, kapiraš bistvo oz. se čisto vedno sprenevedaš oz. očitno nisi sposoben uvideti reale..



Keine problem, mirno preskoči moje poste user posted image .

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 7:54:21   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Če se prav spomnim poklica, ni variante, da daddy to pokapira ob svojih sodelavkah user posted image user posted image user posted image


Prehitro sklepaš - v naši firmi je zaposlenih malo manj kot dvesto ljudi, več kot polovica je ženskega spola.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 7:55:50   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Je pravzaprav res tako pomembno kaksen poklic opravlja daddy


Ne, nobene veze nima niti s to temo niti je kaj zelo posebnega.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 8:33:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

daddy, vse kar tukaj debatiramo so samo domneve. saj ne poznamo situacije. je samo virtualni imput iz ene strani..


To, da dotičnega dedca rajca sodelavka, ni domneva. Tudi to, da se ( še ) nista poknila, ni domneva, ampak sodi med podatke, ki jih je avtorica teme podala. Kaj naj bi se konkretno dogajalo med avtoričinim partnerjem in njegovo sodelavko, so pa čisto domneve.


saj, kar mi debatiramo in špekuliramo. ne kaj je napisala avtrica teme.

moja domneva je, da on bi, a ga sodelavka ne šljivi 5 %, čeprav ga rajca, in da se to vleče že 3 leta. tvoja pa, da samo sanjari o njej in samo o njej (kolikor smo slišali, da daje vedet svoji partnerici), da se zaveda da sanjari in se kuri nanjo (ter prazni na partnerico), pa vseeno to redno že 3 leta izvaja tako, da partnericxa to stalno opaža.
tako nekako?

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 8:47:00   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

tvoja pa, da samo sanjari o njej in samo o njej (kolikor smo slišali, da daje vedet svoji partnerici), da se zaveda da sanjari in se kuri nanjo (ter prazni na partnerico), pa vseeno to redno že 3 leta izvaja tako, da partnericxa to stalno opaža.
tako nekako?


To ni moja domneva, ampak je tako napisala avtorica posta. Kaj in kako se ta dedc pali na sodelavko, niti ne želim domnevat, niti to najbrž ni v mojem dometu dojemanja - si namreč ne znam niti predstavljat, da bi se sam tri leta slinil za neko žensko, s katero ( iz kakršnegakoli razloga fizično ne bi imel nič ). In fact, jaz se prej zapalim na kako dobro Gibsonko ( znamka kitare ), kot pa na karkoli, kar hodi po dveh nogah user posted image .

< Sporočilo je popravil daddy -- 6.5.2014 8:53:35 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 12:01:59   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
In fact, jaz se prej zapalim na kako dobro Gibsonko ( znamka kitare ), kot pa na karkoli, kar hodi po dveh nogah user posted image .


ja, vem, moj mož ma tud take "ljubice" doma user posted image
evo:
user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 12:05:24   
liliana
In nisi prizadeta, če ti kdaj pove, da bi pa najprej raje na njene strune zaigral in ne na tvoje.......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 12:06:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
.. tvoja pa, da samo sanjari o njej in samo o njej (kolikor smo slišali, da daje vedet svoji partnerici), da se zaveda da sanjari in se kuri nanjo (ter prazni na partnerico), pa vseeno to redno že 3 leta izvaja tako, da partnericxa to stalno opaža.
tako nekako?


To ni moja domneva, ampak je tako napisala avtorica posta.


ni glih tako. ti si napisal da je to vse (da sanjari o sodelavki), samo tega ne vemo. lahko da poskuša tudi kaj več, pa mu (še) ne rata...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 12:09:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In nisi prizadeta, če ti kdaj pove, da bi pa najprej raje na njene strune zaigral in ne na tvoje.......


moj mož trdi, da majo bass kitaristi najbolj strenirane prstke in da je samo moj bonus... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 12:10:16   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Mislim, da ne.
NAprej.


zagotovo je družbosloven



Mislim, da ne.


mislim, da sem ga s tehnofilom zamenjala ...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 12:28:29   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In nisi prizadeta, če ti kdaj pove, da bi pa najprej raje na njene strune zaigral in ne na tvoje.......


moj mož trdi, da majo bass kitaristi najbolj strenirane prstke in da je samo moj bonus... user posted image


V bistvu si lahko srečna, da na drugi trenira......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 12:32:55   
ronja
Ja....sliši se simpl kot skuhati pasulj......samo prizadeti človek običajno ni tako razsoden kot tisti, ki je pri "zdravi pameti"...

Zato pa pravim, da je logično, da sta oba blesavo reagirala, ker sta oba prizadeta. Ampak zdaj se bosta pomirila in se zmenila in šla dalje, kakorkoli že. Mislim, da je zelo verjetno, da se imata v bistvu še zelo rada (saj sicer niti ne bi bila prizadeta) in je problem samo v reakcijah - ne v samih čustvih. Torej se zadevo da zrihtat, ne? Ne rečem, da je lahko, je pa možno, če si oba želita. In ni razloga, da bi mislila, da si ne - ona si, on pa še zanika problem, ampak to ne pomeni, da ga ne bi rad popravil, ko se ga bo zavedel.

daddy, kar hoče frodica povedat, je, da mogoče njegova zvestoba ni posledica njegove odločitve, ampak posledica njegovih trenutnih možnosti pri tej sodelavki, ker mogoče le-ta ni za stvar, ampak ji je všeč samo, ko ga rajca... Sama se sicer bolj nagibam na optimistično, tvojo varianto, da dečko ipak ni tako slab, samo je glupo reagiral ob tem, ko je bil prizadet. Ampak vseeno je treba zdaj nekak dalje. Ne moreta se zdaj non stop prizadevat, dokler se ne bosta zasovražila, to ni nobena pot...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 12:37:14   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: daddy
In fact, jaz se prej zapalim na kako dobro Gibsonko ( znamka kitare ), kot pa na karkoli, kar hodi po dveh nogah user posted image .


ja, vem, moj mož ma tud take "ljubice" doma user posted image
evo:
user posted image


Tole je sicer krasna zadeva, se strinjam, ampak je pač bassovka ( ne najbolj moje področje ). Trenutne "mokre sanje" so mi pa Gibson ES 335 ( pa ne znam prilimat ). Guilty, ker smo zdaj čist "zasmetili" temo in za to se opravičujem user posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?