|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
22.5.2014 15:47:46   
anonimen5
Joj me joj, ko vse to berem, sem kar nervozna user posted image .
V torek imam krvnega, imela drugi ETZ, ma me je groza kr vem da bo spet negativno, glede na včerejšnji negativen test.
Za piko na i pa sem včeraj dobila en lepi herpes na ustnici, kr neki.....

Držite seuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
22.5.2014 17:05:01   
matejkica00
Anonimen5: ko sem imela herpes na ustnici, sem bila obakrat noseča, čeprav je bil test še negativen. Ne vrži še puške v koruzo. Držim pesti

(odgovor članu anonimen5)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
22.5.2014 21:24:45   
reni36
Aljonka hvala za odgovor.

Matejkica ja so mi delali punkcijo, ker folikle sem imela levo dva in desno tri manjše. Ko so vse poskrkali, pa niso našli nobene celice. Sem pa pred tremi leti tudi pridelala eno samo celico, ki se je hvala bogu oplodila in imamo doma skoraj tri-letnika.

Saphire držim pesti za jutri :-)

(odgovor članu Sapphire84)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
22.5.2014 22:05:53   
anonimen5
matejkica00: morm rečt, da me je pa tole res razveselilo.....še kakšna dva se mi nej nrdita, samo da bi držalo. Pa si mela še kakšen drug znak, namreč pri meni ni razen tega prelepega okraska prav ničesar user posted image .Ma jaz sem še z vsem bolj na začetku, čeprav so leta že kar tu, pa me vse kar psihira ( se bom mogla malce utrdit user posted image )
Držim pesti zate!

LoonaLu: seveda ti bo krvni pokazal eno lepo beto, kaj pa drugegauser posted image . Čestitke in držim pesti! Glede na to, da si imela ETZ, me samo zanima ( možno da je napisano, pa nisem šla vse za nazaj brat) ali si imela spontani cikel ali Estrofem+Estima (namreč jaz imam, glede na štrajk mojih ovulacij - beri PCOSuser posted image slednjo kombinacijo pa bi tako rada slišala kako pozitivno besedo na to user posted image ).,

(odgovor članu reni36)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 4:45:08   
LoonaLu
Anonimen5, tudi jaz imam Estrofem 3x1 in Estimo 3x2. user posted image
Kar pogumno in ne zgubljaj se upanja!
Jaz verjamem v tvoj mocen user posted image ! user posted image

(odgovor članu anonimen5)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 7:01:10   
matejkica00
Anonimen5, čisto nobenega znaka nisem imela. Prvič mi je M zamujala, naredila sem test, ki pa je bil negativen. Le herpes sem imela,nobenih drugih znakov. Ponovila sem test čez nekaj dni, ki je bil pa potem pozitiven. Ko sem bila drugič noseča in se mi je naredil herpes (preden bi mogla dobit M), sem vedela, da je to to. Vendar se žal nosečnost ni končala srečno.

Js imam jutri prvi UZ. Vsake toliko me špika v jajčnikih, upam, da to pomeni, da se kaj dogaja z njimi.


(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 7:24:17   
Anonimen
dobro jutro,bom kar tukaj postavila vprasanje. Ta mesec sem pila 5-9 dan ciklusa klomifen,13.5. je sledila stopka. Danes 11 dan sem naredila test(neucakanost) in je pozitiven. Je možno,da je pozitiven se zaradi stopke? Ali je to realno?

(odgovor članu matejkica00)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 9:07:31   
tara.81
monsy user posted image

jona klara bo...malo me bega ta klinčeva O, ker je šele danes, user posted image bo prišla potem nekje 7.6. verjetno. Naslednja O pa pol 27.6. in evo, če moram čakat 5 dni za ETZ zamudim vse skupi user posted image user posted image . Brezveze jaz in moji dolgi cikli. user posted image user posted image

Za tiste, ki ste imele ETZ v spontanem ciklu...verjetno ne ustavijo zamrznjenčka kak dan prej, ne? Mislim, da bi ga ustavili, npr. 3 dni po O, če je blastocista stara 5 dni?

LoonaLu...kako je šlo danes? Beta je lepa? Kdaj boš imela pa prvi UZ in videla svojo pikico?

reni36 res mi je žal, da se je tako izšlo. AMH ne more skakati oz. pokaže samo zalogo jajčec, ki jih še imaš na razpolago, tako da se verjetno s časom samo zmanjšuje.

Sapphire84 a že greješ svojo pikico?

anonimen5 mogoče je pa herpes res en pozitiven znak...upajmo, da bo v torek super beta! Sem videla, da si napisala, da te leta psihirajo, koliko si pa stara?

anonimen pri meni je bilo lani, tako da po 10 dneh test ni več zaznal stopke, je bil negativen. Upajmo, da je to to!

Punce držim pesti čisto za vsako!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 10:49:52   
LoonaLu
Tara, evo, ravnokar dobila rezultat. Beta 701,3 user posted image
Zdaj pa koncno lahko recem, da sem user posted image , ne? :)
1. ultrazvok imam 05.06. in upam, da takrat dobim tudi lepo slikico lepega user posted image .

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 11:01:30   
anonimen5
LoonaLu. čestitke, super !!! zdaj pa mirno kolikor se da naprej. Kako je lepe novice lepo slišat.....Pa še eno vprašanje. Ti tudi nimaš lastnih O, pa imaš zato že od začetka Estrofem, nato pa Estrofem+Estima? Si imela kakšne znake? Tole je moj drugi zamrznjenček, svežega sploh nisem imela, ker sem pridelala 34 celic, pa so prekinali, ker bi drugače fasala hiperco. Kak bi bilo super, da bi tudi jaz po nevem kakšnem slučaju zagledala tisti +. Bom še enkrat delala test en dan pred krvnim (prvi teset je bil -), da nebom potem tam čisto razočarana.

Tara81: ja tale herpes, ko bi le to bilo to user posted image .Se mi kr nekam širi, zgledam prelepouser posted image , ampak sem ga pa vesela...kej tazga. res upam, da kaj pomeni :) Drugače pa leta ja, ma js je počutim že kar staro, čeprav verjetno še ni tako hudo, pa vseeno...33...kristusova leta, kaj vse me še kaj čaka user posted image .

Ko bi me vsaj prsi bolele al pa neki.....jooj user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 11:01:46   
matejkica00
LoonaLU - iskene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uživaj v nosečnosti user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 11:24:22   
tara.81
LoonaLu ja, si nosečka!!! Ja, mamica boš! Čestitam za tako lepo beto user posted image user posted image , full sem vesela zate! Vsaka uspešna zgodba z zamrznjenčki mi da dodatno energijo in optimizem. user posted image

anonimen5, no pol sva pa na istem in glede let in glede postopka. Jaz sem tudi že v kristusovih, kot lahko iz nicka razbereš in te popolnoma razumem glede psihiranja...čas kar prehitro beži. user posted image Tudi meni so prekinili postopek, ker sem imela 36 celic...imava zelooo podobno zgodbo. Da bi nama uspelo in bi postale res srečke user posted image tudi midve...mislim, da je že čas, a ne? user posted image

(odgovor članu matejkica00)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 11:34:30   
Anonimen
LoonaLu, čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Anonimna5, IMAŠ ZSuser posted image ti in jaz bova v torek skakale do stropa od veseljauser posted image
tara81, jaz nisem imela stopke, EDINO ČE ESTIMA+ ESTROFEM vplivajo kaj na rezultatuser posted image
Auser posted image

(odgovor članu tara.81)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 11:59:01   
LoonaLu
Hvala vsem! user posted image

Anonimna5 ja, Estrofem do 13. dne jemanja, 6 dni pred transferjem so mi dodali se Estimo.
Oboje jemljem se naprej, mislim da do 8.tedna. Ali pa malo dlje. Nisem cisto prepricana.
Tudi meni so februarja zaradi hiperce naredili samo punkcijo, zamrznili bitjeca, zdaj sva sla pa enega iskat. user posted image
Znakov nisem imela nobenih, 6.dan po transferju se mi je pojavilo celo nekaj krvavitve (ocitno vgnezditvena), ter potem izcedek se nekje 3-4 dni.
In nekih hudih znakov se zdaj nimam. Mogoce to, da se zjutraj kar zgodaj zbudim in da sem takle cas zaspana. Slabo mi je pa samo, kadar sem lacna. user posted image

Aja, se to: Estima in Estrofem ne vplivata na + rezultat. :)

user posted image drzim pesti za vse!


< Sporočilo je popravil LoonaLu -- 23.5.2014 12:01:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 12:54:45   
nelly208
LoonaLu čestitke še enkrat, sem zelo vesela, kadar berem dobre novice! Prijetno nosečnost želim user posted image

Vidim, da ste vse bile zelo pridne na tem forumu, sem vas spremljala, vsako posebej. Ampak jaz sem še precej daleč za vamiuser posted image
Vse to bom doživljala komaj ob koncu junija.

Držim pesti za vas, punce. Tiste, ki ste pred krvnim pa seveda pričakujem vesele novice.user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 13:00:32   
tara.81
Auser posted image tisti moj komentar je bil namenjen eni drugi anonimni, ker je spraševala par postov višje kako je z klomifenom in stopko.


(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 13:02:56   
Sapphire84
Braaaaavo LoonaLu, iskrene cestitke! user posted image

Jaz danes dobila v varstvo svojo piko poko ...user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 13:23:34   
Drejcy
LoonaLu, čestitaaaaam user posted image user posted image Takšna čudovita novica kar dvigne raven optimizma na forumu user posted image Pazi nase in na svojo (zdaj že malenkost večjo) pikico user posted image

Sapphire84 pridno grej, pa naj ti čim hitreje in čim bolj mirno mine do testa user posted image

Danes teden imam krvnega, pojedla se bom do takrat user posted image Kakšna ideja, s čem se naj zamotim user posted image

_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu Sapphire84)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 14:11:26   
anonimen5
Tara 81: ja očitno res zlo podobna situacijauser posted image . kakšna je pa situacija pri tebi? Nisem šla vse nazaj gledat....si že imela ETZ ali čakaš?

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 19:45:50   
nikamaja
ojlaaa punce.. evo da se še jest mal oglasim.... vidim da je kr pestro ratalo tukaj.... jest imam jutri punkcijo, tko da upam da smo kaj pridelaliuser posted image
LooonaLu iskrene čestitke zdj pa fajn grej pikico še naprej
Drejcy kdaj boš delala test????


vsem skupi držim pestke močno močno, da nam VSEM čim prej uspe zagledat tisti magični plusekuser posted image


držite pesti jutri zame da bomo našli čimveč lepih celic

(odgovor članu anonimen5)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 19:54:04   
Drejcy
Nikamaja, jutri ti želim vso srečo in čimveč lepih celic user posted image Testa sama doma ne bom delala, saj bi mi bilo prehudo, če bi (bog ne daj) bil negativen...Oziroma še huje, če bi bil lažno pozitiven še zaradi vpliva hormonov! Nekako se bom potrudila (spet) in počakala na petek, da bom res 100%.

Punce, zanima me, če je katera od vas šla po ivf delat in koliko časa po postopku je to bilo? Jaz moram v službo, je pa res, da nimam nekega fizičnega dela. Več ali manj samo čičam user posted image

_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu nikamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
23.5.2014 21:41:52   
nikamaja
drejcy...uf dobra si da ne boš testa delala že prej.... mene bo razganjal od radovednosti.

kar se pa tiče službe je pa tako...jest sm to na konziliju vprašala ...kako je v tem času z bolniško.... pa so mi rekli da na dan punkcije in potem do transferja + še 4 dni po transferju pripada bolniška.... pol naprej pa po želji oz kakor se počutiš.... jest sm rekla da bom šla potem kr delat ker tut skoz sedim tko da ni nekega fizičnega dela, pa tut če bi bla doma bi skoz sm študirala a bo al ne bo ...tko da bolš da grem v službo in si mal misli zaposlim s čim drugim.

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
24.5.2014 11:43:01   
matejkica00
Punce,danes sem bila na UZ. Pridelala sem en sam samcat folikul pa se ta je bolj "ceden". V pon. imam spet UZ. A ti sploh naredijo punkcijo,ce imas samo en folikul?

(odgovor članu nikamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
24.5.2014 11:46:48   
nikamaja
ojla punce...evo jest ravno prišla iz punkcije...pa nej še kdo reče da ni boleče...mene je bolelo ko hudič( sm kr zašvicala).....pridelala pa sem 6 celic, zdj pa čakam do četrtka ko bo transfer.... upam da jih čim več preživi user posted image ...
kako je pa pri transferju?? tut kej boli????

....zdej grem pa kr počivat[sm=smiley36.gif



uživejte danes na sončku user posted image

(odgovor članu nikamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
24.5.2014 11:50:16   
nikamaja
matejkica00 jest mislim da vseeno delajo puncijo tut če je samo eden, sicer pa itak lahko še kakšen zraste, kateri dan cikla pa si danes?

(odgovor članu nikamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?